2024, 04 28, 17:03:44

Szerző Téma: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!  (Megtekintve 14994 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Thauren

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Dátum: 2012, 07 18, 15:31:03 »
Nos gondolom , sokakban felmerülnek a kérdések , de ez ellen most teszünk az LG P970-es készülék esetében. Itt feltehetitek a kérdéseiteket. Minél hamarabb megpróbálok válaszolni , Rootolással és egyéb témával lesz egy ROOT topic , ez ügyben odaírjatok.

Nem elérhető narkor

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #1 Dátum: 2012, 07 20, 14:12:00 »
Küldene valaki nekem a töltöröl kèpet? Èn a töltöjènek a papirjara vok kiváncsi! Elöre is köszi

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

Nem elérhető Thauren

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #2 Dátum: 2012, 07 20, 17:45:55 »
Hy ha a kis papirra gondolsz ami a végén van akkor ez áll rajta : 26AWG


Telórol voltam

Nem elérhető narkor

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #3 Dátum: 2012, 07 20, 18:53:16 »
Akk azt kèrdezem h ez Lg gt540 töltö vagy P970-s tolto? :)

You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC One X-ről

Nem elérhető Thauren

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Google Fan & PFC Fan
  • PDA: LG Optimus Black ( Hamarosan Nexus 7 )
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #4 Dátum: 2012, 07 20, 19:08:16 »
Az a töltő nem jó LG P970-hez , a model száma miatt , meg az egyéb dolgok miatt ez a modelszám jó a P970-hez : STA-U13ER2

Nem elérhető Kovax

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #5 Dátum: 2012, 09 14, 09:45:30 »
Én egy Samsung Omnia II-höz adott, nem európai szabványú töltővel töltöm, amihez természetesen van átalakító. Azért töltöm ezzel, mert ennek kisebb az output-ja. Így bár lassabban telik fel az akku, viszont érezhetően tovább bírja szuflával.

Nem elérhető gindex365

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Mobil
  • PDA: Nincs
  • PDA ROM: Nincs
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #6 Dátum: 2012, 12 14, 19:47:05 »
Sziaszt!
Tanácsra/segítségre lenne szükségem. Szervizben volt a telóm, ahol a szoftverfrissítést is megcsinálták. Ezáltal elszállt az összes letöltött app-om. (ezen persze nem lepődtem meg). A gondom, hogy ha google play-ben, a régi app-jaimnál olyan jelzés van, hogy telepítve. (a teló pc-re van csatlakoztatva, mert jelenleg nincs wifi elérésem). Pc-n keresztül ha megpróbálok valamit telepíteni, felugrik egy ilyen ablak: "Az alkalmazás hamarosan letöltődik a készülékre", azonban semmi nem történik.
Másrészt az appokat, mindig a memória kártyára szoktam tölteni, ezért feltételeztem, hogy ott megtalálom a telepítőket. De nem találtam, és nem tudom eldönteni, hogy a hiba bennem van, vagy nem is találhatom meg...
Valaki valami ötlet, tanács, javaslat?
Előre is köszi!

Nem elérhető marcedli

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #7 Dátum: 2012, 12 14, 20:42:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziaszt!
Tanácsra/segítségre lenne szükségem. Szervizben volt a telóm, ahol a szoftverfrissítést is megcsinálták. Ezáltal elszállt az összes letöltött app-om. (ezen persze nem lepődtem meg). A gondom, hogy ha google play-ben, a régi app-jaimnál olyan jelzés van, hogy telepítve. (a teló pc-re van csatlakoztatva, mert jelenleg nincs wifi elérésem). Pc-n keresztül ha megpróbálok valamit telepíteni, felugrik egy ilyen ablak: "Az alkalmazás hamarosan letöltődik a készülékre", azonban semmi nem történik.
Másrészt az appokat, mindig a memória kártyára szoktam tölteni, ezért feltételeztem, hogy ott megtalálom a telepítőket. De nem találtam, és nem tudom eldönteni, hogy a hiba bennem van, vagy nem is találhatom meg...
Valaki valami ötlet, tanács, javaslat?
Előre is köszi!

a telefonnak közvetlenül kell kapcsolódni a netre (WiFi vagy mobilnet), és a Google fiókra is be kell, hogy legyen jelentkezve :csak ekkor tudsz telepíteni a playről.

Ha az sdkártyához nem nyúltak, akkor ott egy data/app mappában kellene, hogy legyenek az apk fájlok. Ha nem, akkor újra le kell őket majd töltened. máskor javaslom a Titanium Backup vagy hasonló használatát, bár ezekhez root kell.  Ha nem akarsz rootolni,  akkor biztonsági mentésként (csak az apk fájl) használhatod az App backup & restore progit a playről

Sent from SGS III GT-I9300
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető csuri04

  • Hozzászólások: 169
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S7
  • PDA: Samsung
  • Skype: csurkaj4
Re: Kérdések , egyéb olyan dolgok amikről nincs téma!
« Reply #8 Dátum: 2013, 07 25, 23:32:03 »
Sziasztok.
Az egyik ismerösöm vett egy dualsimes LG715 poptimus  l7  de nincsen magyar nyelv rajta.
Lehet magyarítani ha igen hogyan?