2024, 03 28, 13:33:11

Szerző Téma: LG P970 Optimus Black  (Megtekintve 102138 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #75 Dátum: 2011, 10 28, 09:19:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali ! A fenti leírásban az van írva , hogy :
- Módosítani lehet a kezdőoldalak számát
Ezt hogyan lehet ?

Szia!

Hosszan nyomva tartod a kijelző egy pontján az ujjad, és felugrik a "Szerkesztő mód", ahol widgetet, parancsikont, vagy mappát tudsz kitenni a kezdőoldalra, vagy éppen háttérképet cserélni. Itt nyomsz egy menüt, feljön a Vászon? (nálam: Canvas) opció, ebbe belépve tudod módosítani az oldalak számát, vagy beállítani, melyiket szeretnéd alapértelmezettnek.

Nem elérhető fridmanz

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo,Google
  • PDA: HTC Desire X
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #76 Dátum: 2011, 10 28, 10:38:21 »
Szuper műxik KÖSZI  :taps:

Nem elérhető alexander12

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: LG Optimus Black
  • PDA ROM: V10g
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #77 Dátum: 2011, 10 28, 14:53:10 »
Ha bárhol összecsippented a képernyőt (a'la HTC) akkor egy mozdulattal itt vagy szerintem. Vagy nálatok másképp van? A sorrendet viszont nem tudom változtatni, pedig videón mintha láttam volna ilyet (lehet hogy az a 3d videója volt?) Véletlenül kitöröltem az első oldalt, (üres volt,) erre minden arrébb ugrott egy ablaknyit  :)

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #78 Dátum: 2011, 10 28, 17:50:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha bárhol összecsippented a képernyőt (a'la HTC) akkor egy mozdulattal itt vagy szerintem. Vagy nálatok másképp van? A sorrendet viszont nem tudom változtatni, pedig videón mintha láttam volna ilyet (lehet hogy az a 3d videója volt?) Véletlenül kitöröltem az első oldalt, (üres volt,) erre minden arrébb ugrott egy ablaknyit  :)

Valóban, így még rövidebb úton tudod elérni ezt a szerkesztési lehetőséget. Sorrendet úgy tudsz változtatni, hogy hozzáadsz vagy kitörölsz oldalt, illetve melyiket teszed meg kezdőlapnak.

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #79 Dátum: 2011, 10 29, 09:19:01 »
Rootoltam a  telom. Azota olyan,mintha nem erzekelne rendesen a kijelzo. Foleg szovegbevitelnel tapasztalom. Lehetseges? Vagy csak be kepzelem?

Nicky4

  • Vendég
Re: Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #80 Dátum: 2011, 10 29, 11:09:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootoltam a  telom. Azota olyan,mintha nem erzekelne rendesen a kijelzo. Foleg szovegbevitelnel tapasztalom. Lehetseges? Vagy csak be kepzelem?

Nalam nincs ilyen jellegu problema.

Using Tapatalk

Szerk.: Ha belépsz a rejtett menübe, akkor a Device Test alatt találsz egy Touch Test részt. Innen ajánlom a Finger Paint, vagy a Dot Finger Paint kipróbálását, ami rögtön mutatja a kijelzőn történő érintésednek a koordinátáit, és így le tudod ellenőrizni, hogy mindenhol megfelelően érzékeli-e. 

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #81 Dátum: 2011, 10 31, 21:52:03 »
Láttam az első oldalon a root-olás menetét. :ok: Unroot-olni viszont lehet-e? THX

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #82 Dátum: 2011, 10 31, 23:14:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Láttam az első oldalon a root-olás menetét. :ok: Unroot-olni viszont lehet-e? THX

Lehet. Újra kell rakni a gyári ROM-ot.

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #83 Dátum: 2011, 10 31, 23:27:44 »
Hírek!

- Gyári 2.3-as GingerBread frissítés kezdődik Európában november 28-tól! (forrás: XDA)
- Letölthető a CyanogenMod hivatalos You are not allowed to view links. Register or Login verziója. Figyelem, nem Stable! (Én inkább még kivárom az utóbbit.  ;) )

Nem elérhető birogyula

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG-P970
  • PDA ROM: 2.6.32
  • Skype: bi.gyula
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #84 Dátum: 2011, 11 02, 13:12:21 »
LG P970 Optimus Black-ra mikor jön ki az új 2.3-as android?  :shock:

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #85 Dátum: 2011, 11 02, 13:16:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
LG P970 Optimus Black-ra mikor jön ki az új 2.3-as android?  :shock:

Pont az előző hozzászólásomban írtam le erről az információt.

Nem elérhető szergejj

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: LG P970
  • PDA ROM: p970-v10g
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #86 Dátum: 2011, 11 02, 13:49:40 »
Sziasztok!

A gyári lg frissítő és pc suite kinek hogy működik? Nekem folyamatosan talál frissítéseket, de nem tudja utána telepíteni. Ez azért is meglepő mert v10g van a telón. A Gingert el is lehet felejteni, állítólag a ICS hamar érkezik :ok: Reméljük  ;) :ima:

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #87 Dátum: 2011, 11 02, 14:06:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A gyári lg frissítő és pc suite kinek hogy működik? Nekem folyamatosan talál frissítéseket, de nem tudja utána telepíteni. Ez azért is meglepő mert v10g van a telón. A Gingert el is lehet felejteni, állítólag a ICS hamar érkezik :ok: Reméljük  ;) :ima:

Az LG Mobile Update a hivatalos frissítő a készülékhez, a PC Suite más. Előbbivel nekem zökkenőmentesen sikerült frissítenem, utóbbit sosem használtam még.
Te miről írsz, hogy a GingerBread-et elfelejthetjük, mert ICS-t kapunk? Milyen forrásból tudsz ilyesmiről? Mert én pont fordítva olvastam, hogy lehetséges, hogy majd kapunk a fagyiból, de a GB biztosan jön rá.  :hmm:

Nem elérhető szergejj

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: LG P970
  • PDA ROM: p970-v10g
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #88 Dátum: 2011, 11 02, 14:45:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A gyári lg frissítő és pc suite kinek hogy működik? Nekem folyamatosan talál frissítéseket, de nem tudja utána telepíteni. Ez azért is meglepő mert v10g van a telón. A Gingert el is lehet felejteni, állítólag a ICS hamar érkezik :ok: Reméljük  ;) :ima:

Mármint arra gondoltam, hogy a Ginger még sehol nincs (ugye november vagy december), addig a ICS -n már dolgozik az LG. Remélhetőleg nagyon hamar eljut hozzánk.

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #89 Dátum: 2011, 11 02, 15:34:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint arra gondoltam, hogy a Ginger még sehol nincs (ugye november vagy december), addig a ICS -n már dolgozik az LG. Remélhetőleg nagyon hamar eljut hozzánk.

Nem túl nagy az esélye ennek a verziónak. Örüljünk, hogy végre megkapjuk majd a 2.3-at. Az ICS-t más gyártók is csak az év végére, vagy jövőév elejére ígérik.

benc94

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #90 Dátum: 2011, 11 03, 18:42:58 »
hello mindenkinek
az lenne a kérdésem h milyen az lg optimus black? szóvla most akarok majd egyet venni mert eddig egy galaxy ace-em volt ,de lásssuk be sztem az lg odaveri az ace-t szerintetek is? am meg az lg-nek milyen a procija ujjab fajta vagy régebbi és mennnyire gyors a telo? jól futnak rajta az alkalmazások stb jobb game??

köszi :)

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #91 Dátum: 2011, 11 03, 22:28:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello mindenkinek
az lenne a kérdésem h milyen az lg optimus black? szóvla most akarok majd egyet venni mert eddig egy galaxy ace-em volt ,de lásssuk be sztem az lg odaveri az ace-t szerintetek is? am meg az lg-nek milyen a procija ujjab fajta vagy régebbi és mennnyire gyors a telo? jól futnak rajta az alkalmazások stb jobb game??

köszi :)

Szia!

A Samsung Galaxy Ace-nél mindenképpen magasabb kategóriában lévő készülék a Black. Nagyobb proci, RAM, a kijelzője sokkal fejlettebb technológiájú.
Nagyjából elégedett vagyok a sebességével, természetesen ne egy 2 magos gép teljesítményét várd tőle, de másrészről rendben van. A gyári launcher nálam akadt kicsit időnként, de amióta lecseréltem, megszűnt ez a probléma. Játékra nem nagyon használom, ezért erről számoljon be olyan, akinek ebben a kérdésben több a tapasztalata.
Összegzésképpen jó telefon, én megszerettem, a támogatottsága a gyártó felől nem az igazi, de egyéb szempontból teszi a dolgát. Nem élharcos a legújabb készülékek között, de a maga nemében helytálló.
Az más kérdés, hogy neked milyen szempontok a fontosak vásárláskor. Nézz utána a specifikációknak, menj el az üzletbe megnyomkodni, majd ezek után dönts, azt javaslom. Mert mindenkinek más tetszik, és mások az igényei.  :ok:

Nem elérhető nbukta77

  • Hozzászólások: 172
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: 4.0.3. CM9 ICS
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #92 Dátum: 2011, 11 04, 05:26:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

A Samsung Galaxy Ace-nél mindenképpen magasabb kategóriában lévő készülék a Black. Nagyobb proci, RAM, a kijelzője sokkal fejlettebb technológiájú.
Nagyjából elégedett vagyok a sebességével, természetesen ne egy 2 magos gép teljesítményét várd tőle, de másrészről rendben van. A gyári launcher nálam akadt kicsit időnként, de amióta lecseréltem, megszűnt ez a probléma. Játékra nem nagyon használom, ezért erről számoljon be olyan, akinek ebben a kérdésben több a tapasztalata.
Összegzésképpen jó telefon, én megszerettem, a támogatottsága a gyártó felől nem az igazi, de egyéb szempontból teszi a dolgát. Nem élharcos a legújabb készülékek között, de a maga nemében helytálló.
Az más kérdés, hogy neked milyen szempontok a fontosak vásárláskor. Nézz utána a specifikációknak, menj el az üzletbe megnyomkodni, majd ezek után dönts, azt javaslom. Mert mindenkinek más tetszik, és mások az igényei.  :ok:


NFS Shiift,Asphalt5,Modern Combat fut rajta rendesen.Haverom galaxy s-en akad a modern.

Nem elérhető Ismo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 2653
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4 | Nexus 10
  • PDA ROM: 4.2.2 - Xylon | 4.2.2 - CM
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #93 Dátum: 2011, 11 04, 07:09:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

NFS Shiift,Asphalt5,Modern Combat fut rajta rendesen.Haverom galaxy s-en akad a modern.
Erre hadd válaszoljak én, ha már Nickytől kérdezted, egy idézettel, tőle :D

Idézet
Játékra nem nagyon használom
Rágd meg a szót, mielőtt kiköpöd!

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #94 Dátum: 2011, 11 04, 15:53:01 »
Sziasztok.
Én szoktam rajta játszani nálam az Asphalt 6 is akadásmentesen fut. brutális játék!!!! Próbáljátok ki!!!  :ok: Valamint a Modern Combat 2, Spider-Man. mind szépem futnak rajta.

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #95 Dátum: 2011, 11 04, 16:17:08 »
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Megvan nekem az Androidos iGO 8.4.2. mikor elindítom nagyon picibe jelenik meg a képernyőn. mi lehet a gond? A beállításokba nem találtam erre megoldást. esetleg valaki használja? köszi

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #96 Dátum: 2011, 11 04, 19:43:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Megvan nekem az Androidos iGO 8.4.2. mikor elindítom nagyon picibe jelenik meg a képernyőn. mi lehet a gond? A beállításokba nem találtam erre megoldást. esetleg valaki használja? köszi

Az iGO warez temanak szamit itt, ezert kerlek hanyagold a jovoben.

Nem elérhető BluesBolha

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Black
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #97 Dátum: 2011, 11 04, 22:05:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iGO warez temanak szamit itt, ezert kerlek hanyagold a jovoben.

ok bocsi

Nicky4

  • Vendég
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #98 Dátum: 2011, 11 04, 22:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ok bocsi

Semmi gond, gondolom most tudtad meg.  :ok:

Nem elérhető Reco

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: LG Optimus Gt 540, Lg Optimus Black P970, Samsung Galaxy NoteN7000, LG G3
  • PDA ROM: 2.3.4 / CM7 2.3.7/4.4.2 SlimKat. Paranoid, CM12,
Re: LG P970 Optimus Black
« Reply #99 Dátum: 2011, 11 05, 15:36:30 »
Ha jol tom Root - olásnál nemvészek adatok!? Igaz?