2024, 03 29, 16:48:14

Szerző Téma: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!  (Megtekintve 138176 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #475 Dátum: 2014, 03 06, 22:44:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit?
A Faq-t?
Vagy az emlékezetedet?  ;)
szerintem a faqra gondolt ::)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Tomirallye

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #476 Dátum: 2014, 04 05, 17:09:40 »
Sziasztok!

Előre is bocsánat, hogy ide, de ezt a topicot láttam még valamennyire aktívnak.
A segítségetekre lenne szükségem.
Galaxy S1-em van, és már nagyon rég óta bizonyos időközönként frissítgetem.
ICS óta minden verzió volt már rajta, sosem volt gondom az új romok, kernelek, gappsok felrakásával....Eddig '-.-
Történt ugyanis, hogy a Decemberben felrakott 4.4.1 kezdett használhatatlanná válni, nem bírtam a telefonokat felvenni, fagyott, akadt stb.
Láttam, hogy jó ideje már kint van a 4.4.2, így gondoltam felrakom, mi bajom történhet.
Szépen felmásoltam SD-re a zippeket: Semaphore 3.4.3, CM11, és a legfrissebb gapps.
Megvolt az ilyenkor szükséges összes reset, majd miután minden hibamentesen felment rá, jöhetett a reboot.
A telefon sajnos nem bír bekapcsolódni.
Felváltva villog a "Samsung Galaxy S", és a "Samsung Galaxy S Cyanogenmod" felirat, és nem történik semmi.
Recoveryt nem lehetett előcsalni, így végső elkeseredésemben Odinnal visszaraktam a gyári I9000XWJWB6-ot (2.3.6), de a telefon így sem kapcsol be, csak váltogatja a feliratot, ami ezútal már a gyári Samsung logo.
Így a recoveryt már elérem, de újratelepíteni a 4.4.2-öt nem tudom, mert failed folyamatosan.
Elképzelhető, hogy a rootolás is megszűnt, ezért nem megy? A rootoláshoz meg sajnos be kéne kapcsolnia a telefonnak.

Mit tanácsoltok, mi tévő legyek?
Mit tudok tenni, hogy újból használható legyen a telefon?
Most megpróbálom felrakni Odinnal az I9000XWJW5-öt, hátha történik v.mi.

Nagyon várom a válaszotokat.
Köszönöm.
Üdv.: T.Tamás

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #477 Dátum: 2014, 04 05, 17:37:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Előre is bocsánat, hogy ide, de ezt a topicot láttam még valamennyire aktívnak.
A segítségetekre lenne szükségem.
Galaxy S1-em van, és már nagyon rég óta bizonyos időközönként frissítgetem.
ICS óta minden verzió volt már rajta, sosem volt gondom az új romok, kernelek, gappsok felrakásával....Eddig '-.-
Történt ugyanis, hogy a Decemberben felrakott 4.4.1 kezdett használhatatlanná válni, nem bírtam a telefonokat felvenni, fagyott, akadt stb.
Láttam, hogy jó ideje már kint van a 4.4.2, így gondoltam felrakom, mi bajom történhet.
Szépen felmásoltam SD-re a zippeket: Semaphore 3.4.3, CM11, és a legfrissebb gapps.
Megvolt az ilyenkor szükséges összes reset, majd miután minden hibamentesen felment rá, jöhetett a reboot.
A telefon sajnos nem bír bekapcsolódni.
Felváltva villog a "Samsung Galaxy S", és a "Samsung Galaxy S Cyanogenmod" felirat, és nem történik semmi.
Recoveryt nem lehetett előcsalni, így végső elkeseredésemben Odinnal visszaraktam a gyári I9000XWJWB6-ot (2.3.6), de a telefon így sem kapcsol be, csak váltogatja a feliratot, ami ezútal már a gyári Samsung logo.
Így a recoveryt már elérem, de újratelepíteni a 4.4.2-öt nem tudom, mert failed folyamatosan.
Elképzelhető, hogy a rootolás is megszűnt, ezért nem megy? A rootoláshoz meg sajnos be kéne kapcsolnia a telefonnak.

Mit tanácsoltok, mi tévő legyek?
Mit tudok tenni, hogy újból használható legyen a telefon?
Most megpróbálom felrakni Odinnal az I9000XWJW5-öt, hátha történik v.mi.

Nagyon várom a válaszotokat.
Köszönöm.
Üdv.: T.Tamás

datafactory reset,rec ben volt?

Nem elérhető Tomirallye

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJPF
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #478 Dátum: 2014, 04 05, 19:05:55 »
Sikerült megcsinálnom, Odinnal 3 fileossal visszaraktam a 2.2.1-et, megpróbáltam SuperOneClick-el rootolni, de nem sikerült.
Így hát feltettem a 2.3.6-ot, és Odinnal PDA-ba beraktam a 3.4.3-as Semaphore kernelt, meg is jött a root, volt Recovery-m is, viszont a '14.04.05-ös CM11-et nem tudtam rá felrakni, mert mindig kiírta, hogy failed.
Ill. a SuperOneClick-el a rootolás v.miért nem sikerült, pedig tudom, hogy anno így csináltam.
A végén nem jön ki az OK!

Továbbá, ha a 3 file-os 2.2.1 vagy 2.3.6 -os Odinos rom után felrakom a 3.4.3-as Semaphore-t, akkor sem kapcsol be a telefon, csak világít a Semaphore logo, de nem történik semmi.

A lényeg konkrétan az lenne, hogy szeretném visszavarázsolni rá a 4.4.1-et, vagy a 4.4.2-öt.
Semaphore-al, és CM11-el.

Ötlete valakinek?

Nem elérhető torosalfred

  • Hozzászólások: 41
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S4
  • PDA ROM: I9505XXUFNC4
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #479 Dátum: 2014, 04 08, 12:32:10 »
Nálam is hasonló gondok vannak. Leszedtem a 2014.04.05.-ös frissítést és meghalt. Csak a download mód jön be semmi más. Odin nem látja, semmi ötletem nincs... Meghalt. :'(

Nem elérhető bajszi

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: CNS Globe HD
  • PDA: Galaxy S.
  • PDA ROM: 1243543
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #480 Dátum: 2014, 06 03, 16:52:56 »
Üdv mindenkinek!

Szükségem lenne egy AIO I9000 toolbox linkre mert amiket találtam ott sehol nincs ez a fájl.
Az ilivid letöltödik telepitem de utána semmi.

Nem elérhető krampy

  • Hozzászólások: 45
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: Mitra4.7
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #481 Dátum: 2014, 12 30, 10:33:18 »
Sziasztok,
Sajnos bénáztam/figyelmetlen voltam.
Fagyasztani akartam TiB-bel pár progit, de nem vettem észre, hogy a pipákat megfordítva használtam, tehát azok elől szedtem ki, amiket fagyasztani akartam és azok előtt maradt ott a pipa, amik kellenek.
El sem indul a telom:(
Mit tudok ilyenkor tenni?
Újra kell telepítenem az egész hóbelebancot?
Azt sem tudom melyik az új ROM (2013-ban csináltam ilyet legutoljára:( ). Tudnátok adni egy linket az általában jónak mondott ROMról, amit érdemes feltenni?
Azt hogy hogyan is kell feltenni, utánaolvasok, asszem itt valahol nagyon jól le volt írva.
Persze az lenne a legjobb, ha valahogy el tudnám indítan "csökkentett" módban, hogy a TiB-et kilőjem egy kicsit.
Köszi

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #482 Dátum: 2014, 12 30, 13:49:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,
Sajnos bénáztam/figyelmetlen voltam.
Fagyasztani akartam TiB-bel pár progit, de nem vettem észre, hogy a pipákat megfordítva használtam, tehát azok elől szedtem ki, amiket fagyasztani akartam és azok előtt maradt ott a pipa, amik kellenek.
El sem indul a telom:(
Mit tudok ilyenkor tenni?
Újra kell telepítenem az egész hóbelebancot?
Azt sem tudom melyik az új ROM (2013-ban csináltam ilyet legutoljára:( ). Tudnátok adni egy linket az általában jónak mondott ROMról, amit érdemes feltenni?
Azt hogy hogyan is kell feltenni, utánaolvasok, asszem itt valahol nagyon jól le volt írva.
Persze az lenne a legjobb, ha valahogy el tudnám indítan "csökkentett" módban, hogy a TiB-et kilőjem egy kicsit.
Köszi
recovery,factoryreset,veszik minden.

Nem elérhető Xeryus9

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther V350
  • PDA: Note2LTE
  • PDA ROM: Jelly Bean
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #483 Dátum: 2015, 01 01, 10:18:22 »
Sziasztok!

NEkem is beadta a kulcsot az SGS, eddig Jelly Bean suhant rajta jó ideig, aztán egyik napról a másikra nem kapcsolt be, csak a recoveryt hozta, reboot, reset semmi nem segített, azóta ott tartok hogy ha odinban valamit bűvészkedek, akkor reboot után bejön az ICS,de egy kikapcs után csak samsung logo és nem isjo többet, amugy nincs CWM csak samsung logo helyette, download mód van downloading felirattal. Valaki tudna segíteni,
akár privátban is: You are not allowed to view links. Register or Login    Valami stabil cucc kéne rá

Köszönöm szépen

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #484 Dátum: 2015, 01 02, 13:13:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

NEkem is beadta a kulcsot az SGS, eddig Jelly Bean suhant rajta jó ideig, aztán egyik napról a másikra nem kapcsolt be, csak a recoveryt hozta, reboot, reset semmi nem segített, azóta ott tartok hogy ha odinban valamit bűvészkedek, akkor reboot után bejön az ICS,de egy kikapcs után csak samsung logo és nem isjo többet, amugy nincs CWM csak samsung logo helyette, download mód van downloading felirattal. Valaki tudna segíteni,
akár privátban is: You are not allowed to view links. Register or Login    Valami stabil cucc kéne rá

Köszönöm szépen

Amennyiben végképp nem megy fordulj Veska gsm fórumtárshoz,ő már nekem is segített annak idején amikor tégla volt a telcsim!

Nem elérhető csak

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: CF-Root-XX_OXA_JVU_2.3.6-v
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #485 Dátum: 2015, 04 25, 16:17:25 »
Helló
Nekem is félig tégla a telefon samsung i9000  dowland mode van odin felismeri de hiába.
Root után Samsung logoig elmegy de onnan sehova.ha meg kiveszem az aksit és visszarakom
fekete képernyő és olyan mint ha videót töltene és nem kapcsol be.

Nem elérhető BeniSW

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Sony
  • PDA ROM: 5.0.
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #486 Dátum: 2015, 07 16, 18:42:03 »
Sziasztok!
Betéglásodott a Sony Xperia Z telóm.
Szeretnék venni egy usb jig kütyüt.Esetleg nincs valakinek feleslegese vagy valahonnan vehető?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető Cybred

  • Hozzászólások: 0
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S GT-i9000
  • PDA ROM: I9000XWJVT
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #487 Dátum: 2016, 07 17, 12:03:15 »
Hali,

Rootoltam a telót Kingo val. Sikeres volt.
Készülék restart után  insta loopba került logonál.
Download mode bejön.
Softbrick végigfut, de nem oldja meg.
Következő lépés?

Nem elérhető wolfsm4sh

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung young
  • PDA ROM: cyanogen
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #488 Dátum: 2017, 05 04, 14:33:03 »
allo asszem én megleltem a téglásitás legcsucsát... gyárir rom felpakolása odinnal leokézta majd resetnél fehérböl szürke majd fekete képernyö  semmi egyéb odin nem érzékeli jap  galaxy young a kicsike..5let?

Nem elérhető luigi FARKAS

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG
  • PDA: S5360DXLB1
  • PDA ROM: S5360DDKI
Re: Téglásítottad? ITT A MEGOLDÁS!
« Reply #489 Dátum: 2017, 10 08, 13:11:33 »
SZISZTOK AZ LENNE A KÉRDÉSEM HOGY VAN ILL MÁR CSAK VOLT EGY SAMSUG GALAXY TREND S7580 TELEFON.NA MOST ODINNAL FRISSITENI SZERETEM VOLNA A TWRP-T.AZOTA SEMMIT SE LEHET VELE MIT CSINÁLNI.HOGY TUDNÁM VÉGRE UJRAELESZTENI.VALAKI TUDNA SEGITENI?