2024, 04 18, 07:00:23

Szerző Téma: Xoom tartozékok  (Megtekintve 43641 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Xoom tartozékok
« Dátum: 2011, 08 29, 14:47:36 »
Kezdjük:)

You are not allowed to view links. Register or Login   50 USD free shipping

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Xoom tartozékok
« Reply #1 Dátum: 2011, 08 29, 14:54:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login (nem túl szép :( , de szerintem a hátul feltámaszthatóak a kényelmesebben használhatóak. pl. ágyban :D )
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Xoom tartozékok
« Reply #2 Dátum: 2011, 08 29, 14:55:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Xoom tartozékok
« Reply #3 Dátum: 2011, 08 29, 14:59:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
 visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Xoom tartozékok
« Reply #4 Dátum: 2011, 08 29, 15:02:41 »
Xoom kiegészítők a Brandonál:

You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Xoom tartozékok
« Reply #5 Dátum: 2011, 08 29, 15:04:40 »
Motorola hivatalos oldal:

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom tartozékok
« Reply #6 Dátum: 2011, 08 30, 02:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login


visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Nekem pontosan ez a fajta tokom van, kicsit trukkos, de jol lehet hasznalni...

szerk: Most nezem, nem pontosan ugyanaz, az enyemnek elol nem ilyen kis bor fule van, hanem teljes szelessegu muanyag, ami becsukaskor rakapcsolodik a XOOM-ra
Linkelni nem tudom, a boltban vettem a keszulekkel

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Xoom tartozékok
« Reply #7 Dátum: 2011, 08 30, 02:53:22 »
Jò lenne ha már végre megérkezne magyarországra is.Szerintem a legjobb Xoom tok!Itt a Link:)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #8 Dátum: 2011, 08 30, 07:13:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Linkelni nem tudom, a boltban vettem a keszulekkel
Es holvan az A bolt? Mennyiert vetted? En 4-5000korul latom neten, de inkabb megtapiznam, vettem mar eleg szutykot neten amire azt mondtak kulon kerdesem utan is hogy az amit keresek, aztan kiderult hogy nem...

You are not allowed to view links. Register or Login
Jò lenne ha már végre megérkezne magyarországra is.Szerintem a legjobb Xoom tok!

Hazon, melohelyen belul tenyleg a legjobb, de hordozaskor szerintem jobb ha el van takarva a kijelzo is.... :-)

Azt kellene tudnom, ,hogy a fekete carbon, vagy a 360°os kicsithato-e ugy, hogy egynlapkent foghassam es hasznalhassam kezben, vagy mindenkeppen dontottbe kell tennem... nem mindegy. :-) valaki?
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom tartozékok
« Reply #9 Dátum: 2011, 08 30, 11:42:58 »
Angliaban a PCWorld uzleteben....  De hiaba keresem a honlapjukon, nem talalom.
Viszont tervezek vasarolni BT billentyut es egeret, ahogy olvasom a billentyu csatlakozasa problemamentes, ellentetben az egerrel....  Majd kiderul. Ezeket tervezem vasarolni:

Bill:  You are not allowed to view links. Register or Login

eger:   You are not allowed to view links. Register or Login

de most nezem van itt touchpad-os billentyu is:   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Xoom tartozékok
« Reply #10 Dátum: 2011, 08 30, 17:57:49 »
Kis keresgelessel megtalaltam a ZOOM tokomat az Ebay-en:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Xoom tartozékok
« Reply #11 Dátum: 2011, 08 30, 20:38:40 »
Én ezt használom, kb.3 hónapja. Jól bírja a strapát.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #12 Dátum: 2011, 10 03, 13:12:35 »
Segítséget kérnék!

You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet akarok venni. Hol lehet magyarországon?

A másik kérdésem pedig, hogy ha magyar BT billt veszek, azt lehet-e használni a táblával. Vagy krix-kraxok lesznek az ékezet helyén, mert angol billentyűzetnek látja. :) Ez IGENCSAK fontos kérdés egy ilyen 15-20ezres vétel előtt.. Ha nem látja, akkor angolt veszek. De ha magyarnak látja és aként használja, akkor inkább azt szeretnék, mert ezt utólag módosítani nem tudom majd és elég drága ahhoz, hogy ne vegyek sorra mást, ahogy jönnek a rendszerfrissítések. Ez gyakorlatilag billentyűzet független. A lényeg, hogy akinek van magyar BT bill-je annak látja-e és kezeli-e ékezetes betűknek az ékezetes betűket. :) Nem hiszem, de ha számít, akkor jelenleg Tiamat 2.2.1 rom van fent. :)

Előre is köszönöm a segítséget!
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Dreamie

  • Hozzászólások: 89
  • PDA: Motorola RAZR, Motorola xoom
  • PDA ROM: Team EOS XOOM ICS 4.0.3 umts_everest MZ601
Re: Xoom tartozékok
« Reply #13 Dátum: 2011, 10 06, 10:37:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítséget kérnék!

You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet akarok venni. Hol lehet magyarországon?

A másik kérdésem pedig, hogy ha magyar BT billt veszek, azt lehet-e használni a táblával. Vagy krix-kraxok lesznek az ékezet helyén, mert angol billentyűzetnek látja. :) Ez IGENCSAK fontos kérdés egy ilyen 15-20ezres vétel előtt.. Ha nem látja, akkor angolt veszek. De ha magyarnak látja és aként használja, akkor inkább azt szeretnék, mert ezt utólag módosítani nem tudom majd és elég drága ahhoz, hogy ne vegyek sorra mást, ahogy jönnek a rendszerfrissítések. Ez gyakorlatilag billentyűzet független. A lényeg, hogy akinek van magyar BT bill-je annak látja-e és kezeli-e ékezetes betűknek az ékezetes betűket. :) Nem hiszem, de ha számít, akkor jelenleg Tiamat 2.2.1 rom van fent. :)

Előre is köszönöm a segítséget!

Hali!

Ez kompatibilis a XOOM - mal? Logitech ügyfélszolgálatot hívd fel és kérdezd meg, nagyon készségesek, lehet adnak kedvezményes kupont. Egyszer volt szerencsém beszélni velük, korrektek nagyon.

Batman! Segítséget, ha baj van!

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #14 Dátum: 2011, 10 07, 22:51:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Ez kompatibilis a XOOM - mal? Logitech ügyfélszolgálatot hívd fel és kérdezd meg, nagyon készségesek, lehet adnak kedvezményes kupont. Egyszer volt szerencsém beszélni velük, korrektek nagyon.
Persze hogy kompatibilis. Bluetooth.. Amm szerintem a motorola keyboardot veszem, mert elegge bejott. Viszont nagy kerdes, hogy tud e majd magyart kezelni a xoom. Amit erdekesnek tartok, hogy a xoomban nyoma nincs magyarnak, megis gyart a motorola magyar bluetooth billt. XD
Azonban a rendszerben a /system/usr/keylayout/Vendor_22b8_Product_093d.kl file eleg erdekes. Ha minden igaz ez alapjan egy masik fileban a /system/usr/keychars/ valamelyikeben atirom a karaktereket es kesz. Csak hogy ez gyakorlatban mennyire mukodik... kiprobalom, csak sok a melo, hetvegen koltozunk es kov hetvegeig kell egy bt bill, mert utana melos oktatas reggeltol estig.. sok tulora.. heteken at. Elotte is sok a melom, ha valaki utananez es csinal egy filet, kiprobalgatom. Ha nem akkor szoritok ra idot.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #15 Dátum: 2011, 10 09, 23:32:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze hogy kompatibilis. Bluetooth.. Amm szerintem a motorola keyboardot veszem, mert elegge bejott. Viszont nagy kerdes, hogy tud e majd magyart kezelni a xoom. Amit erdekesnek tartok, hogy a xoomban nyoma nincs magyarnak, megis gyart a motorola magyar bluetooth billt. XD
Azonban a rendszerben a /system/usr/keylayout/Vendor_22b8_Product_093d.kl file eleg erdekes. Ha minden igaz ez alapjan egy masik fileban a /system/usr/keychars/ valamelyikeben atirom a karaktereket es kesz. Csak hogy ez gyakorlatban mennyire mukodik... kiprobalom, csak sok a melo, hetvegen koltozunk es kov hetvegeig kell egy bt bill, mert utana melos oktatas reggeltol estig.. sok tulora.. heteken at. Elotte is sok a melom, ha valaki utananez es csinal egy filet, kiprobalgatom. Ha nem akkor szoritok ra idot.
Valakinek budapesten, barmilyen bluetooth billje van, amivel probalkozhatnek? Termeszetesen nem kernem el, csak atmegyek, vagy atjon, vagy talalkozunk valahol, ratoljuk a xoomra es kiprobalom, hogy keymap alapjan attudom e irni az egyes gombok funkciojat a xoomban. :) hiaba irok egy filet, ha nincs min tesztelnem. Es max szerdan meg kene rendelnem hogy meg max pentekig megerkezzen. Addig van idom kideriteni, hogy tude magyart kezelni a xoom. :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető vmack

  • Hozzászólások: 43
  • PDA: HTC Artemis iPhone 2G
  • PDA ROM: BLACK & BLUE v5.0 ROM WM6.1 CE OS 19716
Re: Xoom tartozékok
« Reply #16 Dátum: 2011, 10 10, 20:43:27 »
ez most jól le van árazva, asszem veszek is egyet:
You are not allowed to view links. Register or Login

reggel meg egy ilyet vettem (csak mert olcsó volt :) :
You are not allowed to view links. Register or Login

ilyet is rendeltem hozzá, lassan meg is kell érkeznie:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető supercharley

  • Hozzászólások: 48
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Xoom, Motorola Defy, ZTE Blade
Re: Xoom tartozékok
« Reply #17 Dátum: 2011, 10 11, 12:51:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez most jól le van árazva, asszem veszek is egyet:
You are not allowed to view links. Register or Login

reggel meg egy ilyet vettem (csak mert olcsó volt :) :
You are not allowed to view links. Register or Login

ilyet is rendeltem hozzá, lassan meg is kell érkeznie:
You are not allowed to view links. Register or Login

Tényleg olcsó cuccokat találtál! Ezen felbuzdulva én is rendeltem egy ilyen autós tartót! Köszi a tippet, remélem jó lesz!

Nem elérhető vmack

  • Hozzászólások: 43
  • PDA: HTC Artemis iPhone 2G
  • PDA ROM: BLACK & BLUE v5.0 ROM WM6.1 CE OS 19716
Re: Xoom tartozékok
« Reply #18 Dátum: 2011, 10 11, 19:25:27 »
Sajna az amazon kiröhögte a címem és közölte, hogy ide aztán nem szállít :(

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #19 Dátum: 2011, 10 13, 14:05:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna az amazon kiröhögte a címem és közölte, hogy ide aztán nem szállít :(
Én is próbáltam rendelni amazonról kb 2 hónapja. :) Érdekes, hogy nem mindent enged rendelni. Néhány dologra azt mondja, hogy jöhet, néhányra meg hogy nem. Az angol tudásommal annyit tudtam kivenni, hogy néhány dologra azt írta, hogy "nem tárolható postafiókban".. Gondolom én arra célzott, hogy nagy.. Namost kb 26ezer forintért rendeltem volna, ebből kb 12ezer amolyan papírvastagságú dolog. Pl képernyővédő fóliák, telefontokok, szilikonos, ilyen-olyan.... xoom carbonszálas origy tok, zsebóra, érintőpanel defy-hez.... Még dobókés szettet is rendeltem mert 1$ volt. XD A lényeg, hogy egy halom nem nagy és nem is nehéz vackot. És közölte velem, hogy erre a címre nem tudják ezeknek a 70%-át kiszállítani (konkrétan azokat, amiket akartam rendelni..). Hiába adtam mag több címet, egyik sem volt jó neki. Innentől nekem kuka az amazon. Ezzel elásta magát. ;) És persze mondanom se kell, hogy amiket rendeltem az máshonnan kb 30-40 fölött van.... Most viszont rendelek motorola bluetooth wireless keyboard-ot, mivel senki nem volt hajlandó segíteni, úgy döntöttem megveszem ezt. Az országban először hétfőtől lesz. Kedden reggel már hozza a futár. ;) Majd írok róla pár szót.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető vmack

  • Hozzászólások: 43
  • PDA: HTC Artemis iPhone 2G
  • PDA ROM: BLACK & BLUE v5.0 ROM WM6.1 CE OS 19716
Re: Xoom tartozékok
« Reply #20 Dátum: 2011, 10 13, 20:24:38 »
Nálam is elásta magát. Van több bevált hely ahonnan szoktam rendelni majd maradok ezeknél.
dhgate.com, ioffer.com, alibaba.com, ebay....

a keyboard érdekel majd

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Xoom tartozékok
« Reply #21 Dátum: 2011, 10 13, 22:30:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam is elásta magát. Van több bevált hely ahonnan szoktam rendelni majd maradok ezeknél.
dhgate.com, ioffer.com, alibaba.com, ebay....

a keyboard érdekel majd
Egyiken sincs minden ami akarok. moto keyboard, hdmi, usbhost. :) Keyboard mindenhol van.. de a többi meg vagy nincs, vag ynem hozzák ide......
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Xoom tartozékok
« Reply #22 Dátum: 2011, 10 29, 19:53:17 »
néztem a T-Mobil oldalát és árulnak Xoomhoz börtokot

You are not allowed to view links. Register or Login


de kép nincs a cuccról!

Bőrtok Motorola Xoom ( 198782 )
Motorola Xoom folio case, fekete bőr tok
Listaár:   7490

szerintetetk ez ugyanaz a börtok ami kihajtható feltámasztható és a legtöbb helyen 10K körül van, vagy ez egy egyszerű "könyvfedél jellegű" cucc lehet?

Nem elérhető Trusk

  • Hozzászólások: 61
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: manila
Re: Xoom tartozékok
« Reply #23 Dátum: 2011, 11 01, 10:24:42 »
Sziasztok!

Vettem egy ilyet:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az a furcsa, hogy gyakran lebont, és írás közben bizonyos betūkbõl sokat ír egymás után, mintha beragadna egy gomb, pedig nem is.
Gondoltam rá, hogy lehet hogy a BT egérrel akad össze, de annélkül is ezt csinálja.
Csinált valakinek hasonlót BT billentyūzet? Mi lehet a megoldás? Gondoltam rá, hogy kipróbálom majd laptophoz kötve, hogy ott is produkálja-e ezt.
Egyébként a billentyūzet jó kialakítású, kényelmes, mūködnek a multimedia gombok is, csak bosszantó, hogy pont gépelni nem lehet rajta rendesen. :-(

Sent from my MZ601 using Tapatalk

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Xoom tartozékok
« Reply #24 Dátum: 2011, 11 01, 13:21:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Vettem egy ilyet:

You are not allowed to view links. Register or Login

Az a furcsa, hogy gyakran lebont, és írás közben bizonyos betūkbõl sokat ír egymás után, mintha beragadna egy gomb, pedig nem is.
Gondoltam rá, hogy lehet hogy a BT egérrel akad össze, de annélkül is ezt csinálja.
Csinált valakinek hasonlót BT billentyūzet? Mi lehet a megoldás? Gondoltam rá, hogy kipróbálom majd laptophoz kötve, hogy ott is produkálja-e ezt.
Egyébként a billentyūzet jó kialakítású, kényelmes, mūködnek a multimedia gombok is, csak bosszantó, hogy pont gépelni nem lehet rajta rendesen. :-(

Sent from my MZ601 using Tapatalk


eléggé "lag" gyanus a dolog, probáltad, hogy kicsit messzebb is csinálja ezt? mert a BT-nak sem jó ha nagyon közel van, lehetnek interferik és hasonlóak...meg hogy nincs-e a közelben hasonló frekin más cucc (pl szomszéd BT-ja)