2024, 04 19, 11:08:54

Szerző Téma: Kiegészítők  (Megtekintve 79558 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Kiegészítők
« Reply #200 Dátum: 2012, 05 21, 20:30:27 »
Ma raktam fel másik fóliát, mert a 700 forintos speedshopos fólia eddig bírta. Gondoltam Brandot veszek, mert az elég jól szokta bírni. A protector plus mellett döntöttem. Bárcsak ne tettem volna. Ez egy matt, érdes felületű cucc. Azonban az érdekessége miatt iszonyúan pixelesnek tűnik a kijelző. Sztem nem sokáig marad fenn.


Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #201 Dátum: 2012, 05 22, 22:02:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Néhány tapasztalat a tartóról:
- viszonylag kényelmes a kezelés, egyszerű a telefont betenni és kivenni
- a navigációhoz előnyös a fekvő mód
- nagy fájdalmam viszont, hogy a telefont nem lehet lebeszélni arról, hogy a behelyezéskor automatikusan elindítsa az autó mód a beépített navigációs felülettel. Ez  kiköveteli magának a gps bekapcsolását, és el akarja indítani a prémium navigációt - ami nincs licencelve. Egy csomó nyomkodásba kerül, mire ebből ki lehet lépni. :(
- ha az autó módból kilépünk, akkor viszont a kezelés lesz nehézkes a fekvő mód miatt, mert a tárcsázás és a névjegyzék sem vált át fekvő nézetre :(
Most próbáltam ki ezt az autó módot. Ha elindul nyomj egyet lent középre, és be tudod állítani hogy ne induljon el automatikusan, illetve a locationst át lehet állítani mapsre. :)

Szerk: igaz sense 4 alatt próbáltam de gyanítom korábbi verziokban is van ilyen beállítás.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető egri65

  • Hozzászólások: 12
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nokia E7
Re: Kiegészítők
« Reply #202 Dátum: 2012, 05 25, 23:06:16 »
Sziasztok!

Nem tud valaki segíteni akkufedél - hátlap - ügyben...?
Motorozás közben egy ,, Mit keresek én itt? " felkiáltással elhagyta a zsebemet és az aszfalton landolt...:-(
A hátlap darabokra tört és hajlott,:-( így égen földön keresek egy akkufedelet!
Inkább bontottra esküdnék, mivel nem szeretnék egy vagyont fizetni érte...:-)

Előre is köszönöm!

( Olvastam itt a Sensation fórumon, hogy pl. ki milyen fóliát vesz a kijelzőre... Az ötletet sem értem...
Eleve Gorilla Glass üveg van rajta. Most pedig SAJNOS saját tapsztalatomat írom: Soha nem veszek más telót!!!
150km/h-nál esett ki a zsebből. A hátlap ..arrá ment! A kijelző ellenben abszolut karcmentes. Nem hittem volna..)

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #203 Dátum: 2012, 05 25, 23:54:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem tud valaki segíteni akkufedél - hátlap - ügyben...?
Motorozás közben egy ,, Mit keresek én itt? " felkiáltással elhagyta a zsebemet és az aszfalton landolt...:-(
A hátlap darabokra tört és hajlott,:-( így égen földön keresek egy akkufedelet!
Inkább bontottra esküdnék, mivel nem szeretnék egy vagyont fizetni érte...:-)

Előre is köszönöm!

( Olvastam itt a Sensation fórumon, hogy pl. ki milyen fóliát vesz a kijelzőre... Az ötletet sem értem...
Eleve Gorilla Glass üveg van rajta. Most pedig SAJNOS saját tapsztalatomat írom: Soha nem veszek más telót!!!
150km/h-nál esett ki a zsebből. A hátlap ..arrá ment! A kijelző ellenben abszolut karcmentes. Nem hittem volna..)

Én ebay-ről rendeltem 30 dollárért.

Nem elérhető damok

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S III (i9300)
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
  • Skype: -
Re: Kiegészítők
« Reply #204 Dátum: 2012, 05 28, 11:31:03 »
Szerintetek megéri 15 ropit kiadni egy hófehér zsír új "battery cover"-ért?
Valamint a közepe ezüst.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #205 Dátum: 2012, 05 28, 12:52:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintetek megéri 15 ropit kiadni egy hófehér zsír új "battery cover"-ért?
Valamint a közepe ezüst.
You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintem brutál jól nézne ki, de nem tudom, hogy a fekete előlappal hogy mutatna végül, illetve nem tenné-e túl nőiessé a készüléket. Rádásul drága is. Én az XE hátlapja mellett döntöttem.

Nem elérhető damok

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S III (i9300)
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
  • Skype: -
Re: Kiegészítők
« Reply #206 Dátum: 2012, 05 28, 14:13:20 »
Honnan rendelted?

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #207 Dátum: 2012, 05 28, 14:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Honnan rendelted?
ebay

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #208 Dátum: 2012, 06 18, 21:15:56 »
Megjött az akku meg a hátlap. A hátlap egyik része már most elvált picit, de pillanatragasztó megoldja holnap. Akkut meg be kell járatni. :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Kiegészítők
« Reply #209 Dátum: 2012, 06 19, 10:14:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megjött az akku meg a hátlap. A hátlap egyik része már most elvált picit, de pillanatragasztó megoldja holnap. Akkut meg be kell járatni. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezüst/fehér hátlapot rendeltem, de már megbántam. Pénzkidobás lett! A fehér részein barnás-sárgás elszíneződések jelentek meg, pedig a kezem és a tok is tiszta szokott lenni. Ráadásul ezek az elszíneződések maradandóak is. Semmivel nem lehetett eltüntetni, Clin hatására pedig levedlette magáról azt a puha tapintású rétegét foltokban...
Szóval megjártam vele rendesen.  :'(

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Kiegészítők
« Reply #210 Dátum: 2012, 06 19, 10:31:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ebay

Én soha többet nem rendelek ebay-ről, 2x rendeltem, mind a 2x megbántam.....
Olyant meg nem érdemes rendelni, ami gyárilag nincs is, mivel az utángyártottnak silány a minősége 10-9 alkalommal...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #211 Dátum: 2012, 06 19, 10:57:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én soha többet nem rendelek ebay-ről, 2x rendeltem, mind a 2x megbántam.....
Olyant meg nem érdemes rendelni, ami gyárilag nincs is, mivel az utángyártottnak silány a minősége 10-9 alkalommal...
Én ezidáig pontosan 64x vásároltam ebay-ről, és többségében kínai cuccokat kínából, kicsi pízért. Egyszer sem vertek át, mindig azt kaptam amit vártam. (Csak hogy legyen egy másik nézőpont is :) )
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Kiegészítők
« Reply #212 Dátum: 2012, 06 19, 11:03:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezidáig pontosan 64x vásároltam ebay-ről, és többségében kínai cuccokat kínából, kicsi pízért. Egyszer sem vertek át, mindig azt kaptam amit vártam. (Csak hogy legyen egy másik nézőpont is :) )

Nem az átverésről van szó, hogy pl. rendeltem aksit és wcpumpa érkezett, hanem a minőségről....Én biztos nem örültem volna, ha jön egy hátlap és már az első napokban nekem kell otthon ragasztgatnom, na ez nálam nem fér bele, akkor veszek inkább gyárit, bár az talán nem lesz rossz sosem, én elég sokat használom a pda-t a munkám során, semmi baja a hátlapnak.....de ez én vagyok, mindenkinek más az elképzelése arról, hogy mire mennyi pénzt ad ki......
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #213 Dátum: 2012, 06 19, 11:09:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem az átverésről van szó, hogy pl. rendeltem aksit és wcpumpa érkezett, hanem a minőségről....Én biztos nem örültem volna, ha jön egy hátlap és már az első napokban nekem kell otthon ragasztgatnom, na ez nálam nem fér bele, akkor veszek inkább gyárit, bár az talán nem lesz rossz sosem, én elég sokat használom a pda-t a munkám során, semmi baja a hátlapnak.....de ez én vagyok, mindenkinek más az elképzelése arról, hogy mire mennyi pénzt ad ki......
Jogos, értem amit mondasz, ugyanakkor sokszor lehet kompromisszumot is kötni az ilyen dolgokban. Én sosem rendelek kintről úgy, hogy 100 Ft-ot spóroljak az itthoni árhoz képest és még rizikót is vállaljak. Amiket én megveszek, töredékébe kerülnek mint itthon. Például ha veszek egy itthoni áron 10eFt-os dolgot kintről 1eFt-ért, megéri nekem rászánni 50 Ft-ot még egy pillanatragasztóra :D  Persze csak abban az esetben mondom ezt, ha minden egyéb téren rendben van a cucc. Egy ilyen elszíneződéses dolog persze teljesen más, főleg hogy ezeket a hátlapokat kint sem kimondottan bagóért adják :hmm: Ilyen esetben egyébként érdemes írni az eladónak, hallottunk már olyan sztorikat aminek 'heppiend' lett a vége :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #214 Dátum: 2012, 06 19, 11:17:58 »
Hanmar itt tartunk, mi oldja a pillanatragasztot? Osszekentem a kezemet meg a hatlapt is :Ddd

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Kiegészítők
« Reply #215 Dátum: 2012, 06 19, 11:19:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hanmar itt tartunk, mi oldja a pillanatragasztot? Osszekentem a kezemet meg a hatlapt is :Ddd

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Az ecetes olló :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Kiegészítők
« Reply #216 Dátum: 2012, 06 20, 10:26:25 »
damok végül vettél fehér hátlapot?
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető damok

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S III (i9300)
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
  • Skype: -
Re: Kiegészítők
« Reply #217 Dátum: 2012, 06 20, 10:39:34 »
Nem mert valószínű megválok a tőle.
Egy kollégámnak jó volt a rábeszélése. :)
Amúgy se nagyon szokott meglenni egy telefonom1 évtől tovább, és már lassan 1 éves:)
De majd még meglátjuk.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #218 Dátum: 2012, 06 20, 11:12:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem mert valószínű megválok a tőle.
Egy kollégámnak jó volt a rábeszélése. :)
Amúgy se nagyon szokott meglenni egy telefonom1 évtől tovább, és már lassan 1 éves:)
De majd még meglátjuk.
Mire cserélsz? One X? Vagy S3?

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation-ről
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető damok

  • Hozzászólások: 223
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S III (i9300)
  • PDA ROM: Gyári 4.1.2
  • Skype: -
Re: Kiegészítők
« Reply #219 Dátum: 2012, 06 20, 11:46:02 »
Úgy ahogy mondod :) :)
Nem tudom, vacilálok....s3 felé húzok.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #220 Dátum: 2012, 06 20, 12:58:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy ahogy mondod :) :)
Nem tudom, vacilálok....s3 felé húzok.
Hát igen :D nem könnyű döntés :) ha vennem kellene sztem az s3-mat választanám. Bár én most egy iPad3-ra tömöm a malacperselyt :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation-ről
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #221 Dátum: 2012, 06 20, 14:09:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát igen :D nem könnyű döntés :) ha vennem kellene sztem az s3-mat választanám. Bár én most egy iPad3-ra tömöm a malacperselyt :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation-ről

Én a OneX-et választanám, az S3 túl nőies. De csak amiatt. De nem lesz, én most a bukott kreditjeimre gyűjtök :D:D
Amúgy Az anker akksi jól muszikál már az első napon, ha lemerül végre, csinálok screenshotot! :)

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #222 Dátum: 2012, 06 20, 15:48:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a OneX-et választanám, az S3 túl nőies. De csak amiatt. De nem lesz, én most a bukott kreditjeimre gyűjtök :D:D
Amúgy Az anker akksi jól muszikál már az első napon, ha lemerül végre, csinálok screenshotot! :)
Sztem nem nőies az, nekem tetszik a formája. Az akksira kíváncsi vagyok. Amióta megvettem a Sensation-t venni akarok plusz akkut, de 1 év alatt még nem jutottam el odáig :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #223 Dátum: 2012, 06 20, 16:43:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem nem nőies az, nekem tetszik a formája. Az akksira kíváncsi vagyok. Amióta megvettem a Sensation-t venni akarok plusz akkut, de 1 év alatt még nem jutottam el odáig :D

Ilyenre sikeredett az első fogyasztás. Mivel itthon nincs térerő, folyamatosan keres, és szívja szerencsétlen akksit.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nabis

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4159
  • PDA: HTC M8, iPad Mini
  • PDA ROM: Revolution HD 53.1, 6.12.401.4-es build
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #224 Dátum: 2012, 06 20, 16:58:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyenre sikeredett az első fogyasztás. Mivel itthon nincs térerő, folyamatosan keres, és szívja szerencsétlen akksit.
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem most 9 óra és 32 perc után van 49 %-on úgy, h 18.10 beszélgetési idő, 25 perc képernyőhasználat, és 7 és fél perc real soccer 2012, ami azért pörgeti a procit:)
DROPBOX HASZNÁLATI LEÍRÁS (HOGY NE KELLJEN KÉTNAPONTA TÖBB EZER FÁJLT VISSZAÁLLÍTANUNK)
You are not allowed to view links. Register or Login