2024, 03 19, 11:06:36
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere  (Megtekintve 119193 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető bakmancs

  • Hozzászólások: 53
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Ndrive 10
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Gyári Android 4.0.4 sens 4.1 szoftver 2.17.401.2 CL89015 kernel:2.6.39.4-g090b42e
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #575 Dátum: 2012, 10 12, 09:53:54 »
Sziasztok!

Nem mai a cikk, de ezt már láttátok? You are not allowed to view links. Register or Login

Ha valaki tudja, hogyan kell használni a Samsung firmware frissítő programját, az Odin-t, az már maga is könnyű szerrel frissítheti Galaxy Tab 10.1-ét a legújabb, gyári ICS 4.0.4 P7500XXLQ8 ROM használatával. Így frissíthető az eszköz az Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich verzióra anélkül, hogy meg kellene várni, hogy az update átverekedje magát a szolgáltatók rostáján és végre feltűnjön hivatalosan a Kies-ben is. Ez a gyári ROM kompatibilis az összes Samsugn Galaxy Tab 10.1 verzióval, legyen az európai, amerikai, vagy akár bármelyik nemzetközi verzió, hiszen ezek felépítése teljes mértékben megegyezik....

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #576 Dátum: 2012, 10 12, 17:14:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem mai a cikk, de ezt már láttátok? You are not allowed to view links. Register or Login

Ha valaki tudja, hogyan kell használni a Samsung firmware frissítő programját, az Odin-t, az már maga is könnyű szerrel frissítheti Galaxy Tab 10.1-ét a legújabb, gyári ICS 4.0.4 P7500XXLQ8 ROM használatával. Így frissíthető az eszköz az Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich verzióra anélkül, hogy meg kellene várni, hogy az update átverekedje magát a szolgáltatók rostáján és végre feltűnjön hivatalosan a Kies-ben is. Ez a gyári ROM kompatibilis az összes Samsugn Galaxy Tab 10.1 verzióval, legyen az európai, amerikai, vagy akár bármelyik nemzetközi verzió, hiszen ezek felépítése teljes mértékben megegyezik....

You are not allowed to view links. Register or Login, ott vannak a romok, a frissítés menete, és már elég sokan közel 4-5 hónapja használjuk hivatalos ICS-el a 10.1-ünket.

Illetve azóta már van pár újabb rom is.


Vicces egyébként ez az oldal, ahova linkeltél....a garanciádat ha úgy akarná a szerviz, egy ilyen rom miatt is megvonhatná, illetve egy amerikai tabra ha felrakom ezt a romot, kinyírhatom akár örökre is (természetesen van ott is a miénkkel megegyező verzió).
Tehát nem az igazi, amit ebben a cikkben írnak.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető edison777

  • Hozzászólások: 161
  • PDA: samsung galaxy s
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #577 Dátum: 2012, 10 14, 11:04:33 »
Mivel nem találtam neki való topikot itt kérdezem meg,hogy Tab 2 10.1  tudtok ajánlani egy stabil jó szövegszerkesztőt? Mivel a polaris eddig elég bizonytalanak tűnik az Evernote meg nem jön be.
Köszönöm

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #578 Dátum: 2012, 10 15, 14:33:15 »
Sziasztok,
3 kérdésem lenne:
- melyik romot ajánlanátok a 10.1 tabra, legutóbbi, legjobb ICS gyanánt? (Gondolom, JB nincs még...) Az olaszt, ami a fentebb olvasható cikkben szerepel, vagy a lengyelt, amit a sammfirmware-n lehet találni, szeptemberi kiadásút, vagy esetleg mást?
- Valakinek van-e tapasztalata törött kijelzőüveg csere témakörben? Van-e valami jó és olcsó szerviz, mennyiért, vagy az e-bayen kapható cucc bátran berendelhető és ki lehet házilag is cserélni, a youtube-os videó alapján egy kis műszerész vénával?
- Valóban meg lehet, csinálni telefon, sms képessé a vasat a korábban linkelt moddal?
Köszi, sziasztok.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #579 Dátum: 2012, 10 15, 18:30:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel nem találtam neki való topikot itt kérdezem meg,hogy Tab 2 10.1  tudtok ajánlani egy stabil jó szövegszerkesztőt? Mivel a polaris eddig elég bizonytalanak tűnik az Evernote meg nem jön be.
Köszönöm

Hali, én a polaris-t szoktam használgatni, nálam teljesen jól működik, alapvető szövegszerkesztésre használom.

Hogy a millió közül, amik play-en vannak melyik a legjobb, azt nem tudom, de itt van pár jobb fajta:

You are not allowed to view links. Register or Login - free
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login ebből You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login - ebből You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
3 kérdésem lenne:
- melyik romot ajánlanátok a 10.1 tabra, legutóbbi, legjobb ICS gyanánt? (Gondolom, JB nincs még...) Az olaszt, ami a fentebb olvasható cikkben szerepel, vagy a lengyelt, amit a sammfirmware-n lehet találni, szeptemberi kiadásút, vagy esetleg mást?
- Valakinek van-e tapasztalata törött kijelzőüveg csere témakörben? Van-e valami jó és olcsó szerviz, mennyiért, vagy az e-bayen kapható cucc bátran berendelhető és ki lehet házilag is cserélni, a youtube-os videó alapján egy kis műszerész vénával?
- Valóban meg lehet, csinálni telefon, sms képessé a vasat a korábban linkelt moddal?
Köszi, sziasztok.

Ha gyári rom, akkor a legfrissebb romot raknám, az pedig a lengyel ICS.
Ha custom rom, abból igazán javasolni nem tudok, mert mindegyik nagyon különböző, általában mindegyiknek van 1-2 apró nyűgje, hibája...ennek neked kell utánaolvasni, hogy mennyire vagy kompromisszumképes.
Egyébként az AOKP ICS és JB portjai egész jók.

Kijelző csere ügyben You are not allowed to view links. Register or Login-et keresd, ő fog benne tudni segíteni, árat is tud mondani. Elvileg otthon is kivitelezhető, nyilván kis gyakorlat, kéz ügyesség nem árt.

Igen, valóban működik vele.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető edison777

  • Hozzászólások: 161
  • PDA: samsung galaxy s
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #580 Dátum: 2012, 10 15, 19:08:30 »
Szia !

Köszi.
A polaris nekem is megfelelne csak 2x is lefagyott úgyhogy az addigi jegyzet ugrott.

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #581 Dátum: 2012, 10 16, 00:25:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login

..Ha custom rom, abból igazán javasolni nem tudok, mert mindegyik nagyon különböző, általában mindegyiknek van 1-2 apró nyűgje, hibája...ennek neked kell utánaolvasni, hogy mennyire vagy kompromisszumképes.
Egyébként az AOKP ICS és JB portjai egész jók.


Igen, valóban működik vele.

Az aláírásomban szereplő AOKP-ot nyugodt szívvel merem ajánlani. Nincs még JB belőle. Én is a hétévgén tettem fel a 6-os milestone-t (ez is júliusi ICS még)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nálam a Kingsoft a nyerő (nagyon sok lehetőség van benne pl. szűrést eddig csak ebben találtam androidon)

Ez a hívás modem mehetne az AOKP romra is vagy csak CM-re?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #582 Dátum: 2012, 10 16, 09:18:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali, én a polaris-t szoktam használgatni, nálam teljesen jól működik, alapvető szövegszerkesztésre használom.

Hogy a millió közül, amik play-en vannak melyik a legjobb, azt nem tudom, de itt van pár jobb fajta:

You are not allowed to view links. Register or Login - free
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login ebből You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login - ebből You are not allowed to view links. Register or Login


Ha gyári rom, akkor a legfrissebb romot raknám, az pedig a lengyel ICS.
Ha custom rom, abból igazán javasolni nem tudok, mert mindegyik nagyon különböző, általában mindegyiknek van 1-2 apró nyűgje, hibája...ennek neked kell utánaolvasni, hogy mennyire vagy kompromisszumképes.
Egyébként az AOKP ICS és JB portjai egész jók.

Kijelző csere ügyben You are not allowed to view links. Register or Login-et keresd, ő fog benne tudni segíteni, árat is tud mondani. Elvileg otthon is kivitelezhető, nyilván kis gyakorlat, kéz ügyesség nem árt.

Igen, valóban működik vele.

Köszönöm szépen!

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #583 Dátum: 2012, 10 16, 09:19:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az aláírásomban szereplő AOKP-ot nyugodt szívvel merem ajánlani. Nincs még JB belőle. Én is a hétévgén tettem fel a 6-os milestone-t (ez is júliusi ICS még)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nálam a Kingsoft a nyerő (nagyon sok lehetőség van benne pl. szűrést eddig csak ebben találtam androidon)

Ez a hívás modem mehetne az AOKP romra is vagy csak CM-re?

Ezt is köszönöm szépen!

Nem elérhető edison777

  • Hozzászólások: 161
  • PDA: samsung galaxy s
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #584 Dátum: 2012, 10 16, 15:34:16 »
A polarisnál meg a kingofficenél is van felhő lehetőség.
A kérdésem az hogy az idementést lehet automatizálni?
Ha igen akkor hogy?
Még egy kérdés van esetleg olyan alkalmazás amivel meg lehet osztani a képernyőt? 

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #585 Dátum: 2012, 10 17, 09:27:13 »
Hello,
Asphalt 7-tel, ill. Modern Combat 3-mal, egyéb ilyen-olyan játékkal próbálkozott esetleg valaki a 10.1-esén? Ha igen, mik a tapasztalatok?
Köszi, üdv, Zoli

Nem elérhető Stewie03

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGT 10.1
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #586 Dátum: 2012, 10 21, 15:38:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello,
Asphalt 7-tel, ill. Modern Combat 3-mal, egyéb ilyen-olyan játékkal próbálkozott esetleg valaki a 10.1-esén? Ha igen, mik a tapasztalatok?
Köszi, üdv, Zoli

Hali, mindkettőt végig játszottam rajta végig akadás mentesen mentek nekem, grafikailag is jók úgyhogy ajánlom őket :D

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #587 Dátum: 2012, 10 24, 14:28:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali, mindkettőt végig játszottam rajta végig akadás mentesen mentek nekem, grafikailag is jók úgyhogy ajánlom őket :D
Köszi

Nem elérhető attttis

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 888
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S5 G900F
  • PDA ROM: 4.4.2 ANE2
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #588 Dátum: 2012, 10 24, 19:53:01 »
Sziasztok!

Hogyan tudom pendrive-ként rádugni a pc-re?
Csak MTP és fényképező módot találtam. :-(

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #589 Dátum: 2012, 10 26, 03:59:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hogyan tudom pendrive-ként rádugni a pc-re?
Csak MTP és fényképező módot találtam. :-(
Nekem a mtp modban a win 7-es laptop látJa az xp-s asztali nem.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #590 Dátum: 2012, 10 26, 08:36:15 »
Hali!
Tudom, hogy nem ez az igazi topikja, de nem találtam a TAB2-nek.
Van esetleg tudomása valakinek arról, hogy TAB2 10.1-n a böngészőben nem működő flash tartalmak problémáját hogyan lehet orvosolni? Netán a 10.1-en is van ez a gond és van rá megoldás?
Köszi

Nem elérhető nylacika

  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S8+ & Samsung Galaxy S9+ Dual Sim Black
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #591 Dátum: 2012, 10 26, 13:41:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Tudom, hogy nem ez az igazi topikja, de nem találtam a TAB2-nek.
Van esetleg tudomása valakinek arról, hogy TAB2 10.1-n a böngészőben nem működő flash tartalmak problémáját hogyan lehet orvosolni? Netán a 10.1-en is van ez a gond és van rá megoldás?
Köszi
próbálj operat vagy más böngészőt.

Nem elérhető zerdelyi

  • Hozzászólások: 122
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy S III.
  • PDA ROM: XXEMA1 (Italy unbranded) 2013.01.08.
  • Skype: erdelyi.zoltan74
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #592 Dátum: 2012, 10 26, 14:18:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
próbálj operat vagy más böngészőt.
Nem az enyém a cucc, egy barátomé, chrome-mal próbálta, nem működött azzal sem.

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #593 Dátum: 2012, 10 26, 19:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hogyan tudom pendrive-ként rádugni a pc-re?
Csak MTP és fényképező módot találtam. :-(

Igen, csak így lehet, mivel olyan fájlrendszert használnak újabb androidos kütyüknél (főleg ICS óta), hogy nem ismeri fel a win a fájlrendszerét, ezér sima külső tárként nem lehet csatlakoztatni.


You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a mtp modban a win 7-es laptop látJa az xp-s asztali nem.

WMP 10 kell hozzá, lehet az XP-nél az lesz a baj.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető symon8

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia i900
  • PDA ROM: Windows 6.1
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #594 Dátum: 2012, 10 28, 17:55:40 »
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy reggel amikor felkeltem, akkor a samsung galaxy tab 10.1 táblagépemet be akartam kapcsolni, de a "samsung galaxy tab 10.1" feliratnál kikapcsolt és utána újra bekapcsolt. Ezt játszotta egy darabig amikor csináltam rajta egy resetet. Ezután bekapcsolt rendesen, de az érintésre ne reagált majd utána túlságosan is érzékeny lett. Vagyis ha valamit be akartam írni, akkor egyszer nem érzékelte a betűt majd utána hirtelen 2-szer is beírta, vagy pedig teljesen más betűt írt be.
A mai nap folyamán új romot is felraktam és ugyan úgy megmaradt ez a probléma. A lezárt képernyőnél megnéztem hogy nem e a kijelző a ludas, de akárhol érintettem meg a lezárt képernyőt mindenhol előjött a lakat. Majd ezután a beállításokban nagy nehezen kipiáltam azt hogy mutassa az érintés helyét. Ezután a Teamviewer programmal csatlakoztam a gépemhez és az egeret nem mozgatta, holott a kijelző mutatta hogy pontosan hol érintem a képernyőt és folyamatosan haladt ahogy húztam a kezem. De viszont nem reagált....
Szerintetek mi lehet a hiba?

Előre is köszönöm a segítséget!

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #595 Dátum: 2012, 10 28, 21:24:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy reggel amikor felkeltem, akkor a samsung galaxy tab 10.1 táblagépemet be akartam kapcsolni, de a "samsung galaxy tab 10.1" feliratnál kikapcsolt és utána újra bekapcsolt. Ezt játszotta egy darabig amikor csináltam rajta egy resetet. Ezután bekapcsolt rendesen, de az érintésre ne reagált majd utána túlságosan is érzékeny lett. Vagyis ha valamit be akartam írni, akkor egyszer nem érzékelte a betűt majd utána hirtelen 2-szer is beírta, vagy pedig teljesen más betűt írt be.
A mai nap folyamán új romot is felraktam és ugyan úgy megmaradt ez a probléma. A lezárt képernyőnél megnéztem hogy nem e a kijelző a ludas, de akárhol érintettem meg a lezárt képernyőt mindenhol előjött a lakat. Majd ezután a beállításokban nagy nehezen kipiáltam azt hogy mutassa az érintés helyét. Ezután a Teamviewer programmal csatlakoztam a gépemhez és az egeret nem mozgatta, holott a kijelző mutatta hogy pontosan hol érintem a képernyőt és folyamatosan haladt ahogy húztam a kezem. De viszont nem reagált....
Szerintetek mi lehet a hiba?

Előre is köszönöm a segítséget!

szia valahol a beállításokban van egy olyan lehetőség, ahol az érintőt újra lehet kalibrálni (bár nem fűzök hozzá sok reményt), azért esetleg ezt még megnézheted, ha nem tetted volna eddig.

Rom újrapakoláskor full wipe (teljes factory reset/gyári visszaállítás) megvolt?

Garanciád van rá?
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető ttt

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: SG Tab, Tab 7,7, Tab 10.1, Tab 2 10.1
  • PDA ROM: #1234#
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #596 Dátum: 2012, 10 29, 11:53:28 »
A teamviewer androidos verziójáról van valakinek tapasztalata?
Arra gondolok, amivel az egyik androidos cuccal egy másikat lehet irányítani.
Kösz.
ttt

Nem elérhető eser

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: igo 8
  • PDA: Galaxy S III
  • PDA ROM: I9300XXLH1
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #597 Dátum: 2012, 11 16, 06:28:31 »
Jó reggelt Mindenkinek!

Remélem nem lesz idétlen a kérdésem. USB-n keresztül rá tudom-e csatlakoztatni a Tab-re a Galaxy S III-at, van-e valami segédprogram v. egyéb?

Köszi
Eser

Nem elérhető mycso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 999
  • Nem: Férfi
  • Galaxy User
    • ez+az
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: aláírás
  • PDA ROM: aláírás
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #598 Dátum: 2012, 11 16, 15:11:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt Mindenkinek!

Remélem nem lesz idétlen a kérdésem. USB-n keresztül rá tudom-e csatlakoztatni a Tab-re a Galaxy S III-at, van-e valami segédprogram v. egyéb?

Köszi

Huhh, érdekes felvetés...nem tudok ilyen technikáról, nem láttam/hallottam, még sehol ilyenről.
Huawei P30Pro /  Huawei GT3Pro

Nem elérhető goncika

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000NXXIK5
Re: Galaxy Tab 10.1 - Eszmecsere
« Reply #599 Dátum: 2012, 11 22, 11:27:29 »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az alsó menü sort el lehet valahogy rejteni? Az
Moderator Comment  :warez:
-nál elég zavaró...