2024, 03 28, 10:22:09

Szerző Téma: Zoom a Xoom-ra :)  (Megtekintve 68443 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Zoom a Xoom-ra :)
« Dátum: 2011, 08 18, 23:06:35 »
Kezdjük is egyből egy remek teszttel:

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető lezly01

  • Hozzászólások: 163
  • Navigáció / Navigation: , sygic aura
  • PDA: galaxy note 10.1; lg g2;ipad air
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #1 Dátum: 2011, 08 18, 23:18:36 »
Na végre ez a topik is elindult én egy huawei ről váltottam és frankó, hogy tudom rootolni?

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #2 Dátum: 2011, 08 18, 23:31:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre ez a topik is elindult én egy huawei ről váltottam és frankó, hogy tudom rootolni?

remélem ez így segít! :) Elvileg minden infót megtalálsz itt:

You are not allowed to view links. Register or Login
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lezly01

  • Hozzászólások: 163
  • Navigáció / Navigation: , sygic aura
  • PDA: galaxy note 10.1; lg g2;ipad air
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #3 Dátum: 2011, 08 18, 23:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
remélem ez így segít! :) Elvileg minden infót megtalálsz itt:

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi remélem mások is csatlakoznak baromi jó vétel egyszerűen szuper kis masina:)

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #4 Dátum: 2011, 08 20, 15:14:37 »
Én is vettem egyet már 2 hònapja.Nagyon meg vagyok elégedve vete.Timat 2.1 rommal kiválò a masina:-)

Nem elérhető lezly01

  • Hozzászólások: 163
  • Navigáció / Navigation: , sygic aura
  • PDA: galaxy note 10.1; lg g2;ipad air
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #5 Dátum: 2011, 08 20, 21:21:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is vettem egyet már 2 hònapja.Nagyon meg vagyok elégedve vete.Timat 2.1 rommal kiválò a masina:-)

hali leirnád a romfrissítés menetét allig találok valami használhatót

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #6 Dátum: 2011, 08 21, 01:06:02 »
Ha van egy kis angol tudás és rootolva van a xoomod akkor itt a link forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1203635
:-)
Ha nem megy akkor holnap segítek:-)

Nem elérhető lezly01

  • Hozzászólások: 163
  • Navigáció / Navigation: , sygic aura
  • PDA: galaxy note 10.1; lg g2;ipad air
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #7 Dátum: 2011, 08 21, 08:33:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha van egy kis angol tudás és rootolva van a xoomod akkor itt a link forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1203635
:-)
Ha nem megy akkor holnap segítek:-)
Nincs rootolva johet a segitseg :taps:

Nem elérhető lezly01

  • Hozzászólások: 163
  • Navigáció / Navigation: , sygic aura
  • PDA: galaxy note 10.1; lg g2;ipad air
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #8 Dátum: 2011, 08 21, 09:23:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha van egy kis angol tudás és rootolva van a xoomod akkor itt a link forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1203635
:-)
Ha nem megy akkor holnap segítek:-)
Olyan problémám lenne nem tudtam rootolni se. Recoveryt sem tudom hogy kell feltenni. Az én xoom-m 3g.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #9 Dátum: 2011, 08 21, 12:12:31 »
Üdvözletem!
Elméletben a héten-jövőhéten Xoom tulaj lennék, ha minden úgy megy ahogy mennie kell. ;)
Amire kíváncsi lennék: Mennyire lehet megoldani a 2 felhasználó külön történő kezelését? Ezzel célzok arra, hogy én nyilván bejelentkezek a google accommal, amivel Defy-ről is.. Leszinkronizál minden vackot. Használom, rendben van minden. De az idő 70%-át barátnőmnél fogja tölteni a kütyü (persze csak miután kiveséztem mindent rajta :P) és azt szeretném megoldani, hogy ha ő használja, akkor az ő dolgai legyenek láthatóak. Ezt nem programokra, hanem Gmail hozzáférésre értve. Tehát ha ő használja, akkor (csak) az ő levelei legyenek láthatóak, és a gtalk is az ő nevével jelentkezzen be.. És ugyanezt vissza. Azt tudom, hogy lehet több accot is hozzáadni egy készülékhez, de a telefonomat nem akarom szétgányolni azzal, hogy leszinkronizáljon mindent tőle hozzám.. Nem próbáltam még két profilt kezelni egy telefonon. Van külön "tab" rá, hogy enyim-övé? Mert ha van, akkor ezt annyival meg lehet oldani, hogy az én profimon szinkronizálását kilövöm, az övét meg be. Ez tulajdonképpen általános androidos kérdés lehet, de ugye itt tabletes 3-as androidról beszélünk így inkább itt kérdezem, mert nyilván különbözik a kezelőfelület és a beállítási lehetőségek is. A cikket elolvastam, az oda is volt írva, ha jól emlékszem, hogy 2 címről is szinkronizálgatott az író, de hogy ezt milyen módon.. Tehát ugye nem egy listába szedi vegyesen?
Végleges megoldásban, ha semmi mód nincs a teljes elkülönítésre(külön appok kizárva), akkor amikor ő használja akkor minden szinkronzálás kikapcsolok, ő meg böngészőből lép be és annyi.

És még egy kérdésem lenne: Néhány program futtatásához szükséges Rootolni a kütyüt. Ez rendben van. De szükséges más romokat feltelepíteni? Taszítgattam már ilyen készüléket és nem találtam okot arra, hogy bármit is arrébb tegyek, vagy változtassak benne... A bal lenti sarokba tett navigombok tényleg zavaróak, jobban örültem volna, ha inkább fentre kerülnek Defy-hez hasonlóan külön a képernyőtől. ;) Jahh és Fektetett módban én is a 3.0 launcherét használom defy-n Teljesen kényelmes, pedig ez kis kijelző. Nekem bejön. Sebességben semmi bajom nem volt vele. Érdemes belevésnem magam a főzött romok túrásába xoomon, vagy tök fölösleges, mert csak annyit számít, hogy 0,5 másodperccel hamarabb tölt be egy weboldal? :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #10 Dátum: 2011, 08 21, 13:03:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem!
Elméletben a héten-jövőhéten Xoom tulaj lennék, ha minden úgy megy ahogy mennie kell. ;)
Amire kíváncsi lennék: Mennyire lehet megoldani a 2 felhasználó külön történő kezelését? Ezzel célzok arra, hogy én nyilván bejelentkezek a google accommal, amivel Defy-ről is.. ....

Nem tudok ilyen lehetőségről. Ehhez már a többfelhasználós rendszer kellene, amit eddig nem tudnak a tábla pc-k, kivéve ha windows-os. Azonban ha van erre valamilyen megoldás, akkor az engem is érdekel. :)

Böngészőnek én továbbra is az Opera Mobile-t ajánlom egy dolog miatt mindenképpen: ha hosszú az oldal, akkor annak tetejére vagy aljára történő ugrás érdekében a megfelelő irányba történő gyors húzás, majd a felugró nyílra kell nyomni. A többi böngészőben meg csak húzni, húzni és húzni kell... Bár a dupla tapis nagyítás is sokkal pontosabb és gyorsabb. Egyébként a gyári is kiváló. :)

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #11 Dátum: 2011, 08 21, 14:02:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudok ilyen lehetőségről. Ehhez már a többfelhasználós rendszer kellene, amit eddig nem tudnak a tábla pc-k, kivéve ha windows-os. Azonban ha van erre valamilyen megoldás, akkor az engem is érdekel. :)

Böngészőnek én továbbra is az Opera Mobile-t ajánlom egy dolog miatt mindenképpen: ha hosszú az oldal, akkor annak tetejére vagy aljára történő ugrás érdekében a megfelelő irányba történő gyors húzás, majd a felugró nyílra kell nyomni. A többi böngészőben meg csak húzni, húzni és húzni kell... Bár a dupla tapis nagyítás is sokkal pontosabb és gyorsabb. Egyébként a gyári is kiváló. :)

Láttad már a Honeycomb-os verzióját?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban remek az oldaltörés és az említett nyilak is megjelennek.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #12 Dátum: 2011, 08 21, 15:10:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Láttad már a Honeycomb-os verzióját?

Valóban remek az oldaltörés és az említett nyilak is megjelennek.


Persze, a médiában nyúztam egy Transformert majd egy órán át. :)

Nem elérhető cserebogar23

  • Hozzászólások: 47
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4
  • Skype: cserebogar23
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #13 Dátum: 2011, 08 22, 01:27:41 »
Egy hasznos link.Regisztrálni kell!    forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1209341

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #14 Dátum: 2011, 08 23, 15:55:11 »
Sziasztok!
Örülök, hogy létrejött ez a fórum is. Én kb. 4 hónapja vagyok egy wifis xoom tulaja.
Én a dolphin for pad böngészőt ajánlom, nagyon jól jeleníti meg az oldalakat, direkt tabletekre van optimalizálva és be lehet állítani, hogy minden oldalt asztali böngészőként jelenítsen meg.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #15 Dátum: 2011, 08 24, 15:21:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudok ilyen lehetőségről...

Minden esetre köszönöm a segítséget. Androidos körzetben elég ismeretes vagyok. Más téren is. ;)
Úgy néz ki az lesz, hogy csinálok eg yúj gmailos címet és azzal lépek be.. És én is+párom is böngészőből használunk mindent. Vagy belépek a sajátommal és kész, az elejétől kilövök minden frissítést. ;)

Ha meglesz a gép (ma fél5-től várgató a házhozszállítás) akkor esélyes hogy belekezdenék néhány tablet alkalmazás akár full leírásba is, ha érdekel valakit. Mindennel kapcsolatban tudok "hétköznapi felhasználó", "profi felhasználó" és "KOCKA WAZZE" nézőpontból is írni. Ha van akit érdekel, akkor belekezdek. De fölöslegesen nem, mert én is csak a nyálamat csorgattam korábban minden egyes komolyabb telefonról készült teszt, vagy leírás után. Most először leszek abban a helyzetben hogy csúcskészülékeim lesznek. És nem akkor mikor már lejártak. ;) Defy+Xoom
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #16 Dátum: 2011, 08 24, 17:50:52 »
Ma en is (remelhetoleg) boldog tulajdonosa lettem egy 32 GB-os WIFI-s XOOM-nak, most az ismerkedes jon, meg a szakmai topikok (root, custom ROM).
Kezdeskent termeszetesen elolvastam Poc-OK irasat, koszonet erte.
Sokat gondolkoztam a IPAD2 (az ordog maga :-)  ) es a XOOM kozott, de ugy erzem jol dontottem.
Kulon jo pont, hogy a GS-hez megvasarolt 50+ progi hasznalhato itt is.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #17 Dátum: 2011, 08 24, 22:27:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma en is (remelhetoleg) boldog tulajdonosa lettem egy 32 GB-os WIFI-s XOOM-nak, most az ismerkedes jon, meg a szakmai topikok (root, custom ROM).
Kezdeskent termeszetesen elolvastam Poc-OK irasat, koszonet erte.
Sokat gondolkoztam a IPAD2 (az ordog maga :-)  ) es a XOOM kozott, de ugy erzem jol dontottem.
Kulon jo pont, hogy a GS-hez megvasarolt 50+ progi hasznalhato itt is.
Noshát megvan a Xoom. Igaz pont lakberendezős vásárlós turnus előtt sikerült megkapnom a futártól, de azért csak megjött. Háttőőő. :) Hattttalmasat csalódtam. Én azt hittem ezt a készüléket már nem kell moddolgatnom ekkora vassal. Dehát.... Android előnyére szolgáljon, hogy amint beléptem a gmail fiókommal, feltette a legtöbb alkalmazást, ami a Defy-men is fen volt.. De nem mindet.. Ezt mondjuk nem értem. Viszont a Zen Spring (Vagymi) nevü live wallpaper a defy-men halál simán megy, mindegy mit csinálok, a xoom meg laggol.. Nem olyan nagyon vészesen de pont 20x annyira mint amit vártam. Plusz csalódás, ezzel kapcsolatban még felveszem a kommunikációt a bolttal is, hogy hiába taszítom bele a 8gigás memókarimat, vagy a telefonból a sim kártyámat (3G előfizu van a telefonhoz, szóval azt elvileg használnia kéne), egyiket se látja. Annyit se mond, hogy mukk, vagy kukk. Se egy üzenet se semmi. Mindegy hányszor indítom újra. Tapasztalat?
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #18 Dátum: 2011, 08 25, 06:00:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Noshát megvan a Xoom. Igaz pont lakberendezős vásárlós turnus előtt sikerült megkapnom a futártól, de azért csak megjött. Háttőőő. :) Hattttalmasat csalódtam. Én azt hittem ezt a készüléket már nem kell moddolgatnom ekkora vassal. Dehát.... Android előnyére szolgáljon, hogy amint beléptem a gmail fiókommal, feltette a legtöbb alkalmazást, ami a Defy-men is fen volt.. De nem mindet.. Ezt mondjuk nem értem. Viszont a Zen Spring (Vagymi) nevü live wallpaper a defy-men halál simán megy, mindegy mit csinálok, a xoom meg laggol.. Nem olyan nagyon vészesen de pont 20x annyira mint amit vártam. Plusz csalódás, ezzel kapcsolatban még felveszem a kommunikációt a bolttal is, hogy hiába taszítom bele a 8gigás memókarimat, vagy a telefonból a sim kártyámat (3G előfizu van a telefonhoz, szóval azt elvileg használnia kéne), egyiket se látja. Annyit se mond, hogy mukk, vagy kukk. Se egy üzenet se semmi. Mindegy hányszor indítom újra. Tapasztalat?

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #19 Dátum: 2011, 08 25, 08:53:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Noshát megvan a Xoom. . .

Este még gyűrtem, reggel is munka előtt... Sikerült feltennem egy két játékot közben, hogy elüssem az időt. Szerencsére grafikailag ottvan a szeren ;) DE!

Arról mi a tapasztalat, hogy alapértelmezetten ugye a fektetett módban fut pl a GT Racing nevü autós game. Ok, ez telefonon is így van... De a döntögetős kormányzás el van túrva. Többek között pl Google Sky-ban is. És mindenben. Fogom a széles tabletet magam előtt és ilyenkor az autó alapértelmezetten balra kanyarodik. Ha eldöntöm oldalra, hogyállítva legyen a tablet, akkor egyenesen megy a kocsi, de így meg a képet látom oldalról. Ha átdöntöm a másik irányba akkor jobbra kanyarodik a gépjármű, viszont fejjel lefelé van a kép. Szóval a táblagép nemjól van bekalibrálva. A giroszkóp a gép jobb oldalát érzi az aljának. Otthon is hagytam, hogy drágaságom vigye magával, angry birds és hasonlók gond nélkül mennek. (Sajnos csak ezek? :) )

A sim illetve memóriakártya slot továbbra is halott... Magyarul sehol nem találtam ilyet, egyedül xda-n láttam valami topicot, hogy gyárilag ki van iktatva de már a gugli dolgozik rajta. És habár a tabletPC verziószámok terén nem vagyok otthon, elvileg a 3.2-től van aktiválva. Sajnos ehhez is értenem kell. :\ Nagy jó az android, de ha nem értenék hozzá, nem gyűrtem volna eddig az összes kütyümet, csak azért vettem volna, hogy használjam, nem ok nélkül inkább használnék bármi mást mint az android. :\ Ha egy nem olcsó csúcsgépet pl usb módban nem is tudom rádugni a gépemre, hogy az pendrivenak lássa.... memóriakártyát nem tudok be le tenni... Na az gáz. :) Aki rootolt, moddolt, érnék szépen tájékoztatást, akár PM-ben, akár itt, akár ha van érthető tiszta link, akkor azt. Nem akarok megint 200 dolgot végigolvasni, csak leszedni egy exe-t, 2zippet, rádugni a xoomot a gépre, root, recovery, reboot, install kész, minden megy, lát mindent, amit bedugok/rákötök, a döntögetőszenzor az aljának az alját látja és kész. :) Nagyon megköszönném, ha valaki segítene. És ami fontos, hogy pl a fórum első hozzászólásában belinkelt PFC-s teszt.... Nálam egy darab videoszerkesztő program sincs. Szinte teljsen csupasz. A kamera fókusz is elég gyér.. Macroban nagyon tuti képet csinál, de pl 2-3méterre álló emberről már elég maszatos és nem azért, mert koszos a lencse. :P

Szóval help plz!
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Tovi

  • Hozzászólások: 329
  • Nem: Férfi
  • Ser
  • Navigáció / Navigation: TomTom 940 / Garmin Oregon / Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note / Motorola XOOM
  • PDA ROM: Team Rocket ROM [open beta ICS v4.0.3] v1.5
  • Skype: tovi-fanny
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #20 Dátum: 2011, 08 25, 12:06:13 »
Nekem van videoszerkeszto, Movie Studio neven van az apps-ban, viszont az e-book reader sehol sincs. Vicces, hogy ugyanaz a gyarto, es mennyire eltero az alkalmazaslista. Pos-OK emlitett valami gyari jatekot, nekem az sincs peldaul.
Gyarilag egyebkent a 3.0.1 Honeycomb-al jott azt frissitette fel legeloszor 3.1-re.  A memoriakartyat tudomasom szerint a 3.2 verziotol kezeli kezeli.
Egy kerdes a tapasztaltabbaktol, sehol nem talaltam a leirasban:  a micro USB porton lehet tolteni is a keszuleket, vagy azt csak a speci csatin keresztul lehet? Mert akkor tudnam hasznalni a Galaxy S autos toltojet, igen szomoru lennek, ha vennem kellene egy Motorola csatist.....

A Root es a custom firmware lehetosegek engem is erdekelnenek, halas lennek ha valaki leirna.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #21 Dátum: 2011, 08 25, 14:35:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
... Gyarilag egyebkent a 3.0.1 Honeycomb-al jott azt frissitette fel legeloszor 3.1-re.  A memoriakartyat tudomasom szerint a 3.2 verziotol kezeli kezeli ...
Én is kerestem lehetőséget az usb-s töltésre, de a legtöbb külföldi fórumon azzal rátul a beszélgetés, hogy microusb-ről nem tud felvenni áramot, mindegy mennyit tekernek bele. :\ De persze én is próbálkozok majd töltőt forrasztani, hátha égis lehet. Viszont első ránézésre az nem motorola szabvány, hanem a nokia legvéknyabbika. Ma melóból hazaviszek egyet és kipróbálom, hogy tényleg működőképes-e. Mivel akkor atöltőt adtak a xoom-hoz mint egy laptophoz, gyanítom elég kemény a power felvétele, de ezt is megnézem. Lehet, hogy ezért nem képes egy usb kábel elegendő szuflát tolni a batár akkuba. :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető kjapo

  • Hozzászólások: 61
  • Nem: Férfi
  • Apó
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Omega 9.0 AOKP JB Mileston 1 - 4.1.2 - XXLPX
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #22 Dátum: 2011, 08 25, 15:44:56 »
Sziasztok Gyerekek.

A fiam most kapott egy WIFI-3G Xoom-ot. Most ismerkedik vele.  Az első kérdése mindjárt a Video Player volt.

Ki milyen video lejátszót használ?

Segítsetek, kérem.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #23 Dátum: 2011, 08 25, 16:32:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok Gyerekek.

A fiam most kapott egy WIFI-3G Xoom-ot. Most ismerkedik vele.  Az első kérdése mindjárt a Video Player volt.

Ki milyen video lejátszót használ?

Segítsetek, kérem.
Csókolom bácsi!
Mvideoplayert, vagy Rockplayert szoktuk használgatni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető dahaka

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: SGN
Re: Zoom a Xoom-ra :)
« Reply #24 Dátum: 2011, 08 25, 17:05:13 »
Sziasztok!
Ha európai verziótok van(mz600,mz604)akkor a 3.1 is kezeli a memóriakártyát. Az amerikai verzió csak 3.2 től kezeli.