2024, 04 20, 02:45:36

Szerző Téma: Instant Segítség  (Megtekintve 111700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető pintyő

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SygicAura 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy i9000GT
  • PDA ROM: PDA-XWJW5 PHONE-XXJW4 CS-XXJWC 2.3.6+semaphor 2.7.4
Re: Instant Segítség
« Reply #1475 Dátum: 2012, 12 08, 16:35:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Furcsa dolgokat művel a Galaxy s em.
Feltöltöm fullra az akksit (95-100%),egy darabig normálisan merülget aztán fogja magát Kb 60-50% között és kikapcsol.Amikor újra bekapcsolom akkor (10-8-5%  :shock: -mindig más) % on van.Volt olyan is ,hogy 20% vagy 30 %  :shock:  on volt,egy ilyen újraindítás után. Aztán amikor töltöm ,néha van olyan hogy 10 perc alatt 80%  :shock: os ra tölti .Szóval teljesen megbízhatatlanul müködik.
Azt szeretném megtudni,hogy ilyenkor mivan :hmm: akksi csere vagy beszart a PDA.
Amikor elkezdte ezeket az anomáliákat csinálni akkor ezek voltak rajta-- XXJVZ 2.3.6+semaphor 2.1--+XWJVZ-ODEX-Boeffla-Mod-V1.2-(crt+batt+whiteover+extPower).
Aztán Rom csere ODIN+repart XWJW5 +2.3.6+semaphor 2.7.4+XWJW5-Boeffla-Mod-V4.1-Stock.
Az eredmény ugyanaz, volt már CWM-ből -wipedata/factoryreset--wipe chase partition--wipe battery stat,változás semmi :'(  Play ből Battery calibration,de ugyan az.
Akkor akksi csere vagy a Galaxy s romlott el,ha igen akkor javítható e?!
A töltőről nem akkor szoktam lehúzni amikor feltöltött,jóval(több órával)később.Volt olyan hogy csak 75 % ot mutatott,a töltő ilyenkor merítí vagy mi a szösz?
Azt még kipróbálom felteszek egy gyári romot(csak azokat szoktam)minden sallang nélkül,ha akkor is ezt csinálja
na akkor nemtudom milegyen !Az a baj hogyha nem az akksi a baja akkor feleslegesen vettem akksit ~7000.-Ft.
Várom a javaslatokat tippeket (2 hete ezzel szívok).
Üdvözlettel:Pintyő
Ma feltettem  az XXJVS 2.3.5 ROM ot ,semmi  extra progi, semmi változtatás, csak tisztán amik a romban voltak.Ugyan az a jelenség.
Valaki adhatna tanácsot aki már találkozott ilyennel,akksi csere megoldás?

Nem elérhető ermi

  • Hozzászólások: 72
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ x950HD
  • PDA: Galaxy S4 I9506
  • PDA ROM: Stock
Re: Instant Segítség
« Reply #1476 Dátum: 2012, 12 09, 15:47:25 »
SGS Stock GB akukezelése ilyen. Egy kalap trágyát nem ér.
Nem indúl újra a töltés.
Nálam megesett, rádugott töltővel játék közben kikapcsolt a teló/pda.

Küldve az én GT-I9000-emről Tapatalk használatával.

Nem elérhető liotta

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: XXUGNG8
Re: Instant Segítség
« Reply #1477 Dátum: 2012, 12 10, 19:31:19 »
Üdv.Tegnap behalt picit a telóm. gS.  2.3.6 gingt felraktam,aztán sema 2.7.4 kernelt,de ezután csak villog a galaxy felirat és innen nem jut tovább,nem butol be. Tudna valaki megoldást rá? Köszönöm
G

Nem elérhető pintyő

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: SygicAura 11.2.6
  • PDA: Samsung Galaxy i9000GT
  • PDA ROM: PDA-XWJW5 PHONE-XXJW4 CS-XXJWC 2.3.6+semaphor 2.7.4
Re: Instant Segítség
« Reply #1478 Dátum: 2012, 12 11, 00:58:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.Tegnap behalt picit a telóm. gS.  2.3.6 gingt felraktam,aztán sema 2.7.4 kernelt,de ezután csak villog a galaxy felirat és innen nem jut tovább,nem butol be. Tudna valaki megoldást rá? Köszönöm

Mi volt a sorred,mi volt rajta?
Elöször 3 fájlos +Repart-,utána 1 fájlos PDA-hoz odinban XWJW5-Repar nélkül.->aztán a  Semaphore_2.7.4.?
CWM-BŐL factori reset?CWM -ből wipe chase ?
Nemvagyok 1 nagy rommer,de nekem ugyan ez működött SGS en

A kernel csere előtt működött-bootolt?
potosan melyik romot tetted fel?Ez>>You are not allowed to view links. Register or Login

Innen tudsz válogatni You are not allowed to view links. Register or Login az xx+xw jó

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Instant Segítség
« Reply #1479 Dátum: 2012, 12 11, 10:51:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.Tegnap behalt picit a telóm. gS.  2.3.6 gingt felraktam,aztán sema 2.7.4 kernelt,de ezután csak villog a galaxy felirat és innen nem jut tovább,nem butol be. Tudna valaki megoldást rá? Köszönöm

nincs nagy gond csak bootloopba lép a készülék:) néha ezt megoldja egy factory reset is:) ha esetleg nem akkor tegyél fel egy 3files 2.3.6-ot és jó is lesz;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető droida66

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Concorde Tab
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Instant Segítség
« Reply #1480 Dátum: 2012, 12 12, 12:47:39 »
Sziasztok!
van egy galaxy mini telefonom és cwm-et akartam rá feltenni,csakhogy azt irja ki hogy invalid argument.utána olvastam és odinnal tudnám visszaállítani,csakhogy sajnos a gépem nem látja a telefont.Talán egyedüli megoldás lenne ha sd kártyára tudnék valamit rátenni.sajnos csak a home +volume buttonnal tudom behozni hogy lássam a recovery módot,tehát annál tovább nem jutok és a pc sem látja a telefont.Tudom,flasselni kellet volna odinnal,később olvastam.Az oldal ahonnan in fót szedtem ezt persze nem írta.Jó lenne ha sikerülne visszahozni a telefont,valaki tudna nekem segíteni?
2.3.6 Gingerbread van a telón.

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Instant Segítség
« Reply #1481 Dátum: 2012, 12 13, 12:35:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
van egy galaxy mini telefonom és cwm-et akartam rá feltenni,csakhogy azt irja ki hogy invalid argument.utána olvastam és odinnal tudnám visszaállítani,csakhogy sajnos a gépem nem látja a telefont.Talán egyedüli megoldás lenne ha sd kártyára tudnék valamit rátenni.sajnos csak a home +volume buttonnal tudom behozni hogy lássam a recovery módot,tehát annál tovább nem jutok és a pc sem látja a telefont.Tudom,flasselni kellet volna odinnal,később olvastam.Az oldal ahonnan in fót szedtem ezt persze nem írta.Jó lenne ha sikerülne visszahozni a telefont,valaki tudna nekem segíteni?
2.3.6 Gingerbread van a telón.

Próbálkozz a galaxy mini-s topikban szerintem ott jobban tudnak neked segíteni:)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető droida66

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Concorde Tab
  • PDA ROM: 4.0.4
Re: Instant Segítség
« Reply #1482 Dátum: 2012, 12 13, 13:58:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbálkozz a galaxy mini-s topikban szerintem ott jobban tudnak neked segíteni:)


Ok,köszi megpróbálom.

Nem elérhető liotta

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: XXUGNG8
Re: Instant Segítség
« Reply #1483 Dátum: 2012, 12 13, 23:06:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Mi volt a sorred,mi volt rajta?
Elöször 3 fájlos +Repart-,utána 1 fájlos PDA-hoz odinban XWJW5-Repar nélkül.->aztán a  Semaphore_2.7.4.?
CWM-BŐL factori reset?CWM -ből wipe chase ?
Nemvagyok 1 nagy rommer,de nekem ugyan ez működött SGS en

A kernel csere előtt működött-bootolt?
potosan melyik romot tetted fel?Ez>>You are not allowed to view links. Register or Login

Innen tudsz válogatni You are not allowed to view links. Register or Login az xx+xw jó

Sziasztok. Jah JW5  slim 3.0 aztán 3.1  2.7.4 semaval. Kiválóan működött aztán egyszer3.1 alatt random leállás és semmi. egyszerűen meghalt. Kábel felkiálltójel puff. Próbáltam mindent,aztán nagy nehezen feltettem 3 fileos Gingert,de a sema kinyírta. Most XXJVT sema 2.7.4 Tsuna X3.3 van rajta,de most sem az igazni,mert néha fogja magát kivilágosodik,aztán kidobja magát CWMbe. Pass hogy mi baja.Lehet full törlés aztán szépen okosan felépíteni megint? Szerintetek? Amugy köszönöm a válaszokat,segítségeteket!!!! :)
G

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Instant Segítség
« Reply #1484 Dátum: 2012, 12 13, 23:19:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Jah JW5  slim 3.0 aztán 3.1  2.7.4 semaval. Kiválóan működött aztán egyszer3.1 alatt random leállás és semmi. egyszerűen meghalt. Kábel felkiálltójel puff. Próbáltam mindent,aztán nagy nehezen feltettem 3 fileos Gingert,de a sema kinyírta. Most XXJVT sema 2.7.4 Tsuna X3.3 van rajta,de most sem az igazni,mert néha fogja magát kivilágosodik,aztán kidobja magát CWMbe. Pass hogy mi baja.Lehet full törlés aztán szépen okosan felépíteni megint? Szerintetek? Amugy köszönöm a válaszokat,segítségeteket!!!! :)

Ugye tudod, hogy jb romra teszel fel GB kernelt? Tegyél fel egy hozzávalót, és megoldódik az összes problémád.

Tapatalk 2 & SGS & JB

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető liotta

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: XXUGNG8
Re: Re: Instant Segítség
« Reply #1485 Dátum: 2012, 12 15, 19:22:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugye tudod, hogy jb romra teszel fel GB kernelt? Tegyél fel egy hozzávalót, és megoldódik az összes problémád.

Tapatalk 2 & SGS & JB

Bakker!!! Mea Culpa....

Köszönöm. :)
G

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: Re: Instant Segítség
« Reply #1486 Dátum: 2012, 12 19, 11:42:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugye tudod, hogy jb romra teszel fel GB kernelt? Tegyél fel egy hozzávalót, és megoldódik az összes problémád.

Tapatalk 2 & SGS & JB

hiányzik a like gomb :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető liotta

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy S 4
  • PDA ROM: XXUGNG8
Re: Re: Instant Segítség
« Reply #1487 Dátum: 2012, 12 20, 00:19:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hiányzik a like gomb :D

Mennyire igazad van............
G

Nem elérhető Kovácsdezső

  • Hozzászólások: 36
  • Winnetou
  • Navigáció / Navigation: Be On Road
  • PDA: I9300
  • PDA ROM: 4.1.2 I9300XXEMC2
Re: Instant Segítség SGS
« Reply #1488 Dátum: 2012, 12 28, 10:28:53 »
Üdv néktek varázsló emberek! Segítséget kérnék! Sehogy sem tudom értelmezni az alábbi képet. Melyik processz lehet a ludas? Ennek 5-10% körül kellene lennie elvben. Simlicity 2.1 volt aztán Sztyupi 3.0 végül  "gyárira" cseréltem. És bevallom őszintén, bár lassabb jobban tetszik. De ez az akkuzabálás nem szimpi! Várom ötleteiket.
Ja és még valami! A gyári tárcsázó gyorskeresésénél nem veszi figyelembe az ékezetes betűket. Na ezt sem értem :)
Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat
Kovácsdezső

Nem elérhető Kovácsdezső

  • Hozzászólások: 36
  • Winnetou
  • Navigáció / Navigation: Be On Road
  • PDA: I9300
  • PDA ROM: 4.1.2 I9300XXEMC2
Re: Instant Segítség
« Reply #1489 Dátum: 2012, 12 28, 11:34:09 »
Na most kapok agygörcsöt! beállt stabil 5%-ra! grrrrrrrr

Nem elérhető soulman

  • Hozzászólások: 46
  • PDA: Galaxy S6 Edge SM-G925F
  • PDA ROM: Android:5.0.2 Base: G925FXXU1AOCW
Re: Instant Segítség
« Reply #1490 Dátum: 2013, 01 03, 09:32:26 »
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy root-olnom kéne az egyik ismerősöm I900-ét. Odin meg van,afolyamattal nincs gond, a saját galaxy s2-n a rom-olás megy folyamatosan. De itt elakadtam, hogy most pontosan melyik CF-Root lenne rá jó.

Firmware: 2.3.6
Alapsáv: I900XXJM1
Kernel: 2.6.35.7-I9000XWJW1-CL788890root@DELL89#2
Build: Gingerbread.xwjw1

Új rom-ot nem tennék neki rá, csaka root kellene. Előre is köszönöm a segítséget, és a linket ha esetleg kapok :)

Nem elérhető nagyanyokalacsa

  • Hozzászólások: 106
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S
  • PDA ROM: I9000 XXJVU+ sema 2.5.0 scbm, modem: JVO
Re: Instant Segítség
« Reply #1491 Dátum: 2013, 01 14, 20:34:32 »
Sziasztok! Olyan problémám lenne a stock sgs telefonommal hogy minimális fényerővel töltőről levéve maximum 2 órát tudom használni (wifit használva) ez normális? Vagy ezt valahogy lehet növelni? Vagy mi lehet a gond?

Nem elérhető burcz

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Instant Segítség
« Reply #1492 Dátum: 2013, 01 19, 10:16:55 »
Sziasztok.

Adott egy SGS halott kijelzővel. valami úton módon a kijelző fent 'betörött'. Hogy mennyre azt nem tudom, mert cimborám telefonjáról van szó...  Ebből szeretnénk kinyerni a telefonszámokat. Létezik program, amit ha telepítek a gépre, akkor le tudom menteni a névjegyzékeket PC-re?!
Fontos lenne. Előre is köszi! :))

Nem elérhető j.tibor

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 86
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: LG Nexus 4 16GB
  • PDA ROM: 4.2.1
  • Skype: magus30
Re: Instant Segítség
« Reply #1493 Dátum: 2013, 01 29, 17:30:03 »
Sziasztok,

Egy kis segítség kéne, 2.3.3 volt fent, és valamit elb... melyik rommal tudnék tovább lépni?
próbáltam 1 fájlost, és 3 fájlost, de nem sikerül... :-(

A hibajelenség: 

Nem elérhető j.tibor

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 86
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: LG Nexus 4 16GB
  • PDA ROM: 4.2.1
  • Skype: magus30
Re: Instant Segítség
« Reply #1494 Dátum: 2013, 01 29, 19:49:28 »
Közben megoldottam....
 :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Egy kis segítség kéne, 2.3.3 volt fent, és valamit elb... melyik rommal tudnék tovább lépni?
próbáltam 1 fájlost, és 3 fájlost, de nem sikerül... :-(

A hibajelenség:

Nem elérhető szelda

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-I9000
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: Instant Segítség
« Reply #1495 Dátum: 2013, 02 05, 06:52:05 »
Sziasztok.Ki melyik 2.3-as romot ajánlja?Nem nagyon ismerem ezeket!A 4.2-t le akarom cserélni,akármelyiket próbálom,amikor böngészek,elfogyik a ramom.2.3 csinál ilyet?

Nem elérhető user01234

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: gyári
  • PDA ROM: gyári
Re: Instant Segítség
« Reply #1496 Dátum: 2013, 02 08, 19:49:59 »
Jó estét kívánok!

Szeretnék segítséget kérni függetlenítéshez.

Minap szereztem be egy Telenor függő GT-I9000 telefont.
Megrootoltam, jelenlegi adatok:

PDA : I9000XWJVT
PHONE : I9000XXJVR
CSC : I9000PANJV2
Build Info : Thu Sep 15 11:01:57 KST 2011
Firmware-verzió: 2.3.4
Kernelverzió: 2.6.35.7-I9000XXJVU-CL851880se.infra@SEI-22 #2
Kernelverzió rootolás előtt: 2.6.35.7-9000xwjvt-CL576823 ( gingerbread.xwjvt 2.3.4 )
Build száma: GINGERBREAD.XWJVT

A cél hogy elveszítse szolgáltató függőségét a készülék.
Nincs szükségem semmilyen ROM-ra, nekem a gyári is megfelel.
Nem szeretném ha rootolt lenne, tökéletes lenne egy akármilyen gyári ROM.

- Először próbálkoztam a SGS Unlock tool segítségével de nem sikerült.
- Próbálkoztam a Generate Unloxk Windows programmal, de a "Searching codes..." részt átugrotta.

1., Jelenlegi verzióval megoldható valahogy hogy elveszítse a függőséget ?

2., Ha jelenlegi verzióval nem oldható meg, downgradelni lehet régi gyári romra, majd ott függetleníteni, majd updatelni ?


Válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető Norbosz

  • Hozzászólások: 1041
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO, Sygic
  • PDA: LG G2 mini
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Instant Segítség
« Reply #1497 Dátum: 2013, 02 14, 20:34:03 »
Rég jártam a 2.3 témában, eddig a 4.2-es romot nyúztam de most már kicsit visszanéznék a 2.3-ra is már csak nosztalgiából is meg kíváncsiságból mi fejlődött és hova. Ugyanis láttam neten egy romot a Sauromot: You are not allowed to view links. Register or Login Ezt mai napig frissítik,fejlesztik (itt nincs topikja) és nem tudom feltegyem e vagy sem a 4.2 után. Tudom hogy funkcionalitásban nem lesz olyan jó mint a 4.2, de nagyon jó lenne már egy stabil rendszer még ha nem is száll el a quadrant pontoktól a készülékem. Igazából mostanában csak kisebb appokat nyitok meg rajta mint pl. bkv és máv, meg a napi használathoz szükséges dolgokat, nem igen játszom már vele és ehhez mérten úgy érzem elég lenne egy 2.3-as rom. De nem gyárit akarok feltenni,mert annál azért funkcionalitásban a saurom is többet tud. Kérdésem az lenne, próbálta e valaki már ezt a romot? Mik a tapasztalatok? Akku-t mennyire eszi? Mert ez a 4.2 is sajnos eléggé eszegeti, ha elkezdem nyomkodni csak azt látom hogy 5 percenként egy % eltűnik a töltöttségből. Azt tudom hogy gyári romok kevesebbet fogyasztanak, de azt nem hogy ez a saurom vs. gyári mennyire akku kímélő. :) Ha van valakinek tapasztalata ez ügyben kérem ossza meg velem.

Nem elérhető ezekmennek

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000XWJVZ
  • PDA ROM: I9000OXXJV9
Re: Instant Segítség
« Reply #1498 Dátum: 2013, 02 18, 07:43:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben megoldottam....
 :)

Szia! Hogy oldottad meg? Mert nekem ugyan ez a hiba, és gőzöm sincs mit kellene csinálni.

Nem elérhető ezekmennek

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9000XWJVZ
  • PDA ROM: I9000OXXJV9
Re: Instant Segítség
« Reply #1499 Dátum: 2013, 02 18, 19:41:36 »
Sziasztok,

Segítséget kérnék. 2.3.6 volt fent. Este kikapcsoltam a telefont, reggel már nem akart betölteni, "bootloop (galaxyS gt-i9000 feliraton nem jut túl)"

Próbáltam már több romot feltenni, azokat is amik innen letölthetők, illetve ami a samfirmware.com-on van. De mindegyik flash után ugyan az a kép fogad, mint egy pár hozzászólással fentebb, Tibi hozzászólásánál. Mi a teendő?