2024, 03 28, 22:59:25

Szerző Téma: Iconia Tab A500 - Általános  (Megtekintve 97441 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dibandi

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: acer iconia a 500 majd nexus 7
  • PDA ROM: ics 4.0.3 -421
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #150 Dátum: 2012, 06 16, 14:16:36 »
Én azt gondolom .hogy az iconia a500 nem visz minden mkvt  illetve csak azt amimek a bitrátája alacsony.
Fura hogy ez csak nekem fontos nem néz rajta senki mkvt miért mert nem megy senkinek.
Egyébbként a bs plajer viszi a legjobban. Ha valaki jobbat talál kérem jelezze. Ha valaki abba tud segítesi hogy processzort.érdemes e.húzni  kérem segítsen persze csak ésszel tenném.
Lehet e valahogy több rendszermemóriát abni a lejátszáshoz.
Van e olyan lejátszó amivel esetleg lehet méretezni a képet hogy így kevesebb legyen a terhelés.
Gondolom 2gb ramot nem lehet belerakni.
Nagyon akarom azt az mkvt.
Esetleg valami jó progi is érdekelne amivel nagyon jó formátumpt lehet az iconianak komvertálni.
Segítségeteket előre os köszönöm

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #151 Dátum: 2012, 06 16, 15:46:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt gondolom .hogy az iconia a500 nem visz minden mkvt  illetve csak azt amimek a bitrátája alacsony.
Fura hogy ez csak nekem fontos nem néz rajta senki mkvt miért mert nem megy senkinek.
Egyébbként a bs plajer viszi a legjobban. Ha valaki jobbat talál kérem jelezze. Ha valaki abba tud segítesi hogy processzort.érdemes e.húzni  kérem segítsen persze csak ésszel tenném.
Lehet e valahogy több rendszermemóriát abni a lejátszáshoz.
Van e olyan lejátszó amivel esetleg lehet méretezni a képet hogy így kevesebb legyen a terhelés.
Gondolom 2gb ramot nem lehet belerakni.
Nagyon akarom azt az mkvt.
Esetleg valami jó progi is érdekelne amivel nagyon jó formátumpt lehet az iconianak komvertálni.
Segítségeteket előre os köszönöm
Ha custom ROM is megfelelel, akkor szerintem próbáld meg a TegraOwners ICS-sel. Thor-ék sok mindent csináltak a kodek-ekkel...

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető HÉvi86

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: acer a500
  • PDA ROM: ICS 4.0.3
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #152 Dátum: 2012, 06 16, 15:52:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello! Remélem tud valaki segíteni egy óriási problémámban. Gyári ICS romot használok a tabomon ma youtubozás közben hirtelen kikapcsolt és azóta nem kapcsol vissza. az android feliratig jut el és nem tölti be utána a rendszert.  :shock: Mit tudok ilyenkor csinálni? Előre is köszi

tudna nekem valaki segíteni? Nagyon fontos lenne

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #153 Dátum: 2012, 06 16, 16:20:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
tudna nekem valaki segíteni? Nagyon fontos lenne
Sajnos, szerintem csak egy gyári visszaállítás segít ezen. Tudtommal a belső memóriát nem törli, de az összes programot és a programok adatait törli.
Visszaállítás:
Bekapcsoló és hangerő fel (forgarási kapcsolóhoz közelebbi oldala) gombokat egyszerre nyomva kell bekapcsolni és ahogy megjelenik az Acer felirat, akkor mindkettőt el kell engedni, majd a forgatási kapcsolót kapcsolgatni addig, amíg ki nem írja azt, hogy Erasing Userdata.. majd Erasing Cache..

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető HÉvi86

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: acer a500
  • PDA ROM: ICS 4.0.3
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #154 Dátum: 2012, 06 16, 16:31:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos, szerintem csak egy gyári visszaállítás segít ezen. Tudtommal a belső memóriát nem törli, de az összes programot és a programok adatait törli.
Visszaállítás:
Bekapcsoló és hangerő fel (forgarási kapcsolóhoz közelebbi oldala) gombokat egyszerre nyomva kell bekapcsolni és ahogy megjelenik az Acer felirat, akkor mindkettőt el kell engedni, majd a forgatási kapcsolót kapcsolgatni addig, amíg ki nem írja azt, hogy Erasing Userdata.. majd Erasing Cache..

Gondoltam,hogy ha vissza is lehet hozni akkor veszni fog mindenem  :'(, de sajnos azzal a megoldással sem csinál semmi mást mint amit te írtál. Egyszerre megnyomva a gombokat behozza az acer felíratott kapcsolgatom a forgatási gombot és tovább ugrik az android feliratra. :( Ha nem muszáj nem szeretném szervizbe küldeni van esetleg más tipped hogy mivel kelthetem életre?

Nem elérhető HÉvi86

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: acer a500
  • PDA ROM: ICS 4.0.3
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #155 Dátum: 2012, 06 16, 19:03:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos, szerintem csak egy gyári visszaállítás segít ezen. Tudtommal a belső memóriát nem törli, de az összes programot és a programok adatait törli.
Visszaállítás:
Bekapcsoló és hangerő fel (forgarási kapcsolóhoz közelebbi oldala) gombokat egyszerre nyomva kell bekapcsolni és ahogy megjelenik az Acer felirat, akkor mindkettőt el kell engedni, majd a forgatási kapcsolót kapcsolgatni addig, amíg ki nem írja azt, hogy Erasing Userdata.. majd Erasing Cache..

Köszönöm a segítséget megoldódott a problémám,de nem teljesen úgy működt mint ahogy leírtad. A gomb kombináció stimmel,de ha bejön az acer felirat , akkor nem szabad elengedni és úgy kapcsolni a forgatási gombot. Köszönöm

Nem elérhető rgyuri

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: SE Satio - Acer IconiaA500 -16Gb
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #156 Dátum: 2012, 07 06, 21:25:57 »
Sziasztok. Vettem egy IconiaA500-as tabletett szeretnék 3G sticket csatlakoztatni hozzá, hogy azon internetezzek -huawei e173-  melyik rommal és milyen programmal , milyen beállításokkal érdemes megpróbálni ha egyáltalán müködik?

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #157 Dátum: 2012, 07 06, 21:44:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Vettem egy IconiaA500-as tabletett szeretnék 3G sticket csatlakoztatni hozzá, hogy azon internetezzek -huawei e173-  melyik rommal és milyen programmal , milyen beállításokkal érdemes megpróbálni ha egyáltalán müködik?
A TegraOwners ICS-t ajánlom, telepítéshez érdemes ICS-en lenni, és felrakni az a módosított/nyitott bootloader-t és utána CWM.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető rgyuri

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: SE Satio - Acer IconiaA500 -16Gb
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #158 Dátum: 2012, 07 06, 22:06:57 »
Azzal vettem a tabletet felraktam a v170 legfrissebbet de ha bedugom a sticket semmit nem csinál, esetleg kell valamit még beállítani rajta.

Nem elérhető rgyuri

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: SE Satio - Acer IconiaA500 -16Gb
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #159 Dátum: 2012, 07 07, 16:49:20 »
Feltelepítettem a v170-es romot és amikor bedugom a sticket az írja, hogy az sdkártya hibás formázni kell, de nincs is benne kártya csak a sim.

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #160 Dátum: 2012, 07 07, 19:57:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltelepítettem a v170-es romot és amikor bedugom a sticket az írja, hogy az sdkártya hibás formázni kell, de nincs is benne kártya csak a sim.
Kicsit trükközni kell először a Stick-kel, mindjárt megkeresem mit kell csinálni, de lehet anélkül is megy, de kikapcsolt állapotban dugd be, majd kapcsold be.
Ugye telepítésnél Aroma Installer-ben kiválasztottad a Huawei modem-es telepítést?

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető rgyuri

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: SE Satio - Acer IconiaA500 -16Gb
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #161 Dátum: 2012, 07 07, 23:47:36 »
A telepítésnél a modem drivert választottam. Ha kikapcsolva dugom be a sticket akkor már nem írja ki,  hogy hibás a kártya, de csak villog a led a sticken és nem történik semmi.
Előre is kösz a segítséged.

Nem elérhető Kamug

  • Hozzászólások: 200
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Note2
  • PDA: Palm LD/Note 2,4,8/HD2 /Acer A500/Samsung Galaxy Tab 7.7
  • PDA ROM: Aláírás
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #162 Dátum: 2012, 07 13, 16:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A telepítésnél a modem drivert választottam. Ha kikapcsolva dugom be a sticket akkor már nem írja ki,  hogy hibás a kártya, de csak villog a led a sticken és nem történik semmi.
Előre is kösz a segítséged.
Valamikor régen én is találkoztam ezzel a problémával. Az aláírásomban található "ősrégi"  :) Thor romon működő sticket először meg kellett ismertetni a tablettel.
Általában ezekhez az eszközökhöz csak windows driver van (volt).  >:(
Ezt kellett kiírtani belőle, amihez némi Linux ismeret nem árt. :olvass: A leírás angolul még mindig itt van:
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, hogy az ICS romokhoz is meg kell e csinálni, lehet, hogy már írtak hozzá drivert.
Én megrekedtem a 3.2-nél, mert ezzel is mindent tud, amit elvárok tőle. Az igazsághoz persze az is hozzá tartozik, hogy mostanában csak nagyon ritkán használom a "nagytesót".
De majd jön Dani és kijavít, ha valamiben tévedtem volna. ;)
Acer Iconia Tab A500: Thor V14.1 (Android 3.2.1)
HTC HD2: Windows Mobile 6.5 Prof.
Samsung Note 2: 4.1.2
Samsung Galaxy Tab 7.7: P6800DXMD3_P6800OLBMD3_XME 
Palm Life Drive: Beégetett Bejewelwed 2 (Nem a memóriába! A kijelzőbe!) :) Original Palm ROM

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #163 Dátum: 2012, 07 13, 18:17:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamikor régen én is találkoztam ezzel a problémával. Az aláírásomban található "ősrégi"  :) Thor romon működő sticket először meg kellett ismertetni a tablettel.
Általában ezekhez az eszközökhöz csak windows driver van (volt).  >:(
Ezt kellett kiírtani belőle, amihez némi Linux ismeret nem árt. :olvass: A leírás angolul még mindig itt van:
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom, hogy az ICS romokhoz is meg kell e csinálni, lehet, hogy már írtak hozzá drivert.
Én megrekedtem a 3.2-nél, mert ezzel is mindent tud, amit elvárok tőle. Az igazsághoz persze az is hozzá tartozik, hogy mostanában csak nagyon ritkán használom a "nagytesót".
De majd jön Dani és kijavít, ha valamiben tévedtem volna. ;)
Igazából nem tudom, hogy kell-e írtani, mert felraktam a modemes verziót, majd a Telenor-os stick bele, indít és ment..

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető rgyuri

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: SE Satio - Acer IconiaA500 -16Gb
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #164 Dátum: 2012, 07 13, 22:16:54 »
ZsDaniel légyszives írd le a sticked típusát. Köszi.

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #165 Dátum: 2012, 07 14, 11:19:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ZsDaniel légyszives írd le a sticked típusát. Köszi.
Huawei E169-es Telenor Stick és nem csináltam vele semmit. A hibás kártyát meg azért írja ki, mert ezekbe lehet rakni memóriakártyát, és ha nincs, akkor így érzékeli..

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető lalicapri

  • Hozzászólások: 11
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation 4G
  • PDA ROM: Android Revolution HD 6.8.0
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #166 Dátum: 2012, 07 28, 15:58:40 »
Sziasztok! Nemrég sikerült hozzájutnom egy ilyen eszközhöz és még csak most kezdek ismerkedni vele meg az android op rendszerrel egyáltalán 3.2.1 fut rajta.
Amit észrevettem hogy igen gyengén fogja a wifi jelet. Ez általános probléma? Van megoldás rá? Kerestem magyar oldalakon de eddig még nem találtam segítséget. Amit találtam eddig US oldalakon az nem győzött meg teljesen...
Valakinek valami ötlet? köszi

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #167 Dátum: 2012, 07 28, 19:15:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Nemrég sikerült hozzájutnom egy ilyen eszközhöz és még csak most kezdek ismerkedni vele meg az android op rendszerrel egyáltalán 3.2.1 fut rajta.
Amit észrevettem hogy igen gyengén fogja a wifi jelet. Ez általános probléma? Van megoldás rá? Kerestem magyar oldalakon de eddig még nem találtam segítséget. Amit találtam eddig US oldalakon az nem győzött meg teljesen...
Valakinek valami ötlet? köszi
Valóban nem a legerősebb a WiFi-je, de nekem még nem volt gond miatta. Miben érződik igazán a gyenge jel?
Telepítsd You are not allowed to view links. Register or Login és utána próbáld frissíteni ICS-re, hátha javít rajta: Beállítások > A Táblagépről > Szoftverfrissítés

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető lalicapri

  • Hozzászólások: 11
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation 4G
  • PDA ROM: Android Revolution HD 6.8.0
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #168 Dátum: 2012, 07 29, 17:51:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban nem a legerősebb a WiFi-je, de nekem még nem volt gond miatta. Miben érződik igazán a gyenge jel?
Telepítsd You are not allowed to view links. Register or Login és utána próbáld frissíteni ICS-re, hátha javít rajta: Beállítások > A Táblagépről > Szoftverfrissítés

Köszi a gyors választ! Fent van ez az update de nekem még nem látja az ICS-t morci is voltam miatta...na majd még próbálkozom...
Wifi: abban venni észre hogy ugyanazon a helyen a notebookom meg pár okostelefon amit néztem még 3 as jelerősséggel vígan kapcsolódnak a hálóhoz a kis tab meg még csak nem is látja...
(ami még picit morcivá tett hogy egy 50 USD értékü kínai tab is kapcsolódik ugyanott ahol szegényem meg nem is látja a jelet.)
amcsi fórumon olvastam hogy kicserélték az antennát egy notebook-éra meg egy másik fajtára de ezek nem olyan buhermátrixok :D mint mi magyarok, csak gondoltam megkérdezem van e valakinek valami tapasztalata ötlete...
Egyébként nem rossz kis masina, csak ezt kéne valahogy megoldani.
You are not allowed to view links. Register or Login


ja még valami.. usb - lan átalakítóval tudok kapcsolódni hálózathoz vezetéken keresztül?

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #169 Dátum: 2012, 07 29, 20:34:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a gyors választ! Fent van ez az update de nekem még nem látja az ICS-t morci is voltam miatta...na majd még próbálkozom...
Wifi: abban venni észre hogy ugyanazon a helyen a notebookom meg pár okostelefon amit néztem még 3 as jelerősséggel vígan kapcsolódnak a hálóhoz a kis tab meg még csak nem is látja...
(ami még picit morcivá tett hogy egy 50 USD értékü kínai tab is kapcsolódik ugyanott ahol szegényem meg nem is látja a jelet.)
amcsi fórumon olvastam hogy kicserélték az antennát egy notebook-éra meg egy másik fajtára de ezek nem olyan buhermátrixok :D mint mi magyarok, csak gondoltam megkérdezem van e valakinek valami tapasztalata ötlete...
Egyébként nem rossz kis masina, csak ezt kéne valahogy megoldani.
You are not allowed to view links. Register or Login


ja még valami.. usb - lan átalakítóval tudok kapcsolódni hálózathoz vezetéken keresztül?
Valóban van ilyen gondja a jellel sajnos...
USB-LAN pedig működik a TegraOwners ROM-on.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető lalicapri

  • Hozzászólások: 11
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation 4G
  • PDA ROM: Android Revolution HD 6.8.0
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #170 Dátum: 2012, 08 01, 04:16:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban van ilyen gondja a jellel sajnos...
USB-LAN pedig működik a TegraOwners ROM-on.

Közben sikerült frissíteni ICS re a gyári frissítővel.
Gondoltam átállok TegraOwnersra hogy kipróbálhassam a vezetékes internetet de ahogy próbáltam belépni a recoverybe a leírtak alapján de elfeküdt android figura jelent meg piros felkiáltójellel ez mit jelent?
köszi a segítséget.

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #171 Dátum: 2012, 08 01, 19:54:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben sikerült frissíteni ICS re a gyári frissítővel.
Gondoltam átállok TegraOwnersra hogy kipróbálhassam a vezetékes internetet de ahogy próbáltam belépni a recoverybe a leírtak alapján de elfeküdt android figura jelent meg piros felkiáltójellel ez mit jelent?
köszi a segítséget.
Ahhoz AfterOta-val BL-t kell nyitni (You are not allowed to view links. Register or Login), utána mehet a Recovery-ből a telepítés.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető lalicapri

  • Hozzászólások: 11
  • PFC Fan
  • PDA: HTC Sensation 4G
  • PDA ROM: Android Revolution HD 6.8.0
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #172 Dátum: 2012, 08 07, 11:20:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahhoz AfterOta-val BL-t kell nyitni (You are not allowed to view links. Register or Login), utána mehet a Recovery-ből a telepítés.

Köszi a segítséget sikerült a rom telepítése.
Néhány kérdés még...
1  Mikrofont lehet valahogy állítani? Esetleg létezik olyan headset ami jó hozzá? (próbáltam nokiás és sony-ericsonost de a mikrofon nem működik, a beépített meg semmire se való. :(
2  Sikerült hálót kialakítani a win7 es laptopommal (win 7 hot spot) van net is de állandóan ledob aztán elég nehéz újra összehangolni őket. Ez az iconia butasága vagy valami a hálóval van? (sajnos nem tudom tesztelni más vezetéknélküli eszközzel a notebook hotspotját hogy azzal is ezt csinálja-e)
3  van egy usb-lan átalakítóm azt működésre lehetne bírni valahogy az Iconiával?

Nem elérhető tysonn19881012

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: samsung i 900
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #173 Dátum: 2012, 08 24, 20:25:03 »
Sziasztok!

ezen a tableten lehet kulon modemet cserelni,mint okostelefonon?mer szerencsetlenkedik a wifi-je 3 kulonbozo routerrel is!

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Iconia Tab A500 - Általános
« Reply #174 Dátum: 2012, 08 24, 20:45:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

ezen a tableten lehet kulon modemet cserelni,mint okostelefonon?mer szerencsetlenkedik a wifi-je 3 kulonbozo routerrel is!
Sajnos nem..
Milyen ROM van rajta?

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G