2024, 03 29, 00:42:17
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!  (Megtekintve 84228 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #100 Dátum: 2012, 02 21, 19:26:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !
Gyári Vodás Galaxy ACE 2.2.1 -es ROM-omat szertném frissíteni a 2.3.3 -ra.
A Kies fel kínálja a frissítést de mikor a telefon átvált download módba semmi cselekvés után kis idővel előugrik a vészhelyzeti helyre állítás ablak és minden fuccs.
Ha ODIN-nal próbálkozok akkor a folyamat legelején a <1> setup connection ...   -nál megáll és semmi.
A COM port mapping az sárga , de az egész olyan mintha csak download módban nem akarna kommunikálni a pc-vel.
Biztos , hogy csak valami bosszantó pici pöcök gondom lehet ,nem tudom, de már lassan az őrület határait karcolgatom.

Segítsetek !

Lécci...

Szia!
Ha a kies felajánlja a frissítést, akkor nem kell odin. Azt ne indítsd el! Csak dugd rá a kábelre a telefont bekapcsolt állapotba, indítsd a kiest, és ott mindent le fog írni. Nem kell download mód.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Nothingman

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy ACE
  • PDA ROM: S5830BUKB2
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #101 Dátum: 2012, 02 21, 19:42:09 »
Úgy csinálom ahogy írtad.
Telefon bekapcsolva , KIES indul teló feldug, frissítést felkínál, elfogad.
Letöltés indul, kicsomagol (mind ezt a KIES magának) folyamat jelző 85 %-ig " bináris fájlok kicsomagolása ugrás 100%-ra.
Képernyő váltás Firmware frissítése (telót nepiszkáld !) folyamat jelző 0%.
Telefon kikapcsol ,visszaindul download módban és ennyi.
Nem indítok én mellette semmit, még az egeret sem merem megmozdítani :)
Egy kis idő után felugrik az ablak : Egy eszköz frissítése nem sikerült bla bla  Vészhelyzeti helyre állítás ...
Eddig azzal kínlódtam , hogy ha feldugtam a telót a gépre akkor a felismerés végén mindig kijött a Samsung Android ADB Interface nem lehet telepíteni végzetes hiba történt.
A hétvégén újra raktam az XP-t SP3 , azóta nincs ilyen hibám sem . Tehát nem értem mi lehet a bibi.
A mosoly amit küldesz, visszatér hozzád.

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #102 Dátum: 2012, 02 21, 19:54:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy csinálom ahogy írtad.
Telefon bekapcsolva , KIES indul teló feldug, frissítést felkínál, elfogad.
Letöltés indul, kicsomagol (mind ezt a KIES magának) folyamat jelző 85 %-ig " bináris fájlok kicsomagolása ugrás 100%-ra.
Képernyő váltás Firmware frissítése (telót nepiszkáld !) folyamat jelző 0%.
Telefon kikapcsol ,visszaindul download módban és ennyi.
Nem indítok én mellette semmit, még az egeret sem merem megmozdítani :)
Egy kis idő után felugrik az ablak : Egy eszköz frissítése nem sikerült bla bla  Vészhelyzeti helyre állítás ...
Eddig azzal kínlódtam , hogy ha feldugtam a telót a gépre akkor a felismerés végén mindig kijött a Samsung Android ADB Interface nem lehet telepíteni végzetes hiba történt.
A hétvégén újra raktam az XP-t SP3 , azóta nincs ilyen hibám sem . Tehát nem értem mi lehet a bibi.

Uhh. Én még nem találkoztam ilyennel. Akkor sajnos, én nem tudok neked segíteni :S
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Nothingman

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy ACE
  • PDA ROM: S5830BUKB2
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #103 Dátum: 2012, 02 21, 19:59:27 »
Ha a frissítést ODIN-nal csinálom , akkor milyen előkészületek kellenek egy gyári ROM-os teló esetében?
Melyik ROM-mal kell próbálkozni amelyik stabil esetleg gyári 2.3.3.-as?
A mosoly amit küldesz, visszatér hozzád.

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #104 Dátum: 2012, 02 27, 16:30:49 »
Ügyes vagyok .. Odinban a Phonehoz a Code kezdetűt raktam be Modem kezdetű helyett .... Majd összecsináltam magam amikor nem indult el a teló ...  :shock:
Szerencsére a Download bejött  :ima:

Nem elérhető Eors94

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Ace
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #105 Dátum: 2012, 03 04, 17:29:05 »
Sziasztok. Én felraktam a 2.3.3at és csodálkozva állok az előtt, hogy bekapcsolom a 3g-t és nem kapcsolja be :O Pedig van mobilnet előfizetésem, de nem kapcsolja be. Telefonálni tudod, néha bekapcsoláskor azt írja ki h nem tud csatlakozni a t-mobile hálózatához de utána eltűnik és megy. Az internet nem megy csak wifiről, mit tegyek? Előre is Köszönöm

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #106 Dátum: 2012, 03 04, 17:48:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Én felraktam a 2.3.3at és csodálkozva állok az előtt, hogy bekapcsolom a 3g-t és nem kapcsolja be :O Pedig van mobilnet előfizetésem, de nem kapcsolja be. Telefonálni tudod, néha bekapcsoláskor azt írja ki h nem tud csatlakozni a t-mobile hálózatához de utána eltűnik és megy. Az internet nem megy csak wifiről, mit tegyek? Előre is Köszönöm

Nézd meg, hogy jól vannak-e beállítva a hozzáférési pontok.

Nem elérhető Eors94

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Ace
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #107 Dátum: 2012, 03 04, 18:49:35 »
Igen rendesen be vannak. Azt vettem még észre, hogy sok helyen ahol eddig tökéletes volt a hálózati jel, most nagyon kevés :/ Szóval ugye a maximum 4 helyett ilyen 1-2. Ez szoftverhiba? Mert akkor kipróbálom a 2.3.4-et. Előre is köszönöm

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #108 Dátum: 2012, 03 04, 19:04:01 »
Próbálj ki mindenképpen egy másik romot 2.3.5/6 os verziót nézzél meg. sammobile.com-on fent vannak :)

Nem elérhető szabox

  • Hozzászólások: 267
  • PDA: Galaxy S2
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #109 Dátum: 2012, 03 04, 23:32:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Én felraktam a 2.3.3at és csodálkozva állok az előtt, hogy bekapcsolom a 3g-t és nem kapcsolja be :O Pedig van mobilnet előfizetésem, de nem kapcsolja be. Telefonálni tudod, néha bekapcsoláskor azt írja ki h nem tud csatlakozni a t-mobile hálózatához de utána eltűnik és megy. Az internet nem megy csak wifiről, mit tegyek? Előre is Köszönöm

Ilyen nekem is volt, de pár napra rá megjavult, szintén t-mobilnál... Szerintem, karbantartás lehet a környékeden a mobilátjátszóknál... Vagy 2-3 napig tartott nálam is az ilyen, aztán jó lett. :) Ha sokáig ezt csinálja, akkor lehet frissíteni, de én várnék vele, mert lehet csak karbantartás miatt nincs térerő, meg mobilnet... :)

Nem elérhető Daniace

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Gingerbread 2.3.3
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #110 Dátum: 2012, 05 01, 21:10:51 »
Valaki tudna adni nekem egy linket egy jó 2.2.1 Froyo gyári romról? Ami ugyanolyan mint az eredeti és a KIES is felismeri és tökéletesen működik?
Cyanogen mod van fent és még az a kérdésem hogy valamit kell e csinálnom mielőtt visszafríssíteném a 2.2.1 et?!

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #111 Dátum: 2012, 09 22, 18:16:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki tudna adni nekem egy linket egy jó 2.2.1 Froyo gyári romról? Ami ugyanolyan mint az eredeti és a KIES is felismeri és tökéletesen működik?
Cyanogen mod van fent és még az a kérdésem hogy valamit kell e csinálnom mielőtt visszafríssíteném a 2.2.1 et?!

Hali!
Hivatalos független itt van: You are not allowed to view links. Register or Login
Szolgáltatói romokat pedig itt találsz, van Magyar is az a verziószámot nézd majd: You are not allowed to view links. Register or Login

Igazából, Recoveryben wipe/data reset. Utána mehet rá a 2.2.1.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Vasda

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace S5830
  • PDA ROM: Gingerbread
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #112 Dátum: 2012, 11 22, 11:07:40 »
Sziasztok.
Cyanogen modot szerettem volna felrakni a telefonomra és az 1. oldal alapján elkezdtem felrakni a romokat 2.2.1 től, leszedtem azt a romot ami be van ide linkelve, mindent ugy feltelepítettem és odinnal ráraktam a romot. A "PASS" feliratnál reseteltem az odint lehuztam a telefont ekkor a Galaxy Ace S5830 feliratnál volt, vártam kb 20 percet és semmi változás, akkor újra indítottam és ugyan ott megállt. 1 napon próbálkoztam semmi nem történt, így gondoltam frissitem tovább 2.3.3ra de ugyan azt csinálja. És azóta sehogy se tudom elinditani a telefont még a recovery se jön be. Download módot be lehet hozni de akár hányszor csinálom végig ezt az utat ugyan ugy nem indul el. Ha valaki tudna segíteni kérem írjon.
Előre is köszönöm.

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #113 Dátum: 2012, 12 16, 18:10:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Cyanogen modot szerettem volna felrakni a telefonomra és az 1. oldal alapján elkezdtem felrakni a romokat 2.2.1 től, leszedtem azt a romot ami be van ide linkelve, mindent ugy feltelepítettem és odinnal ráraktam a romot. A "PASS" feliratnál reseteltem az odint lehuztam a telefont ekkor a Galaxy Ace S5830 feliratnál volt, vártam kb 20 percet és semmi változás, akkor újra indítottam és ugyan ott megállt. 1 napon próbálkoztam semmi nem történt, így gondoltam frissitem tovább 2.3.3ra de ugyan azt csinálja. És azóta sehogy se tudom elinditani a telefont még a recovery se jön be. Download módot be lehet hozni de akár hányszor csinálom végig ezt az utat ugyan ugy nem indul el. Ha valaki tudna segíteni kérem írjon.
Előre is köszönöm.

Szia! Amíg bejön a download mód addig nincs baj. You are not allowed to view links. Register or Login Ezen nézz körül. Frissítened kell a recovery-t, azért nem megy tovább a samsung logónál! Utána újra elkezdheted pakolni a 2.2.1-től. Amennyiben nem megy tovább egyes romok közti frissítéskor úgy, ismételten recovery-t frissíts..
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #114 Dátum: 2012, 12 20, 16:54:26 »
Hali!
Van valakinek egy működő linkje egy 2.2.1-es froyo multi CSC-s romhoz?
Újra kellene raknom az egész kócerájt, a gépemről meg elveszett...
Köszi
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető lackogyerek

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1019
  • Nem: Férfi
  • Okosabb vagyok a telefonomnál!
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F
  • PDA ROM: A510FXXS3BPJA
  • Skype: ladislav.heller
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #115 Dátum: 2012, 12 20, 17:13:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Van valakinek egy működő linkje egy 2.2.1-es froyo multi CSC-s romhoz?
Újra kellene raknom az egész kócerájt, a gépemről meg elveszett...
Köszi
Miért akarnál Froyo-t felrakni? A 2.3.6-os Gingerbread a legutólsó firmware az Ace-ra.
Ami működik, azt ne bántsd!
Ami nem működik, azt ne erőltesd!

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #116 Dátum: 2012, 12 20, 17:32:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért akarnál Froyo-t felrakni? A 2.3.6-os Gingerbread a legutólsó firmware az Ace-ra.
Azért, hogy a mostani spanyol helyett fel tudjak rakni egy hun T-mobile romot...
A mostani csc-je helyett kell a multis.
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető hangulat

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: s5830xwkpk
  • PDA ROM: s5830xwkp6
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #117 Dátum: 2013, 01 09, 14:32:43 »
Szia Pufi ! Egy uj Androidos galaxy Ace felhasználó vagyok. Sajna, máris van egy kis gondom az 5830 ACE telómmal.
Boldoglennék, ha tudnál segíteni.Valószínü, hogy valamilyen alkalmazást letörölhettem a készülékről, mert egyszer csak azt vettem észre, hogy eltüntek a következő ikonok a készülékről:--Maps,Talk,Google,Internet,AllShare,Sodal Hub,Latitude,Navigáció,Places.A telón az Android 2.3.3 verziója van,build száma:GingerbreadXWKPK.
Ebben kérném a segítséged, hogy hogyan tudnám visszaállitani a hiányzó ikonokat.
Segítségedet előre köszönöm!

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #118 Dátum: 2013, 01 09, 16:55:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Pufi ! Egy uj Androidos galaxy Ace felhasználó vagyok. Sajna, máris van egy kis gondom az 5830 ACE telómmal.
Boldoglennék, ha tudnál segíteni.Valószínü, hogy valamilyen alkalmazást letörölhettem a készülékről, mert egyszer csak azt vettem észre, hogy eltüntek a következő ikonok a készülékről:--Maps,Talk,Google,Internet,AllShare,Sodal Hub,Latitude,Navigáció,Places.A telón az Android 2.3.3 verziója van,build száma:GingerbreadXWKPK.
Ebben kérném a segítséged, hogy hogyan tudnám visszaállitani a hiányzó ikonokat.
Segítségedet előre köszönöm!

Szia!

Csak úgy magától eltűntek ezek az alkalmazások? Vagy csináltál vele valamit?
Én újraindítanám a telefont. Ha nem segít, akkor viszont egy gyári beállítások visszaállítását javaslom. Akkor újra felteszi az alap rendszert a telefon. Írj, ha sikerült és akkor is hanem.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hangulat

  • Hozzászólások: 2
  • PFC Fan
  • PDA: s5830xwkpk
  • PDA ROM: s5830xwkp6
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #119 Dátum: 2013, 01 09, 20:10:40 »
Szia. Köszi, hogy máris válaszoltál. Én azt hiszem, hogy csak az alkalmazásokat akartam bezárni, és valószínü, hogy valahogyan töröltem. Az ujraindítás alatt mit értesz? vegyem ki az aksit, és ujra tegyem vissza, majd kapcsoljam be a készüléket? Aksikivétel nélkül már próbáltam kikapcsolni és ujra bekapcsolni, de nem hozott eredményt.Ha a gyári beállitások visszaállitását választom, akkor a 2.3.3  verzió megmarad, vagy  egy régebbi, pl. 2.2 es lesz rajta?Bocs, hogy ilyen részletesen írok, de tök hüle vagyok még az Androidhoz.
Mielőtt tovább kísérleteznék, megvárom a válaszodat, és csak azután próbálkozok majd.

Nem elérhető Wortex

  • Hozzászólások: 162
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia Z / Galaxy S Advance
  • PDA ROM: MIUI 4.8.15 / Pure Vanilla 4.1.2
  • Skype: duffek.andras
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #120 Dátum: 2013, 01 10, 13:36:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia. Köszi, hogy máris válaszoltál. Én azt hiszem, hogy csak az alkalmazásokat akartam bezárni, és valószínü, hogy valahogyan töröltem. Az ujraindítás alatt mit értesz? vegyem ki az aksit, és ujra tegyem vissza, majd kapcsoljam be a készüléket? Aksikivétel nélkül már próbáltam kikapcsolni és ujra bekapcsolni, de nem hozott eredményt.Ha a gyári beállitások visszaállitását választom, akkor a 2.3.3  verzió megmarad, vagy  egy régebbi, pl. 2.2 es lesz rajta?Bocs, hogy ilyen részletesen írok, de tök hüle vagyok még az Androidhoz.
Mielőtt tovább kísérleteznék, megvárom a válaszodat, és csak azután próbálkozok majd.

Szia!
Mindig az aktuális verzió (nálad a 2.3.3) marad amikor gyári visszaállítást csinálsz.

Nem elérhető H.Zoli78

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy ACE
  • PDA ROM: S5830XWKT7
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #121 Dátum: 2013, 01 30, 07:41:55 »
Sziasztok.
Van egy Galaxy Ace-em amire itt a fórumokon szerzett tudással rátettem a CM 7.2. Nyüstölöm már egy ideje, de a legnagyobb baj az, hogy NAGYON HAMAR merül.
A kérdésem az, hogy a Gyári rom feltételéhez mindenképpen a 2.2.1-es SW vel kell kezdeni? ( mert a samfirmware oldalon nem találok 2.2.1-es SW-t csak a 2.3.3-at és 2.3.6-ot )
Ha a 2.2.1-essel kell kezdeni akkor légyszi linkeljetek egy oldalt ahonnan le lehet szedni. Köszönöm.
Vagy pedig nem szükséges a legelejétől kezdeni, tehát rárakhatom a legújabbat?
A másik kérdésem pedig az, hogy a telefont nem root-oltam az sw telepítés elött, csak a CWM recoveryt raktam fel és onnan telepítettem a CM 7.2. Superusert igy is rakott fel ezért remélem jól gondolom hogy a telepítés megkezdése előtt unroot-olni kell majd.
Köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető Wortex

  • Hozzászólások: 162
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia Z / Galaxy S Advance
  • PDA ROM: MIUI 4.8.15 / Pure Vanilla 4.1.2
  • Skype: duffek.andras
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #122 Dátum: 2013, 01 30, 08:46:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Van egy Galaxy Ace-em amire itt a fórumokon szerzett tudással rátettem a CM 7.2. Nyüstölöm már egy ideje, de a legnagyobb baj az, hogy NAGYON HAMAR merül.
A kérdésem az, hogy a Gyári rom feltételéhez mindenképpen a 2.2.1-es SW vel kell kezdeni? ( mert a samfirmware oldalon nem találok 2.2.1-es SW-t csak a 2.3.3-at és 2.3.6-ot )
Ha a 2.2.1-essel kell kezdeni akkor légyszi linkeljetek egy oldalt ahonnan le lehet szedni. Köszönöm.
Vagy pedig nem szükséges a legelejétől kezdeni, tehát rárakhatom a legújabbat?
A másik kérdésem pedig az, hogy a telefont nem root-oltam az sw telepítés elött, csak a CWM recoveryt raktam fel és onnan telepítettem a CM 7.2. Superusert igy is rakott fel ezért remélem jól gondolom hogy a telepítés megkezdése előtt unroot-olni kell majd.
Köszönöm a válaszokat.

Szia!
Nem kell unrootolni, mert ha 2.2.1-től kezded akkor az odin úgyis legyalul mindent.
Ha "tiszta" romot szeretnél, akkor igen, kezdd egy multis 2.2.1-es rommal.
Pl:
You are not allowed to view links. Register or Login

Üdv

Nem elérhető H.Zoli78

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy ACE
  • PDA ROM: S5830XWKT7
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #123 Dátum: 2013, 01 31, 11:46:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Nem kell unrootolni, mert ha 2.2.1-től kezded akkor az odin úgyis legyalul mindent.
Ha "tiszta" romot szeretnél, akkor igen, kezdd egy multis 2.2.1-es rommal.
Pl:
You are not allowed to view links. Register or Login

Üdv

Szia.
Köszönöm. ki fogom próbálni.
És gondolom utána már mehet a többi frissítés.

Nem elérhető Wortex

  • Hozzászólások: 162
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia Z / Galaxy S Advance
  • PDA ROM: MIUI 4.8.15 / Pure Vanilla 4.1.2
  • Skype: duffek.andras
Re: 2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés!
« Reply #124 Dátum: 2013, 01 31, 12:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.
Köszönöm. ki fogom próbálni.
És gondolom utána már mehet a többi frissítés.

Igen, mehet.