2024, 04 19, 20:57:20

Szerző Téma: iPod Touch általános beszélgetés  (Megtekintve 35664 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
iPod Touch általános beszélgetés
« Dátum: 2011, 04 04, 20:59:25 »
Bár nekem iPod Touch 4G-m van, gondolom idevaló.
Feltettem, eddig semmi gond, most kezdem belakni. Persze SHSH mentés ajánlott update előtt.
De én nem redsn0w-al JB-ztem, hanem sn0breeze-el csináltam custom FW-t amiben aktiváltam a multitasking gestures-t, bár kicsit kicsi a képernyő hozzá, de használható.

Patience: Tudnál csinálni egy új kategóriát az APPLE kategóriába? iOS általános néven, ahol lehetne külön téma Jailbreak-nek, különböző iOS verzióknak stb, mint az Android általános.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető Skippy

  • Hozzászólások: 158
  • Nem: Férfi
  • Gengszter
  • Navigáció / Navigation: igo,sygic aura
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunamics
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2011, 04 10, 17:32:46 »
Helló!
Most galaxy s-em van tetszenek az apple termékek is bár még nem volt egy se. iPhone-t nem akaork mert drága és itt van a galaxy-m ipod touchot megéri megvenni?

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2011, 04 10, 21:17:16 »
Ugyan nekem sincs iPod Touch-om, de mivel iPhone 4-esem van, így azt tudom neked mondani, hogy hihetetlen minőségi cuccot kapnál, ha megvennéd, és sokkal nagyobb élményt tudna neked nyújtani, mint az SGS, ha megveszed, elfogod adni a Galaxy-t, és venni akarsz majd egy iPhone-t is. Ezek után, már a PC-t se szeretnéd használni, és minden áron MAC-et akarsz majd venni! Most talán egy kicsit viccesen fogalmaztam meg, de ez így igaz! Egyszer megtapasztalod az Apple minőséget, és utána nincs megállás! :D

Amúgy én nem vennék ilyet az iPhone mellé, mert annak jobb egy kicsivel a hardware-e is, aztán meg van GSM modul is benne, szóval tudok telefonálgatni. Meg nem is nagyon vinnék magammal ennyi cuccot. Inkább egy iPad-et vagy egy iPad2-est, annak több értelmét látom.

Nem elérhető Skippy

  • Hozzászólások: 158
  • Nem: Férfi
  • Gengszter
  • Navigáció / Navigation: igo,sygic aura
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunamics
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2011, 04 11, 07:53:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyan nekem sincs iPod Touch-om, de mivel iPhone 4-esem van, így azt tudom neked mondani, hogy hihetetlen minőségi cuccot kapnál, ha megvennéd, és sokkal nagyobb élményt tudna neked nyújtani, mint az SGS, ha megveszed, elfogod adni a Galaxy-t, és venni akarsz majd egy iPhone-t is. Ezek után, már a PC-t se szeretnéd használni, és minden áron MAC-et akarsz majd venni! Most talán egy kicsit viccesen fogalmaztam meg, de ez így igaz! Egyszer megtapasztalod az Apple minőséget, és utána nincs megállás! :D

Amúgy én nem vennék ilyet az iPhone mellé, mert annak jobb egy kicsivel a hardware-e is, aztán meg van GSM modul is benne, szóval tudok telefonálgatni. Meg nem is nagyon vinnék magammal ennyi cuccot. Inkább egy iPad-et vagy egy iPad2-est, annak több értelmét látom.

igen hallottam már olyat hogy valaki 1hét alatt full maces lett :D iphonet drágállom majd egy ipod touch 5g vel kezdeném a sort nekem nem baj ha több mindent kell cipelnem sgs emre meg 2év hűségem van pár hónapja vettem.

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2011, 04 11, 14:57:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!
Most galaxy s-em van tetszenek az apple termékek is bár még nem volt egy se. iPhone-t nem akaork mert drága és itt van a galaxy-m ipod touchot megéri megvenni?
Sztem várd meg Patience válaszát neki volt SGS+iTouch páros, most N1+iTouch páros.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2011, 04 11, 15:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem várd meg Patience válaszát neki volt SGS+iTouch páros, most N1+iTouch páros.
Nem volt, van !
Arra amire van, kiváló. Játszani :) De minden másra az androidost használom. (film, böngészés, zene, bár a hangja nagyon szép az ipodnak, csak hát a másolás kissé macerás....)
Sokkal testreszabhatóbb, és nem kell az itunes-on lógni állandóan minden apróságért (film, mp3)
Persze van más megoldás is tudom én.  ;) Megismerni a különbséget, a nyűgöket, szépségeket, arra bőven jó az ipod touch 4g. Ha érdekel keress meg privátban, esetleg megválnék tőle fájó szívvel. 4G, 64 GB-os, 2010 decemberi.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2011, 04 11, 18:43:58 »
Nem gondolom azt, hogy megerőltető benyomni az iTunes-t, aztán ráhúzni a készülékre 100 számot, meg egy filmet. De van rá progi, amit letölthetsz az AppStore-ból, amivel a netről leszedheted az mp3-akat stb., és már egyből le is játszhatod, és hasonló finomságok.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2011, 04 11, 18:57:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem gondolom azt, hogy megerőltető benyomni az iTunes-t, aztán ráhúzni a készülékre 100 számot, meg egy filmet. De van rá progi, amit letölthetsz az AppStore-ból, amivel a netről leszedheted az mp3-akat stb., és már egyből le is játszhatod, és hasonló finomságok.
Na jah, kár hogy nincs minden ismerősnek alapból feltelepítve az itunes  :hmm:
Azért az itunes se tökéletes, itthon 150 progit lát feltelepítve, a munkahelyemen 100-at se.
Androidra is van olyan amivel letöltöd az mp3-at, letölti a borítót, szöveget, le is játszhatod, csengőhangnak beállíthatod :) Film? Én avit szeretnék konvertálás nélkül szaggatásmentesen nézni, mert ahhoz vagyok szokva.
Ne kezdjünk el vitatkozni kérlek, ismerem mindkét rendszert, érzem mik a hiányosságok mindkettőnél, melyik a testreszabhatóbb és felhasználóbarátabb. Tetszik az ios is. Pont amiatt is vettem az ipodot, hogy ne kivülállóként alkossak véleményt róla.   
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2011, 04 11, 19:32:36 »
Én is letöltöttem, így már van a gépemen iTunes... Meg vannak elvileg progik, amik letudják játszani az avi formátumot, de én igazából nem szoktam mobilon nézni filmeket, mert egy 3 és fél - 4 colos kijelző - kinek milyen van -, szerintem nem alkalmas filmezésre. iPad-em nincs, de megmerem kockáztatni, hogy azon is necces lehet élvezni egy filmet...

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2011, 04 11, 20:01:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is letöltöttem, így már van a gépemen iTunes... Meg vannak elvileg progik, amik letudják játszani az avi formátumot, de én igazából nem szoktam mobilon nézni filmeket, mert egy 3 és fél - 4 colos kijelző - kinek milyen van -, szerintem nem alkalmas filmezésre. iPad-em nincs, de megmerem kockáztatni, hogy azon is necces lehet élvezni egy filmet...
Ahol nincs net, ott nem lehet letölteni sem, ám esetleg olyan elmaradott helyeken is átmásolnék valamit az ipodomra. Van az yxflash, pont arra írtam hogy szaggatja az avit. Szerintem lehet fimet nézni ebben a méretben is. Vagy a youtube-hoz, böngészéshez nem kicsi, csak a filmhez? 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2011, 04 11, 20:09:59 »
Nem sok helyen járok, ahol ne lenne internet, szóval nem nagyon kifogás ez az iTunes... Hát szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan, mert YouTubon megnézel egy vicces videót, vagy valami kis tesztet, vagy tényleg bármit, az nagyon max 10 perc, de még annyi se, az még elviselhető...De egy akár 2-3 órás filmet elég lehet megnézni rajta, tényleg soha nem próbáltam, mert egyszerűen az egy csodás filmnek a megcsúfolása, ha egy ilyen kis eszközön nézi az ember.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2011, 04 11, 20:57:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sok helyen járok, ahol ne lenne internet, szóval nem nagyon kifogás ez az iTunes... Hát szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan, mert YouTubon megnézel egy vicces videót, vagy valami kis tesztet, vagy tényleg bármit, az nagyon max 10 perc, de még annyi se, az még elviselhető...De egy akár 2-3 órás filmet elég lehet megnézni rajta, tényleg soha nem próbáltam, mert egyszerűen az egy csodás filmnek a megcsúfolása, ha egy ilyen kis eszközön nézi az ember.
Ok :)
Te így látod, én meg máshogy. Vannak sorozatfüggők is, az pedig nem 2-3 óra, hanem 40-50 perc, és vonaton, buszon, cigiszünetben is megnézhetőek a részek.
Én itt befejeztem, szeretem az ipodot (is)  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2011, 04 11, 22:11:04 »
Szerintem nem gond, ha megvitatjuk azt, hogy ki mint, és hogy látja a dolgokat. Ne érts félre nekem nem az Androiddal van gondom, mert eddig igazából csak 1-2 órán át tudtam még használni... Igaz, hogy az a benyomás nem volt a legjobb, de ott inkább maga a telefon volt gyenge... (HTC Wildfire) Szóval érdemileg még nem tudom azt mondani, hogy jó vagy rossz. De azt viszont tudom mondani, és ajánlani, hogy az Apple cuccok azok nem rosszak, és nyugodtan vehet ilyen terméket, aki a minőségre vágyik.

Nem elérhető Skippy

  • Hozzászólások: 158
  • Nem: Férfi
  • Gengszter
  • Navigáció / Navigation: igo,sygic aura
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunamics
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2011, 04 11, 22:53:35 »
én még örülnék is hogyha fojtatnàtok és még más szakértök is bekapcsolodnannak mert nem nagyon értem hogy pl ha gyakorikerdesekre ranezek akkor az androidosok miért szidjak annyira az appleseket hogy rossz pedig szerintem nem néz ki rossznak... bar olyat is olvastam hogy valaki 3gs utan valtott htcre es szerinte ég és föld a kettö a htc javara...dehat kinek a pap kinek a papné

Nem elérhető TuborgGreen

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 6 Plus
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2011, 04 13, 14:50:44 »
Most már hozzá tudok szólni a filmes témához! Letöltöttem a VLC média playert, ami tökéletes játsza az avi formátumokat, és nem tapasztaltam szaggatást egyik filmnél sem! Ha belepörgetsz rendesen működik, nincs vele gond. Szépen iTunes-ban van egy külön helye, ahol fel lehet tölteni a filmeket! A keresztapát, ami 1,38 Giga felrakta 1 perc 40 másodperc alatt... Ennyit kellett csak pepecselni az iTunessel, szerintem kibírható ez az idő!

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Szóval, iPod Touch-ra, iPhone -ra is van lehetőség olyan médialejátszót rakni, ami kezel sok formátumot(.avi, .mkv, .ts, .mov, .mp4, .m4v), és normálisan, akadásmenetesen, szépen képes lejátszani a videókat!

Nem elérhető Skippy

  • Hozzászólások: 158
  • Nem: Férfi
  • Gengszter
  • Navigáció / Navigation: igo,sygic aura
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunamics
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2011, 06 02, 19:02:09 »
ipod touch mikor szokott kijönni?mert lehet hogy nem iphone5öt csak egy ipod touch 5öt veszek először csak nemtudom hogy mikor szokott kijönni az új. iphone-al együtt vagy utána vagy előtte?:D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2011, 10 16, 17:40:45 »
Kb 4 óra szenvedés után felment az ios5 az ipod touch 4g-re. No nem a Dellkémről, mert azzal az Atyaúristennek se sikerült. Végiggoogleztam mindent a 3194-es hibaüzenettel kapcsolatban, mindent megcsináltam amit találtam, (a Windowst nem raktam újra :P) és a végén megkérdeztem a családot kinek a gépén nincs még itunes, arra lecsaptam, felraktam rá, és láss csodát egyből frissített.
Megnéztem ezt az új remekművet, és hát, izé, khm, azt hiszem egyhamar nem frissítem a jó kis JB-elt Ipad2-met erre. Gagyi androidosra hajazó notifi bar, igazán kitalálhattak volna valami egyedit  >:( Vajon a lock-ot ki lehet már kapcsolni?  Százalékos akkukijelzést se találtam. Nincsenek nagy igényeim, ez a kettő nem lenne rossz, de úgy látom megint nem úszom meg a JB-t.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető tompiq

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia I900
  • PDA ROM: VM6.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2011, 10 26, 18:44:13 »
Sziasztok!

Találtam egy Ipod-ot!
aminek a cikkszáma: A1213     modellszáma: MA623LL
ehhez a készülékhez kéne nekem leírás magyar nyelven (használati útmutató), meg egy magyar nyelvű porgramok hozzá!
előre is köszönöm a segíetséget!én nagyon hülye vagyok ehhez!
köszi4
ciao

Nem elérhető ZsDaniel

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2011, 10 26, 19:05:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Találtam egy Ipod-ot!
aminek a cikkszáma: A1213     modellszáma: MA623LL
ehhez a készülékhez kéne nekem leírás magyar nyelven (használati útmutató), meg egy magyar nyelvű porgramok hozzá!
előre is köszönöm a segíetséget!én nagyon hülye vagyok ehhez!
köszi4
ciao
Google szerint ez a legelső iPod Touch, erre magyar nyelvű szoftver nincs (legutolsó szoftver rá: 3.1.3, JailBreak elérhető: You are not allowed to view links. Register or Login (lehet egy aloldalán)), használati utasítást én még az újabbakhoz sem találtam.

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető tompiq

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia I900
  • PDA ROM: VM6.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2011, 10 26, 19:24:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Google szerint ez a legelső iPod Touch, erre magyar nyelvű szoftver nincs (legutolsó szoftver rá: 3.1.3, JailBreak elérhető: You are not allowed to view links. Register or Login (lehet egy aloldalán)), használati utasítást én még az újabbakhoz sem találtam.

Köszi szépen a segítséget!
hálás köszönetem!

Nem elérhető tompiq

  • Hozzászólások: 23
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Omnia I900
  • PDA ROM: VM6.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2011, 10 28, 10:07:29 »
Hali!

az lenne a kérdésem, hogy mit kezdjek a talált Ipod-dal?
honnan tudok rá progikat szerezni?
valami oylat amivel tudom használni a gépemmel(laptop) tudok rá zenét rakni, ilyenek!ilyen progi kéne nekem!
előre is köszi a segítséget!
ciao

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2011, 10 28, 15:53:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

az lenne a kérdésem, hogy mit kezdjek a talált Ipod-dal?
honnan tudok rá progikat szerezni?
valami oylat amivel tudom használni a gépemmel(laptop) tudok rá zenét rakni, ilyenek!ilyen progi kéne nekem!
előre is köszi a segítséget!
ciao
Biztos sír utána aki elhagyta :(
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Velence

  • Hozzászólások: 92
  • Gyűjtő
  • PDA: S3 a legújabb
  • PDA ROM: XXBLG8
iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2014, 03 24, 17:28:05 »
Ipod is disabled connect to itunes -ra kene megoldast talalni.
DFU modba se tudom rakni, logo utan siman elindul es visszakapom a fenti uzenetet.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2014, 03 24, 17:39:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ipod is disabled connect to itunes -ra kene megoldast talalni.
DFU modba se tudom rakni, logo utan siman elindul es visszakapom a fenti uzenetet.

Nem iOS 7 Apple ID Lock van rajta? Meg kell kérni a gazdáját, hogy oldja fel, ha már megvetted tőle. Másként nem fog menni, az Apple szerverek csak azzal az ID-val engedik újra aktiválni, amivel zárolásra került.

Nem elérhető Velence

  • Hozzászólások: 92
  • Gyűjtő
  • PDA: S3 a legújabb
  • PDA ROM: XXBLG8
iPod Touch általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2014, 03 24, 18:03:19 »
Nem (tunik) 7-es(nek).

Van egy kis potty, amire pottyintve az alabbiak jelennek meg:
Voice control
Favourites
Home (nem mukodik)
Device ezen belul
Lock screen (kikapcsolodik a kepernyo)
Rotate screen
Hangero
Gestures
Shake
Screenshot
Multitasking

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login