2024, 04 28, 04:22:30

Szerző Téma: Xoom Root és ROM - hogyan?  (Megtekintve 125055 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #125 Dátum: 2011, 10 20, 14:37:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves Tovi, ezt úgy érted, hogy SD kártyára fel a Tiamat 2.2.2-t, aztán hajrá ?

Más. Egy érdekes problémával találkoztam. Van külső emilfiókom és azt szerettem volna behozni a Xoom alá, a saját e-mail kezelőjébe. Ahogy a nagy könyvben meg van vésve. Pop3 az a külső levelező rendszertől jön, smtp meg a szolgáltatómtól. Szépen beállítottam mindent, erre az smtp beállításoknál az "550 ILLEGAL HELO/EHLO GREETING" üzenetet kaptam és nem sikerült beállítanom a a külső postafiókot. Ugyanez a külső postafiók a Tabomon be van állítva és ott szuperül működik. Ki tud erre a problémára megoldást ? Az tök mindegy volt, hogy a Xoomom gyári ROM-jával akartam jampizgatni vagy pedig a Tiamat 2.2.1-emmel. Köszi a segítséget.

Igen ugy ertettem. Egy wipe cache/wipe dalvik cache mehet nyugodtan, attol minden megmarad, de el is hagyhato.

A masodik kerdesedre fogalmam sincs a valaszrol....

Nem elérhető zus

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Tab
  • PDA ROM: XXJM6
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #126 Dátum: 2011, 10 23, 11:12:50 »
Na felszórtam én is ezt a Tiamat 2.2.2-őt. Nekem sajnos csak úgy indult el, ha rádobtam egy wipe-ot. Nem baj, működik. Azt vettem észre, hogy a Settingsben a Tiamat settingshez nem tudok hozzáférni. Ha arra rányomok, akkor bezárja a Settings ablakot. Más problémát még úgy nem fedeztem fel tegnap óta. Viszont nem megy nekem ezen a Romon a Modern Combat 2 Black Pegasus, a Nova2, a Brothers in Arms, a Splinter Cell és a Rainbow Six. Ezeket a játékokat hogy lehet működésre bírni ? Hogy lehet a Tiamat settingset működésre bírni ?

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #127 Dátum: 2011, 10 23, 15:33:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na felszórtam én is ezt a Tiamat 2.2.2-őt. Nekem sajnos csak úgy indult el, ha rádobtam egy wipe-ot. Nem baj, működik. Azt vettem észre, hogy a Settingsben a Tiamat settingshez nem tudok hozzáférni. Ha arra rányomok, akkor bezárja a Settings ablakot. Más problémát még úgy nem fedeztem fel tegnap óta. Viszont nem megy nekem ezen a Romon a Modern Combat 2 Black Pegasus, a Nova2, a Brothers in Arms, a Splinter Cell és a Rainbow Six. Ezeket a játékokat hogy lehet működésre bírni ? Hogy lehet a Tiamat settingset működésre bírni ?


Valami rosszul ment fel neked, nalam is es masnal is mukodik a Tiamat settings. Menj recovery-be, nyomj wipe cache, wipe dalvik cache-t es huzd ujra a ROM-ot.
Igy mindened megmarad, es talan megjavul a ROM is.

A jatekokhoz sajna nem tudok hozzaszolni. de lehet hogy ez a problema ott is.

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #128 Dátum: 2011, 10 23, 18:01:30 »
Ice Cream Sandwich coming to the Motorola XOOM


You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #129 Dátum: 2011, 10 24, 10:46:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ice Cream Sandwich coming to the Motorola XOOM


You are not allowed to view links. Register or Login

Ha-ha-ha! Azért én nagyon nem élem bele magamat! egyelőre tuti jól meg vagyok ezzel a 2.2.2 Tiamat-tal. Szerintem ez nagyon jól van sikeredve, így a szoftverrel már nem nagyon van bajom, a hardvert volna jó egy kicsit erősíteni(HD mkv lejátszás miatt), de ez természetesen más lap.

Nem elérhető Trusk

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: manila
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #130 Dátum: 2011, 10 24, 11:29:54 »
Sziasztok!

Összefoglalná valaki, hogy jelenleg milyen hibái vannak a 2.2.2-es romnak?
Olvastam 3G, microSD, valamint játék hibákról is, de nem tudom hogy a jelenlegi verziónál ezek jelentkeznek-e.

Elõre is nagyon köszönöm!

Üdv:
Trusk


Sent from my MZ601 using Tapatalk

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #131 Dátum: 2011, 10 24, 13:21:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Összefoglalná valaki, hogy jelenleg milyen hibái vannak a 2.2.2-es romnak?
Olvastam 3G, microSD, valamint játék hibákról is, de nem tudom hogy a jelenlegi verziónál ezek jelentkeznek-e.

Elõre is nagyon köszönöm!

Üdv:
Trusk


Sent from my MZ601 using Tapatalk

A hibák egyénenként változóak lehetnek.
Nálam a játékokkal semmi probléma, pedig jelenleg 152 db található rajta, és igen húzós játékok. A gyerek folyton "teszteli". A microSD-vel szintén semmi problémám sincs. Jelenleg csak egy 8GB-os Class10 -es Kingston van benne. A 3G-t sajna nem tudom kipróbálni most, mert az enyémben nincs SIM kártya. A telefonomban van, arról adok neki netet, ha nincs wifi. Remélem hogy a T-nél hamarosan lesz lehetőség nekem is tandemkártya használatára, akkor lesz SIM a xoomban is.
Most csak úgy próbaképpen átraktam a telefonból a kártyát a xoomba, de semmi. Nem is tudom, látnom kéne valahol hogy került bele egy SIM? Leállítottam a wifit, de ekkor sem látom hogy kapcsolt  volna valamilyen mobil adat módba. Passsssz!

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #132 Dátum: 2011, 10 24, 13:28:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha-ha-ha! Azért én nagyon nem élem bele magamat! egyelőre tuti jól meg vagyok ezzel a 2.2.2 Tiamat-tal. Szerintem ez nagyon jól van sikeredve, így a szoftverrel már nem nagyon van bajom, a hardvert volna jó egy kicsit erősíteni(HD mkv lejátszás miatt), de ez természetesen más lap.

Mi a baj a HD mkv lejatszassal?  Dice player nekem siman viszi, hardveres gyorsitas van benne a Tegra2-hoz (termeszetesen letoltve hozza a ARM7 codec pack). 1 TB-os wincsi csatakoztatva, es eddig mindent vitt... Lehet hogy csak nem vagyok erzekeny a microlaggra, de tenyleg nem vettem eszre semmit....
Esetleg mas is kiprobalhatna, mik a tapasztalatok.

Trusk:  3G hibak nincsenek, a ROM csere leirasa javitva lett, az leirt modszer tokeletes.


Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #133 Dátum: 2011, 10 24, 14:21:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj a HD mkv lejatszassal?  Dice player nekem siman viszi, hardveres gyorsitas van benne a Tegra2-hoz (termeszetesen letoltve hozza a ARM7 codec pack). 1 TB-os wincsi csatakoztatva, es eddig mindent vitt... Lehet hogy csak nem vagyok erzekeny a microlaggra, de tenyleg nem vettem eszre semmit....
Esetleg mas is kiprobalhatna, mik a tapasztalatok.

Trusk:  3G hibak nincsenek, a ROM csere leirasa javitva lett, az leirt modszer tokeletes.

Ne izéjjj máááá!
Tényleg rendesen megy a lejátszás? Én is a Dice-t használom. Az ARM7 codec pack -alatt a DicePlayer Plugin for Tegra2 -t érted? Ilyen ARM7 dologra én a BSPlayer-hez emlékszem. 720p filmekkel próbálom, de szaggatnak, igaz hogy wifin keresztül. Lehet hogy az a szűk keresztmetszet. Az a gond, ha vincsiről jól menne, akkor sem az az igazi megoldás nekem. Mondom miért: van egy "szerver"(WIN7, jó sok terra vincsivel) otthon. Ez megy nagyjából 24-ben, letölt, feltölt, tartalmakat oszt meg a házban lévő különféle médialejátszók felé. Én a xoom-ot úgy szeretném használni, hogy ha este lefekszem, akkor a kezembekapom, fülest fel, böngészek a szerveren, és indítok valami filmet. A vincsis dolog macerás, már előbb el kell döntenem hogy mit nézzek, rá kell másolnom a vincsire, kényelmetlen az ágyban a vincsit is elhelyezni, stb...
De azért kipróbálom hogy vincsiről mit bír!

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #134 Dátum: 2011, 10 24, 14:36:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne izéjjj máááá!
Tényleg rendesen megy a lejátszás? Én is a Dice-t használom. Az ARM7 codec pack -alatt a DicePlayer Plugin for Tegra2 -t érted? Ilyen ARM7 dologra én a BSPlayer-hez emlékszem. 720p filmekkel próbálom, de szaggatnak, igaz hogy wifin keresztül. Lehet hogy az a szűk keresztmetszet. Az a gond, ha vincsiről jól menne, akkor sem az az igazi megoldás nekem. Mondom miért: van egy "szerver"(WIN7, jó sok terra vincsivel) otthon. Ez megy nagyjából 24-ben, letölt, feltölt, tartalmakat oszt meg a házban lévő különféle médialejátszók felé. Én a xoom-ot úgy szeretném használni, hogy ha este lefekszem, akkor a kezembekapom, fülest fel, böngészek a szerveren, és indítok valami filmet. A vincsis dolog macerás, már előbb el kell döntenem hogy mit nézzek, rá kell másolnom a vincsire, kényelmetlen az ágyban a vincsit is elhelyezni, stb...
De azért kipróbálom hogy vincsiről mit bír!

Szerintem is a WIFI keresztmetszet szuk az mkv fileoknak, este tolok egy tesztet azzal is, ha eszembe jut a Popcorn Hour medialejatszom halozati jelszava :-)

Igen a Diceplayer plugin for Tegra2-t gondoltam, osszekevertem a ket lejatszot, az MX VideoPlayer-hez van a masik (ami viszont kizarolag codec pack).
A Dice-hez meg hardveres videogyorsitas van elmeletileg.

Nem elérhető Trusk

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: manila
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #135 Dátum: 2011, 10 24, 15:09:08 »
Köszönöm a válaszokat!

Javítva lett? Az elsõ oldalon lévõt használjam, vagy amit késõbb írtak? Este nekiesek sztem :-)

Sent from my MZ601 using Tapatalk

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #136 Dátum: 2011, 10 24, 15:30:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a válaszokat!

Javítva lett? Az elsõ oldalon lévõt használjam, vagy amit késõbb írtak? Este nekiesek sztem :-)

Sent from my MZ601 using Tapatalk

Igen, javitva van, az alapjan tokeletes lesz.

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #137 Dátum: 2011, 10 24, 16:33:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ice Cream Sandwich coming to the Motorola XOOM


You are not allowed to view links. Register or Login
Azért, kíváncsi vok, hogy idén lesz-e szendvics!  :D xda-s skacok remélem meghekkelik ezt is

Wifis problémára : Sztem is a WIFI lesz a kevés, anno nekem is az volt a szűk keresztmetszet asus oplay-nél otthon. Vincsiről simán szépen megy! Dice player nekem is hibátlanul műxik!
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #138 Dátum: 2011, 10 24, 18:03:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Wifis problémára : Sztem is a WIFI lesz a kevés, anno nekem is az volt a szűk keresztmetszet asus oplay-nél otthon. Vincsiről simán szépen megy! Dice player nekem is hibátlanul műxik!

Kipróbáltam, vincsiről tényleg jól megy. A Transformers 3-ba nézegettem bele, a legmozgalmasabb részeknél is röccenésmentes a lejátszás! Tehát a wifi a soványka.

Nem elérhető Trusk

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: manila
Re: Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #139 Dátum: 2011, 10 24, 23:24:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Valami rosszul ment fel neked, nalam is es masnal is mukodik a Tiamat settings. Menj recovery-be, nyomj wipe cache, wipe dalvik cache-t es huzd ujra a ROM-ot.
Igy mindened megmarad, es talan megjavul a ROM is.

A jatekokhoz sajna nem tudok hozzaszolni. de lehet hogy ez a problema ott is.


Sziasztok!

Az imént raktam föl a 2.2.2 tiamat romot, és nekem is force close-ol a tiamat settings...
Újra wipe-oltam, újra telepitettem, de megint...
Mi lehet az oka?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #140 Dátum: 2011, 10 24, 23:55:22 »
Sajnos fogalmam sincs, nekem nem csinalta ezt, probalok keresgelni az XDA-n..... Nem csak azoknak csinalja, akik rogton a 2.2.2-t telepitik?
Ha van energiad kiserletezni, dobd fel eloszor a 2.2.1-et, es arra ra a 2.2.2-t. De ez csak sotetben tapogatozas.....
Sent from my Xoom using Tapatalk

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #141 Dátum: 2011, 10 25, 00:17:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login

valami van a levegőben

G3 as Xoom akinek van...az SMS-eket hol (mivel) lehet megnézni?
T-Mobilos cucc és bármilyen SMS kezelő progit akarok feltenni visszautasítja az installt.

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #142 Dátum: 2011, 10 25, 00:34:00 »
Utanaolvastam a topikokban, nem talaltam megoldast... (igaz a hibat sem. Csak egy kerdes. Megcsinaltad mindharom wipet? Cache/dalvik cache/factory reset, es ha igen, akkor sikeresnek irta?  Mert nekem neha csak a 3.-ra sikerul helyesen a dalvik cache torles.... es csak akkor, ha a kulso sd is benne van.

Sent from my Xoom using Tapatalk

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #143 Dátum: 2011, 10 25, 07:47:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G3 as Xoom akinek van...az SMS-eket hol (mivel) lehet megnézni?
T-Mobilos cucc és bármilyen SMS kezelő progit akarok feltenni visszautasítja az installt.

Esetleg ha itt szétnézel: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #144 Dátum: 2011, 10 25, 07:54:01 »
Tegnap próbálgattam a video lejátszást. Azt ugye sikerült megállapítani, hogy vincsiről szépen játszik le. Gondoltam akkor már megpróbálom hogy miként boldogul  az external SD-re , és a belső SD-re másolt videókkal. Egy 4.5 GB-os MKV-t akartam másolni az említett tárakra. Mindkettőn bőven volt hely. Másolás közben minden esetben csonta fagyott a xoom, csak a vol+ + power -al lehetett újraindítani. próbáltam bemásolni vincsiről, és wifin keresztül hálózati meghajtóról is. Egy darabig másol, aztán megfagy az egész. Hallottatok már ilyesmiről? 2.2.2 Tiamat a rendszer.

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #145 Dátum: 2011, 10 25, 10:33:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap próbálgattam a video lejátszást. Azt ugye sikerült megállapítani, hogy vincsiről szépen játszik le. Gondoltam akkor már megpróbálom hogy miként boldogul  az external SD-re , és a belső SD-re másolt videókkal. Egy 4.5 GB-os MKV-t akartam másolni az említett tárakra. Mindkettőn bőven volt hely. Másolás közben minden esetben csonta fagyott a xoom, csak a vol+ + power -al lehetett újraindítani. próbáltam bemásolni vincsiről, és wifin keresztül hálózati meghajtóról is. Egy darabig másol, aztán megfagy az egész. Hallottatok már ilyesmiről? 2.2.2 Tiamat a rendszer.

Én úgy tudom, hogy 4Gb-nál nagyobb filet nem lehet felmásolni. Ezért is jobb a vincsi.  :D
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető Trusk

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: manila
Re: Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #146 Dátum: 2011, 10 25, 11:04:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Utanaolvastam a topikokban, nem talaltam megoldast... (igaz a hibat sem. Csak egy kerdes. Megcsinaltad mindharom wipet? Cache/dalvik cache/factory reset, es ha igen, akkor sikeresnek irta?  Mert nekem neha csak a 3.-ra sikerul helyesen a dalvik cache torles.... es csak akkor, ha a kulso sd is benne van.

Sent from my Xoom using Tapatalk


Azóta sem jutottam előrébb...

Próbáltam 2.2.1-re is, de úgy a force close van a tiamat settingsnél.
Resetek rendben lemennek, kezdek tanácstalan lenni.
2.2.1 legyen tiamat settingssel, vagy 2.2.2 nélküle?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #147 Dátum: 2011, 10 25, 11:40:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy tudom, hogy 4Gb-nál nagyobb filet nem lehet felmásolni. Ezért is jobb a vincsi.  :D

Óóóóó, Istenem! Primitív fájlrendszer!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #148 Dátum: 2011, 10 25, 12:24:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy tudom, hogy 4Gb-nál nagyobb filet nem lehet felmásolni. Ezért is jobb a vincsi.  :D

Ez felvet egy másik problémát is. Hogyan tudok backup-ot készíteni recovery-ből, ha a DATA mérete meghaladja a határt?
Kipróbáltam, sehogy. Lefut a backup, de a DATA.IMG mérete 0 bájt lett.  2 hete backupoltam, akkor még kisebb volt a méret, ott még no problem.
Ez azért nagy gáz, mert így az a módszer hogy "Backup -> másik ROM fel, mókolás, ha nem tetszik -> Restore val vissza az előző ROM" nem működik!
Remélem hogy hamarosan lesz hivatalos, vagy főzött ICS, és akkor azt csak ki kellene majd próbálni, de a felrakása előtt csak kellene egy teljes backup. Esetleg nem tudtok a xoom-ra olyan recovery-t, amelyik mondjuk tömörítve backupol, esetleg képes több részbe csomagolni? Nekem most a Rogue Recovery 1.1.1(CWM-basewd Recovery v4.0.1.5) van felrakva.

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #149 Dátum: 2011, 10 25, 12:45:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg ha itt szétnézel: You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi, de nekem nin rootolva meg ilyesmi a cucc, tehát gyári alap.
Így erre kéne megoldás, ha van.