Android > Acer Iconia Tab A500

Iconia Tab A500 - Általános

(1/41) > >>

ZsDaniel:
Üdvözlök minden fórumozót, A500 tulajt, leendő tulajt és látogatót!
Ebben a témában kérdezhettek, segíthettek egymásnak és oszthatjátok meg a tapasztalataitokat.
Hamarosan lesz leírás a root-olásról, különböző ROM-okról, CWM Recovery-ről...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

MOBILARENA teszt: You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a téma egy Acer Iconia Tab A500 segítségével készült, Tapatalk segítsége nélkül!

TiaDalma:
Attol tartok, kenytelen leszek akkor ide is bepofatlankodni neha  :oops: :D

En meg nem gondolkodtam a root-on, szepen elmukodik a Honey-libaComb...
Bar a gallery neha eltunik ill. megteszi, hogy egy konyvtarat (galeria-ban) ketszer hoz...
Bar 2 hete van meg, es mar ket auto-frissites volt, szoval bizok a fejlesztesben...

Annyi kerdesem lenne, Nalad siman megeszi az USB pendrive-ot ???  :hmm:

ZsDaniel:
You are not allowed to view links. Register or LoginAttol tartok, kenytelen leszek akkor ide is bepofatlankodni neha  :oops: :D

En meg nem gondolkodtam a root-on, szepen elmukodik a Honey-libaComb...
Bar a gallery neha eltunik ill. megteszi, hogy egy konyvtarat (galeria-ban) ketszer hoz...
Bar 2 hete van meg, es mar ket auto-frissites volt, szoval bizok a fejlesztesben...

Annyi kerdesem lenne, Nalad siman megeszi az USB pendrive-ot ???  :hmm:

--- Idézet vége ---
Attól függ mire van formázva a pendrive, fat32 megy simán, de ha ntfs akkor sincs baj, root után kell a Drive Mount (market) és már az is megy  :D

TiaDalma:
You are not allowed to view links. Register or LoginAttól függ mire van formázva a pendrive, fat32 megy simán, de ha ntfs akkor sincs baj, root után kell a Drive Mount (market) és már az is megy  :D

--- Idézet vége ---
Jellemzoen talan nem szokas ntfs-re formazni a pendrive-ot... hiaba lassabb... Nekem is fat32, de ezt a drive mount-ot nem ismertem, kosszom  O->- O->- :)
Megneztem a root-ot, tul 'ecceru'  :ok: Tuti, lehet ki is probalom majd, mukodik eeee 8)

kcsabika:
Nagyon örülök a iconia fórumnak. Köszönöm.
 :taps:  :taps: :taps:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése