2024, 04 20, 12:44:35
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: GalaxyS 2 - Tapasztalatok  (Megtekintve 1005737 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14425 Dátum: 2015, 08 26, 23:44:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szép estét!
Remélem nem nagyon rossz helyen teszem fel a kérdésemet, de nagyon fontos, hogy minél hamarabb választ kapjak...
Nagytudású testvérem a telefonom minden adatát áttette a számítógépre, aminek következtében eltűnt minden a mininaplómból. Mivel kisfiam orvosi megfigyeléséhez fontos adatai és a tünetek is ebben voltam csak (tudom felelőtlenség) letárolva szeretném megkeresni és ha mód van rá visszatenni a telefonomra, hogy ki tudjam jegyzetelni azokat. A problémám az, hogy fogalmam sincs milyen könyvtárban és milyen kiterjesztéssel keressem.
Segíthet problémámon, ha visszamásolok mindent a telefonra vagy csak galibát okozok rajta aminek teljes tönkremenés lesz a vége.
Gyors válaszukat előre is köszönöm!
Csilla
Szia! Ha lehetséges lenne, a tesód leírását szeretném olvasni, hogy pontosan mit és hogy mentett le, aminek okán az adatok eltűntek, mert egy adatmentés nem okoz ilyet semmilyen körülmények között
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Grisa57

  • Hozzászólások: 34
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Három betűs :)
  • PDA: Samsung Galaxy S20
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14426 Dátum: 2016, 03 19, 16:37:43 »
Köszönet a fórumtársaknak az eddigi segítségért...váltottam Galaxy S5-re!   :taps:
 :ok:

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14427 Dátum: 2016, 03 19, 16:40:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönet a fórumtársaknak az eddigi segítségért...váltottam Galaxy S5-re!   :taps:
 :ok:
Használd örömmel! ☺️

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről