2024, 04 20, 11:38:27

Szerző Téma: Xoom Root és ROM - hogyan?  (Megtekintve 124817 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #100 Dátum: 2011, 10 10, 22:08:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés! A Bugs Village megy rajta? :) Free, marketból. Plz próbáld ki, ha megy akkor én is teszek egy próbát. Az előző Tiamat van most fent nálam, és nem engedi feltenni. Market nem mutatja. Ha kicsavarom az install apk-t és felteszem, akkor azt írja, hogy van update, updatelni kell.. rányomok, hogy ok, erre átugrik marketra megint, ott meg írja, hogy ilyen alkalmazás nincs. :\ Gyári szofttal tökéletesen ment. :)

Megy. Ugyan nem most telepítettem fel, hanem titaniummal állítottam vissza az alkalmazásaimat(előzőleg 3.1 rooted volt felrakva). Több játékot is próbáltam, amik az előző tiamattal nem mentek, most okés mind! Egy napos gyötrés után minden rendben, egyelőre marad ez a rom.

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #101 Dátum: 2011, 10 10, 22:16:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv Mindenkinek!

Két hete jutottam hozzá saját Xoomomhoz. Az itt leírtak alapján felraktam rá a Tiamat 2.2.1 Romot. Köszönet Tovi-nak az  #55 válaszában leírt részletes útmutatóhoz+a progikhoz.  :taps:
Így főzött rommal sokkal több lehetőség van benne, mint alapból.
Még nem ismerem az összeset, ezért lenne pár kérdésem, biztosan tudtok segíteni:
Olvastam, hogy külső vinyót is lát usb-n keresztül. Kell a vinyóhoz táp, vagy használhatok olyat is ami az usb-n keresztül kapja az áramot?
Létezik olyan filemanager progi a Xoomra, amivel szerkeszthetem a memóriakártya tartalmát?

Előre is köszönet!

Üdv: Tamás

Vam már 2.2.2 rom is, jobb, inkább rakd fel azt, jobban jársz! Nekem megy külön táp nélkül a 2.5"-os külső vinyó, biztosan fog neked is. Fentebb találsz programot, amivel akár ntfs partíciót is tudsz mountolni. Működik, használom.

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #102 Dátum: 2011, 10 11, 00:08:58 »
Nem kell kulso tapos winyo, barmilyen USB-s megteszi, amelyik a kabelen kapja a Zenergiat. Csak tedd fel hozza az ajanlott progit, hogy lassa az NTFS fajlrendszert.

Szerk :Uppsz elnezest, kozben lattam valaszoltak...

Sent from my Xoom using Tapatalk

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #103 Dátum: 2011, 10 11, 09:50:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az iGOMyWay_v8.4.3.179971 320x480 majdnem teljes képernyőben fut.

Mégis hogyan csináltad? Nekem nem akar menni!

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #104 Dátum: 2011, 10 11, 10:47:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mégis hogyan csináltad? Nekem nem akar menni!

Hali! Én sygic -et használom, kiválóan működik! Optimalizálva van már táblára is! Felettem új romot én is. Bug village itt sincs... Angry Birds Rio sem... Mondjuk én nem vok vmi nagy játékos!  :taps:
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető kjapo

  • Hozzászólások: 61
  • Nem: Férfi
  • Apó
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Omega 9.0 AOKP JB Mileston 1 - 4.1.2 - XXLPX
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #105 Dátum: 2011, 10 11, 11:49:46 »
Urak, a környezetemben van egy Xoom 2.2.1 Tiamat ROM-mal. Szépen működik, be van állítva rajta sokminden, számos program is fut rajta. Egy szépen kialakított rendszer és rendszeresen használják. Tehát a "csak feldobom az új verziót, mert már megjelent" típusú installokat a tulajdonosa nem csinálja meg, csak arra hajlandó, hogy a LÉNYEGES újítások után upgrade-eljen.

A kérdéseim tehát az új Tiamat 2.2.2 installal kapcsolatban:

1. Ha felmegy a Tiamat 2.2.1-re az új 2.2.2, akkor az kitöröl mindent a korábbi rendszer beállításai és a rendszerben levő programok közül ?

2. Miben újult meg a Tiamat 2.2.2 a korábbi 2.2.1-hez képest ? Érdemes-e feltenni a frissítést, vagy csak apróságokban mérhető a megújulás ? A játékokkal kapcsolatos módosítások nem nagyon érdekelnek.

Köszi a válaszokat.

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #106 Dátum: 2011, 10 11, 12:50:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felettem új romot én is. Bug village itt sincs... Angry Birds Rio sem...

Ne bassz! Nekem megy, most hogy elolvastam hogy mit írtál megint kipróbáltam, és megy. A Bug Vallage is, és az Angry Birds Rio is!
Mint írtam már, csak annyi van, hogy nem most telepítettem frissiben a 2.2.2-re, hanem egy 3.1-es Androidra volt telepítve, és annak a Titanium Backup-os mentéséből állítottam vissza a 2.2.2-re. Nyilván azért csináltam így, mert nem volt kedvem minden alkalmazást újra telepítgetni, ezért a rom csere előtt csináltam egy teljes backupot, meg egy Titanium Backupos mentést is. A 2.2.2 telepítése után a TB-val visszaállítottam CSAK az alkalmazásokat, és azok adatait. Lehet hogy emiatt megy? Bár érdekes, mert nekem meg a 3.1 alatt nem ment a 9mm, most meg a 2.2.2 tiamat alatt megy az is.

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #107 Dátum: 2011, 10 11, 13:01:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Urak, a környezetemben van egy Xoom 2.2.1 Tiamat ROM-mal. Szépen működik, be van állítva rajta sokminden, számos program is fut rajta. Egy szépen kialakított rendszer és rendszeresen használják. Tehát a "csak feldobom az új verziót, mert már megjelent" típusú installokat a tulajdonosa nem csinálja meg, csak arra hajlandó, hogy a LÉNYEGES újítások után upgrade-eljen.

A kérdéseim tehát az új Tiamat 2.2.2 installal kapcsolatban:

1. Ha felmegy a Tiamat 2.2.1-re az új 2.2.2, akkor az kitöröl mindent a korábbi rendszer beállításai és a rendszerben levő programok közül ?

2. Miben újult meg a Tiamat 2.2.2 a korábbi 2.2.1-hez képest ? Érdemes-e feltenni a frissítést, vagy csak apróságokban mérhető a megújulás ? A játékokkal kapcsolatos módosítások nem nagyon érdekelnek.

Köszi a válaszokat.

Hát, nem tudom, és teljesen gyalultam mindent, és úgy raktam fel a 2.2.2-t. TZalán valaki más próbálta a 2.2.1-re.
A módosítások hivatalosan ezek:
-The browser UA string setting now sticks.
-Reverted to the stock User Agent string.
-Bluetooth tethering work-around
-Removed the DigiNotar certificate (3.2.1)
-Updated the market application (3.2.1)
-New setting to load every module on boot (disabled by default)
-Disable OTAs by default. You can turn them back on through the settings.
-Ability to completely disable the software buttons through
-Ability to turn on the european wifi channels in the settings menu.

Amit én tapasztaltam, az az hogy azok a játékok amik eddig nem mentek, azok most futnak(bár lehet hogy nem is ennek köszönhetően, lsd. az előző hozzászólásokat), és bizonyos programok amik eddig fagytak, most nem fagynak.

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #108 Dátum: 2011, 10 11, 13:24:54 »
No csináltam egy próbát. Backupoltam majd gyalultam mindent(FR,wipe cache, wipe dalvik cache). Felraktam szűzen a 2.2.2-t. Marketról azonnal telepítettem a Bugs Village-t, az Angyr Bird Rio-t és nekem így is megy. Dreamie(!), lehet hogy nem jól értettem amit írtál? Nem mennek nálad 2.2.2-n ezek a játékok, vagy úgy értetted hogy fel sem raktad őket, mert nem vagy nagy játékos?

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #109 Dátum: 2011, 10 11, 13:36:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No csináltam egy próbát. Backupoltam majd gyalultam mindent(FR,wipe cache, wipe dalvik cache). Felraktam szűzen a 2.2.2-t. Marketról azonnal telepítettem a Bugs Village-t, az Angyr Bird Rio-t és nekem így is megy. Dreamie(!), lehet hogy nem jól értettem amit írtál? Nem mennek nálad 2.2.2-n ezek a játékok, vagy úgy értetted hogy fel sem raktad őket, mert nem vagy nagy játékos?

Ez érdekes, mert én marketon nem találom ezáltal telepíteni sem... Passzolom, hogy ez miért van...
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #110 Dátum: 2011, 10 11, 16:29:56 »
Nos en probakeppen mindenfele wipe nelkul telepitettem a 2.2.1-re, teljesen jo lett, minden beallitas es progi megmaradt.

Az emlitett jatekok kozul az angry Birds Rio tokeletesen megy, a masikat nem probaltam. Harom jatekkal jatszk ha ugy adodik:  Myth defense, Dungeon defender, meg valami Pinball HD. Ezekkel sem volt problema sosem.
Navigacio meg kicsit extremnek tunik ekkora gepen, kitakarja a szelvedot :-)    Ha kell, akkor tokeletesen megfelel a Google navi /igaz az online, de korlatlan a netem/

Sent from my Xoom using Tapatalk

Nem elérhető vmack

  • Hozzászólások: 43
  • PDA: HTC Artemis iPhone 2G
  • PDA ROM: BLACK & BLUE v5.0 ROM WM6.1 CE OS 19716
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #111 Dátum: 2011, 10 11, 19:23:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mégis hogyan csináltad? Nekem nem akar menni!

itt találtam:
(gondolom morcosak lennének az adminok a letöltési linkért, ezért nem azt linkeltem be)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #112 Dátum: 2011, 10 11, 20:43:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos en probakeppen mindenfele wipe nelkul telepitettem a 2.2.1-re, teljesen jo lett, minden beallitas es progi megmaradt.

Az emlitett jatekok kozul az angry Birds Rio tokeletesen megy, a masikat nem probaltam. Harom jatekkal jatszk ha ugy adodik:  Myth defense, Dungeon defender, meg valami Pinball HD. Ezekkel sem volt problema sosem.
Navigacio meg kicsit extremnek tunik ekkora gepen, kitakarja a szelvedot :-)    Ha kell, akkor tokeletesen megfelel a Google navi /igaz az online, de korlatlan a netem/

Sent from my Xoom using Tapatalk

Nekem ezek csak a gyári romon mentek, azóta egyik sem. Marketon azt írja: nem kompatibilis a készülék... Ez van.
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #113 Dátum: 2011, 10 12, 12:57:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ezek csak a gyári romon mentek, azóta egyik sem. Marketon azt írja: nem kompatibilis a készülék... Ez van.
Akkor ez azt jelenti hogy nem annak ismeri fel a készülékedet, mint ami? Ez érdekes!

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #114 Dátum: 2011, 10 12, 13:58:28 »
Marketről accountomban két xoom van, motorola Mz601 t-mobile-os, és motorola xoom version-os. Az utóbbira telepíthetnék bármit, de a t-mobilosra nem engedi... Van még pár emberke aki így járt, de egyelőre nincs megoldás... Hogy mi a bánat okozza azt nem tom... Nektek minek látja a market a készüléket?
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #115 Dátum: 2011, 10 12, 14:16:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Marketről accountomban két xoom van, motorola Mz601 t-mobile-os, és motorola xoom version-os. Az utóbbira telepíthetnék bármit, de a t-mobilosra nem engedi... Van még pár emberke aki így járt, de egyelőre nincs megoldás... Hogy mi a bánat okozza azt nem tom...

Ezt nem is értem egészen. Ugye a ROM váltás előtt volt t-mobile-os a készüléked, utána pedig verizon-os lett. Ezért van most ez a 2 féle készüléked a market fiókodhoz rendelve. Ez eddig OK, így is kell lennie.
Ezek után ha a xoom-ról mész a marketra, akkor nem kompatibilisnek mutatja az appokat? Ez már azért is érdekes, mert mindkettőnek kompatibilisnek kellene lennie.
Ha PC-ről mész a marketra, akkor látod hogy ez a 2 fajta xoomod van hozzádrendelve, de csak a verzion-ossal kompatibilisek az appok. Jól értem ugye? És akkor innen sem tudod telepíteni a xoom-ra? Tehát akkor ezek szerint most verizon-os a készülék, de valamiért azt hiszi hogy t-mobilos, és ez okozza a problémát? Bár nagy problémának ennek sem kéne lennie, mert annak is kompatibilisnek kellene lennie. Húúú, már belezavarodok, nem is értem, itt valami nagy gubanc van!

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #116 Dátum: 2011, 10 12, 15:49:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem is értem egészen. Ugye a ROM váltás előtt volt t-mobile-os a készüléked, utána pedig verizon-os lett. Ezért van most ez a 2 féle készüléked a market fiókodhoz rendelve. Ez eddig OK, így is kell lennie.
Ezek után ha a xoom-ról mész a marketra, akkor nem kompatibilisnek mutatja az appokat? Ez már azért is érdekes, mert mindkettőnek kompatibilisnek kellene lennie.
Ha PC-ről mész a marketra, akkor látod hogy ez a 2 fajta xoomod van hozzádrendelve, de csak a verzion-ossal kompatibilisek az appok. Jól értem ugye? És akkor innen sem tudod telepíteni a xoom-ra? Tehát akkor ezek szerint most verizon-os a készülék, de valamiért azt hiszi hogy t-mobilos, és ez okozza a problémát? Bár nagy problémának ennek sem kéne lennie, mert annak is kompatibilisnek kellene lennie. Húúú, már belezavarodok, nem is értem, itt valami nagy gubanc van!

Motorola Mz601 t-mobile-om nem kompatibilis egyes appokkal, amivel kompatibilisnek kellene lennie. Nem bonyolult ez, csak azt nem tom miért van ez... Esetleg, ha találtok rá megoldást szóljatok... Köszi!
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #117 Dátum: 2011, 10 12, 23:13:03 »
Nekem siman csak Motorola XOOM neven latja a market a keszuleket, semmi egyeb csicsa, markanav. Amikor megvettem, tehat a gyari szoftverrel akkor MZ 604 neven latta. Viszont mindent lat amit a Galaxy S-em is kivetel nelkul.
Erdekes dolgok ezek. Masra nem tudok gondolni, hogy a 3G miatt van ez....
Nincs ezekben product code, amit meg lehet nezni, vagy atallitani? Tarcsazo hijan nincs otletem mivel lehetne megnezni..... de tuti itt van a kutya elhantolva.....

Sent from my Xoom using Tapatalk

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #118 Dátum: 2011, 10 12, 23:59:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem siman csak Motorola XOOM neven latja a market a keszuleket, semmi egyeb csicsa, markanav. Amikor megvettem, tehat a gyari szoftverrel akkor MZ 604 neven latta. Viszont mindent lat amit a Galaxy S-em is kivetel nelkul.
Erdekes dolgok ezek. Masra nem tudok gondolni, hogy a 3G miatt van ez....
Nincs ezekben product code, amit meg lehet nezni, vagy atallitani? Tarcsazo hijan nincs otletem mivel lehetne megnezni..... de tuti itt van a kutya elhantolva.....

Sent from my Xoom using Tapatalk

xda-n is többeknek van hasonló pröblámája, remélem megoldják... :)
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #119 Dátum: 2011, 10 17, 17:12:56 »
Csoki!

Supercharley neked mz601-ed van a t-mobiltól, ha jól emlékszem. Megtennéd, hogy a build.prop filedat átküldenéd? Összehasonlítanám az enyémmel hátha megtalálom mi lehet a gond.

Előre is köszönöm!!!

U.i. :system könyvtárban találod meg!
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #120 Dátum: 2011, 10 18, 21:53:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csoki!

Supercharley neked mz601-ed van a t-mobiltól, ha jól emlékszem. Megtennéd, hogy a build.prop filedat átküldenéd? Összehasonlítanám az enyémmel hátha megtalálom mi lehet a gond.

Előre is köszönöm!!!

U.i. :system könyvtárban találod meg!

Küldtem!

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #121 Dátum: 2011, 10 18, 21:54:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Küldtem!

Köszönöm!
Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #122 Dátum: 2011, 10 18, 22:06:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm!

Mivel többi Xoom-os topic áll itt kérdezek:
Lehet valamilyen módon telefonálni vele (füles, BT, nem Skype és testvérei, hanem mobil)?
THX

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #123 Dátum: 2011, 10 19, 05:13:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel többi Xoom-os topic áll itt kérdezek:
Lehet valamilyen módon telefonálni vele (füles, BT, nem Skype és testvérei, hanem mobil)?
THX
Hát nem tartom valószínűnek. SMS és egyéb modulokról tudok, de telefon opcióról még nem. Se XDA-n se máshol. De hátha dobnak ki 4.0-t xoomra is, és akkor talán több remény. Nagyon jó lett, most lett vége az élő adásnak is, imádom. Remélem lesz annyi eszük, hogy motorolákra is portolják gugliék.... vagy legalább az xda. Táblákra való változatot mondjuk még nem mutatak az élő konferencián se, de azért csak lesz.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető zus

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Tab
  • PDA ROM: XXJM6
Re: Xoom Root és ROM - hogyan?
« Reply #124 Dátum: 2011, 10 19, 21:53:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos en probakeppen mindenfele wipe nelkul telepitettem a 2.2.1-re, teljesen jo lett, minden beallitas es progi megmaradt.

Kedves Tovi, ezt úgy érted, hogy SD kártyára fel a Tiamat 2.2.2-t, aztán hajrá ?

Más. Egy érdekes problémával találkoztam. Van külső emilfiókom és azt szerettem volna behozni a Xoom alá, a saját e-mail kezelőjébe. Ahogy a nagy könyvben meg van vésve. Pop3 az a külső levelező rendszertől jön, smtp meg a szolgáltatómtól. Szépen beállítottam mindent, erre az smtp beállításoknál az "550 ILLEGAL HELO/EHLO GREETING" üzenetet kaptam és nem sikerült beállítanom a a külső postafiókot. Ugyanez a külső postafiók a Tabomon be van állítva és ott szuperül működik. Ki tud erre a problémára megoldást ? Az tök mindegy volt, hogy a Xoomom gyári ROM-jával akartam jampizgatni vagy pedig a Tiamat 2.2.1-emmel. Köszi a segítséget.