2024, 03 28, 20:43:58

Szerző Téma: HTC EVO 3D - Beszélgetés  (Megtekintve 88578 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Intuicio

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC EVO 3D X515m
  • PDA ROM: HTC Sense 3.6
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #425 Dátum: 2013, 05 05, 13:02:49 »
Viszont lenne még egy apró gondom a telefonnal.

Nem is tudom, hogy hogy tudnám leírni a hibát.

Hiba a következő:

Főmenüben néha befagy a menü. Egy kis várakozás után tudom jobbra-balra húzni a touch képernyőt, majd egyszer csak, annyira meghülyül, hogy magától elkezd a vibra/rezgő "mocorogni", és mindenfélébe magától belemegy (programokba,keresőbe,kidob a főmenübe) és ezután hiába nyomok meg bármit, nem reagál semmire. Ekkor jön a fölső gomb, amivel ugye alapesetben lezárod a telót. Majd újbóli megnyomásnál a kis félkör billentyűzárt kiengedve, újra működik a teló, de csak kis ideig, aztán megint szórakozik ezzel, hogy lefagy, és mindenféle dolgot megnyit.

Kicsit olyan érzésem van, mint ha valami szalagkábel nem lenne felcsatlakozva normálisan, és kontaktos lenne. De szétszereltem, és mindent ellenőriztem. Minden jól be volt dugva a helyére. Szóval tanácstalan vagyok, hogy ez Szoftvere, avagy Hardveres hiba lenne.

Már vagy 4x csináltam gyári beállítás visszaállítását, mert mondom anno az egyik (félkarú rabló FREE) játéknál kezdte ezt, de uninstall után folytatta. 

Mi tévő legyek?!
 >:(


Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #426 Dátum: 2013, 05 05, 14:03:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszont lenne még egy apró gondom a telefonnal.

Nem is tudom, hogy hogy tudnám leírni a hibát.

Hiba a következő:

Főmenüben néha befagy a menü. Egy kis várakozás után tudom jobbra-balra húzni a touch képernyőt, majd egyszer csak, annyira meghülyül, hogy magától elkezd a vibra/rezgő "mocorogni", és mindenfélébe magától belemegy (programokba,keresőbe,kidob a főmenübe) és ezután hiába nyomok meg bármit, nem reagál semmire. Ekkor jön a fölső gomb, amivel ugye alapesetben lezárod a telót. Majd újbóli megnyomásnál a kis félkör billentyűzárt kiengedve, újra működik a teló, de csak kis ideig, aztán megint szórakozik ezzel, hogy lefagy, és mindenféle dolgot megnyit.

Kicsit olyan érzésem van, mint ha valami szalagkábel nem lenne felcsatlakozva normálisan, és kontaktos lenne. De szétszereltem, és mindent ellenőriztem. Minden jól be volt dugva a helyére. Szóval tanácstalan vagyok, hogy ez Szoftvere, avagy Hardveres hiba lenne.

Már vagy 4x csináltam gyári beállítás visszaállítását, mert mondom anno az egyik (félkarú rabló FREE) játéknál kezdte ezt, de uninstall után folytatta. 

Mi tévő legyek?!
 >:(

Lehet, hogy a touch panel mondta fel a szolgálatot?
Próbáld ki ezt a You are not allowed to view links. Register or Login programot, és nézd meg, tapasztalsz-e valamilyen anomáliát.

Nem elérhető Intuicio

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC EVO 3D X515m
  • PDA ROM: HTC Sense 3.6
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #427 Dátum: 2013, 05 15, 20:00:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy a touch panel mondta fel a szolgálatot?
Próbáld ki ezt a You are not allowed to view links. Register or Login programot, és nézd meg, tapasztalsz-e valamilyen anomáliát.


Pár tesztelés után, sajnos bejött a jóslatod :(
Egy ujjas touch nyomva tartásával, és a lenti panel felé húzva bejön legalul itt-ott még a 2,3 karika is. középen,fenti részen húzogatva nem jön elő a hiba, csak a lenti résznél. Nem tudom érted e amit írtam :D

Szóval a kérdésem,:
 Most akkor ez a teló teljesen kuka? Vagy rendeljek be szalagkábelt, vagy magát a lenti panel részt kell cserélni? Amit ha lehet, én javítanék. Ha minden kötél szakad, csak akkor vinném szervizbe, hisz a kagyló hangszórót is meg  tudtam javítani.

köszi :)

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #428 Dátum: 2013, 05 16, 07:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Pár tesztelés után, sajnos bejött a jóslatod :(
Egy ujjas touch nyomva tartásával, és a lenti panel felé húzva bejön legalul itt-ott még a 2,3 karika is. középen,fenti részen húzogatva nem jön elő a hiba, csak a lenti résznél. Nem tudom érted e amit írtam :D

Szóval a kérdésem,:
 Most akkor ez a teló teljesen kuka? Vagy rendeljek be szalagkábelt, vagy magát a lenti panel részt kell cserélni? Amit ha lehet, én javítanék. Ha minden kötél szakad, csak akkor vinném szervizbe, hisz a kagyló hangszórót is meg  tudtam javítani.

köszi :)

Nem hinném, hogy csak a szalagkábel a ludas, én az egész digitizert cserélném, amit meg valszeg itt is célszerűbb a kijelzővel együtt cserélni.

Nem elérhető PaT_

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC EVO 3D
  • PDA ROM: ........
  • Skype: nincs
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #429 Dátum: 2013, 10 11, 17:37:23 »
Hello!
Haverom romot+kernelt akart cserélni a telón, de nem jött össze.
Most úgy áll a drága HTC, hogy nem tölt be az android.
A recorvery menübe még el tud jutni.
Valaki letudná írni, hogy hogyan lehetne feltámasztani a kicsikét?
Keresgéltem google-be, de nem igazán írnak róla sehol..

Nincs véletlen egy olyan progi, mint pl a Sony-nál, a SEUS ami újra rakná? (nem találtam  >:( )

Próbált már azóta másik romot, amit felrakott de az sem indul..

Valaki gyorsan HELP!! :)

Nem elérhető PaT_

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC EVO 3D
  • PDA ROM: ........
  • Skype: nincs
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #430 Dátum: 2013, 10 12, 18:28:04 »
Na sikerült felrakni ezt a romot+kernelt:
You are not allowed to view links. Register or Login

De sok minden nem működik rajta..
Mi lehet a baj?
igaz, ezzel semmit nem csináltam. Mit kell? :O
Firmware:
11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M: PG86IMG.zip MD5: 5ee54de79b4485fc0bd5cde22089894c
Lehet itt a hiba.

Nem elérhető akooos

  • Hozzászólások: 290
  • PDA: LG G2
Re: HTC EVO 3D - Beszélgetés
« Reply #431 Dátum: 2013, 10 14, 06:49:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na sikerült felrakni ezt a romot+kernelt:
You are not allowed to view links. Register or Login

De sok minden nem működik rajta..
Mi lehet a baj?
igaz, ezzel semmit nem csináltam. Mit kell? :O
Firmware:
11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M: PG86IMG.zip MD5: 5ee54de79b4485fc0bd5cde22089894c
Lehet itt a hiba.

Ha nem S-OFF-os a készüléked, akkor fastbootból kell flashelni azt hiszem a boot.img fájlt, különben a wifi nem fog működni. Nem írtad pontosan, hogy mi nem működik rajta, de a ROM készítő írja, hogy ha ezután sem megy a wifi, akkor a WiFix  app megoldja. Ezen kívül értesítésekkel lehet gond, ehhez újra kell telepíteni a romot AOSP értesítések nélkül.