2024, 04 18, 07:15:01
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: GalaxyS 2 - Tapasztalatok  (Megtekintve 1005604 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14400 Dátum: 2014, 11 18, 16:43:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm az eddigi ötleteket.
Tudok állítani hangerőt. Most tűnt fel viszont hogy: Csak hívásnál nem megy a hang, azaz pl zene is simán megy mikor ezt elkezdi csinálni, valamint mielőtt ugye elkezd kicsöngeni a telefon van egy ilyen kis prüntyögés a hangszóróban azt is hibátlanul lejátssza és csak mikor kicsöngene akkor kezd el recsegni.

Az a gondolatom támadt hogy lehet hogy az antenna gyengélkedik?

Ha az antennával lenne a gond, akkor térerő problémák lennének. (Vannak?)

Ha minden hangszóróval (fülhallgató, belső hangszóró, saját kihangosító), akkor az szoftveres problémára utal szerintem, mivel közös a jelenség. Vagy egy olyan hardverelem a ludas, amelyik mindhárom működtetésében szerepet játszik, vagyis alaplapi gond. Az előbbire megoldást jelenthetne (gondolom én), ha feltennél egy merőben másabb (mondjuk CM11) ROM-ot. Amennyiben ugyanazt a jelenséget tapasztalod, akkor igen nagy valószínűséggel hardveres a hiba.

Esetleg még érdemes lenne a modemet kicserélni MS4-re.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető kernelfleck

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung SII
  • PDA ROM: I9100XWLSS
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14401 Dátum: 2014, 11 19, 17:03:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha az antennával lenne a gond, akkor térerő problémák lennének. (Vannak?)

Ha minden hangszóróval (fülhallgató, belső hangszóró, saját kihangosító), akkor az szoftveres problémára utal szerintem, mivel közös a jelenség. Vagy egy olyan hardverelem a ludas, amelyik mindhárom működtetésében szerepet játszik, vagyis alaplapi gond. Az előbbire megoldást jelenthetne (gondolom én), ha feltennél egy merőben másabb (mondjuk CM11) ROM-ot. Amennyiben ugyanazt a jelenséget tapasztalod, akkor igen nagy valószínűséggel hardveres a hiba.

Esetleg még érdemes lenne a modemet kicserélni MS4-re.

Köszönöm szépen CM szépen megoldotta a dolgot és jól érzékelem hogy az aksit se eszi annyira? :)
Azért kicsit számomra furcsa hogy egy főzött rom stabilabban fut mint a gyári :)

Szép napot és még egyszer köszönöm a helpet.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14402 Dátum: 2014, 11 19, 18:36:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen CM szépen megoldotta a dolgot és jól érzékelem hogy az aksit se eszi annyira? :)
Azért kicsit számomra furcsa hogy egy főzött rom stabilabban fut mint a gyári :)

Szép napot és még egyszer köszönöm a helpet.
Nem az h stabilabb, am lehet h az is, csak kevesebb benne a fölösleges baromság :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kernelfleck

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung SII
  • PDA ROM: I9100XWLSS
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14403 Dátum: 2014, 11 20, 16:43:31 »
Wazze csinálja ezzel is. :D De legalább nem minden 2-5 hívás után hanem kb 30-t is bír. Azaz nem kell félóránként újraindítani hanem elég másfél naponta. :D

Akkor azt mondjátok ez hardveres lesz és mehet szervizbe?
De lehet bővülni fog a reggeli kávé + index.hu rutin restart + kávé + index.hu rutinná :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14404 Dátum: 2014, 11 20, 20:19:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Wazze csinálja ezzel is. :D De legalább nem minden 2-5 hívás után hanem kb 30-t is bír. Azaz nem kell félóránként újraindítani hanem elég másfél naponta. :D

Akkor azt mondjátok ez hardveres lesz és mehet szervizbe?
De lehet bővülni fog a reggeli kávé + index.hu rutin restart + kávé + index.hu rutinná :D
Rootolt telefonon tudsz a You are not allowed to view links. Register or Login-val reboot feladatot időzíteni és ha offolod a pin kódot, akkor észre sem fogod venni h újra indult :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kernelfleck

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung SII
  • PDA ROM: I9100XWLSS
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14405 Dátum: 2014, 11 24, 13:57:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootolt telefonon tudsz a You are not allowed to view links. Register or Login-val reboot feladatot időzíteni és ha offolod a pin kódot, akkor észre sem fogod venni h újra indult :)

Uhh zsír köszi a tippet. Így már tökéletes!

Marad a PIN kód, nem szeretek úgyse telefonhívásra kelni :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14406 Dátum: 2014, 11 24, 22:03:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Uhh zsír köszi a tippet. Így már tökéletes!

Marad a PIN kód, nem szeretek úgyse telefonhívásra kelni :D
Némítási feladat szintén Llama-val? Helyszín és időintervallum feltételnek? ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14407 Dátum: 2014, 12 19, 10:00:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor a romhoz való Philz kernelt javasolnám odinnal feltolni ;)

És azt hol találom? :D Kis helpet esetleg kérhetek? :D

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14408 Dátum: 2014, 12 19, 10:30:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És azt hol találom? :D Kis helpet esetleg kérhetek? :D

Bocs h ujra idézek.

Barátnőm telójáról van szó. Már haldoklik de tavaszig még ki kéne húznia valahogy :D
A lényeg h témobileos a cucc. Annak van értelme h a Spitya félre repartosat elteszem aztán utána meg valami stabilnak mondható custom romot és kernelt? Valami kis útmutatót kérnék. :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14409 Dátum: 2014, 12 19, 11:02:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs h ujra idézek.

Barátnőm telójáról van szó. Már haldoklik de tavaszig még ki kéne húznia valahogy :D
A lényeg h témobileos a cucc. Annak van értelme h a Spitya félre repartosat elteszem aztán utána meg valami stabilnak mondható custom romot és kernelt? Valami kis útmutatót kérnék. :D
Akkuidőben nem nagyon fogsz javulni ha romolgatsz. Annyit érdemes megcsinálni, hogy felteszed a legfrissebb gyári romot odinnal You are not allowed to view links. Register or Login loginelsz és utána You are not allowed to view links. Register or Login töltsd le, felteszed odinnal, bebootolod a telefont, végig csinálod a varázslót, utána kikapcs, vissza downloadba, majd You are not allowed to view links. Register or Login felteszed. Ez rootol, utána tudod törölgetni a neked nem tetsző appokat. Ha bármi kérdés van, írj! :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14410 Dátum: 2014, 12 19, 11:42:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkuidőben nem nagyon fogsz javulni ha romolgatsz. Annyit érdemes megcsinálni, hogy felteszed a legfrissebb gyári romot odinnal You are not allowed to view links. Register or Login loginelsz és utána You are not allowed to view links. Register or Login töltsd le, felteszed odinnal, bebootolod a telefont, végig csinálod a varázslót, utána kikapcs, vissza downloadba, majd You are not allowed to view links. Register or Login felteszed. Ez rootol, utána tudod törölgetni a neked nem tetsző appokat. Ha bármi kérdés van, írj! :)

Oke koszi akkor megcsinalom valamikor aztan majd meglatjuk mi lesz :/

Nem elérhető dani

  • Hozzászólások: 101
  • Navigáció / Navigation: sdfasd
  • PDA: note II
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14411 Dátum: 2014, 12 19, 11:45:56 »
Nem emgedi modositani a regi hszt. Sorry.
De szerintem repatritionalni sem artana.  Azt ilyen 1 fajlosnal is lehet? Vagy azt csak a tobb fajlosnal?

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14412 Dátum: 2014, 12 19, 14:36:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem emgedi modositani a regi hszt. Sorry.
De szerintem repatritionalni sem artana.  Azt ilyen 1 fajlosnal is lehet? Vagy azt csak a tobb fajlosnal?
Nem hiszek a repartban, de ha nagyon tutira akarsz menni, akkor tedd fel azt a 3+1 fileosat előtte... :) (én mindig recoveryből (philz után lesz) telepítés előtt végig vipeolok minden partíciót + belső memót és kész)
Arra figyelj h a pit fájlod tutira jó legyen, mert sok partíció szerkezet létezik s2-höz, és a gyári rom ezekből úgy tudom h sokat nem tolerál!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hovajk53

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Bluepanther
  • PDA ROM: 0.7DA.0276
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14413 Dátum: 2014, 12 19, 22:20:32 »
Üdvözletem Uraim .

Mitől lehet hogy az eszköz titkosítása nem működik .

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14414 Dátum: 2014, 12 20, 12:11:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem Uraim .

Mitől lehet hogy az eszköz titkosítása nem működik .
Mindent az utasításoknak megfelelően csináltál? 80% fölött töltőre dugva, stb..?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hovajk53

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Bluepanther
  • PDA ROM: 0.7DA.0276
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14415 Dátum: 2014, 12 20, 21:20:41 »
Igen , 100%-ig feltöltve , és töltőn , mégis állandóan szürke a lehetőség . Sőt , csináltam egy gyári visszaállítást és akkor is ez van .

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14416 Dátum: 2014, 12 21, 15:01:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen , 100%-ig feltöltve , és töltőn , mégis állandóan szürke a lehetőség . Sőt , csináltam egy gyári visszaállítást és akkor is ez van .
Azt írja állítson be egy legalább 6 karakteres 1 számot tartalmazó jelszót!!!
Meg kell változtatni a képernyőzárat jelszóra a fenti kritériumok szerint!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hovajk53

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Bluepanther
  • PDA ROM: 0.7DA.0276
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14417 Dátum: 2014, 12 22, 06:37:31 »
Köszi , ezt ismerem , nekem a Beállítások-Biztonság-Eszköz titkosítása opcióval van gondom . Én arra gondoltam , amikor a készüléket bekapcsolom , ha van sim kártya , kéri a kártya PIN kódját , majd a továbblépésnél kér egy biztonsági kódot , és csak azután jelenik meg a kezdő képernyő (egy másik telómnál így működik ) , és ez a funkció itt is megjelenik , csak valamiért nem aktív . Ha az általad javasoltakat megcsinálom , ez az opció akkor sem működik . Akkor miért tartalmazza ezt a lehetőséget a leírás , és a készülék is . Azért köszi a fáradozásodat .

Nem elérhető symbiota

  • Hozzászólások: 21
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14418 Dátum: 2015, 04 19, 20:32:56 »
Üdv! Lenne egy kérdésem,Galaxy S2 őn(JB 4.1.2 ) ha kihangositom a bejövő hivást a másik fél nemhalja a hangom ez hiba vagy alapból van ez?custom 4.4 romon is igy van.

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9100-el


Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14419 Dátum: 2015, 04 19, 21:19:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv! Lenne egy kérdésem,Galaxy S2 őn(JB 4.1.2 ) ha kihangositom a bejövő hivást a másik fél nemhalja a hangom ez hiba vagy alapból van ez?custom 4.4 romon is igy van.

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9100-el
Hajolj közelebb! :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető audia4

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: samsung I9100
  • PDA ROM: XWLSV
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14420 Dátum: 2015, 06 26, 13:15:57 »
Fórumtársak, segítsetek légyszives!!! S2-es (I9100) T-Home-os telefont nem sikerül függetleníteni. Nagyon sok verzióval próbálkoztam de a SIM lock mindig marad. Valamit kihagyok? 3 fileos XWLSS-el is működik de azzal is csak T kártyával. Valakinek ötlete? Vagy csak a "hivatalos" feloldó kódos verzió járható ezeknél? Ötletet, linket megfelelő romhoz köszönettel vennék!  ;) Üdv:CseLa

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14421 Dátum: 2015, 06 26, 13:47:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fórumtársak, segítsetek légyszives!!! S2-es (I9100) T-Home-os telefont nem sikerül függetleníteni. Nagyon sok verzióval próbálkoztam de a SIM lock mindig marad. Valamit kihagyok? 3 fileos XWLSS-el is működik de azzal is csak T kártyával. Valakinek ötlete? Vagy csak a "hivatalos" feloldó kódos verzió járható ezeknél? Ötletet, linket megfelelő romhoz köszönettel vennék!  ;) Üdv:CseLa
attol mert független romot raksz fel,nem lesz független a teló :D

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14422 Dátum: 2015, 06 26, 21:16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fórumtársak, segítsetek légyszives!!! S2-es (I9100) T-Home-os telefont nem sikerül függetleníteni. Nagyon sok verzióval próbálkoztam de a SIM lock mindig marad. Valamit kihagyok? 3 fileos XWLSS-el is működik de azzal is csak T kártyával. Valakinek ötlete? Vagy csak a "hivatalos" feloldó kódos verzió járható ezeknél? Ötletet, linket megfelelő romhoz köszönettel vennék!  ;) Üdv:CseLa
A magyar törvények tiltják a házilagos függetlenítést, így ez a fórumon sem téma.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14423 Dátum: 2015, 06 28, 08:05:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fórumtársak, segítsetek légyszives!!! S2-es (I9100) T-Home-os telefont nem sikerül függetleníteni. Nagyon sok verzióval próbálkoztam de a SIM lock mindig marad. Valamit kihagyok? 3 fileos XWLSS-el is működik de azzal is csak T kártyával. Valakinek ötlete? Vagy csak a "hivatalos" feloldó kódos verzió járható ezeknél? Ötletet, linket megfelelő romhoz köszönettel vennék!  ;) Üdv:CseLa

Administrator Comment  :warez:





Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető Csocsi

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: i9100
  • PDA ROM: i9100xwlss
Re: GalaxyS 2 - Tapasztalatok
« Reply #14424 Dátum: 2015, 08 26, 00:45:29 »
Szép estét!
Remélem nem nagyon rossz helyen teszem fel a kérdésemet, de nagyon fontos, hogy minél hamarabb választ kapjak...
Nagytudású testvérem a telefonom minden adatát áttette a számítógépre, aminek következtében eltűnt minden a mininaplómból. Mivel kisfiam orvosi megfigyeléséhez fontos adatai és a tünetek is ebben voltam csak (tudom felelőtlenség) letárolva szeretném megkeresni és ha mód van rá visszatenni a telefonomra, hogy ki tudjam jegyzetelni azokat. A problémám az, hogy fogalmam sincs milyen könyvtárban és milyen kiterjesztéssel keressem.
Segíthet problémámon, ha visszamásolok mindent a telefonra vagy csak galibát okozok rajta aminek teljes tönkremenés lesz a vége.
Gyors válaszukat előre is köszönöm!
Csilla