2024, 09 28, 02:29:16

Szerző Téma: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező  (Megtekintve 124044 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető kovacs87

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: I9100 Galaxy s2
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1575 Dátum: 2013, 01 30, 20:38:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
framework res apk felel érte.ved ki egy rombol amiben átlátszo és ted be azt.

Omega 19.2 használok és abba módosították a framework fájlt és ha kicserélném sok hibát okozna és úgy szeretném megcsinálni, hogy bármilyen romra teszem akkor működjön. Már csináltam benne pár módosítást, csak ezt nem tudom megcsinálni. Lehet én csináltam valamit rosszul pedig kicseréltem a háttérképet átlátszóra és nem jó. Ez lenne a helyes megközelítés vagy valami fájlt kell átírni?

Nem elérhető Mr.Gold007

  • Hozzászólások: 646
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S 7 edge
  • PDA ROM: Nugat 7.0
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1576 Dátum: 2013, 01 30, 21:15:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Omega 19.2 használok és abba módosították a framework fájlt és ha kicserélném sok hibát okozna és úgy szeretném megcsinálni, hogy bármilyen romra teszem akkor működjön. Már csináltam benne pár módosítást, csak ezt nem tudom megcsinálni. Lehet én csináltam valamit rosszul pedig kicseréltem a háttérképet átlátszóra és nem jó. Ez lenne a helyes megközelítés vagy valami fájlt kell átírni?
ezt ted fel és átlátszo lesz.omegához csináltam,cwn böl kell. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Galaxy S 7 edge

Nem elérhető kovacs87

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: I9100 Galaxy s2
Re: Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1577 Dátum: 2013, 01 30, 23:15:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt ted fel és átlátszo lesz.omegához csináltam,cwn böl kell. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon köszönöm :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről


Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1578 Dátum: 2013, 01 31, 17:20:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
framework res apk felel érte.ved ki egy rombol amiben átlátszo és ted be azt.

Nem csak az  :)

Nem elérhető kovacs87

  • Hozzászólások: 74
  • PDA: I9100 Galaxy s2
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1579 Dátum: 2013, 02 07, 22:24:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt ted fel és átlátszo lesz.omegához csináltam,cwn böl kell. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Légyszíves leírnád nekem, hogy kell ilyet csinálni mert szeretném én is megtanulni, és mert találtam a tiedbe egy hibát (amikor lehet választani az alapértelmezett alkalmazást "csak egyszer" a másik a "mindig" helyett "telefon")

Nem elérhető Mr.Gold007

  • Hozzászólások: 646
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S 7 edge
  • PDA ROM: Nugat 7.0
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1580 Dátum: 2013, 02 08, 06:56:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Légyszíves leírnád nekem, hogy kell ilyet csinálni mert szeretném én is megtanulni, és mert találtam a tiedbe egy hibát (amikor lehet választani az alapértelmezett alkalmazást "csak egyszer" a másik a "mindig" helyett "telefon")
ezt olvasgasd. :olvass:
You are not allowed to view links. Register or Login
Galaxy S 7 edge

Nem elérhető escaper

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Slim-4.4.4.build.6-OFFICIAL-5277
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1581 Dátum: 2013, 02 12, 16:21:51 »
Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.

ICS 4.0.4 XWLPY rom alatt szeretném megoldani, hogy az értesítési panel háttere 50%-os átlátszó legyen a "Folymatban" címke alatt.
Az UOT Kitchen-ben mit kell ehhez beállítani? A "Staturbar" résznél már ötféleképpen próbáltam, de nem jártam sikerrel.

Valami ilyesmire gondoltam:
Kód: You are not allowed to view links. Register or Login
http://desmond.imageshack.us/Himg232/scaled.php?server=232&filename=20120614193816.jpg&res=landing
Előre is nagyon köszönöm!

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1582 Dátum: 2013, 02 16, 08:07:20 »
JB alatt melyik .png fájl felel a status bar színéért?

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1583 Dátum: 2013, 02 16, 12:59:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
JB alatt melyik .png fájl felel a status bar színéért?
Megoldódott, xml-ben kellett mókolni.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1584 Dátum: 2013, 02 16, 14:34:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megoldódott, xml-ben kellett mókolni.

Melyikben? És mit mókoltál, ha szabad kérdezni?

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1585 Dátum: 2013, 02 16, 14:37:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyikben? És mit mókoltál, ha szabad kérdezni?

Ez engem is érdekelne, ha nem probléma.

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1586 Dátum: 2013, 02 20, 08:39:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Melyikben? És mit mókoltál, ha szabad kérdezni?
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez engem is érdekelne, ha nem probléma.
Szabad, persze.  :) You are not allowed to view links. Register or Login a leírást követtem, a végén egy kis trükkel, mert ha simán végigcsináltam az XDA-s link alapján és az elkészült SystemUI fájlt feltettem, egyszerűen eltűnt a statusbarom, a RendszerUI folyamat pedig folyton leállt. Tehát a következőt kell még tenni: az eredeti SystemUI fájlba bele kell másolni (Total Commanderrel, kicsomagolás nélkül!) a módosított SystemUI fájlban levõ resources.arsc fájlt, felülírva az ott levõt. Ezután már mehet fel a telóra. Ha valahol elakadtok, szóljatok és leírom lépésrõl lépésre mit kell tenni.

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1587 Dátum: 2013, 02 20, 09:49:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szabad, persze.  :) You are not allowed to view links. Register or Login a leírást követtem, a végén egy kis trükkel, mert ha simán végigcsináltam az XDA-s link alapján és az elkészült SystemUI fájlt feltettem, egyszerűen eltűnt a statusbarom, a RendszerUI folyamat pedig folyton leállt. Tehát a következőt kell még tenni: az eredeti SystemUI fájlba bele kell másolni (Total Commanderrel, kicsomagolás nélkül!) a módosított SystemUI fájlban levõ resources.arsc fájlt, felülírva az ott levõt. Ezután már mehet fel a telóra. Ha valahol elakadtok, szóljatok és leírom lépésrõl lépésre mit kell tenni.
Ez ok, csak nekem nem sikerült kicsomagolni (decompile) You are not allowed to view links. Register or Login alapján probáltam de valamiért elakad. You are not allowed to view links. Register or Login. Ebben tudsz segiteni? A legujabb apktool-t használom You are not allowed to view links. Register or Login.

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1588 Dátum: 2013, 02 20, 11:00:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez ok, csak nekem nem sikerült kicsomagolni (decompile) You are not allowed to view links. Register or Login alapján probáltam de valamiért elakad. You are not allowed to view links. Register or Login. Ebben tudsz segiteni? A legujabb apktool-t használom You are not allowed to view links. Register or Login.
Ugyan ezt az ApkTool-t használom én is... Fel van telepítve a gépedre a Java runtime? Ha igen, próbáld frissíteni. Esetleg még megpróbálhatod úgy hogy You are not allowed to view links. Register or Login kicsomagolod és a két fájlt bemásolod a Windows mappádba. Vagy lehet attól is, hogy főzött romon vagy, így a SystemUI-d már eleve módosított (vagy deodexelt), ezért nem tudja kibontani. Én gyári odex-el csináltam, gond nélkül lefutott. Más ötletem nincs.  :(

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1589 Dátum: 2013, 02 20, 11:16:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan ezt az ApkTool-t használom én is... Fel van telepítve a gépedre a Java runtime? Ha igen, próbáld frissíteni. Esetleg még megpróbálhatod úgy hogy You are not allowed to view links. Register or Login kicsomagolod és a két fájlt bemásolod a Windows mappádba. Vagy lehet attól is, hogy főzött romon vagy, így a SystemUI-d már eleve módosított (vagy deodexelt), ezért nem tudja kibontani. Én gyári odex-el csináltam, gond nélkül lefutott. Más ötletem nincs.  :(

Igen lehet hogy a deodes miatt van. Azért köszi.

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1590 Dátum: 2013, 02 20, 11:32:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen lehet hogy a deodes miatt van. Azért köszi.
Nos, kíváncsiságból letöltöttem a NeatROM Lite 4.3-at és megpróbáltam kibontani a SystemUI-t, szépen végig is futott. Ha már ott voltam, átraktam feketére a statusbar-t. You are not allowed to view links. Register or Login letöltheted a resources.arsc-t, amit betehetsz a te SystemUI-dbe.  :ok: Nálad viszont akkor valami más gond van.

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1591 Dátum: 2013, 02 20, 11:44:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, kíváncsiságból letöltöttem a NeatROM Lite 4.3-at és megpróbáltam kibontani a SystemUI-t, szépen végig is futott. Ha már ott voltam, átraktam feketére a statusbar-t. You are not allowed to view links. Register or Login letöltheted a resources.arsc-t, amit betehetsz a te SystemUI-dbe.  :ok: Nálad viszont akkor valami más gond van.

Köszi így nem is teszem fel még a 4.4-et, bár akkor nem értem miért nem tudom kibontani az viszont érdekes, hogy pl. a Talk.apk-t ki tudom bontani. Csak a SystemUI-t nem.

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1592 Dátum: 2013, 02 20, 12:22:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szabad, persze.  :) You are not allowed to view links. Register or Login a leírást követtem, a végén egy kis trükkel, mert ha simán végigcsináltam az XDA-s link alapján és az elkészült SystemUI fájlt feltettem, egyszerűen eltűnt a statusbarom, a RendszerUI folyamat pedig folyton leállt. Tehát a következőt kell még tenni: az eredeti SystemUI fájlba bele kell másolni (Total Commanderrel, kicsomagolás nélkül!) a módosított SystemUI fájlban levõ resources.arsc fájlt, felülírva az ott levõt. Ezután már mehet fel a telóra. Ha valahol elakadtok, szóljatok és leírom lépésrõl lépésre mit kell tenni.
Egy szőkenős, magyar leírásnak nagyon örülnénk.   :D :D ;) :oops:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1593 Dátum: 2013, 02 20, 18:59:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy szőkenős, magyar leírásnak nagyon örülnénk.   :D :D ;) :oops:
OK, megpróbálom.  :)
Amire szükség lesz:

- You are not allowed to view links. Register or Login
- You are not allowed to view links. Register or Login
- You are not allowed to view links. Register or Login

A Java-t telepítsd fel a gépre (ha még nincs fent) majd hozd létre C:\ApkTools és tedd bele a kicsomagolt apktool.jar, aapt.exe, apktool.bat fájlokat és a telefonról letöltött Framework-res.apk-t és a SystemUI.apk fájl másolatát. Lépj bele az ApkTools mappába és nyiss egy parancssort (Total Commanderben: jobbra nyíl, majd bepötyögöd, hogy cmd). A parancssorba beírod:

apktool if Framework-res.apk

Ha feltelepítette a framework-öt akkor kibontod a SystemUI-t

apktool d SystemUI.apk

Az ApkTool mapában létrejön c:\apktools\SystemUI mappa, ebben megkeresed res\values\drawables.xml fájlt. Megnyitod szerkesztésre (Notepad, pl.) és megkeresed ezt a sort:

<item type="drawable" name="status_bar_background">

és a színkódot erről

#ff1e1e1e

 lecseréled erre

#ff000000

majd mented és bezárod. A háttérből előveszed a még mindig futó parancssort, majd beírod

apktool b SystemUI

Lesz "néhány" ilyen sor, hogy aapt: warning: string 'abbrew......., de attól függetlenül megcsinálja
Ha végzett, a c:\apktools\SystemUI\dist mappában megtalálod a módosított SystemUI.apk fájlt.
Végül az eredeti, érintetlen SystemUI fájlba bele kell másolni (Total Commanderrel, kicsomagolás nélkül!!!) a módosított SystemUI fájlban levõ resources.arsc fájlt, felülírva az ott levõt. Ezután mehet fel a telóra.
Remélem nem hagytam ki semmit.

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1594 Dátum: 2013, 02 20, 20:44:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
OK, megpróbálom.  :)
Amire szükség lesz:

- You are not allowed to view links. Register or Login
- You are not allowed to view links. Register or Login
- You are not allowed to view links. Register or Login

A Java-t telepítsd fel a gépre (ha még nincs fent) majd hozd létre C:\ApkTools és tedd bele a kicsomagolt apktool.jar, aapt.exe, apktool.bat fájlokat és a telefonról letöltött Framework-res.apk-t és a SystemUI.apk fájl másolatát. Lépj bele az ApkTools mappába és nyiss egy parancssort (Total Commanderben: jobbra nyíl, majd bepötyögöd, hogy cmd). A parancssorba beírod:

apktool if Framework-res.apk

Ha feltelepítette a framework-öt akkor kibontod a SystemUI-t

apktool d SystemUI.apk

Az ApkTool mapában létrejön c:\apktools\SystemUI mappa, ebben megkeresed res\values\drawables.xml fájlt. Megnyitod szerkesztésre (Notepad, pl.) és megkeresed ezt a sort:

<item type="drawable" name="status_bar_background">

és a színkódot erről

#ff1e1e1e

 lecseréled erre

#ff000000

majd mented és bezárod. A háttérből előveszed a még mindig futó parancssort, majd beírod

apktool b SystemUI

Lesz "néhány" ilyen sor, hogy aapt: warning: string 'abbrew......., de attól függetlenül megcsinálja
Ha végzett, a c:\apktools\SystemUI\dist mappában megtalálod a módosított SystemUI.apk fájlt.
Végül az eredeti, érintetlen SystemUI fájlba bele kell másolni (Total Commanderrel, kicsomagolás nélkül!!!) a módosított SystemUI fájlban levõ resources.arsc fájlt, felülírva az ott levõt. Ezután mehet fel a telóra.
Remélem nem hagytam ki semmit.

Csak annyit kérdeznék hogy miért a resources.arsc fájlt kell másolni csak hogy értsem :). Úgy lenne logikus hogy azt a fájlt másolni amit modosítottál. Vagy bármilyen xml-t modositasz csak ezt kell másolni?

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1595 Dátum: 2013, 02 20, 22:37:02 »
Kissati66 köszönjük a leírást!  O->- O->-  :taps:

Engem sajnos elbizonytalanított  :oops: :(, de remélem sokan neki ugranak a cserének!  :oops: ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1596 Dátum: 2013, 02 21, 07:33:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak annyit kérdeznék hogy miért a resources.arsc fájlt kell másolni csak hogy értsem :). Úgy lenne logikus hogy azt a fájlt másolni amit modosítottál. Vagy bármilyen xml-t modositasz csak ezt kell másolni?
Ha belenézel a SystemUI.apk fájlba valamilyen tömörítő programmal (vagy egyszerűen belelépsz Total Commanderrel) a res mappában látni fogsz kb. 20 mappát, néhányban vannak xml fájlok is, viszont pl. a values mappa nincs is ott, hanem bele van "kódolva" a resources.arsc fájlba, sok más mappával és fájllal együtt. Tehát a drawables.xml fájl a resources.arsc fájlból "kódolódik ki" és miután módosítottad és újra lefordítottad a SystemUI.apk fájlodat, oda is kerül vissza, így igazából az a fájl módosul.
Egyébként szerintem neked azért nem sikerült tegnap kibontani a SystemUI-det, mert - amint a linkelt képen látszik - az if paranccsal nem a framework-res-t telepítetted, hanem a systemui-t...

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1597 Dátum: 2013, 02 21, 07:51:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kissati66 köszönjük a leírást!  O->- O->-  :taps:

Engem sajnos elbizonytalanított  :oops: :(, de remélem sokan neki ugranak a cserének!  :oops: ;)
Szívesen. Csak elsőre tűnik bonyolultnak, valójában kb. 2 perc az egész, ha egyszer már feltetted a szükséges dolgokat.

Nem elérhető szilardesz

  • Hozzászólások: 361
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS 2, Iphone 5s
  • PDA ROM: SlimKat
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1598 Dátum: 2013, 02 21, 10:29:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha belenézel a SystemUI.apk fájlba valamilyen tömörítő programmal (vagy egyszerűen belelépsz Total Commanderrel) a res mappában látni fogsz kb. 20 mappát, néhányban vannak xml fájlok is, viszont pl. a values mappa nincs is ott, hanem bele van "kódolva" a resources.arsc fájlba, sok más mappával és fájllal együtt. Tehát a drawables.xml fájl a resources.arsc fájlból "kódolódik ki" és miután módosítottad és újra lefordítottad a SystemUI.apk fájlodat, oda is kerül vissza, így igazából az a fájl módosul.
Egyébként szerintem neked azért nem sikerült tegnap kibontani a SystemUI-det, mert - amint a linkelt képen látszik - az if paranccsal nem a framework-res-t telepítetted, hanem a systemui-t...

Igazad van. Miután a framework-res-t teleítettem ki tudtam bontani a systemui-t is.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [TÉMA] GalaxyS 2 - Színező
« Reply #1599 Dátum: 2013, 02 21, 11:39:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen. Csak elsőre tűnik bonyolultnak, valójában kb. 2 perc az egész, ha egyszer már feltetted a szükséges dolgokat.

Nekem meg valami hibát írt: error jawa lang vagy valami ilyesmit. win7 64