2024, 09 27, 22:20:56

Szerző Téma: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező  (Megtekintve 124032 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #775 Dátum: 2011, 08 29, 14:10:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Többször elolvasod, soronként csinálod közben, tuti menni fog.

(Saját tapasztalat :D De én is inkább várok másokra :D )
Csináltam én eleget, csináljon más is ;) :oops:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #776 Dátum: 2011, 08 29, 14:19:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudtok olyan romot amiben benne van ez a lock, nem valami progival vagy témaszerkesztővel van megcsinálva ??? ???
Mert ha benne van akkor azt tudom hogy az android.policy.jar felel érte és csak kikell cserélni, nem kellene külön progi hogy így nézzen ki :oops: :oops:

Senki nem csinált még AOSP Lockscreent GS2-re, widget lockerrel tudsz hasonlót összehozni ;)
De, már régóta kész van, igaz ez TW lock, de csúszkás. Nagyon ügyes a srác, sokszor használtam már SGS1-en is alapnak a munkáját. ;) Több csúszka is lehet egyszerre, megválasztható, hogy mi induljon el, szóval tud valamit... :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #777 Dátum: 2011, 08 29, 14:25:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csináltam én eleget, csináljon más is ;) :oops:
Bár én MIUI-m tesztelgetek, szal azért kíváncsi lennék egy gyári vagy főzött ROM-n hogyan lehet módosítgatni. Mindenesetre az apk managert azoknál is lehet alkalmazni.

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #778 Dátum: 2011, 08 29, 14:27:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De, már régóta kész van, igaz ez TW lock, de csúszkás. Nagyon ügyes a srác, sokszor használtam már SGS1-en is alapnak a munkáját. ;) Több csúszka is lehet egyszerre, megválasztható, hogy mi induljon el, szóval tud valamit... :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
De ez is egy külön program, a kis SGS-en az android.policy.jar-t csinálták meg és csak azt kellet kicserélni vagy egyből a főzött romban vagy zip-el betenni.
Itt senki nem állt neki még  :hmm: :oops:

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #779 Dátum: 2011, 08 29, 14:31:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akik szeretik a témázgatást és halandóbbak, készítettem egy leírást, hogyan lehet a mélyebben az apk-ba nyúlni, amivel nem okozhatunk bootloop-t (elméletileg :) )
...
Köszi reiben a leírást, én mindenesetre kipróbálom, bár csak a hét második felében. :)

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #780 Dátum: 2011, 08 29, 14:44:33 »
Üdv Mindenkinek!
Reiben, köszönöm a leírást, nagyon jó!
Lacus_! Neked meg köszönöm a témádat, amit közkinccsé tettél! Nagyon király, és egy kis módosítással, még a lockscreen is megoldható. + én még beletettem a Transparent_Widgets_Pack-ot és így, már többé hozzá sem nyúlok a témához, mert számomra tökéletes lett!!! Még egyszer köszönöm!!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #781 Dátum: 2011, 08 29, 14:45:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár én MIUI-m tesztelgetek, szal azért kíváncsi lennék egy gyári vagy főzött ROM-n hogyan lehet módosítgatni. Mindenesetre az apk managert azoknál is lehet alkalmazni.
Úgy látszik már csak anzo-ra számíthatok, megvárom hogy mikor ér rá :oops: :oops:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #782 Dátum: 2011, 08 29, 14:47:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy látszik már csak anzo-ra számíthatok, megvárom hogy mikor ér rá :oops: :oops:
Mit szeretnél módosítani?

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #783 Dátum: 2011, 08 29, 15:06:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit szeretnél módosítani?
Nem módosítani hanem visszaállítani az üzeneteknél alul a szürke írást és vissza az ikon közepére, és a tárcsázóból eltüntetni a megmaradt fekete csíkot.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #784 Dátum: 2011, 08 29, 15:12:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De ez is egy külön program, a kis SGS-en az android.policy.jar-t csinálták meg és csak azt kellet kicserélni vagy egyből a főzött romban vagy zip-el betenni.
Itt senki nem állt neki még  :hmm: :oops:
Ebben igazad van, de nem tudod ebből megcsinálni a saját témádat? Vagy szinte mindegyik romban benne van, sőt, vele reklámozzák. Ha azokból nyered a frameworköt és társait, és a sysui-t, biztosan át lehet alakítani a kedved szerint. A programmal pedig beállítod a csúszkákat. :ok:

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #785 Dátum: 2011, 08 29, 15:20:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben igazad van, de nem tudod ebből megcsinálni a saját témádat? Vagy szinte mindegyik romban benne van, sőt, vele reklámozzák. Ha azokból nyered a frameworköt és társait, és a sysui-t, biztosan át lehet alakítani a kedved szerint. A programmal pedig beállítod a csúszkákat. :ok:
Ezt csináltam én is! Egy JKay téma volt az alap, annak a framework-jébe, SytemUI-ba bemásoltam Lacus .png-it, felülírva az ottanival, és csak le kellet tölteni, és telepíteni a JkayThemeSetting-et, és van AOSP lockscreen, meg bővített kikapcs. menü.
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #786 Dátum: 2011, 08 29, 15:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem módosítani hanem visszaállítani az üzeneteknél alul a szürke írást és vissza az ikon közepére, és a tárcsázóból eltüntetni a megmaradt fekete csíkot.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt sajna nemtom. A MIUI-ban teljesen más a tárcsázó és az üzenetek kezelése is :S

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #787 Dátum: 2011, 08 29, 15:30:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben igazad van, de nem tudod ebből megcsinálni a saját témádat? Vagy szinte mindegyik romban benne van, sőt, vele reklámozzák. Ha azokból nyered a frameworköt és társait, és a sysui-t, biztosan át lehet alakítani a kedved szerint. A programmal pedig beállítod a csúszkákat. :ok:
Olvastam a témáit a srácnak, de ha jól értelmezem külön van odexelt és deodexelt romra.
Na, én meg próbálom úgy csinálni mindíg a témát hogy bármelyik romra jó legyen, sokszor PÜ-ben kérek meg másokat hogy teszteljék különböző romokon is és csak akkor tettem eddig közzé ha müxik.

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #788 Dátum: 2011, 08 29, 15:33:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt sajna nemtom. A MIUI-ban teljesen más a tárcsázó és az üzenetek kezelése is :S
Tuti mindkettőért valamelyik xml felel de még azt se tudom melyik :oops:
Ezért várom anzo-t mert Ő ezt egyből vágja :oops: de szegény most sokat melózik :( :(

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #789 Dátum: 2011, 08 30, 11:49:43 »
Futott már vki abba a hibába, hogy hiába módosítom a status_bar_close_on.9.png-t, egyszerűen nem jelenik meg az alsó redőny :S.

Olvastam a ninepatches png-ről és még a draw9patch applikációval is megcsináltam a png-t, de akkor sem jó :(.
Van aki profin műveli ? :)

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #790 Dátum: 2011, 08 30, 14:13:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Futott már vki abba a hibába, hogy hiába módosítom a status_bar_close_on.9.png-t, egyszerűen nem jelenik meg az alsó redőny :S.

Olvastam a ninepatches png-ről és még a draw9patch applikációval is megcsináltam a png-t, de akkor sem jó :(.
Van aki profin műveli ? :)
A redöny aljáról beszélsz ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #791 Dátum: 2011, 08 30, 14:27:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A redöny aljáról beszélsz ???
Ja...

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #792 Dátum: 2011, 08 30, 14:32:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja...
Nekem midíg jó lett, bármit is szerkesztettem belőle :oops: :oops:
Még ez is működött ;) :p
Nem belenyúltál valamelyik xml-be ???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #793 Dátum: 2011, 08 30, 14:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem midíg jó lett, bármit is szerkesztettem belőle :oops: :oops:
Még ez is működött ;) :p
Nem belenyúltál valamelyik xml-be ???
Nem nyúltam bele xml-be :)
A te általad linkelt képpel is eltűnik az alja :(

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #794 Dátum: 2011, 08 30, 15:28:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem nyúltam bele xml-be :)
A te általad linkelt képpel is eltűnik az alja :(

Passz, lehet a MIUI így van megcsinálva eleve kivan törölve az xml-ből az alsó csík :oops: :oops:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #795 Dátum: 2011, 08 30, 19:31:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Passz, lehet a MIUI így van megcsinálva eleve kivan törölve az xml-ből az alsó csík :oops: :oops:
Definiálva van az alsó csík a status_bar_tracking.xml-ben:

<com.android.systemui.statusbar.CloseDragHandle android:id="@id/close" android:background="@drawable/status_bar_close_on" android:layout_width="fill_parent" android:layout_height="wrap_content">
        <LinearLayout android:id="@id/close_old_style" android:visibility="gone" android:layout_width="fill_parent" android:layout_height="wrap_content">
            <TextView android:id="@id/tab_notifications" android:background="@drawable/tab_notifications_bg" android:text="@string/tab_notifications_lable" style="\@style/StatusBarTab" />
            <ImageView android:layout_gravity="bottom" android:layout_width="wrap_content" android:layout_height="wrap_content" android:src="@drawable/tab_divider" />
            <TextView android:id="@id/tab_toggles" android:background="@drawable/tab_toggles_bg" android:text="@string/tab_toggles_lable" style="\@style/StatusBarTab" />
        </LinearLayout>
    </com.android.systemui.statusbar.CloseDragHandle>

Gondolom a wrap content miatt zsugorodik és nyúlik, mivel nincs megadva fix magasság. Na majd kiötlöm  :kuss: >:(

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #796 Dátum: 2011, 08 30, 21:56:46 »
Macika: azt a Wi-Fi térerő jelző zöld ikonkákat megkaphatom, ami most van fenn neked?

A SpeedMod topikba raktál egy képet ott láttam, csak nem akartam offolni, gondolom erre is jársz.  :D :D :D

Előre is köszönom  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #797 Dátum: 2011, 08 30, 23:56:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Macika: azt a Wi-Fi térerő jelző zöld ikonkákat megkaphatom, ami most van fenn neked?

A SpeedMod topikba raktál egy képet ott láttam, csak nem akartam offolni, gondolom erre is jársz.  :D :D :D

Előre is köszönom  :)

Macikának a Lámá-ja is aranyos, bár nem tudom mi célt szolgál, de illene hozzám ;)

Lacus_

  • Vendég
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #798 Dátum: 2011, 08 31, 06:54:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Definiálva van az alsó csík a status_bar_tracking.xml-ben:

<com.android.systemui.statusbar.CloseDragHandle android:id="@id/close" android:background="@drawable/status_bar_close_on" android:layout_width="fill_parent" android:layout_height="wrap_content">
        <LinearLayout android:id="@id/close_old_style" android:visibility="gone" android:layout_width="fill_parent" android:layout_height="wrap_content">
            <TextView android:id="@id/tab_notifications" android:background="@drawable/tab_notifications_bg" android:text="@string/tab_notifications_lable" style="\@style/StatusBarTab" />
            <ImageView android:layout_gravity="bottom" android:layout_width="wrap_content" android:layout_height="wrap_content" android:src="@drawable/tab_divider" />
            <TextView android:id="@id/tab_toggles" android:background="@drawable/tab_toggles_bg" android:text="@string/tab_toggles_lable" style="\@style/StatusBarTab" />
        </LinearLayout>
    </com.android.systemui.statusbar.CloseDragHandle>

Gondolom a wrap content miatt zsugorodik és nyúlik, mivel nincs megadva fix magasság. Na majd kiötlöm  :kuss: >:(
Ácsi
Te status_bar_close_on.9-et írtál, a parancs sorban meg csak status_bar_close_on van :oops: :oops:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #799 Dátum: 2011, 08 31, 07:06:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ácsi
Te status_bar_close_on.9-et írtál, a parancs sorban meg csak status_bar_close_on van :oops: :oops:
Ami az xml-ben úgy van megadva pl. hogy, android:background="@drawable/tab_notifications_bg", az azt jelenti hogy a tab_notifications_bg.png-ről beszélünk, ami a drawable mappában található. Amit írtam fentebb az a ...close_on.9.png-ről van szó.

Viszont tegnap váltottam egy pár mondatot Poc-OK-al, aki otthonosabban mozog a MIUI témázgatás terén és ő sem tudta anno ezt megoldani, mert amint módosítja a png-t, a visszarakás után eltűnik. Sőt Kromosome is megpróbálta már, de ő sem jutott semmire :o

Szal elméletileg meg lehet oldani, mert rengeteg témában van módosított alsó redőny, de használni kell más progikat is a .9-es png-k végső formátumainak eléréséhez.