2024, 03 28, 22:59:38

Szerző Téma: Zoom a Xoom-ra :)  (Megtekintve 68453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #25 Dátum: 2011, 08 25, 17:48:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ha európai verziótok van(mz600,mz604)akkor a 3.1 is kezeli a memóriakártyát. Az amerikai verzió csak 3.2 től kezeli.

Koszi az infot, tesztelem, eddig eszembe se jutott beletenni.

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #26 Dátum: 2011, 08 25, 21:48:06 »
Videora én Mobo player hasznalok.AZ is kiválóan mükszik.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #27 Dátum: 2011, 08 25, 23:38:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ha európai verziótok van(mz600,mz604)akkor a 3.1 is kezeli a memóriakártyát. Az amerikai verzió csak 3.2 től kezeli.

Igen, meg is van a problem! Hazajottem, nyomtam tableten egy updatet wifirol es ketszeri telepites utan szinte minden jo lett. Kiveve a girotszkopot vagymit, mert az tovabbra is ferde es sajnos kalibaralasi lehetoseget nem talalok sehol. Tovabba a cikkben olvastam hog van valami markets progi a grafikai bug ok javitasara. Edit egy game van ami feher texturakat mutat, de nehogymar' :-)

You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kerdes a tapasztaltabbaktol, sehol nem talaltam a leirasban:  a micro USB porton lehet tolteni is a keszuleket, vagy azt csak a speci csatin keresztul lehet? Mert akkor tudnam hasznalni a Galaxy S autos toltojet, igen szomoru lennek, ha vennem kellene egy Motorola csatist...

No hat, a csati az ugyanaz mint a nokiatoltoe, de feszkoban fele se. A nokiatolto 5Voltot ad le 300mAh-on... a motorola meg 12Voltot ad le 1500mAh-on... That a nokia toltovel valoszinuleg epphogy csak kikapcsolt allapotban tudja szinten tartani az akksit, de tolteni nem nagyon fogja. Viszon a pc tap molex csatlakozolyan az egyik Fekete ill citromsarga drotra kotsz egy ilyen tolto fejet es meg is van a 12Volt 1000 vagy 1500mAh-on. Ki is probalom ha lesy idom. Pc mindenghol van :-D
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető kjapo

  • Hozzászólások: 61
  • Nem: Férfi
  • Apó
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Omega 9.0 AOKP JB Mileston 1 - 4.1.2 - XXLPX
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #28 Dátum: 2011, 08 26, 08:51:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csókolom bácsi!
Mvideoplayert, vagy Rockplayert szoktuk használgatni.

Szia Pati.

Csúfolod Öreg Barátodat?
Nana. Nem szép dolog, de örülök a válaszodnak.
Látod mindenütt összefutunk.

Pá , Picim:  az Örg Barát :taps:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #29 Dátum: 2011, 08 26, 10:01:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Pati.

Csúfolod Öreg Barátodat?
Nana. Nem szép dolog, de örülök a válaszodnak.
Látod mindenütt összefutunk.

Pá , Picim:  az Örg Barát :taps:
Azért az a gyerekek erős megszólítás volt, bár jólesett, de az generálta az enyémet :D
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető beka123

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: nexus 7
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #30 Dátum: 2011, 08 26, 21:02:58 »
Sziasztok ,nemsokára én is csatlakozok hozzátok most rendeltem meg a kütyürét ,remélem sok hasznos info cserél majd gazdát .Elvileg jövöhét hétfön várom a drágaszágot .

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #31 Dátum: 2011, 08 28, 00:23:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok ,nemsokára én is csatlakozok hozzátok most rendeltem meg a kütyürét ,remélem sok hasznos info cserél majd gazdát .Elvileg jövöhét hétfön várom a drágaszágot .
En igazagol az elejen ketelkedtem, hogy megerte-e. De most igy 3. nap utan biztosan tudom hog igen. Ami fontos... a legelejen wifirol updated. (Menuben a beallitasok kozokozott a device infonal asszem) utana mass csak ra a hasznalatra, so at segit. Ha van kerdes johet. :-P
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #32 Dátum: 2011, 08 28, 01:11:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
En igazagol az elejen ketelkedtem, hogy megerte-e. De most igy 3. nap utan biztosan tudom hog igen.

Pont igy erzem en is, csucs kis masina, abszolut megerte megvenni. A netbookom nyugdijba megy az mar biztos.
Skype beszelgeteseket mar szinte csak rajta folytatok, de a jatekok is tokeletesen mas elmenyt adnak.
Egy dolog zavar: szerintem tokeletesen idiota helyre tettek a toltocsatlakozot, ha a tokban van, akkor ki kell nyitni hozza, es nem lehet a tokkal 45 fokos szogben az asztalra tenni ilyenkor.
Root es custom firmware tovabbra is erdekelne, olvasgattam rola, de nem merem megcsinalni. Ami one-click-root van hozza az a kommentek alapjan neha teglasitja az UK verziot.
Ha valaki vagja ezt a temat, orulne(n)k neki.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #33 Dátum: 2011, 08 28, 08:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont igy erzem en is, csucs kis masina, abszolut megerte megvenni. A netbookom nyugdijba megy az mar biztos.
Skype beszelgeteseket mar szinte csak rajta folytatok, de a jatekok is tokeletesen mas elmenyt adnak.
Egy dolog zavar: szerintem tokeletesen idiota helyre tettek a toltocsatlakozot, ha a tokban van, akkor ki kell nyitni hozza, es nem lehet a tokkal 45 fokos szogben az asztalra tenni ilyenkor.
Root es custom firmware tovabbra is erdekelne, olvasgattam rola, de nem merem megcsinalni. Ami one-click-root van hozza az a kommentek alapjan neha teglasitja az UK verziot.
Ha valaki vagja ezt a temat, orulne(n)k neki.
Ha lesz egy kicsi idom, utananezek a dolgoknak es leirom. Viszont a tolto csatlakozoval kapcsolatban egyet ertek. De nekem meg nincs olyan tokom. A heten rendelek valahonnan, csak kicsit draganak tartom a 9-12ezret erte.. en ha pl agyban gepelek, fejreallitom igy felfele van a tolto csati. Te nem tudod betenni a okba fejjel lefele?
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #34 Dátum: 2011, 08 29, 14:39:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...Egy dolog zavar: szerintem tokeletesen idiota helyre tettek a toltocsatlakozot, ha a tokban van, akkor ki kell nyitni hozza, es nem lehet a tokkal 45 fokos szogben az asztalra tenni ilyenkor...

Az a lenyeg, hogy yeahh. nyissunk "tartozekok" temat nem? pl en kivancsi lennek egy ket dologra... :-)
Mivel gyarilag nem jar hozza az a bizonyos mappatok, ezert vennem kell. Mikor multheten neztem, csak ilyen 8ezer folotti arakon adtak az allvanynak is hasznalhato tokot, amiben annyi kepen szereplel. De nem is tudom melyik a tokeletes es melyik az amelyik jobb... amiben hordozhatom is es akar allvanykent is hasznalhatom. Tapasztaltakat kerdezem akik vettek, hasznalnak vagy lattak ilyet. Ez jo?

startgsm.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=7&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=38870
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #35 Dátum: 2011, 08 29, 14:58:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a lenyeg, hogy yeahh. nyissunk "tartozekok" temat nem? pl en kivancsi lennek egy ket dologra... :-)
Mivel gyarilag nem jar hozza az a bizonyos mappatok, ezert vennem kell. Mikor multheten neztem, csak ilyen 8ezer folotti arakon adtak az allvanynak is hasznalhato tokot, amiben annyi kepen szereplel. De nem is tudom melyik a tokeletes es melyik az amelyik jobb... amiben hordozhatom is es akar allvanykent is hasznalhatom. Tapasztaltakat kerdezem akik vettek, hasznalnak vagy lattak ilyet. Ez jo?

startgsm.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=7&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=38870
Tessék, keresgéljetek és osszátok meg egymással  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #36 Dátum: 2011, 09 02, 20:29:55 »
sziasztok!

még vásárlás előtt vagyok, de olvasgatok a kütyüről...

Ezt találtam az XDA-n:You are not allowed to view links. Register or Login
...hasznos lehet a rootolni vágyóknak ;-)

Nem elérhető bosa

  • Hozzászólások: 39
  • PDA: Samsung Nexus S / Motorola Xoom
  • PDA ROM: Stock Android 2.3.4 / Stock Android 3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #37 Dátum: 2011, 09 03, 08:54:26 »
Hy Én múlthéten vettem t-mobile-nál. Bekapcsolás után frissült 3.1-re, érdeklődnék kinek milyen a build verzió. Nekem H.6.3-25-5. MZ601 tipusú a készülék. Illetőleg arra lennék kíváncsi hogy erre a 3.2 miért nem jött és hogy már csak az ICS fog jönni vajon?

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #38 Dátum: 2011, 09 03, 10:33:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy Én múlthéten vettem t-mobile-nál. Bekapcsolás után frissült 3.1-re, érdeklődnék kinek milyen a build verzió. Nekem H.6.3-25-5. MZ601 tipusú a készülék. Illetőleg arra lennék kíváncsi hogy erre a 3.2 miért nem jött és hogy már csak az ICS fog jönni vajon?
Az mz 601 európai 3g-st jelent. A wifis európaiak az mz 604-esek.
3.2 csak az amerikai verziókra van.

Nem elérhető bosa

  • Hozzászólások: 39
  • PDA: Samsung Nexus S / Motorola Xoom
  • PDA ROM: Stock Android 2.3.4 / Stock Android 3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #39 Dátum: 2011, 09 03, 11:12:10 »
Nem tudod hogy a magyar nyelv van e vmelyik romban?

You are not allowed to view links. Register or Login
Az mz 601 európai 3g-st jelent. A wifis európaiak az mz 604-esek.
3.2 csak az amerikai verziókra van.

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #40 Dátum: 2011, 09 03, 17:27:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudod hogy a magyar nyelv van e vmelyik romban?
Az mz 601-esben van magyar nyel csak.

Nem elérhető bosa

  • Hozzászólások: 39
  • PDA: Samsung Nexus S / Motorola Xoom
  • PDA ROM: Stock Android 2.3.4 / Stock Android 3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #41 Dátum: 2011, 09 04, 12:32:20 »
Nekem az van t-mobile.nál vettem és nincs benne magyar nyelv.

You are not allowed to view links. Register or Login
Az mz 601-esben van magyar nyel csak.

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #42 Dátum: 2011, 09 04, 13:57:57 »
Vettem a XOOM-hoz egy USB host kabelt, gondolvan, hogy igy ra tudom kotni a pendrive-t es az USB-s wincsimet.
Viszont ra kellett jojjek, hogy ez csak root utan lehetseges, akkor lehet engedelyezni az USB host funkciot csak.

Sokat olvasgattam a temaban, de nem lettem okosabb tole. Poc-OK linkelt a topik elejen egy oldalt, az one-click-root megoldasrol, de ott a hozzaszolasokban irja valaki, hogy az UK WIFI keszuleke brickelve lett tole.
Tobb mas forumot atnyalazva csak az US verziohoz talaltam root megoldast.
Ha valaki felvilagosultabb, ossza meg tapasztalatat. Koszi

Nem elérhető hynar

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC10
  • PDA ROM: Viper10
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #43 Dátum: 2011, 09 04, 19:28:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....
Sokat olvasgattam a temaban, de nem lettem okosabb tole. Poc-OK linkelt a topik elejen egy oldalt, az one-click-root megoldasrol, de ott a hozzaszolasokban irja valaki, hogy az UK WIFI keszuleke brickelve lett tole.
Tobb mas forumot atnyalazva csak az US verziohoz talaltam root megoldast.
...

5-7 hozzászólással ezelőtt:

You are not allowed to view links. Register or Login
....
Ezt találtam az XDA-n:You are not allowed to view links. Register or Login
...hasznos lehet a rootolni vágyóknak ;-)
...
azóta vissza-vissza néztem a linkelt topicba, és nem láttam hogy lett volna vele gond.
hangsúlyozom, NEM próbáltam, de egyelőre jónak tűnik. ha meglesz a gép, ezzel esem neki (ha csak nem jön ki másik verzió addig :-) )

légyszi majd jelezd egy sorban hogy sikerült-e megoldani az USB HOST-funkciót, én is nagyon kíváncsi vagyok rá.

köszi

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #44 Dátum: 2011, 09 05, 04:00:43 »
Ma sikeresen megcsinaltam a Root-ot es feltettem a Tiamant 2.1 Hammerhead (Honeycomb 3.2) Rom-ot, kivaloan mukodik.
Az en verziom az UK only WIFI (MZ604), de a modszer leirasa szerint minden 3G-s modellen mukodik.
Vegre megy az USB host es a Root, bar az USB host kicsit csalodas, kizarolag a FAT32-t tamogatja (az NTFS-t nem), igy a nagy winyok eleve ki vannak love......

Ez az oldal segitett, lepesrol lepesre vegigcsinaltam: 
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha kell segitseg irjatok, meg frissek a tapasztalatok :-)

Nem elérhető bosa

  • Hozzászólások: 39
  • PDA: Samsung Nexus S / Motorola Xoom
  • PDA ROM: Stock Android 2.3.4 / Stock Android 3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #45 Dátum: 2011, 09 05, 13:37:28 »
Magyar nyelv van benne?

You are not allowed to view links. Register or Login
Ma sikeresen megcsinaltam a Root-ot es feltettem a Tiamant 2.1 Hammerhead (Honeycomb 3.2) Rom-ot, kivaloan mukodik.
Az en verziom az UK only WIFI (MZ604), de a modszer leirasa szerint minden 3G-s modellen mukodik.
Vegre megy az USB host es a Root, bar az USB host kicsit csalodas, kizarolag a FAT32-t tamogatja (az NTFS-t nem), igy a nagy winyok eleve ki vannak love......

Ez az oldal segitett, lepesrol lepesre vegigcsinaltam: 
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha kell segitseg irjatok, meg frissek a tapasztalatok :-)

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #46 Dátum: 2011, 09 05, 19:52:08 »
Nincs bent magyar nyelv.

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #47 Dátum: 2011, 10 29, 19:35:40 »
Nagyon szépen működik a printer, bárhol legyél is :)

az otthoni PC-n lévő printereket (legyen az fizikai vagy pl OneNote stb) meg lehet osztani a Google felhőben (Chrome böngésző beállítások, utána nem kell hogy fusson a Chrome)

utána a Marketről kell pl a Printer Share You are not allowed to view links. Register or Login amivel el lehet érni akár a közelbenlévő wifis printereket is, de ami a lényeg a googlefelhőben tároltakat is.

így pl tudsz otthonra printelni bárhol is legyél
 (sőt asszem ha nem megy a PC-d még van google doc is ahova ideiglenesen printelhetsz, aztán otthon meg mehet az igazi printerre ki)

kischriss

  • Vendég
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #48 Dátum: 2011, 11 10, 10:24:29 »
Sziasztok!

Esetleg tudja valaki hogy lehet e magyarítani a Xoom-ot, vagy létezik rá megoldás?

Köszi előre is! :ima:
Chriss

Nem elérhető SANTANTICA

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ASUS R600
  • PDA: Motorola XOOM
  • PDA ROM: 3.2 (hun)
  • Skype: santantica
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #49 Dátum: 2011, 11 10, 18:12:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Esetleg tudja valaki hogy lehet e magyarítani a Xoom-ot, vagy létezik rá megoldás?

Köszi előre is! :ima:
Chriss

tudtommal nincs....de nemsokára lesz 4.0 Xoom-ra is (Motorola minimum 6 héttel a debütálás utánra ígéri), abban elvileg lesz már nyelvi support.