2024, 04 19, 03:56:40

Szerző Téma: Kiegészítők  (Megtekintve 79548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #100 Dátum: 2011, 11 18, 17:45:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amiket olvasgattam XDA-n, azok alapján 2 félét használnak a legtöbben, az egyik az 1900 mAh-s Anker akku, a másik meg az 1950-es Mugen. Ebay-en mindkettő fellelhető, bár az utóbbi drágább. Illetve még van olyan lehetőség, hogy az XE-hez való gyári akku is nagyobb kapacitású valamivel. Ezeket a típusokat eléggé stabilnak mondják többnyire, a 2400-asok kicsit rizikósak. Valakinek nagyon bejön, mint taky111-nek, valakinek meg annyit bír mint a gyári.

Ahham,ez az Anker 1900-szinpatikusnak tűnik! Itthon nincs csak Ebay?
Azt úgy utálom,olyan macerás.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #101 Dátum: 2011, 11 18, 17:50:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez most komoly? Nálam azért ennyire drasztikus akkufogyás nincs.

Na jó lehet volt egy vagy másfél  óra is,annyira nem figyeltem az időt! de elég hamar letolta a játék.

De ha nem buherálom sokat ,reggel elmegyek full töltve,s este is még tele szinte!
de ha belemerülök,ide oda játék,videó,wifi fotó ki-be... pik pakk  KO!

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #102 Dátum: 2011, 11 18, 17:51:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahham,ez az Anker 1900-szinpatikusnak tűnik! Itthon nincs csak Ebay?
Azt úgy utálom,olyan macerás.
Rákerestem, de én nem találtam itthon még vaterán sem. Nem nagy kaland ebayről rendelni, nincs abban szerintem semmi macera  ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #103 Dátum: 2011, 11 18, 17:58:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rákerestem, de én nem találtam itthon még vaterán sem. Nem nagy kaland ebayről rendelni, nincs abban szerintem semmi macera  ;)

Én is kerestem itthon,de nem találtam!
rendeltem én már a Ebay ról többször és macera!
Pl a leg ujabb dolog,h ha nem jelenkezel be x ideig mert ipp nem vásárolsz napontta! Akkor azt teszik ,h a ebay-hoz hozzárendelt bankártya azonosító akármijét megváltoztatják! Új kodot kell kérni! az nem ingyen van! nem nagy pénz,de mire átmegy meg...ide oda áááá nincs erre energiám! itthon elmegyek megveszem azt sanyi!  de nincs!  :'(

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #104 Dátum: 2011, 11 18, 18:08:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is kerestem itthon,de nem találtam!
rendeltem én már a Ebay ról többször és macera!
Pl a leg ujabb dolog,h ha nem jelenkezel be x ideig mert ipp nem vásárolsz napontta! Akkor azt teszik ,h a ebay-hoz hozzárendelt bankártya azonosító akármijét megváltoztatják! Új kodot kell kérni! az nem ingyen van! nem nagy pénz,de mire átmegy meg...ide oda áááá nincs erre energiám! itthon elmegyek megveszem azt sanyi!  de nincs!  :'(
Én ilyennel még nem találkoztam eddig, pár hetente mindig belépek ha más nem csak szétnézni. Sok szempontból szeretem, mert egyrészt sok dologhoz hozzáférek amit itthon nem lehet megvenni, illetve töredékéért kapok meg mindenféle jót :) Majdnem 60 vásárláson vagyok már túl, de még egyszer sem volt semmi galiba. A minap Angliából rendeltem ismerősömnek egy cuccost, múlthét csütörtökön délelőtt adtam le a rendelést, és hétfőn már itt is volt. Ettől rövidebb idő alatt belföldről küldve sem kaptam volna meg  :taps:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #105 Dátum: 2011, 11 19, 20:59:05 »
No rendeltem egy 1900 mAh-s Anker akkut,Kűfüdrűl!  :D

Van valakinek ilyen? Ha eegen,akkor mi a tapasztalat?  Ha nem ,akkor majd én megírom..2018 -ban mikorrra megjön!  ::)

Nem elérhető taky111

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
  • HTC Fan
    • BadGirlsLtd.
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 300
  • PDA: HTC SENSATION
  • PDA ROM: nemvan
  • Skype: nemvan
Re: Kiegészítők
« Reply #106 Dátum: 2011, 11 19, 21:31:21 »
Mennyi-mennyi szakértő van itt >:(
De ahhoz egyik sem olyan tökös legény, hogy meg is vegye a cuccot amit fikáz és ócsárol másokat miatta.

Mindegy szakértőkéim én megvettem, használom és úgy műxik ahogy leírtam. Ha nem hiszitek vegyétek meg és próbáljátok ki.

Ekkora egy kamu bandát.....
taky111

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #107 Dátum: 2011, 11 19, 21:47:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyi-mennyi szakértő van itt >:(
De ahhoz egyik sem olyan tökös legény, hogy meg is vegye a cuccot amit fikáz és ócsárol másokat miatta.

Mindegy szakértőkéim én megvettem, használom és úgy műxik ahogy leírtam. Ha nem hiszitek vegyétek meg és próbáljátok ki.

Ekkora egy kamu bandát.....

Te ezt most Kire írtad?

Miért kell ez? Nem bántott téged senki!  Mindenki elmodja amit ,olvasott,halott,tapasztalt....
Miért gond ez neked? Ezért van ez a fórum!
Te vettél egy Típusú Akkut OK! De nem kell mindenkinek azt vennie,mert  szerinted az az Űber!
Más ember,más tudás,más tapasztalat ,más akku!
Fogadd el ezt!   :ima:

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Kiegészítők
« Reply #108 Dátum: 2011, 11 20, 15:34:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te ezt most Kire írtad?

Miért kell ez? Nem bántott téged senki!  Mindenki elmodja amit ,olvasott,halott,tapasztalt....
Miért gond ez neked? Ezért van ez a fórum!
Te vettél egy Típusú Akkut OK! De nem kell mindenkinek azt vennie,mert  szerinted az az Űber!
Más ember,más tudás,más tapasztalat ,más akku!
Fogadd el ezt!   :ima:

Én sem tudom kire írta, én megvettem a 2400-as aksit az e-bayről, egy nap az is, nem több. Ha kikapcsolok mindent, ami igazán naggyá teszi ezt a készüléket, akkor 3 nap is lehet, de miért kapcsolnám ki, kérdem én......
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető varjucar

  • Hozzászólások: 179
  • Navigáció / Navigation: Sygic // Waze
  • PDA: HTC ONE M8 Dual Sim /// Galaxy Tab 7.7 (P6800)
  • PDA ROM: 3.33.401.6
Re: Re: Kiegészítők
« Reply #109 Dátum: 2011, 11 20, 19:32:11 »
Szia,
köszi, én kb. úgy tudom használni mint a HD2-t, pedig azt hittem, hogy sokkal jobb lesz... Szerintem nem veszek (egyelőre) nagyobb akkut, mert ahogy én használom, nem bírna ki egy napot az sem, inkább marad a jól bevált módszer, töltő minden hol (autó: céges, saját, iroda, otthon: hálószoba, nappali...) Amikor eszembe jut mindig rádugom... :(((



You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

Leírom akkor a pda történetét egy napra, ami nálam este 10 felé kezdődik.
Tehát 22 óra környékén lerántom róla a töltést, a led zöld 100%. 4 e-mail cím van csekkolva, plusz 6 naptár, aminél az emberek beosztását csinálom. Óránként csekkol, twitter, facebook, időjárás satöbbi. Reggel 5-6 fele ébredek, elolvasom az addíg beérkezett gyakran 25-30 e-mail-t, ha van köztük nagyon fontos, akkor rögtön jön a remote desktop használata és megcsinálom a munkát. 8-ig kicsit böngészgetek vele, majd 9-10 körül beérek melóba és elindul a nagyüzem. Hívások, e-mail-ek tömkelege, remote desktop nagyon sokszor, sokszor 3G-n, néha wifin. 13-14 óra környékén már 50-56%-nál jár az aksi, ami 16-17 óra környékére már csak 20% körüli. Persze van live wallpaper is bekapcsolva, a képernyő 2 perces késleltetéssel kapcsol ki, sokszor elfelejtem a ténykedés után magam kikapcsolni és végig megy a 2 perc. Este hat félhét felé már igencsak pirosban a cucc, energiatakarékosság már rég bekapcsolt.... és nem navigáltam, nem játszottam(nem is nagyon szoktam), nem néztem filmet rajta(ezt sem szoktam, nálam egérmozi kilőve). Ugyanezeket a dolgokat a HD2-vel, szintén android rendszer mellett, közel két napot bírt a gyári(!!) aksi. Nekem ehez képest ez vissza lépés, minden másban elégedett vagyok. Most úgy csinálom, hogy 3G-t kilőtem, otthoni wifit használva csekkolom a dolgokat, melóban is inkább wifit erőltetem úgy, hogy ha már nem kell, azonnal kilövöm. Ez persze nálam csak teszt üzem, kiváncsi vagyok/voltam, hogy a gyári aksi így mennyit bír, 3 nap amit most üzembiztosan tud a pda. Viszont ez nem fog tartani örökké, nekem kell a 3G, így marad a napi töltés illetve a 2 aksival való operálás. Gyárival kezdek, aztán megy ameddig megy, ajd jön a 2400-as, megy ameddig megy. Töltőm egyébként van otthon is és melóban is, nem félek használni.
ONLY HTC
2010. okt. - HD2 // 2011. okt. - Sensation Xe // 2012. máj. - One X // 2013. feb. - One X+ 64gb // 2013. dec. - One Max // 2014. dec. - One M8 Dual Sim

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #110 Dátum: 2011, 11 20, 22:30:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én sem tudom kire írta, én megvettem a 2400-as aksit az e-bayről, egy nap az is, nem több. Ha kikapcsolok mindent, ami igazán naggyá teszi ezt a készüléket, akkor 3 nap is lehet, de miért kapcsolnám ki, kérdem én......

Akkor te tökös vagy! (h a kollegát idézzem) csak mi vagyunk töketlenek!
persze nagy csodák nincsenek e téren szerintem sem! Akkor gondolom a gyár, eleve azt adta volna hozzá!
1 próbát nálam megér a 1900 Mah-s aksi,hátha!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #111 Dátum: 2011, 11 21, 21:25:21 »
Milyen Micro SD kártyát javasoltok a gépezetbe!
Nekem most 1db 8Gigas van benne de az kevés lesz,főleg ha Rom-csere bere is beindul.  :D

Nem elérhető korimv6

  • Hozzászólások: 321
  • Nem: Férfi
  • Opeles
  • PDA: HTC Sensation; HTC Touch Diamond
  • PDA ROM: Elegancia ICS Sense4
Re: Kiegészítők
« Reply #112 Dátum: 2011, 11 21, 21:42:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen Micro SD kártyát javasoltok a gépezetbe!
Nekem most 1db 8Gigas van benne de az kevés lesz,főleg ha Rom-csere bere is beindul.  :D

Ha tanácsolhatom, akkor class10-est vegyél. Látványosan gyorsabb, mit a gyárilag a telóhoz adott class4-es. Én 16gb-os Samsungot vettem.
Opel Omega MV6;HTC Sensation

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #113 Dátum: 2011, 11 21, 23:15:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha tanácsolhatom, akkor class10-est vegyél. Látványosan gyorsabb, mit a gyárilag a telóhoz adott class4-es. Én 16gb-os Samsungot vettem.

Márkát milyet szerinted! ? class 10 ben is van gagyesz kínai!     
 kingston pl?  Az még árban,s talán minőségben is elveiselhető nem?

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #114 Dátum: 2011, 11 21, 23:18:02 »
Nem ezt vetted? Nem tünik rossznak!

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #115 Dátum: 2011, 11 21, 23:23:31 »
Vagy ez?

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem ismerem a Micro sd márkákat annyira! melyik az über!  Tudod,ku jó legyen sokat tudjon naon ocsó!  :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Kiegészítők
« Reply #116 Dátum: 2011, 11 21, 23:27:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ezt vetted? Nem tünik rossznak!

You are not allowed to view links. Register or Login
MICRO SDHC-t keress, ne sima sdhct.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #117 Dátum: 2011, 11 21, 23:27:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ezt vetted? Nem tünik rossznak!

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy ez?

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem ismerem a Micro sd márkákat annyira! melyik az über!  Tudod,ku jó legyen sokat tudjon naon ocsó!  :D
Ezek nem tűnnek rossznak, csak ezek SD kártyák :P Én You are not allowed to view links. Register or Login akarom meglepni magam karácsonyra a gyári 8-as helyett  :taps:
Általában mindent kintről rendelek, de ebben az egyben nem merek. Annyi gagyi ótvar van, hogy az iszonyat. Az meg nem hiányzik, hogy néhány ezer Ft árkülönbségért eltűnjenek a fájljaim  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Kiegészítők
« Reply #118 Dátum: 2011, 11 21, 23:31:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek nem tűnnek rossznak, csak ezek SD kártyák :P Én You are not allowed to view links. Register or Login akarom meglepni magam karácsonyra a gyári 8-as helyett  :taps:
Általában mindent kintről rendelek, de ebben az egyben nem merek. Annyi gagyi ótvar van, hogy az iszonyat. Az meg nem hiányzik, hogy néhány ezer Ft árkülönbségért eltűnjenek a fájljaim  :hmm:
Jól teszed, mi ilyeneket vettünk pár hónapja. Az sgs2 tartozékok topikban visszakeresheted, mindenki elégedett vele  :ok:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #119 Dátum: 2011, 11 21, 23:33:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jól teszed, mi ilyeneket vettünk pár hónapja. Az sgs2 tartozékok topikban visszakeresheted, mindenki elégedett vele  :ok:
Na ennek örülök, köszi :) Ez van kb. a legjobb árban a piacon normális márkák közül, amennyire én láttam. De így már nyugodtan fogom megvenni.  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #120 Dátum: 2011, 11 22, 10:33:16 »
 Én You are not allowed to view links. Register or Login akarom meglepni magam karácsonyra a gyári 8-as helyett  :taps:
Általában mindent kintről rendelek, de ebben az egyben nem merek. Annyi gagyi ótvar van, hogy az iszonyat. Az meg nem hiányzik, hogy néhány ezer Ft árkülönbségért eltűnjenek a fájljaim  :hmm:
[/quote]

Uhh ja a nagy keresésben elhagytam a Micro jelzőz az Sd elől!
Igen ez nem tünik rossznak,sem árban sem minőségben!

Nem elérhető vassjana

  • Hozzászólások: 334
Re: Kiegészítők
« Reply #121 Dátum: 2011, 11 22, 12:31:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én You are not allowed to view links. Register or Login akarom meglepni magam karácsonyra a gyári 8-as helyett  :taps:
Általában mindent kintről rendelek, de ebben az egyben nem merek. Annyi gagyi ótvar van, hogy az iszonyat. Az meg nem hiányzik, hogy néhány ezer Ft árkülönbségért eltűnjenek a fájljaim  :hmm:


Uhh ja a nagy keresésben elhagytam a Micro jelzőz az Sd elől!
Igen ez nem tünik rossznak,sem árban sem minőségben!
Szerintem jól jársz vele, én is ezt vettem és tökéletessen működik.

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Kiegészítők
« Reply #122 Dátum: 2011, 12 04, 21:22:16 »
Szeretnék egy ily töltőt    HTC CC-C100 (mini USB) autós töltő    nem tud valaki olcsó lelőhelyet!
A Vaterán már rendeltem egyet de megszivattak!   :oops:

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: Kiegészítők
« Reply #123 Dátum: 2011, 12 04, 22:14:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szeretnék egy ily töltőt    HTC CC-C100 (mini USB) autós töltő    nem tud valaki olcsó lelőhelyet!
A Vaterán már rendeltem egyet de megszivattak!   :oops:
Tudom, hogy az ebay-t nem csíped, de nem jó egy bármilyen autós töltő?

Más: szerintetek ez létezik h igaz legyen? :D You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Kiegészítők
« Reply #124 Dátum: 2011, 12 04, 22:16:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Más: szerintetek ez létezik h igaz legyen? :D You are not allowed to view links. Register or Login

Fordítva áll rajta a HTC logo, mint az eredeti akkun... :)