2024, 03 28, 10:03:17

Szerző Téma: Motorola Atrix - általános beszélgetés  (Megtekintve 46655 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Motorola Atrix - általános beszélgetés
« Reply #50 Dátum: 2012, 09 15, 14:36:27 »
Mátol nem tudok érdemben hozzászolni a topik-hoz, mert elcseréltem az Atrixom egy Motorola Razr XT910 re! :taps: :D
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6

Nem elérhető FazekasLaci

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Motorola Atrix 2
  • PDA ROM: Android Gingerbread
  • Skype: fazekas-grasshopper
Re: Motorola Atrix - általános beszélgetés
« Reply #51 Dátum: 2012, 10 12, 07:34:53 »
Sziasztok! Még új vagyok itt, elnézést, ha rossz helyen teszem fel a kérdésem. Nemrég vettem egy Atrix 2 készüléket itthon (Hong Kong-i). Vodafone hálózatában alacsony jelerősségnél (kb. 35%) rendszeresen eldobja a hálózatról a telefont és nem tudok telefonálni. Sokszor akár egy perc is kell, míg helyreáll a jelerősség, akkor általában az 5 pálcikából 3 pálcikára... Vagyis közepes erősségre....

Egyszer azt is észrevettem, hogy az airplane mode is bekapcsolt. De a legtöbbször ilyenkor nem látom bekapcsolva. Nagyon idegesítő egy jelenség... A teló gyári, retail, nincs rajta rootolás, custom rom, semmi. Csak szimplán bekapcsoltam és használtam, amúgy kártyafüggetlenül vettem gyári dobozban. Biztosan új volt, mert még kínai felirattal indult :D és minden fólia eredetiben volt rajta.

Jelenleg a Battery statisztika az alábbit mutatja:
20 h 18 m on battery, 32% voice calls, 31% cell standby, 25% phone idle. Aksit tegnap töltöttem, azóta nem volt kikapcsolva a teló. Szerintem a signal keresése zabálja az energiát, nem úgy tűnik ebből?

Javaslat, tanács? Új Sim-mel is hozza a problémát.

Nem elérhető mani13

  • Hozzászólások: 134
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6
  • PDA ROM: Stock Android 6.0.1
  • Skype: manfredi_carlo
Re: Motorola Atrix - általános beszélgetés
« Reply #52 Dátum: 2012, 10 21, 00:00:20 »
Hát hogy őszinte legyek bár csak nekem is ilyen jó birná ay akksi :D amugy igen, ellégé használja az aksit a  jel keresés, nem ártana neki egy retail.en rom!DE CSAKIS ÉSSZEL!!  :ok:
My Devices:.  Siemens SL65>> Sony Ericsson T610>>Samsung M600>>Sony Ericsson W200>>Sony Ericsson W610>>Nokia N80>>Sony Ericsson K850i>>Sony Ericsson P990>>Samsung Omnia I900>>Acer Liquid Mini>>Motorola Defy>>Defy Plus>>Sony Ericsson Xperia Play>>Motorola Atrix 4G>>Motorola 8Razr XT910(eltört)>>Samsung Galaxy Tab 2 7.0>>Sony Ericsson Xperia X8>>Motorola Milestone>>Sony Ericsson Satio>>Motorola Defy>>Alcatel OT-995>>Motorola Atrix HD>>Sony Xperia Z2>>Samsung Galaxy S4>>Meizu MX5>>Samsung Galaxy S6