2024, 03 28, 12:29:45
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Gingerbread root  (Megtekintve 98523 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #25 Dátum: 2011, 11 19, 11:06:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre ideért egy Ace-es :D :D :D
Sok okosság kellene nekem ;)

Nah akkor hajrá :) Talán tudok segíteni ;)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #26 Dátum: 2011, 11 19, 11:07:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg!:D Bocs csak beirtam googlebe és azt hittem, de ahogy látom tévedtem sorry!


Szerk. Lacus_: Gondolom ezt nem nekem szántad hanem Pufi-nak  ;)

Semmi gáz, csak az ilyeneket megszoktam mosolyogni :) Mert volt már ilyen. Még jó, hogy egyből nem működik, és nem az van, hogy elszúrja a telefont.. :hmm:
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: Gingerbread Root
« Reply #27 Dátum: 2011, 11 19, 11:13:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nah akkor hajrá :) Talán tudok segíteni ;)
Fentebb már feltettem a kérdésem.
De leírom megint  ;)
Ismerős vett a Vodkánál egy ilyen vasat 2.3.3-al, a Kies nem ajállott fel újabb romot sebaj, sikeresen rootoltam neki a leírás alapján.
Tetszik neki a színezésem amit az SGS2-nél csináltam, gondoltam csinálok neki is kezdetben a framework.apk-val.
Ugyan úgy aZ OUT konyhában főtt zip-et feltehetem recovery-ből ???
Létezik erre a vasra CWM Root, csak azért kérdem mert nem láttam a recovery-ben Backup & Restore funkciót ???

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #28 Dátum: 2011, 11 19, 11:33:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fentebb már feltettem a kérdésem.
De leírom megint  ;)
Ismerős vett a Vodkánál egy ilyen vasat 2.3.3-al, a Kies nem ajállott fel újabb romot sebaj, sikeresen rootoltam neki a leírás alapján.
Tetszik neki a színezésem amit az SGS2-nél csináltam, gondoltam csinálok neki is kezdetben a framework.apk-val.
Ugyan úgy aZ OUT konyhában főtt zip-et feltehetem recovery-ből ???
Létezik erre a vasra CWM Root, csak azért kérdem mert nem láttam a recovery-ben Backup & Restore funkciót ???

Alap, hogy a XXKPH rommal tudod csak ezeket megcsinálni. Elég sok mindenhez ezt a romot ajánlják.
Nézz körül itt: You are not allowed to view links. Register or Login
De van sima CWM is:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1168417
Ezzel tudsz backup-ot is készíteni, bár én a titanium backup programot használom.
Sztem a Framework is menni fog, bár nem próbáltam de amiket találtam róla, ott annyi volt a kikötés, hogy ezzel a rommal kell/lehet elvégezni (XXKPH). De ez meg amolyan akkumlátor-zabáló..
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: Gingerbread Root
« Reply #29 Dátum: 2011, 11 19, 11:46:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alap, hogy a XXKPH rommal tudod csak ezeket megcsinálni. Elég sok mindenhez ezt a romot ajánlják.
Nézz körül itt: You are not allowed to view links. Register or Login
De van sima CWM is:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1168417
Ezzel tudsz backup-ot is készíteni, bár én a titanium backup programot használom.
Sztem a Framework is menni fog, bár nem próbáltam de amiket találtam róla, ott annyi volt a kikötés, hogy ezzel a rommal kell/lehet elvégezni (XXKPH). De ez meg amolyan akkumlátor-zabáló..
Értem.
Akkor így távlatból nem csinálok semmit csak ha itt a vas, köszi a segítséget.

Nem elérhető qvardlipi

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaximini
  • PDA ROM: 55570xwkq7
Re: Gingerbread Root
« Reply #30 Dátum: 2011, 12 04, 17:52:37 »
galaxi minin nem működik kiírja hogy sikertelen telepítés

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: Re: Gingerbread Root
« Reply #31 Dátum: 2011, 12 04, 18:39:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
galaxi minin nem működik kiírja hogy sikertelen telepítés
Ez a galaxy ACE fóruma. Örülj, hogy nem vágtad haza a pda-d.
Nézz körül a galaxy mini fórumban ott biztos van megoldás a rootolásra.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető cooper1394

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony Ericsson Arc s
  • PDA ROM: 358506048299931
  • Skype: cooper13941
Re: Gingerbread Root
« Reply #32 Dátum: 2012, 02 04, 13:53:17 »
Sziasztok..Én még új vagyok..1 hónapja kaptam egy SE Arc S telefont és ki szeretném rootolni..de hiába tartom lenyomva a home és a bekapcsoló gombot semmi nem történik..gyári rendszer van rajta..aki tudna segíteni vegye már fel velem a kapcsolatot..Skype: cooper13941..előre is köszönöm

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #33 Dátum: 2012, 02 04, 16:30:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok..Én még új vagyok..1 hónapja kaptam egy SE Arc S telefont és ki szeretném rootolni..de hiába tartom lenyomva a home és a bekapcsoló gombot semmi nem történik..gyári rendszer van rajta..aki tudna segíteni vegye már fel velem a kapcsolatot..Skype: cooper13941..előre is köszönöm

Ez a SAMSUNG GALAXY ACE TELEFON FORUMA, AZ ITT LEIRTAK CSAK KIZAROLAG ERRE A TELEFONRA VONATKOZNAK!
De mar ennel jobban nem tudom kihagsulyozni, leirni. Kerlek legyetek korultekintoek, mert itt senki nem viszi el a balhet a masik hulyesege miatt. Sajnalom. Talan az Se Arc S forumban tudnak neked segiteni.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
Re: Gingerbread Root
« Reply #34 Dátum: 2012, 02 04, 23:17:07 »
Sajnos nem segít az 1. hsz-ben írt módszer, valamiért nem történt semmi. Lehet ennek oka, hogy nem az eredeti CWM van rajta, hanem az 5-ös? Most rakjam újra a KT7-et, vagy vissza tudok állni valahogy az eredeti CWM-re?

Küldve az ICS GalaxySból

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #35 Dátum: 2012, 02 04, 23:20:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos nem segít az 1. hsz-ben írt módszer, valamiért nem történt semmi. Lehet ennek oka, hogy nem az eredeti CWM van rajta, hanem az 5-ös? Most rakjam újra a KT7-et, vagy vissza tudok állni valahogy az eredeti CWM-re?

Küldve az ICS GalaxySból

Hali! De te most tenyleg a samsung galaxy s-t szeretned ezzel rootolni?? Mert ezzel nem fog sikerulni.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread Root
« Reply #36 Dátum: 2012, 02 05, 09:39:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a SAMSUNG GALAXY ACE TELEFON FORUMA, AZ ITT LEIRTAK CSAK KIZAROLAG ERRE A TELEFONRA VONATKOZNAK!
De mar ennel jobban nem tudom kihagsulyozni, leirni. Kerlek legyetek korultekintoek, mert itt senki nem viszi el a balhet a masik hulyesege miatt. Sajnalom. Talan az Se Arc S forumban tudnak neked segiteni.

Basszki..:D Hát nekem még nem fordult meg a fejemben újoncként sem, hogy a SE fórumon keresgéljek az ace-re akármit is.:DD

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
Re: Gingerbread Root
« Reply #37 Dátum: 2012, 02 05, 09:52:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! De te most tenyleg a samsung galaxy s-t szeretned ezzel rootolni?? Mert ezzel nem fog sikerulni.
Természetesen nem, az SGS a sajátom, azzal minden rendben van, a feleségem SGA-ját szerettem volna.
Olvastam ez előző okosságokat is, nekem eszembe se jutna más topikban keresgélni  ;)
Szóval valamiért az 1. hsz-ben letölthető cucc nem segített.
Lehet, hogy az, hogy nem a romhoz eredetileg tartozó CWM recovery van rajta, hanem a CWM5, így a root telepítésekor hibákat ír ki.
Próbáltam a SuperOneClick programmal is, de azzal sem sikerült.
Mi lehet a hiba?

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread Root
« Reply #38 Dátum: 2012, 02 05, 09:59:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen nem, az SGS a sajátom, azzal minden rendben van, a feleségem SGA-ját szerettem volna.
Olvastam ez előző okosságokat is, nekem eszembe se jutna más topikban keresgélni  ;)
Szóval valamiért az 1. hsz-ben letölthető cucc nem segített.
Lehet, hogy az, hogy nem a romhoz eredetileg tartozó CWM recovery van rajta, hanem a CWM5, így a root telepítésekor hibákat ír ki.
Próbáltam a SuperOneClick programmal is, de azzal sem sikerült.
Mi lehet a hiba?

Lehet, hogy tényleg az lehet a hiba, hogy cwm 5 van rajta. Én mindig úgy rootolom az új romot, hogy először a root zipet telepítem, és ha kész a root, utána rakom fel a cwm-et. Ezzel a kombinációval eddig semmi baj nem volt.

Nem elérhető zolee7

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 465
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google, waze
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: egyelőre gyári
Re: Re: Gingerbread Root
« Reply #39 Dátum: 2012, 02 05, 11:47:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet, hogy tényleg az lehet a hiba, hogy cwm 5 van rajta. Én mindig úgy rootolom az új romot, hogy először a root zipet telepítem, és ha kész a root, utána rakom fel a cwm-et. Ezzel a kombinációval eddig semmi baj nem volt.
Köszi a segítséget, így sikerült megoldani :))

Küldve az ICS GalaxySból

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #40 Dátum: 2012, 02 05, 13:12:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Természetesen nem, az SGS a sajátom, azzal minden rendben van, a feleségem SGA-ját szerettem volna.
Olvastam ez előző okosságokat is, nekem eszembe se jutna más topikban keresgélni  ;)
Szóval valamiért az 1. hsz-ben letölthető cucc nem segített.
Lehet, hogy az, hogy nem a romhoz eredetileg tartozó CWM recovery van rajta, hanem a CWM5, így a root telepítésekor hibákat ír ki.
Próbáltam a SuperOneClick programmal is, de azzal sem sikerült.
Mi lehet a hiba?

Bocsánat, csak gondoltam erről van szó, és inkább oda is leírom, hogy nehogy valaki olyan hibába essen, mint ők akik nem jó helyen tették fel a kérdéseiket :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patyiboy

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini LTE
  • PDA ROM: 4.2.2.MJ7 még gyári
Re: Gingerbread Root
« Reply #41 Dátum: 2012, 02 07, 20:52:04 »
Sziasztok!Még új vagyok itt!Eddig sony x8-al nyomtam az androidot de ma vettem egy  Samsung G.ACE!Nagyon bejött a "vas" már Rootoltam is és már törlök és telepítek vadul!Van tapasztalatom a rendszerről de biztos fogok kérdezősködni!Pl.: milyen gyári programokat törölhetek a 2.3.3 eredeti rendszerről!Nem szeretném ha lefagyna vagy nem működne normálisan rajta!válaszokat előre is köszönöm!!

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread Root
« Reply #42 Dátum: 2012, 02 07, 21:08:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Még új vagyok itt!Eddig sony x8-al nyomtam az androidot de ma vettem egy  Samsung G.ACE!Nagyon bejött a "vas" már Rootoltam is és már törlök és telepítek vadul!Van tapasztalatom a rendszerről de biztos fogok kérdezősködni!Pl.: milyen gyári programokat törölhetek a 2.3.3 eredeti rendszerről!Nem szeretném ha lefagyna vagy nem működne normálisan rajta!válaszokat előre is köszönöm!!

Írtam privátot!

Nem elérhető patyiboy

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini LTE
  • PDA ROM: 4.2.2.MJ7 még gyári
Re: Gingerbread Root
« Reply #43 Dátum: 2012, 02 07, 22:54:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Írtam privátot!
   Válaszoltam!:-)

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread Root
« Reply #44 Dátum: 2012, 02 08, 07:53:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
   Válaszoltam!:-)

Nekem nem.:) Vagy elveszett valahol a válaszod, de nem  kaptam semmit.:)

Nem elérhető patyiboy

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini LTE
  • PDA ROM: 4.2.2.MJ7 még gyári
Re: Gingerbread Root
« Reply #45 Dátum: 2012, 02 08, 23:45:57 »
Akkor valamit nem jól csináltam!Végül is a lényed az volt ,hogy köszönöm a segítséget rendes vagy! :ok:

Nem elérhető batai15

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: s5830xwkpu
  • PDA ROM: s5830xwkp7
Re: Gingerbread Root
« Reply #46 Dátum: 2012, 02 11, 10:31:48 »
ÜDv , eléggé idegesít a galaxy ace aksija, olvastam hogy jegelni kell az ota frissítést, de ehez root kell, a gépen android 2.3.3 tmobilos rom van.Ezért érdemes rootolni a készüléket? Illetőleg ez unroot meg oldást észre veszik a szervizben? mivel érdmes ha érdemes a rootolást végezni? az említett fenti zippekkel, vagy pedig a super one clikkel.Köszi előre is!
ui: A cyanogen modot lehet felfogom rakni, érdemes? (hétköznapi használatra , de a teljesítmény miatt főleg, nha meg úgy tudom ez még jobban bánik az aksival is, de ilyen pl marker meg go launcher megy? ) köszi ezt is

Nem elérhető dobolson

  • Hozzászólások: 136
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance
  • PDA ROM: XXLE1
Re: Gingerbread Root
« Reply #47 Dátum: 2012, 02 11, 12:20:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDv , eléggé idegesít a galaxy ace aksija, olvastam hogy jegelni kell az ota frissítést, de ehez root kell, a gépen android 2.3.3 tmobilos rom van.Ezért érdemes rootolni a készüléket? Illetőleg ez unroot meg oldást észre veszik a szervizben? mivel érdmes ha érdemes a rootolást végezni? az említett fenti zippekkel, vagy pedig a super one clikkel.Köszi előre is!
ui: A cyanogen modot lehet felfogom rakni, érdemes? (hétköznapi használatra , de a teljesítmény miatt főleg, nha meg úgy tudom ez még jobban bánik az aksival is, de ilyen pl marker meg go launcher megy? ) köszi ezt is

Szerintem érdemes rootolni, de nem is csak ezért. Alapvetően sokkal több hozzáférésed lesz a telefonodhoz, mint root nélkül. Rendszeralkalmazásokat törölhetsz, amit egyébként nem, vagy igen, jegelheted a nem használt dolgokat meg azokat, amik csak szívják az aksit meg eszik a memóriát. Mivel alapból nem túl nagy a telefon tárhelye, hamar be lehet lakni, szerintem a legésszerűbb dolog, ha eltávolítod az általad nem használt programokat, mert sok helyet lehet így felszabadítani. A rootolásra a legegyszerűbb megoldás, ha azt a bizonyos root zipet telepíted. Pofon egyszerű és gyors alternatíva. Az unroottal pedig eltávolíthatod a rootot, nem fogják észre venni. De ha egyébként friss romot raksz fel, az is eltünteti a rootot.
A titanium backup pro nevezetű progival tudod jegelni illetve törölni a dolgokat. Ha beírod a google keresőbe, hogy galaxy ace gyári programok eltávolítása, ki fog dobni az első pár találatra egy oldalt, ( samsung galaxy ace gyik ) ott minden frankón le van írva, hogy mit szabad, illetve nem szabad jegelni, eltávolítani.
Cianogenmodot én nem használtam, nem tudok nyilatkozni róla. De ha csak hétköznapi használatra kell, nem biztos, hogy érdemes felszenvedni azt. Friss, új romokat tölthetsz le a sammobile.com-ról is, ezek hivatalos frissítések, és azért jobbak már, mint a hazai gyáriak.

Nem elérhető bpisti28

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg optimus c660 pro
  • PDA ROM: 512
Re: Gingerbread Root
« Reply #48 Dátum: 2012, 03 24, 08:32:42 »
Ez csak Galaxyn mükszik?
Nekem Lg optimus c660pro van 2.3.4 androiddal!

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Gingerbread Root
« Reply #49 Dátum: 2012, 03 24, 14:48:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez csak Galaxyn mükszik?
Nekem Lg optimus c660pro van 2.3.4 androiddal!

Ez Samsung Galaxy Ace-n működik. Ez a Samsung Galaxy Ace nevű fórum. Kérlek ne próbáld meg az Lg- telefonodat elrontani ezzel. Köszi :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login