2024, 03 28, 23:09:28
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Gingerbread root  (Megtekintve 98537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #50 Dátum: 2012, 03 27, 10:12:40 »
Sziasztok. Új vagyok itt és azt szeretném kérdezni,hogy miért nem sikerült nekem ez alapján a leírás alapján rootolni a telefonomat.
Mikor kiválasztom a fájlt a menüben és elindítom és ugye sárgán irja épp mit csinál akkor pillanatok alatt végez és alulról a második sorban "falied" hiba üzenettel abbahagyja az egészet...
Mindent próbáltam már,de nem sikerül.. Odinnal nem szeretnék bajlódni meg bevallom őszintén,hogy azt is próbáltam már,de az sem sikerül..
Nem tudom mi lehet a hiba..

2.3.3-as gingerbread van a készüléken!

Ha tudtok segíteni nagyon megköszönöm!
Üdv: MKVII

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #51 Dátum: 2012, 03 27, 10:19:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Új vagyok itt és azt szeretném kérdezni,hogy miért nem sikerült nekem ez alapján a leírás alapján rootolni a telefonomat.
Mikor kiválasztom a fájlt a menüben és elindítom és ugye sárgán irja épp mit csinál akkor pillanatok alatt végez és alulról a második sorban "falied" hiba üzenettel abbahagyja az egészet...
Mindent próbáltam már,de nem sikerül.. Odinnal nem szeretnék bajlódni meg bevallom őszintén,hogy azt is próbáltam már,de az sem sikerül..
Nem tudom mi lehet a hiba..

2.3.3-as gingerbread van a készüléken!

Ha tudtok segíteni nagyon megköszönöm!
Üdv: MKVII

Szia!

Csak 1db kérdés. Ugye te is egy Samsung Galaxy Ace nevű telefon tulajdonosa vagy?
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #52 Dátum: 2012, 03 27, 13:34:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Csak 1db kérdés. Ugye te is egy Samsung Galaxy Ace nevű telefon tulajdonosa vagy?
Khmm-khmm... Ő nem... Galaxy S tulaj vagyok,de nem találok működő rootolási folyamatot neten és megpróbáltam ezt,de ez sem működik... :)
Nekem valahogy egyik neten fellelhető rootolási folyamattal nem sikerül rootolnom a telefonom.
Köszönöm amugy a válaszod! ;)

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Gingerbread root
« Reply #53 Dátum: 2012, 03 27, 14:59:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Khmm-khmm... Ő nem... Galaxy S tulaj vagyok,de nem találok működő rootolási folyamatot neten és megpróbáltam ezt,de ez sem működik... :)
Nekem valahogy egyik neten fellelhető rootolási folyamattal nem sikerül rootolnom a telefonom.
Köszönöm amugy a válaszod! ;)
Valószínűleg az a baj, hogy rossz topicokban keresel. SGS FAQ-ot nézd át! A rootolás pofonegyszerű az Odinnal kernelcserével (van kb 2 perc mindennel együtt).  :olvass: :ok:

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #54 Dátum: 2012, 03 27, 17:10:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valószínűleg az a baj, hogy rossz topicokban keresel. SGS FAQ-ot nézd át! A rootolás pofonegyszerű az Odinnal kernelcserével (van kb 2 perc mindennel együtt).  :olvass: :ok:

Köszönöm.
Hát rootolni igy sem sikerült. Sőt sikerült használhatatlanná tennem a telefont egy darabig. Aztán felment rá a 2.3.5-ös. Most használható,de rootolni még mindig nem tudom...

Szeretnék megkérni vkit,hogy az ehhez vonatkozó linket,hogy melyik fájlt hova kell betallózni odinba,hogy simán csak rootoljam a telefont és ne tegyem használhatatlanná, írja le nekem nagyon szépen megkérem.
Köszönöm ;)

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #55 Dátum: 2012, 03 27, 17:28:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.
Hát rootolni igy sem sikerült. Sőt sikerült használhatatlanná tennem a telefont egy darabig. Aztán felment rá a 2.3.5-ös. Most használható,de rootolni még mindig nem tudom...

Szeretnék megkérni vkit,hogy az ehhez vonatkozó linket,hogy melyik fájlt hova kell betallózni odinba,hogy simán csak rootoljam a telefont és ne tegyem használhatatlanná, írja le nekem nagyon szépen megkérem.
Köszönöm ;)

Na ugy látszik sikerült... Ha még gondom lenne esetleg irok! Köszönök mindent!

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #56 Dátum: 2012, 03 27, 19:09:55 »
Sajnos sikerült az imei számomat legyalulni a telefonból.....
És sajnos anzo leírása alapján nem sikerül visszaállítani.
Aztán van az a PH-s leírás... Nah az meg egyenesen kínai.. :(
Egy egyszerű rootot szerettem volna megcsinálni most meg használhatatlan a telefonom... Nah mindegy ez van eladom alkatrésznek. Csak az a baj,hogy épp két napja jött vissza panelcseréről...

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #57 Dátum: 2012, 03 27, 19:25:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos sikerült az imei számomat legyalulni a telefonból.....
És sajnos anzo leírása alapján nem sikerül visszaállítani.
Aztán van az a PH-s leírás... Nah az meg egyenesen kínai.. :(
Egy egyszerű rootot szerettem volna megcsinálni most meg használhatatlan a telefonom... Nah mindegy ez van eladom alkatrésznek. Csak az a baj,hogy épp két napja jött vissza panelcseréről...

Szia!
Én csak azt nem értem, hogy, miért vagy ilyen felelőtlen? Tudod nagyon jól, hogy ez teljesen más modell, különböznek a leírások- programok is. Próbálgatásnak meg tudod mi a vége.. Megse merem kérdezni, hogy az alaplapcsere miért volt ... :-X Nekem nincs Galaxy S-em, de már most tudom, hogy abban van EFS mappa és az felelős az IMEI számért többet között (Bolínts egyet kleingy, ha így van.)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #58 Dátum: 2012, 03 27, 19:30:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Én csak azt nem értem, hogy, miért vagy ilyen felelőtlen? Tudod nagyon jól, hogy ez teljesen más modell, különböznek a leírások- programok is. Próbálgatásnak meg tudod mi a vége.. Megse merem kérdezni, hogy az alaplapcsere miért volt ... :-X Nekem nincs Galaxy S-em, de már most tudom, hogy abban van EFS mappa és az felelős az IMEI számért többet között (Bolínts egyet kleingy, ha így van.)

Amit kleingy írt,hogy az sgs faq-ba járjak utána a dolgoknak... Ott kezdtem kutakodni és az ott leírtak alapján csináltam mindent.
Panel cserén meg azért volt,mert szerencsétlen 2m-t zuhant....

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #59 Dátum: 2012, 03 27, 21:32:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amit kleingy írt,hogy az sgs faq-ba járjak utána a dolgoknak... Ott kezdtem kutakodni és az ott leírtak alapján csináltam mindent.
Panel cserén meg azért volt,mert szerencsétlen 2m-t zuhant....

Hmm, akkor elnézést. De nem értem, hogy, miért nem sikerült az ott leírtak szerint ez a művelet.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MKVII

  • Hozzászólások: 13
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: 4.1.2
  • Skype: dibdike
Re: Gingerbread root
« Reply #60 Dátum: 2012, 03 27, 22:12:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm, akkor elnézést. De nem értem, hogy, miért nem sikerült az ott leírtak szerint ez a művelet.

Hát én sem...
De már eljutottam odáig,hogy vissza sikerült állítanom a 3 gombos indítást....
Most az imei számom hajkurászom :)

Egyébként ez a gingerbread root jó sgs-hez...!!
Irok még,hogy mi lett a fejlemény.. És köszönöm tényleg a segítséget!

Nem elérhető frivo

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PDA: samsung galaxy spica
  • PDA ROM: CM-6.1.1-Spica-a8.3-LW.v2.1-by-Dude
Re: Gingerbread root
« Reply #61 Dátum: 2012, 03 28, 18:26:26 »
Üdv All!

Napokban készülőm lecserélni a régi jó kis agyonromolt Spica-moat egy ACE-ra!
Elegem lett a béta verziós rom-okból, tutibb telót szeretnék ezért gondoltam erre!
Elvileg független készülék lesz. Kérdésem, hogy melyik a legjobb gyári rom rá?! Továbbá, hogy egyszerű root-olással elérhető-e olyan funkció a telón, hogy magam válogathassam ki milyen kapcsolók legyenek az értesítési területen. Vagy ehhez valami spec főzött rom kellene. Ha igen abból melyik ami tuti stabil, gyors és szép is?
Köszi a helpet, Üdv- Frivó

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Gingerbread root
« Reply #62 Dátum: 2012, 04 16, 23:10:34 »
Köszönet a root leíráshoz,siker!!  :ok:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető ProMandula95

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony ericsson live with walkman
  • PDA ROM: 2.3.4
Re: Gingerbread root
« Reply #63 Dátum: 2012, 04 19, 22:37:50 »
sziasztok! nekem van egy sony ericsson live with walkman-em,rootolni szeretném,de nem bírom hiába nyomom le egyszerre és tartom lenyomva a bekapcsoló és a home gombot :( valami ötlet hogy miért nem működik?
amúgy a legújabb szoftver van ralyta,lehet az lenne a baj?

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Gingerbread root
« Reply #64 Dátum: 2012, 04 20, 07:52:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! nekem van egy sony ericsson live with walkman-em,rootolni szeretném,de nem bírom hiába nyomom le egyszerre és tartom lenyomva a bekapcsoló és a home gombot :( valami ötlet hogy miért nem működik?
amúgy a legújabb szoftver van ralyta,lehet az lenne a baj?

Talán az a baj, hogy ez a Galaxy Ace topik és minden készüléket máshogy tudsz download módba tenni.

Sosem fogom ezt megérteni... A pc-vel kapcsolatos kérdéseidet a Nők Lapja fórumban teszed fel?

Küldve Samsung Galaxy Ace-ről Tapatalk 2 használatával / Sent from Samsung Galaxy Ace using Tapatalk 2

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Re: Gingerbread root
« Reply #65 Dátum: 2012, 04 20, 09:38:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Talán az a baj, hogy ez a Galaxy Ace topik és minden készüléket máshogy tudsz download módba tenni.

Sosem fogom ezt megérteni... A pc-vel kapcsolatos kérdéseidet a Nők Lapja fórumban teszed fel?

Küldve Samsung Galaxy Ace-ről Tapatalk 2 használatával / Sent from Samsung Galaxy Ace using Tapatalk 2

 :taps: :D

Nem elérhető ProMandula95

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony ericsson live with walkman
  • PDA ROM: 2.3.4
Re: Gingerbread root
« Reply #66 Dátum: 2012, 04 20, 15:20:11 »
igen tudom hogy ez samsungokkal foglakozid,csak máshol még nem találtam android gingerbread oprendszer roozolásával foglalkozó használható oldalt,így gondoltam itt rákérdezek hátha valaki tud segíteni,de látom hogy ez az oldal is egy kalap szar ami samsung  censored kkal van tele!  :hmm:

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread root
« Reply #67 Dátum: 2012, 04 20, 15:29:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen tudom hogy ez samsungokkal foglakozid,csak máshol még nem találtam android gingerbread oprendszer roozolásával foglalkozó használható oldalt,így gondoltam itt rákérdezek hátha valaki tud segíteni,de látom hogy ez az oldal is egy kalap szar ami samsung  censored kkal van tele!  :hmm:

Nem gondolod, hogy egy sony ericsson fórumon több segítségre lelhettél volna, mint itt?? Az, amilyen módon reagáltál, valamint az, hogy itt kerested a választ - miközben regisztrált felhasználó vagy az oldalon -, nem sok intelligenciára vall. Szerintem hanyagold az okostelefont, mint eszközt, neked az nem való. :D

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #68 Dátum: 2012, 04 20, 16:40:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mod: törölve, kitiltva

Ha lehetne kérni, ezt azért itt ne csináld. Köszönöm. Pufi
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Gingerbread root
« Reply #69 Dátum: 2012, 04 20, 19:09:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen tudom hogy ez samsungokkal foglakozid,csak máshol még nem találtam android gingerbread oprendszer roozolásával foglalkozó használható oldalt,így gondoltam itt rákérdezek hátha valaki tud segíteni,de látom hogy ez az oldal is egy kalap szar ami samsung  censored kkal van tele!  :hmm:

Leülhetsz fiam, egyes. :D A stílusod is egy kalap  sz..r. Örülök, hogy elhagyod a fórumot... Boldogítsd a Sony-Ericssonosok fórumait, és minket hagyj. Mi majd elleszünk itt a Samsungos hülyeségeinkkel. Kár, hogy mégis mi tudjuk, hogyan rootoljuk a készülékünket. :P

Off: bocs Pufi, de ha valaki ilyeneket ír, mint az idézettek, akkor tőlem ezt kapja. :(

Küldve Samsung Galaxy Ace-ről Tapatalk 2 használatával / Sent from Samsung Galaxy Ace using Tapatalk 2

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #70 Dátum: 2012, 04 20, 20:52:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen tudom hogy ez samsungokkal foglakozid,csak máshol még nem találtam android gingerbread oprendszer roozolásával foglalkozó használható oldalt,így gondoltam itt rákérdezek hátha valaki tud segíteni,de látom hogy ez az oldal is egy kalap szar ami samsung  censored kkal van tele!  :hmm:


Ez fölött délután átsiklottam, sajnos nem vettem észre. Ne haragudjatok.
Így jogos, ahogy Ti reagáltatok!
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread root
« Reply #71 Dátum: 2012, 04 20, 20:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mod: törölve, kitiltva

Amúgy itt ez a stílus nem játszik. Kérlek többet ez ne forduljon elő, mert ha igen a bocsánat kérő üzeneted, már nem tudod megírni. Sem itt a Samsung Galaxy Ace topicban, sem az oldalon lévő többiben.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Gingerbread root
« Reply #72 Dátum: 2012, 04 20, 21:09:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy itt ez a stílus nem játszik. Kérlek többet ez ne forduljon elő, mert ha igen a bocsánat kérő üzeneted, már nem tudod megírni. Sem itt a Samsung Galaxy Ace topicban, sem az oldalon lévő többiben.

Írjunk már egy moderátornak, hogy zárják ki ezt a srácot... Hihetetlen, hogy miket ír...

Szerk.: jelentettem.

Küldve Samsung Galaxy Ace-ről Tapatalk 2 használatával / Sent from Samsung Galaxy Ace using Tapatalk 2

Nem elérhető taki90

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung GT-S5830
  • PDA ROM: S5830XWKB4
Re: Gingerbread root
« Reply #73 Dátum: 2012, 04 22, 12:45:19 »
Sziasztok!

2.3.6-os romra is ugyanaz az eljárás, mint amit az első hozzászólásnál írtak?

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Re: Gingerbread root
« Reply #74 Dátum: 2012, 04 22, 12:47:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

2.3.6-os romra is ugyanaz az eljárás, mint amit az első hozzászólásnál írtak?
Szia! Igen, az is gingerbread.
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login