2024, 04 26, 04:31:45
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy S PLUS általános beszélgetés  (Megtekintve 279062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #100 Dátum: 2011, 09 14, 16:42:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, hát, igen én is arra gondoltam hogy felteszem akkor a romot samfirmwareről. ígyis lett. már nagyon járatos voltam benne mert a galaxy 3asomon ezerszer cseréltem romot, itt is ugyanúgy kelett. :) aki esetleg nemtudná hogykell a "sima S" FAQ jában a fórumon remek leírások vannak.

természetesen megoldódott a probléma, most pedig újra rootolom és óvatosabban törölgetek.!(egyszerűen nembirom a gyári teljesen fölösleges programokat. mert minek legyen ott ha nem is használom?:D) meg utána egy Battery calibrátort is csinálok holnap reggel.

és pont ma megjött a műanyag lyukacsos tokom a mobil-ász-tól. szoval nagyon jó az egész. :)

szuper, akkor nagyobb volt az ijedtség, mint a baj. :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #101 Dátum: 2011, 09 14, 16:57:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, hát, igen én is arra gondoltam hogy felteszem akkor a romot samfirmwareről. ígyis lett. már nagyon járatos voltam benne mert a galaxy 3asomon ezerszer cseréltem romot, itt is ugyanúgy kelett. :) aki esetleg nemtudná hogykell a "sima S" FAQ jában a fórumon remek leírások vannak.

természetesen megoldódott a probléma, most pedig újra rootolom és óvatosabban törölgetek.!(egyszerűen nembirom a gyári teljesen fölösleges programokat. mert minek legyen ott ha nem is használom?:D) meg utána egy Battery calibrátort is csinálok holnap reggel.

és pont ma megjött a műanyag lyukacsos tokom a mobil-ász-tól. szoval nagyon jó az egész. :)

Esetleg valami kiemelkedő változás a rom frissítés után???  Vagy csak érdemes és ennyi.   :shock:

 
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető Balazs01

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: Samsung Galaxy S plus
  • PDA ROM: Android 2.3.6
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #102 Dátum: 2011, 09 14, 17:23:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg valami kiemelkedő változás a rom frissítés után???  Vagy csak érdemes és ennyi.   :shock:

nem akartam "tesztalany" lenni, ezért ugyanazt raktam fel ami előtte volt. végülis csak azért csináltam hogy jólegyen a market. :)

ugyanolyan gyors és szép minden. :D

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #103 Dátum: 2011, 09 14, 17:28:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem akartam "tesztalany" lenni, ezért ugyanazt raktam fel ami előtte volt. végülis csak azért csináltam hogy jólegyen a market. :)

ugyanolyan gyors és szép minden. :D


Értem. Bár én szemezgetek ezzel:

9001XXKG3 ##-AriesVE.op -2.3.3- 2011 July

Csak mivel hogy gyári így valszeg ugrik minden, ami érzékenyen érinti a lelkemet. :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #104 Dátum: 2011, 09 14, 17:45:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, hát, igen én is arra gondoltam hogy felteszem akkor a romot samfirmwareről. ígyis lett. már nagyon járatos voltam benne mert a galaxy 3asomon ezerszer cseréltem romot, itt is ugyanúgy kelett. :) aki esetleg nemtudná hogykell a "sima S" FAQ jában a fórumon remek leírások vannak.

természetesen megoldódott a probléma, most pedig újra rootolom és óvatosabban törölgetek.!(egyszerűen nembirom a gyári teljesen fölösleges programokat. mert minek legyen ott ha nem is használom?:D) meg utána egy Battery calibrátort is csinálok holnap reggel.

és pont ma megjött a műanyag lyukacsos tokom a mobil-ász-tól. szoval nagyon jó az egész. :)
én törölgetés helyett inkább lefagyasztom titaniummal őket. Ha mégis kellene valami, egy mozdulat és már vissza is varázsolódott. Ha le van fagyasztva akkor nem látszik az alkalmazások között sem.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető LudasMatyi

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S Plus
  • PDA ROM: XXKF8
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #105 Dátum: 2011, 09 14, 19:03:39 »
Üdv!
Van egy bőrtokom még FS pocket loox PDA tokja, pont jó. Próbálok vigyázni a telefonra, állandóan tokban van az övemen nem érintkezik kulccsal és műkörmöm sincs:) Van-e érteleme valami képernyőfóliára beruházni, vagy ennyi védelem elég lesz?

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #106 Dátum: 2011, 09 14, 19:21:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Van egy bőrtokom még FS pocket loox PDA tokja, pont jó. Próbálok vigyázni a telefonra, állandóan tokban van az övemen nem érintkezik kulccsal és műkörmöm sincs:) Van-e érteleme valami képernyőfóliára beruházni, vagy ennyi védelem elég lesz?

Szerintem bármit csinálsz úgy is maszatos lesz. Amúgy a Gorilla Glass üveg, pedig elég strapabíró. szal' nem nagyon szabadna karcolódnia :)
Én nem vettem, de hát ízlések....
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #107 Dátum: 2011, 09 14, 19:25:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Értem. Bár én szemezgetek ezzel:

9001XXKG3 ##-AriesVE.op -2.3.3- 2011 July

Csak mivel hogy gyári így valszeg ugrik minden, ami érzékenyen érinti a lelkemet. :-)

egyébként hol van leírva, hogy az egyes romok között mi a különbség? mert én is szemezgettem vele  :D
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #108 Dátum: 2011, 09 14, 19:45:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egyébként hol van leírva, hogy az egyes romok között mi a különbség? mert én is szemezgettem vele  :D

Szerintem sehol. Kerestem sokáig és semmi. Lehet nekünk kellene meglesni. :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #109 Dátum: 2011, 09 14, 22:29:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem sehol. Kerestem sokáig és semmi. Lehet nekünk kellene meglesni. :-)

az a bibi, amióta rootoltam, és csináltam egy FR-et, azóta úgy szalad a rendszer, hogy csak nah!! még 1 milisec akadás sem volt. így nem motivál semmi, hogy másik romot tegyek fel.  :(
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető kardosad

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy s
  • PDA ROM: I9000XXJVS ##
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #110 Dátum: 2011, 09 15, 17:40:47 »
szoval. az történt, hogy...
az egyik barátomnak azt hiszem téglává tettem a teloját, és egy  censored  vagyok:D:D

downloader mod müxik, más semmi... csak az a baj, hogy downloder moddal nem tudunk odinnal feltenni egy uj romot.:( probáltuk az uj odinnal(4.38) ott ugy hogy ops-be beraktam AreisVE.ops nevő fálj a PDA-hoz pedig a I9001XXKG3_I9001XXKG3_I9001PRTKH1_HOME.tar-t de hát nem történik semmi.
probáltuk a régi odinnal is... 1.3a- és 1.0val azzal se történik(ott ugye nincs ops ahova be lehetne rakni az .ops fáljt:(

szal valami ötlet? eléggé igényt tartanék rá, mert nem akarok átbaszni a haverom:D

Nem elérhető LudasMatyi

  • Hozzászólások: 3
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S Plus
  • PDA ROM: XXKF8
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #111 Dátum: 2011, 09 15, 17:52:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem biztos. Ha kernelt cseréltél a root miatt, akkor megmarad.
Én a helyedben megcsinálnám a You are not allowed to view links. Register or Login, és ráengedném ezt az újat.
Leírom gyorsban mit kell csinálnod:
1. Eltávolítod a rootot
2. Rámásolod You are not allowed to view links. Register or Login zip formátumban a belső sdcard gyökerére.
3. Letöltöd You are not allowed to view links. Register or Login
4. A telefonon, a Beállítások, Alkalmazások, Fejlesztés, Usb hibakeresést bepipálod
5. Bekapcsolva rádugod usbre a telefont
6. Amit a pc-re kicsomagoltál, ott elindítod ezt: RebootRecovery.bat. A telefon recovery módban újraindul.
7. A recoveryben megkeresed az apply update from sdcard-ot a hangerőgombokkal lépkedve
8. Megkeresed a Root-i9001-Signed.zip fájlt, a Home gombbal kiválasztod.
9. Lefut a root, utána a hangerő gombbal a reboot system now-ra mész, Home gomb, és a telefon újraindul.
10. Nyitsz egy sört, és örülsz  ;) (remélhetőleg :D )

Ne félj tőle, sok androidos telefonnál működött már ez a módszer. Vagy ez, vagy odinos szokott lenni a Samsungoknál, az eredmény ugyanaz :)

Köszönöm!!
Ezzel a módszerrel nekem is sikerült a root kezdő létemre :) Egyszerű és gyors volt a 6. pont után valóban érdemes nyomkodni menű gombot amikor a logo megjelenik különben csak újraindul.
Fellöktem a Titanim Backupot és már fagyiztam is a programokat amik nem kellenek. Két kérdésem lenne milyen rootos progit érdemes még használni és miért lehet az, hogy mikor összecsippentem a képernyőt mintha kicsit akadna? Válaszaitokat előre is köszönöm!

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #112 Dátum: 2011, 09 15, 22:07:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szoval. az történt, hogy...
az egyik barátomnak azt hiszem téglává tettem a teloját, és egy  censored  vagyok:D:D

downloader mod müxik, más semmi... csak az a baj, hogy downloder moddal nem tudunk odinnal feltenni egy uj romot.:( probáltuk az uj odinnal(4.38) ott ugy hogy ops-be beraktam AreisVE.ops nevő fálj a PDA-hoz pedig a I9001XXKG3_I9001XXKG3_I9001PRTKH1_HOME.tar-t de hát nem történik semmi.
probáltuk a régi odinnal is... 1.3a- és 1.0val azzal se történik(ott ugye nincs ops ahova be lehetne rakni az .ops fáljt:(

szal valami ötlet? eléggé igényt tartanék rá, mert nem akarok átbaszni a haverom:D

mi közben tetted téglává? valahol elakadt, vagy lehúztad a gépről töltés közben?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető xlinux

  • Hozzászólások: 79
  • PDA: Samsung GT-I8000
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #113 Dátum: 2011, 09 17, 08:46:19 »
Sziasztok !

Én is gondolkodom ezen a készüléken - vagyis még a HTC sensationon - az már világos, hogy ROM-okból nem nagyon fog bővelkedni ez a készülék, nyilván a programokkal és launcherekkel lehet valamilyen mértékben szépíteni a telefont, de mi van a HD gameloftos játékokkal ? :hmm:
Mindenhol szét próbáltam nézni de sehol nem láttam ilyen témát, még a gameloft honlapján sincs jegyezve ez a telefon, vagy ezen a téren mindenben megegyezik a sima galaxy s-sel ?

Esetleg van valami infótok ebbe az irányba ?

 

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #114 Dátum: 2011, 09 19, 11:49:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Én is gondolkodom ezen a készüléken - vagyis még a HTC sensationon - az már világos, hogy ROM-okból nem nagyon fog bővelkedni ez a készülék, nyilván a programokkal és launcherekkel lehet valamilyen mértékben szépíteni a telefont, de mi van a HD gameloftos játékokkal ? :hmm:
Mindenhol szét próbáltam nézni de sehol nem láttam ilyen témát, még a gameloft honlapján sincs jegyezve ez a telefon, vagy ezen a téren mindenben megegyezik a sima galaxy s-sel ?

Esetleg van valami infótok ebbe az irányba ?

szerintem nem olyan régi az SGS Plus, hogy messze menő következtetést lehesen levonni a romokról. szerintem előbb-utóbb itt is lesznek szép számmal.
A játékokkal kapcsolatban egyelőre nekem sincs tapasztalatom. :(
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #115 Dátum: 2011, 09 21, 19:07:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Én is gondolkodom ezen a készüléken - vagyis még a HTC sensationon - az már világos, hogy ROM-okból nem nagyon fog bővelkedni ez a készülék, nyilván a programokkal és launcherekkel lehet valamilyen mértékben szépíteni a telefont, de mi van a HD gameloftos játékokkal ? :hmm:
Mindenhol szét próbáltam nézni de sehol nem láttam ilyen témát, még a gameloft honlapján sincs jegyezve ez a telefon, vagy ezen a téren mindenben megegyezik a sima galaxy s-sel ?

Esetleg van valami infótok ebbe az irányba ?

ROM-ok remélhetőleg lesznek, de nélkülük is könnyen alakítható  a telefon ahogy írtad. HD játékok szépen akadás mentesen futnak rajta, persze vannak amik igénylik Chainfire 3d segítségét a tegra hiánya miatt, de összességében marha jó a cucc. Amikor vettem én is a HTC Sensation-t néztem először, de ez valahogy jobban kézre esett és maradt is nálam. Szerintem jól döntöttem.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #116 Dátum: 2011, 09 29, 12:02:35 »
Sziasztok!

Leszedtem a Brothers is Arms játékot, és azt tapasztaltam, hogy játék közben eltünnek a színek, és minden csak fehér és szürke színben látszódik. Leszedtem a Chainfire 3d progit, mivel azt hallottam, hogy az szokott segíteni.
Viszont itt milyen beállításokat kell akalmazni? mit válasszak ki benne és mit nem? nem használtam még ezt a progit.
Tudna vki segíteni benne?

Előre is köszi!
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #117 Dátum: 2011, 09 29, 14:53:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Leszedtem a Brothers is Arms játékot, és azt tapasztaltam, hogy játék közben eltünnek a színek, és minden csak fehér és szürke színben látszódik. Leszedtem a Chainfire 3d progit, mivel azt hallottam, hogy az szokott segíteni.
Viszont itt milyen beállításokat kell akalmazni? mit válasszak ki benne és mit nem? nem használtam még ezt a progit.
Tudna vki segíteni benne?

Előre is köszi!

Én az Nvidia plug-in-t választottam hozzá, és azóta minden játék normálisan megy. Persze azért én is kíváncsi lennék egy hozzáértő válaszára. :-)
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #118 Dátum: 2011, 09 29, 15:19:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én az Nvidia plug-in-t választottam hozzá, és azóta minden játék normálisan megy. Persze azért én is kíváncsi lennék egy hozzáértő válaszára. :-)

nem értek hozzá :(
ezeket hogy kell kiválasztani? telepíteni?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #119 Dátum: 2011, 09 29, 17:16:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem értek hozzá :(
ezeket hogy kell kiválasztani? telepíteni?

You are not allowed to view links. Register or Login

Én arra vagyok kiváncsi hogy tudjuk e húzni a procit ? És vajon meddig? Így is melegszik az izmosabb játékoknál!
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #120 Dátum: 2011, 09 30, 11:30:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én az Nvidia plug-in-t választottam hozzá, és azóta minden játék normálisan megy. Persze azért én is kíváncsi lennék egy hozzáértő válaszára. :-)

kicsit okosabb lettem. XDA-ról szedjem le az NVIDIA plugint, és másoljam fel az SD-re? aztán pedig a chainfire-n keresztül installáljam?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #121 Dátum: 2011, 09 30, 14:55:31 »
Samsung Widget Weather Clock a Galaxy S II-ből !  :)
Az ismerősöm készülékén is működik:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

simán telepíteni az apk-át!
Forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szabadgy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #122 Dátum: 2011, 09 30, 15:19:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Samsung Widget Weather Clock a Galaxy S II-ből !  :)
Az ismerősöm készülékén is működik:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

simán telepíteni az apk-át!
Forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login

csinos :) kipróbáljuk :)
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #123 Dátum: 2011, 09 30, 18:27:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kicsit okosabb lettem. XDA-ról szedjem le az NVIDIA plugint, és másoljam fel az SD-re? aztán pedig a chainfire-n keresztül installáljam?

Így van. :-) 

A plug-in-eket másold az sd vagy belső gyökerébe, és a chaifire belül install plugins és megtalálja elég gyorsan.
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."

Nem elérhető bucsok

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 447
  • Nem: Férfi
  • A Tag!
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: SGS Plus
  • PDA ROM: Cyanogenmod 7.2
Re: Samsung i9001 - Galaxy S PLUS
« Reply #124 Dátum: 2011, 10 06, 15:06:49 »
Van már valami hír a  főzött rom-okről??? Vagy elleszünk hanyagolva??
"Lényemből őrült sikoly árad szét mindenfelé...
Már látom magam.
Kívülről az idő által szétcincálva..."