2024, 03 28, 21:26:57
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Romok általános beszélgetés  (Megtekintve 120137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2011, 07 20, 21:43:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm! És szerintetek, ha a telómon 2.3.4-es rom van és megpróbálom ezt feltenni (ami ugye 2.3.3-as), akkor felmegy simán? Nem lehet vele gáz? Nem akarom tönkrevágni a cuccot...
Szerintem simán fel kéne mennie mivel nem ugyan az a rom

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Re: Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2011, 07 20, 21:46:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem simán fel kéne mennie mivel nem ugyan az a rom
Ja. Elvileg simán. De azért kérdezem, mert jobb lenne, ha valaki válaszolna, akinek már sikerült. Asszem Pufi említett ilyesmit, majd csak benéz ide, és akkor kiderül az igazság. :-)

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2011, 07 20, 23:06:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tanácsot kérnék... Letöltöttem a hivatalos 2.3.3 romot a samfirmware.com oldalról (természetesen a KIES nem engedi frissíteni), szépen ki is csomagoltam a zip fájlt, de ekkor jött a meglepetés, mert abban egy S5830XWKPF_S5830XWKP5_S5830TPLKP2_HOME ilyen nevű (ha minden igaz) .tar kiterjesztésű fájlt találtam, nem pedig azokat a bizonyos BOOT, CODE, MODEM, CSC kezdetű fájlokat, mint amikor a 2.3.4-et raktam fel. Most ilyenkor mi a helyzet? Hogy a fenébe tudom felrakni ezt a romot? Miket tallózok az Odinba? Talán azt az egyetlen fájlt mindenhova? Vagy a "One package" opcióval kell ilyenkor intézkedni?

Jól tanácsolták valóban a "Package"-nél kell betallóznod, de az a lényeg, hogy maradjon egybe az egész. Ne tömörítsd, ki pont ez benne a lényeg.
Figyelj! Én úgy csináltam, hogy ezt a romot tettem vissza rá: S5830XWKB7_MULTI_2011 February 28
Ha kész utána mehet rá a 2.3.3.-as.
Lehetséges, hogy a frissítést követően előjön egy telefon hiba. Ha jól emléxem akkor "android.phone" ez lesz a hiba jelenség. Vagyis nálam ez volt.
Ezt ki lehet küszöbölni még pedig úgy, hogy ha felment az új rom, s végzett mindennel miután lehúztad a telefont nyomsz egy gyári beállítások visszaállítását. Ha azzal végzett, pedig egy újraindítást.
Ezzel kész is vagy, és mehetnek a programok :) Titanium Backup-al, a régi mentéseket vissza lehet tenni rá.
Legalábbis én eddig nem nagyon használtam, de rájöttem, hogy kiba jó program :)
Lesz pár Lengyel alkalmazás, amit ezzel a programmal el is tudsz távolítani. Én is ezt csináltam. Inkább nem írok róla, mert nem szeretném elkiabálni.. :) De Zenét hallgatok vele bluetooth-os fülessel napi 1-1órát, sms-t küldök vele nem keveset. Tegnap délután 1órakor vettem le, és most 42%-on áll az akkumlátor. Szal eddig tetszik :) Ébresztéskor kicsit belassul, de utána elég jó. Quadrant teszten csak 577- pontot ért el, ha jól emléxem. Eddig tetszik :)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2011, 07 21, 08:50:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól tanácsolták valóban a "Package"-nél kell betallóznod, de az a lényeg, hogy maradjon egybe az egész. Ne tömörítsd, ki pont ez benne a lényeg.
Figyelj! Én úgy csináltam, hogy ezt a romot tettem vissza rá: S5830XWKB7_MULTI_2011 February 28
Ha kész utána mehet rá a 2.3.3.-as.
Lehetséges, hogy a frissítést követően előjön egy telefon hiba. Ha jól emléxem akkor "android.phone" ez lesz a hiba jelenség. Vagyis nálam ez volt.
Ezt ki lehet küszöbölni még pedig úgy, hogy ha felment az új rom, s végzett mindennel miután lehúztad a telefont nyomsz egy gyári beállítások visszaállítását. Ha azzal végzett, pedig egy újraindítást.
Ezzel kész is vagy, és mehetnek a programok :) Titanium Backup-al, a régi mentéseket vissza lehet tenni rá.
Legalábbis én eddig nem nagyon használtam, de rájöttem, hogy kiba jó program :)
Lesz pár Lengyel alkalmazás, amit ezzel a programmal el is tudsz távolítani. Én is ezt csináltam. Inkább nem írok róla, mert nem szeretném elkiabálni.. :) De Zenét hallgatok vele bluetooth-os fülessel napi 1-1órát, sms-t küldök vele nem keveset. Tegnap délután 1órakor vettem le, és most 42%-on áll az akkumlátor. Szal eddig tetszik :) Ébresztéskor kicsit belassul, de utána elég jó. Quadrant teszten csak 577- pontot ért el, ha jól emléxem. Eddig tetszik :)

Jaja, a Titanium Backup nagyon komoly kis cucc (megjegyzem azt is Te tanácsoltad :) ), egyetlen bajom vele, hogy egy kicsit drágának tartom.
Nagyon köszönöm a segítséget  :ok:  :taps:, pénteken lesz egy kis időm, sztem megpróbálom. Még annyi, hogy ez az a 2.3.3-as rom, amit Te is feltettél: S5830XWKPF_S5830XWKP5_S5830TPLKP2_HOME?
Az, hogy ennyit kapott a Quadranton érezhető valamiben (főleg nem játékra gondolok, hanem más szaggatás pl.)?

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2011, 07 21, 08:54:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja, a Titanium Backup nagyon komoly kis cucc (megjegyzem azt is Te tanácsoltad :) ), egyetlen bajom vele, hogy egy kicsit drágának tartom, de hát így úgy meg lehet azért szerezni.
Te dolgoznál ilyen frankó cuccon egy csomót, hogy aztán emberek milliói 2 doboz cigi árát se fizessék ki érte...? Nem fogom csodálni, ha abbahagyják a TB supportját egyszercsak.

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2011, 07 21, 09:00:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te dolgoznál ilyen frankó cuccon egy csomót, hogy aztán emberek milliói 2 doboz cigi árát se fizessék ki érte...? Nem fogom csodálni, ha abbahagyják a TB supportját egyszercsak.

OFF
Legyen Neked, módosítottam a hsz-t. :) Egyébiránt gondolkodtam, hogy megveszem, csak miután többször előfordult már, hogy megvettem egy app-ot, aztán a 15 perces határon belül uninstall, és az ígéretektől eltérően nem utalták vissza az árát, kicsit csalódtam a fizetős marketben. És itt nem a "2 doboz cigi áráról" van szó, hanem az elvről. Ha nem adnak vissza pénzt, akkor ne írják oda...
ON

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2011, 07 21, 09:26:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja, a Titanium Backup nagyon komoly kis cucc (megjegyzem azt is Te tanácsoltad :) ), egyetlen bajom vele, hogy egy kicsit drágának tartom.
Nagyon köszönöm a segítséget  :ok:  :taps:, pénteken lesz egy kis időm, sztem megpróbálom. Még annyi, hogy ez az a 2.3.3-as rom, amit Te is feltettél: S5830XWKPF_S5830XWKP5_S5830TPLKP2_HOME?
Az, hogy ennyit kapott a Quadranton érezhető valamiben (főleg nem játékra gondolok, hanem más szaggatás pl.)?

Pontosan azt a romot tettem fel. Mikor felebreszted alvo modbol akkor van egy kis szaggatas, de nem veszes. Tegnap jol megszivattam magam:D Ha visszateszel egy 2.2.1-es romot a Kies akkor se tudja meg frissiteni 2.3.3-ra... probalgattam de semmi. De nem baj, mert ami lejon a kiesel azt ugye odinnal is fel tudod tenni.:)
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kmarci

  • Hozzászólások: 510
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps Navigation
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: SGSII ICS v9
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2011, 07 21, 09:31:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan azt a romot tettem fel. Mikor felebreszted alvo modbol akkor van egy kis szaggatas, de nem veszes. Tegnap jol megszivattam magam:D Ha visszateszel egy 2.2.1-es romot a Kies akkor se tudja meg frissiteni 2.3.3-ra... probalgattam de semmi. De nem baj, mert ami lejon a kiesel azt ugye odinnal is fel tudod tenni.:)

Na, pont ezen gondolkodtam most, kávéfőzés közben... :D Hogy feltolom a Froyo-t, és KIES-sel frissítem, de ezek szerint ezt nem tudom megtenni. Sztem akkor pénteken belevágok, köszönöm az infókat.  :D

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2011, 07 21, 09:40:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, pont ezen gondolkodtam most, kávéfőzés közben... :D Hogy feltolom a Froyo-t, és KIES-sel frissítem, de ezek szerint ezt nem tudom megtenni. Sztem akkor pénteken belevágok, köszönöm az infókat.  :D

Igazán nincs mit. :) Egy kalappal hozzá!
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2011, 07 21, 11:36:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pontosan azt a romot tettem fel. Mikor felebreszted alvo modbol akkor van egy kis szaggatas, de nem veszes. Tegnap jol megszivattam magam:D Ha visszateszel egy 2.2.1-es romot a Kies akkor se tudja meg frissiteni 2.3.3-ra... probalgattam de semmi. De nem baj, mert ami lejon a kiesel azt ugye odinnal is fel tudod tenni.:)
Most ezt nem értem, ha froyo van és rátolod a KIES-re akkor az azért leszedi, kikeresed odinba berakod és úgy frissítesz, vagy leszedted a Samfirmware-ról a KIES-es romot?  De az megnt serkpe-s csc nem multi.
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2011, 07 21, 11:39:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most ezt nem értem, ha froyo van és rátolod a KIES-re akkor az azért leszedi, kikeresed odinba berakod és úgy frissítesz, vagy leszedted a Samfirmware-ról a KIES-es romot?  De az megnt serkpe-s csc nem multi.

Nem így van. Lehet frissíteni Kies-el is, egyelőre T-s gyári romot lehet csak. Odinnal a samfirmware-ra feltöltött romot lehet feltenni. a Provider között van az utolsó 2.3.3-as rom. Ez lengyel termék kóddal van, tesz fel pár lengyel alkalmazást, de el lehet őket távolítani.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tendetiti

  • Hozzászólások: 266
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 5T
  • PDA ROM: Oxygen 5.0.4
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2011, 07 21, 11:41:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem így van. Lehet frissíteni Kies-el is, egyelőre T-s gyári romot lehet csak. Odinnal a samfirmware-ra feltöltött romot lehet feltenni. a Provider között van az utolsó 2.3.3-as rom. Ez lengyel termék kóddal van, tesz fel pár lengyel alkalmazást, de el lehet őket távolítani.
Aha!
Köszi!
Benefon Delta, Nokia 2110, Nokia 8110, Nokia 3110, Nokia 6150, Nokia 3210, Nokia 6680, Samsung V200, Samsung Omnia i900, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, OnePlus X, Oneplus 5T.

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2011, 07 21, 11:43:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha!
Köszi!

De ezt adja a Kies frissítés Oroszországban, és Lengyelországban, ők kapták meg először. T-s rom ez is.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2011, 07 21, 19:05:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ezt adja a Kies frissítés Oroszországban, és Lengyelországban, ők kapták meg először. T-s rom ez is.
Most lehet hogy elég hülyén fog hallani a kérdésem, de a Kiesen a 2.3.3 fríssitése megegyezik a SamFirmware 2.3.3 fríssitésével csak az utobbit Odinnal kell feltelepíteni, akkor hogy lehet az hogy a Provider mappában a 2.3.3 fríssités dátumához Június 14 van írva közben most jelentek meg a cikkek hogy a fríssités elérhető már a Kiesen? Ezek szerint hamarabb fönt volt csak mi nem tudtuk róla hogy az az eredeti 2.3.3?

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2011, 07 21, 19:36:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most lehet hogy elég hülyén fog hallani a kérdésem, de a Kiesen a 2.3.3 fríssitése megegyezik a SamFirmware 2.3.3 fríssitésével csak az utobbit Odinnal kell feltelepíteni, akkor hogy lehet az hogy a Provider mappában a 2.3.3 fríssités dátumához Június 14 van írva közben most jelentek meg a cikkek hogy a fríssités elérhető már a Kiesen? Ezek szerint hamarabb fönt volt csak mi nem tudtuk róla hogy az az eredeti 2.3.3?

Egy másik oldalon olvastam róla, hogy ezt a romot el lehet érni Kies-el, de ugyanúgy Odinnal is fel lehet tenni a készülékre. Ezzel a verzió számmal található meg mindenhol ez a rom. A samfirmware oldalon előtte lévő Provider rom a 2.2.1-es pedig a németországi T-s rom. Kipróbáltam azt is, hát elég érdekes, több widget és program található benne, és nem olyan, mint a mi T-s 2.2.1-es romunk:) Érdekes..
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2011, 07 21, 20:43:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy másik oldalon olvastam róla, hogy ezt a romot el lehet érni Kies-el, de ugyanúgy Odinnal is fel lehet tenni a készülékre. Ezzel a verzió számmal található meg mindenhol ez a rom. A samfirmware oldalon előtte lévő Provider rom a 2.2.1-es pedig a németországi T-s rom. Kipróbáltam azt is, hát elég érdekes, több widget és program található benne, és nem olyan, mint a mi T-s 2.2.1-es romunk:) Érdekes..
Jó, köszi

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2011, 07 22, 21:16:54 »
Nem tudom én egyelőre maradok a 2.3.4nél, ez beváltt  :D

Nem elérhető toth60

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PDA: ACE
  • PDA ROM: GingerBread 2.3.?
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2011, 07 23, 17:34:46 »

A.samfirmware.com-on újabb romok vannak!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2011, 07 24, 17:50:07 »
Mik a tapasztalok az új romokról? Egyébként nem a legutolsó Europe rom az eredeti?

Nem elérhető Loopus

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Gingerbread 2.3.3
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2011, 07 27, 14:58:07 »
Sziasztok!
Úgy tűnik megoldódott a problémám.
A teló eddig fagyott a 2.3.4-el, a 2.2.1 feb.28-al, de a 2.3.3-al is.
Tegnap már majdnem földhöz vágtam és elő akartam venni az ezer éves nokiámat, de egy utolsó kísérletként visszaraktam a 2.2.1-et és rádugtam a gépre és elindítottam a Kies-t. Kiírta, hogy elérhető új frissítés, én meg mondtam neki, hogy csináld! Rosszabb már úgyse lehet :)
Rárakta pár perc alatt ezt a ROM-ot: 2.3.3, S5830XWKP6, Kernel:2.6.35.7, GINGERBREAD.XWKPL,  és azóta megoldódtak a gondjaim, legalábbis eddig hibátlan a gép :)

Nem elérhető Over

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1494
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: teamhacksung ICS-CM9 Build-17, Devil 1.1.6_BFS_VC
  • Skype: dzsonesz1
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2011, 07 27, 15:01:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Úgy tűnik megoldódott a problémám.
A teló eddig fagyott a 2.3.4-el, a 2.2.1 feb.28-al, de a 2.3.3-al is.
Tegnap már majdnem földhöz vágtam és elő akartam venni az ezer éves nokiámat, de egy utolsó kísérletként visszaraktam a 2.2.1-et és rádugtam a gépre és elindítottam a Kies-t. Kiírta, hogy elérhető új frissítés, én meg mondtam neki, hogy csináld! Rosszabb már úgyse lehet :)
Rárakta pár perc alatt ezt a ROM-ot: 2.3.3, S5830XWKP6, Kernel:2.6.35.7, GINGERBREAD.XWKPL,  és azóta megoldódtak a gondjaim, legalábbis eddig hibátlan a gép :)

Nos ez jó hír!
További zökkenőmentes használatot...!  :)

Nem elérhető ateee

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Android 2.3.4
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2011, 07 27, 18:34:50 »
Most akkor melyiket eri meg hasznalni ezt a 2.3.3-at vagy a 2.3.4-et? :o
Farewell...

Nem elérhető Boben

  • Hozzászólások: 273
  • Nem: Férfi
    • -
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Alpha / Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus
  • PDA ROM: Lollipop 5.0.2 / Jelly Bean4.1.2
  • Skype: -
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2011, 07 27, 21:05:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most akkor melyiket eri meg hasznalni ezt a 2.3.3-at vagy a 2.3.4-et? :o
2.2.1-es rom visszatétele, 2.3.3-ra frissítés! ebbe írtam, hogy szerintem megéri átváltani

Nem elérhető Pufi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 905
  • Nem: Férfi
    • Samsung Galaxy Ace Gy.I.K.
  • PDA: Apple iphone 11
  • PDA ROM: ios 15
  • Skype: kiss.pufi
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2011, 07 27, 21:41:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most akkor melyiket eri meg hasznalni ezt a 2.3.3-at vagy a 2.3.4-et? :o

Vagy végig csinálod úgy ahogy leírtam. Vagy csak félig, és KIES-el frissíted rá a 2.3.3-at, ahogy Loopus leírta a "Romok általános beszélgetés"-nél.
Itt mindent megtalálsz!: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha mégsem, kérlek az oda tartozó topicba tedd fel a kérdésed. Ezzel megkönnyíted a többi segítségre szoruló ember dolgát is. Előre köszönöm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ateee

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: Android 2.3.4
Re: Romok általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2011, 07 28, 00:41:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy végig csinálod úgy ahogy leírtam. Vagy csak félig, és KIES-el frissíted rá a 2.3.3-at, ahogy Loopus leírta a "Romok általános beszélgetés"-nél.


hat akkor csapjunk bele : ]
Farewell...