2024, 04 27, 01:43:49

Szerző Téma: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre  (Megtekintve 73153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre
« Reply #400 Dátum: 2014, 05 15, 12:16:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!

2 éve használok androidot, ugyanennyi ideje van meg az S2-esem. Szeretem, imádom, da hát ugye kezdem kinőni... Sajna lóvé nincs egy újabb, jobb, gyorsabb telefonra, ezért is örültem meg, amikor rátaláltam a root lehetőségre. Igyekeztem kellőképp utánaolvasni, de mivel igaz, hogy lelkes vagyok, de amatőr is, rengeteg kérdőjel van előttem. Nyughatatlanként belevágtam, először olyan kernelt sikerült felraknom Odinnal, amivel be sem tudtam kapcsolni a telefont, majd megpróbáltam a fenti KE7 kernellel, de azzal sem sikerült, végül elkeseredetten találomra keresgéltem gyári kerneleket, és az egyikkel - csoda folytán - sikerült üzembe helyezni a készülékem, sőt, rootolni is sikerült. Abban kérném a segítségeteket, hogy hol tudnám megnézni, milyen kernel került a telefonra, ugyanis netcafeban csináltam, és nem gondoltam arra, hogy még szükségem lehet erre az infora. Most azonban szeretném feltenni a kitkat frissítést, de több helyen is olvasom, hogy nem mindegy, milyen kernelünk van. Mellesleg a Ramexpendert sem tudom használni, mert a Vmemory-nál nem érzékel semmit, kernel problémát észlelt. Mit tudok tenni, hogy klappoljon a root, a RAM "kibővítés", és a kitkat is?  Egyébként a telefon a kernel verziónál ezt írja; 3.0.31-889555 dpi@DELL228#3 SMPPREEMPT THU JAN 31 14:48:54 KST 2013 Előre is köszönöm a segítségeteket, és sorry a kisregényért.
Hali,
Lehet, hogy már megoldódott a problémád, de először is azt kell eldöntened, hogy mit is akarsz a telodon látni. Gyári vagy főzött romot, milyek verzát (GB-ICS-JB-KitKat) Ennel megfelelően kell kernelt választani, majd romot telepíteni.

Nem elérhető zsolesz78

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre
« Reply #401 Dátum: 2014, 11 03, 20:40:18 »
Sziasztok.

Ha rootoláskor áramszünet volt és azt irja ki a teló miután ujraindítom hogy software update fail az nagy gáz? Mit tudok ilyenkor csinálni?

Köszi

Nem elérhető andreas49

  • Hozzászólások: 525
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, iGO sz.n. HERE
  • PDA: LG G4 32 Gb - H815
  • PDA ROM: V10g-EUR
Re: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre
« Reply #402 Dátum: 2014, 11 04, 09:25:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Ha rootoláskor áramszünet volt és azt irja ki a teló miután ujraindítom hogy software update fail az nagy gáz? Mit tudok ilyenkor csinálni?

Köszi
Kezd előlről az egészet, de előtte csinálj teljes factory resetet (wipe, cache..)

Nem elérhető zsolesz78

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre
« Reply #403 Dátum: 2014, 11 04, 10:26:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Ha rootoláskor áramszünet volt és azt irja ki a teló miután ujraindítom hogy software update fail az nagy gáz? Mit tudok ilyenkor csinálni?

Köszi

Közben mególdódott!!!

Nem elérhető zsolesz78

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: [ROM] KE7 rom telepítése kezdőknek lépésről lépésre
« Reply #404 Dátum: 2014, 11 04, 13:01:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kezd előlről az egészet, de előtte csinálj teljes factory resetet (wipe, cache..)

Köszi de addig sem jutott el a telefon hanem bekapcskor egyböl a download módba tett és irta hogy software update fail. De közben megoldottam csak a rootolással vagyok még mindig gondban. Ez egy Samsung galaxy s2 sch i929 dual simes telefon.

Próbáltam a xdan talált leírás szerint de nem megy megcsinálja azt amit kell feltenni de kiirja mikor megnyitom a recovery tools a telón hogy nincs rootolva.

Tudna segíyteni valaki ebben? Az a baj hogy ez egy kinai szolgáltatós teló és semmi nem ugy műxik rajta mint az európain nincs magyar nyelv .

Szeretnék egy romot is rátenni .