2024, 03 29, 16:49:24

Szerző Téma: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]  (Megtekintve 19038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Aki nem ismeri a MIUI-t, de szeret új ROM-ot feltenni a készülékére, az nem fog csalódni!
Személy szerint nekem kedvencem a MIUI! Rengeteg beállítási lehetőség, az egész kezelőfelület át van írva (beállításoktól kezdve minden)! Nagyon sok téma van rá, témákon belül külön lehet állítani az állapotsort, az ikonokat, a zárképernyőt stb...

Demonstráló videó
You are not allowed to view links. Register or Login


Hetente jön ki új frissítés (Pénteken)

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Igaz az alap lancher nem az igazi (iPhone-os, tehát nincs menü, csak az alap kérernyők), de természetesen lehet telepíteni akármilyen lanchert!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki nem ismeri a MIUI-t, de szeret új ROM-ot feltenni a készülékére, az nem fog csalódni!
...

Woahh. :) Ez így van. Tök király, hogy Defy-re is gyártanak. Én már a miui indulásától kezdve vágytam rá, hogy lehesen miui romom. De akkor még spica-kat zabáltam. :D Aztán x10-en olyan király volt használni a miuit, hogy borzasztó. :D És jó volt, gyors... A legtöbbe hozta ki belőle.. A CMes romok meg sem közelítették sebességben és stabilitásban. Egyetlen gyűlöletesen szánalmas hiánya az volt, hogy a kameraszoftban nem volt lid világítási opció.... Most örömmel látom, hogy van difikére is. Csekkolom is, hogy szintúgy jó-e ezen is. :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Most örömmel látom, hogy van difikére is. Csekkolom is, hogy szintúgy jó-e ezen is. :)

Csekkoltam, használtam, és JÓ! Ebben van kamera led lehetőség is, szóval tök király. Egyetlen problémám vele, (amitől egyénenként el lehet tekinteni) hogy nincs olyan beállítási opció a kamerában (CM7-ben megtalálható) ami lehetővé tenné, hogy a "Hangerő le" gombbal készítsen képet. Ez akkor lehet jó, ha pl összekarolva mással magamat fotózom, vagy ha víz alatt akarok képet készíteni(mert ugye víz alatt az érintőpanel nem érzékel). Az utóbbi tulajdonképpen alkalmankénti dolog, mert kb egyszer készít pár képet az ember "félve" a víz alatt és annyi... Viszont az elég menő, mikor mutatod, a másiknak, hogy "nézd az ott a barátnőm, a víz alatt és ezt a pda-mmal csináltam". :) Amúgy meg tényleg csak a magamatfotózom dologra jó. Igaz lehet úgy is, hogy random ráböksz a képernyő sarkára, és vagy sikerül csinálni képet, vagy nem, de akkor a tartást is nehezebb megoldani. :P Én p mikor erre rájöttem, úton Tatabányára, a kocsiban menet közben cseréltem miui-ról cm7-re a systemet, hogy ezzel ne legyen baj nyaralás közben. Amit tapasztaltam CM7 és MIUI alatt is, az a google szinkronizálási probléma... mindne kontaktomat vagy 7szer teszi be a címlistába. És teljesen logikátlan módon, mert van akinél minden adat (cím, telszám, mail, webcím...) ott szerepel mindegyik másolatnál és van amelyiknél minden példányban csak egy-egy ilyen adat szerepel így csak az sem lehet, hogy mindegyiből meghagyok egyet, a többit törlöm, mert akkor eltűnne egy csomó adat... Ha erre van valakinek tippje azt megfogadom. :) (Eddig ilyen probléma nem volt.)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető MySeeGee

  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: NavNGo Igo8 / Sygic Aura
  • PDA: Motorola Defy, Samsung GT-I8000 Omnia II
  • PDA ROM: Android 2.3 WajkIUI, NXXJH2
Csak nekem nincs DLNA-m?
Windows XP? Nálunk már csak a mosógép fut arról... :)

Nem elérhető sadbas

  • Hozzászólások: 46
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220d-EUR-XX
az a kérdésem lenne hogy ez az MIUI rom főzött rom vagy gyári szoftver, esetleg valaki észlelt vele valamilyen hibákat? (melegedés, fagyás, bluetooth probléma, stb) és ha felteszek egy ien romot akkor utána hogyan tudok visszatértni az eredeti 2.2.2 re?

Nem elérhető Keresztapper

  • Hozzászólások: 57
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo
  • PDA: HTC HD2 - NANDroid
  • PDA ROM: CM7
A CM7-nél láttam, hogy gond van a 720p video felvétellel és egyeseknél a wifi-vel. Itt mi a helyzet? Vannak még hiányosságok?

Nem kérdezném, ha lenne defy-m, de egy barátom kért meg, hogy okosítsam az ővét és nem akarom, hogy egy kompromisszumos ROM-ot rakjak fel neki.

Előre is köszi a válaszokat!

Nem elérhető Plesorics

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: custom
sziasztok valaki tudna nekeem egy leirást adni hogy hogyan tudnám felrakni ezt a romot? elöre is öszönöüm és még annyi hogy negativ/pozitiv tapasztalatokat várok ! elöre is köszönöm !

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
You are not allowed to view links. Register or Login
A CM7-nél láttam, hogy gond van a 720p video felvétellel és egyeseknél a wifi-vel. Itt mi a helyzet? Vannak még hiányosságok?

Nem kérdezném, ha lenne defy-m, de egy barátom kért meg, hogy okosítsam az ővét és nem akarom, hogy egy kompromisszumos ROM-ot rakjak fel neki.

Előre is köszi a válaszokat!

A MIUI-kban minden úg ynéz ki mint iphone-n. :) Teljesen kényelmes és ha rákeresel WajkIUI-ra akkor jól jársz, mert azt egy magyar srác fejleszti defy-re ezáltal tud magyarulis. Alap miui-k angolok. Én meg voltam elégedve MIUI gyártású rendszerekkel mindig is. Én is használnám, de részemről az, hogy nem tettek bele olyan opciót, hogy hangerőszabályzó gombbal lehessen fényképezni, az kizárta, hogy használjam. CM7 mindenképpen stabilabb és jobb. Megjegyezném 720p-s felvétel nincs Defy-n. :) Wannak Alfa-Béta-Gamma fejlesztések, de ezek kb annyira stabilak, mint a féllábú kacsa a sivatagban. :) Nemhinném, hogy valaha is lesz. Én is használtam már, de lehal tőle rengetegszer a telefon. 5 másodpercnél többet nem sikerült még felvenném és volt, hogy az is torz volt. ;) Ne higgy el mindent, amit olvasol.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető robagp

  • Hozzászólások: 154
  • PDA: sgs2, Moto G
  • PDA ROM: gyári 4.1.2 XWLSS, gyári 4.3
Hello!
Le tudná valaki írni nekem, hogyan frissítsem MIUI -ra a defy-m rom -ját?
Ha kérhetem részletesen, ne csak pár szóban, mert először csinálnám. /angol tudásom annyira nem jó, hogy angol oldalról meg tudjam csinálni, ezért kérném/
Előre is nagyon szépen köszönöm!

Ui: azért tenném ezt fel, mert állandóan kifagy, hiába frissítettem moto soft update-val.

Nem elérhető jamesbond691

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: Android 2.3.4 CM7 RC1
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!
Le tudná valaki írni nekem, hogyan frissítsem MIUI -ra a defy-m rom -ját?
Ha kérhetem részletesen, ne csak pár szóban, mert először csinálnám. /angol tudásom annyira nem jó, hogy angol oldalról meg tudjam csinálni, ezért kérném/
Előre is nagyon szépen köszönöm!

Ui: azért tenném ezt fel, mert állandóan kifagy, hiába frissítettem moto soft update-val.

Hello!

Ezt:
You are not allowed to view links. Register or Login

es ezt:
You are not allowed to view links. Register or Login

ajanlom neked elolvasni! Nagyon reszletes, frappans, ertheto leirasok linkekkel tuzdlve! Ez alapjan csinaltam a ROm frissiteseimet es meg mindig sikerult!

Nem elérhető paleszb

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: HTC LEO
  • PDA ROM: Eugenia 1.0
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #10 Dátum: 2011, 08 23, 20:57:22 »
Tudja valaki, hogy lehet automatikusan minden hívást rögzíteni MIUI-n?
Már annyi progit kipróbáltam, de hiába. Ha meg a gyárit használom, csak a saját hangomat veszi fel.

Nem elérhető sadbas

  • Hozzászólások: 46
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220d-EUR-XX
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #11 Dátum: 2011, 09 12, 17:02:53 »
utánanézegettem az MIUI romnak kipróbáltam, teszteltem egyes verziókat... íme az eredmény:
-alap MIUI (nincs magyer nyelv és az akksit csak 10%onként írja ki): You are not allowed to view links. Register or Login alapértelmezetten válaszd ki a defy-t és recoveryből telepíthető 2.2 re.
-magyarított MIUI (ugyanaz mint az előző csak van benne magyar nyelv): You are not allowed to view links. Register or Login
-WAJK által főzött magyarított MIUI: You are not allowed to view links. Register or Login ebben alapból benne van a magyar nyelv, és minden javítás, hasznos programok.
akinek kell 1% batery (hogy az akkuszintet ne 10%-onként írja ki) itt letöltheti, recoveryből telepíthető bármelyik verzióra: You are not allowed to view links. Register or Login illetve itt egy szintén recoveryből feltehető zip ami a hívásrögzítést orvosolja a korábbi verzióknál: You are not allowed to view links. Register or Login

az eddigi legújabb verzió 1.9.9 a wajkiui ban van 1% battery és már működik a hívásfelvétel, az eddigi verziók csak az én hangomat vették fel. továbbá ezzel már az akisidő is javult, a telefon pedig egyáltalán nem melegszik, az előző verzióknál fordult elő ilyen.
remélem tudtam segíteni annak aki bizonytalanabb, az 1.9.9 es wajkiui atom stabil és semmi probléma nincs vele, bátran tudom ajánlani mindenkinek. egyedül a wifi internet megosztás nem működik, de ez a wiwi tetherrel orvosolható ami a marketen fent van ingyenesen.

Nem elérhető peteratka

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: mio
  • PDA: mio a 702
  • PDA ROM: pasz
  • Skype: peteratka
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #12 Dátum: 2011, 10 17, 19:56:47 »
Nos nekem volt a telomon gyari 2.2 ami ezekhez kepest nagyon buta(keves beallitas stb).Volt rajta wajkiui is azzal egy ido utan olyan problemam lett hogy magatol egyszeruen indult ujra a telo... Folraktam utana egy magyar miui t azzal az tortent hogy videozas kozben vagy fotozas kozben egy ido utan ujra indult...felraktam egy frisitest ami utan nincs magyar nyelv benne de viszont nem indulgat ujra.Azt lehet mondani hogy stabil viszont akadt egy olyan problemam hogy Wifivel nem tudok csatlakozni semilyen halozatra erre ha valaki megoldast tud erdekel engem is. Maskepp nagyon megvagyok elegedve mindennel ugy a teloval mint a softal is.

Nem elérhető domerator

  • Hozzászólások: 7
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #13 Dátum: 2011, 10 18, 20:03:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos nekem volt a telomon gyari 2.2 ami ezekhez kepest nagyon buta(keves beallitas stb).Volt rajta wajkiui is azzal egy ido utan olyan problemam lett hogy magatol egyszeruen indult ujra a telo... Folraktam utana egy magyar miui t azzal az tortent hogy videozas kozben vagy fotozas kozben egy ido utan ujra indult...felraktam egy frisitest ami utan nincs magyar nyelv benne de viszont nem indulgat ujra.Azt lehet mondani hogy stabil viszont akadt egy olyan problemam hogy Wifivel nem tudok csatlakozni semilyen halozatra erre ha valaki megoldast tud erdekel engem is. Maskepp nagyon megvagyok elegedve mindennel ugy a teloval mint a softal is.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ez egy CMIUI nevű rom, MIUI alapokon. Az 1.8-as fenn volt a telómon, abban nem ment a wifi tether, de ebben állítólag már minden működk rendesen és magyarul is tud.

Ha valakinek nem gond a telefonját angol nyelven használni, akkor viszont a MIUI-US-t ajánlom szíves figyelmébe... nálam abból az 1.10.7 szolgál megjelenése óta... kifogástalanul. Van belőle már újabb (azt is hetente frissítik), de ez nekem nagyon bevált.

Nem elérhető sadbas

  • Hozzászólások: 46
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220d-EUR-XX
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #14 Dátum: 2011, 11 06, 21:43:25 »
ezt a weboldalt most találtam... minden hasznos dolog van itt linkekkel együtt: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető razoraction

  • Hozzászólások: 55
  • Nem: Férfi
    • Razoraction blogja - Silent Madness X
  • PDA: iPhone 4 32GB
  • PDA ROM: 6.3
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #15 Dátum: 2011, 11 07, 06:14:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt a weboldalt most találtam... minden hasznos dolog van itt linkekkel együtt: You are not allowed to view links. Register or Login
Ezer köszönet érte, valóban hasznos oldal :) :taps:
-=RaZoRaCtIoN=-
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Luxeon

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • Student
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: 2.2.2 Defy
Re: [ROM] Motorola Defy MIUI.us Presents MIUI 1.6.24 Pure English [AOSP]
« Reply #16 Dátum: 2012, 03 15, 22:27:37 »
Sziasztok, rég nem volt semmi hozzászólás ebben a topikban, átszeretném root-olni a telómat alap 2.2.2 defy ROM van rajta. Azt szeretném kérdezni hogy az utolsó hozzászólások óta jött ki ujjabb MIUI ?
Phonez history: Fly 100, Sony Ericsson t230, Motorola C380,Motorola E398, Sony Ericsson w810i, Nokia 6300, Motorola Defy