2024, 04 23, 12:05:39

Szerző Téma: [ROM] MIUI 2.3.4. for Galaxy S - NO MORE MCG UPDATES!  (Megtekintve 77921 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
[ROM] MIUI 2.3.4. for Galaxy S - NO MORE MCG UPDATES!
« Dátum: 2011, 03 11, 10:47:30 »
Magyar leírás sonyz7 kolléga jóvoltából:  ;)

MIUI ROM telepítés - Gyakorlatot igényel, csak saját felelősségre!

TIPP: A MIUI rom minden hét PÉNTEKI napján frissül!

1. Ha 2.1-ed vagy, akkor frissítened kell 2.2-re!
2. Ha már 2.3-on vagy, akkor viszont viszont vissza kell térned 2.2-re!
3. Töltsd le a samfirmware-ről a js5-js8-at, és Odinnal tedd fel!
4. Odinnal tedd még rá a js5, vagy a You are not allowed to view links. Register or Login is!
5. hagyd nyugodtan elindulni, majd másold fel ezt a két fájlt a belső sd-re:
        1. MIUI ROM
        2. galaxys-efsbackup.zip

6. Odinnal telepítsed fel a speedmod K13C (D) kernelt, itt nem kell repartition. Ha elindult, kapcsold ki, majd tedd recoverybe, és installáld az efs backup zippet. Ha kész vagy vedd ki az akkut, és tedd vissza. NE indítsd újra!

7. Tedd download módba, és Odinnal rakd fel a cm7 kernelt, az auto reboot NE legyen kipipálva! Ha kész vagy tedd recoverybe úgy, hogy egyszerre nyomod a hangerő fel és home és bekapcs. gombokat, majd ha elindul, elengeded a bekapcsoló gombot. Kicsit tovább kell nyomva tartani a hang fel és home gombokat a szokásosnál.
8. a recoveryben mounts and storage, és formázd a system, a data és cache partíciókat, majd vissza a recovery fő menüjébe, és
9. MOST installálhatod a miui romot! Ha kész reboot, 2-3 perc és remélem örülünk!!!

A szükséges fájlok az xda-n megtalálhatók:
a) You are not allowed to view links. Register or Login
b) You are not allowed to view links. Register or Login
c) You are not allowed to view links. Register or Login vigyázat! az eredeti MIUI rom mindig KÍNAI nyelvű, tehát kell hozzá az angol nyelvi csomag, vagy a magyar (angol az előbbi linken, magyar ld. lentebb)
d) You are not allowed to view links. Register or Login



Az MCG féle ROM nem támogatott már!
Próbáld ki Galnet változatát!

Telepítők (az 5.1 és 9. lépéshez)

Mambo, currydude és galnet: You are not allowed to view links. Register or Login Legfrissebb romjuk letöltése: You are not allowed to view links. Register or Login
TIPP: Az alábbi logón mindig látható a legfrissebb verzió kódja.

Amennyiben v5-ös verzió telepítése során bootloop-ba ütközöl, akkor itt egy kis segítség atomkacsa tollából: You are not allowed to view links. Register or Login

Bozdag: You are not allowed to view links. Register or Login

Magyar nyelvi csomagok és a telepítők: You are not allowed to view links. Register or Login

 :taps: :taps: :ok: :ok: A nyelvi csomagokért ezer hála és köszönet bmarko82 fórumtársunknak!  :ok: :ok: :taps: :taps:

Szerk: - patience, marcedli, htzs, rondzsy89
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mrperfect

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Samsung I9000 Galaxy S
  • PDA ROM: Tsunami X JB 1.5
Re: Re: MIUI rom
« Reply #1 Dátum: 2011, 03 29, 10:36:45 »
Nekem xda-n úgy tűnik mintha ez átment volna stable verzióba..  :taps: :taps: :taps:
"As of 28th March: MIUI has gone official, thanks to plane501 AND zygame"

Valaki próbálta már esetleg?

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: MIUI rom
« Reply #2 Dátum: 2011, 04 03, 22:21:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem xda-n úgy tűnik mintha ez átment volna stable verzióba..  :taps: :taps: :taps:
"As of 28th March: MIUI has gone official, thanks to plane501 AND zygame"

Valaki próbálta már esetleg?
:pp most fontolgatom, hogy belekóstolok, amolyan ínyensgének ígérkezik. Nyamm-nyamm  :D

PAAATIIII!!!!
Szerintem át kellene ezt a topikot rakni a GB gyűjteménybe. Már ahogy én kis pontocska látom ezt...  ;)
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: MIUI rom
« Reply #3 Dátum: 2011, 04 03, 22:47:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:pp most fontolgatom, hogy belekóstolok, amolyan ínyensgének ígérkezik. Nyamm-nyamm  :D

PAAATIIII!!!!
Szerintem át kellene ezt a topikot rakni a GB gyűjteménybe. Már ahogy én kis pontocska látom ezt...  ;)

Köszönöm szépen!
Közben én sem voltam rest, fel is toltam feszt.  :D
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Re: MIUI rom
« Reply #4 Dátum: 2011, 04 03, 22:59:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen!
Közben én sem voltam rest, fel is toltam feszt.  :D
Várom a tapasztalatokat  :)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

bezke

  • Vendég
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #5 Dátum: 2011, 04 03, 23:14:32 »
Én is. Ki tudja....

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: MIUI rom
« Reply #6 Dátum: 2011, 04 04, 02:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Várom a tapasztalatokat  :)
- MIUI launcher első blikkre felejtős (érdekes, de nem veszem a fáradságot, hogy órákat töltsek az alkalmazások ilyen-olyan csoportosításával, Zeam játszik)
- képernyő elforgatás nem működik (bocs, hogy nem a trendy műxik terminológiát használom  ;) )
- online téma, háttérkép letöltés, ikonkészlet testreszabás  :ok:
- hihetetlen gyors  :ok:
- egyedi lock screen: háromféle megnyitási lehetőség (tárcsázó, sms, launcher)
- körközös akksikijelzést nem láttam, de van egy szuper érdekes megoldás: a képernyő legfelső részén egy vékony zöld csík jelzi a töltösséget, töltés alatt pedig jobbról-balra egy-egy kis pötty vándorol (lerajzoltam volna, a shootme nem működik, vagy én vagyok béna)
- három részre osztott osztott notify ablak: üzenetek, alkalmazások/feladatkezelő, kapcsolók
- beállítási lehetőség, hogy az alkalmazásokat kilépéskor bezárja-e vagy eltegye a polcra
- majd a nagyok megmondják, mi a van a háttérben, de mintha egy CM unokatestvér lenne
- fájlrendszer típusát nem találtam, feltételezem, hogy ext4 lehet
- kamera elég benga (mint CM)
- mindenféle beállítások, statisztikák (részletes akksihasználat, mobil adat használat kjelzés/figyelés  :ok:
- Calendar snooze app fc-zik (egyéni szoc.prob.)
- a fogyasztására én is kíváncsi vagyok ??

Érdekes, izgalmas, egyelőre marad, szerintemtem komoly alternatívája lehet a CMnek az ínyencek körében.  :taps:
Holnap tesztelem a GPS-t, egy fél napot mindenképpen marad.  :D
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető miskolczi74

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: i9000xxjpx
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #7 Dátum: 2011, 04 04, 07:32:24 »
Én is kipróbáltam. Nem rossz, de nálam a külső sd kártyan nem akart működni. Csak a belső memoriát látta. A camera tényleg s...... A többi egész jó lenne :)

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: Re: MIUI rom
« Reply #8 Dátum: 2011, 04 04, 10:42:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
- MIUI launcher első blikkre felejtős (érdekes, de nem veszem a fáradságot, hogy órákat töltsek az alkalmazások ilyen-olyan csoportosításával, Zeam játszik)
- képernyő elforgatás nem működik (bocs, hogy nem a trendy műxik terminológiát használom  ;) )
- online téma, háttérkép letöltés, ikonkészlet testreszabás  :ok:
- hihetetlen gyors  :ok:
- egyedi lock screen: háromféle megnyitási lehetőség (tárcsázó, sms, launcher)
- körközös akksikijelzést nem láttam, de van egy szuper érdekes megoldás: a képernyő legfelső részén egy vékony zöld csík jelzi a töltösséget, töltés alatt pedig jobbról-balra egy-egy kis pötty vándorol (lerajzoltam volna, a shootme nem működik, vagy én vagyok béna)
- három részre osztott osztott notify ablak: üzenetek, alkalmazások/feladatkezelő, kapcsolók
- beállítási lehetőség, hogy az alkalmazásokat kilépéskor bezárja-e vagy eltegye a polcra
- majd a nagyok megmondják, mi a van a háttérben, de mintha egy CM unokatestvér lenne
- fájlrendszer típusát nem találtam, feltételezem, hogy ext4 lehet
- kamera elég benga (mint CM)
- mindenféle beállítások, statisztikák (részletes akksihasználat, mobil adat használat kjelzés/figyelés  :ok:
- Calendar snooze app fc-zik (egyéni szoc.prob.)
- a fogyasztására én is kíváncsi vagyok ??

Érdekes, izgalmas, egyelőre marad, szerintemtem komoly alternatívája lehet a CMnek az ínyencek körében.  :taps:
Holnap tesztelem a GPS-t, egy fél napot mindenképpen marad.  :D
folyt.
- képernyő elforgatás: khm, érdekes. Újraindítás után elindult, viszont a menü és back gombok megszűntek létezni. Képernyő lock/unlock után most mindkettő megy.
- MIUI launcher nem elfordulós
- beállítási lehetőség, hogy az alkalmazásokat kilépéskor bezárja-e vagy eltegye a polcra - ezt álmodtam (MIUI launcher opciónál van ilyesmi, csak nem erre vonatkozik)
- fogyasztás: pár lemerítés / feltöltés után illik majd statisztikát mondani (whitefülűek kihallhatják, hogy elsőre nem nyűgözött le, hajnali kettőkor húztam le, és 40% alatt van  :'()
- a képernyőnek van egy érdekes enyhén sárgás-szürkés alaptónusa (mint a CM-nél, ahol ezeket állítani lehet)
- automatikus fényerőszabályozással beállított érték nekem kicsit kevésnek tűnik, illetve valahogy nem konzekvens a működése
- gps: hidegen 20 mp alatt talált és fogott 7-8 holdat, pontossága rendben van  :ok:
- wifit stabilan tartja (ha valaki próbálná, és nem tudna feljelentkezni valami megszokott helyre: advanced wifi settings, regulatory domains, number of channels számát állítani (nálam 13 a nyerő). hogy honnan tudom? Hát mert CM-nél pont ugyanez volt...
- bluetooth ok
- usb mount megy
- sms szintén témázható
- quadrant rajongóknak: 1779 (öt mérés átlaga) - nekem olyan ext4-es onenandos teljesítmény, mint a cm - miért ehhez hasonlítom állandóan???

Remélem más is kedvet kap, és kiegészíti a fentieket az észrevételeivel

 
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #9 Dátum: 2011, 04 04, 15:43:09 »
RC3c!
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #10 Dátum: 2011, 04 04, 23:52:52 »
A tegrak kernel témában legalább összejött négy ember az ultihoz, itt most egyedül passziánszozom, de legalább senki sem zavar.

A MIUI-ba beleszerettem. Egy csomó minden plussz hasznos szolgáltatás van benne, amit eddig külső appokkal oldottam meg, pl. a rendszer és appok+data visszaállítása, mibil adatforgalom figyelés. Legújabb felfedezéseim a lockscreen-nel kapcsolatosak, töltés alatt húzigálós csík színe jelzi akksi töltöttségét, egy kis plussz animációval megbolondítve, és nem fogadott hívás, bejövő sms esetén a megfelelő helyen nyomvatartva a csíkot megjelennek a hívó adatai, illetve az üzenet.
És még sokan mások.

És két kép, némi illusztráció a sok próza után - ahogy én látom a MIUI-t.  :D
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #11 Dátum: 2011, 04 05, 02:03:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A tegrak kernel témában legalább összejött négy ember az ultihoz, itt most egyedül passziánszozom, de legalább senki sem zavar.

A MIUI-ba beleszerettem. Egy csomó minden plussz hasznos szolgáltatás van benne, amit eddig külső appokkal oldottam meg, pl. a rendszer és appok+data visszaállítása, mibil adatforgalom figyelés. Legújabb felfedezéseim a lockscreen-nel kapcsolatosak, töltés alatt húzigálós csík színe jelzi akksi töltöttségét, egy kis plussz animációval megbolondítve, és nem fogadott hívás, bejövő sms esetén a megfelelő helyen nyomvatartva a csíkot megjelennek a hívó adatai, illetve az üzenet.
És még sokan mások.

És két kép, némi illusztráció a sok próza után - ahogy én látom a MIUI-t.  :D
Köszönjük a beszámolókat, azért mert nem alakult még ki vita ebben a topikban az még nem azt jelenti, hogy nem olvassuk. :)
Kacérkodtam én is ezzel a rommal egyszer egy korai verziót feltettem amiben elég sok minden nem működött még akkor azt mondtam majd ha készen lesz teszek vele még egy próbát, lehet eljött ez az idő.
Igazából az tart vissza, hogy ismerve magam akkor egyből neki állnék a magyarításnak és most nem sok időm lenne rá.

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #12 Dátum: 2011, 04 05, 09:13:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönjük a beszámolókat, azért mert nem alakult még ki vita ebben a topikban az még nem azt jelenti, hogy nem olvassuk. :)
Kacérkodtam én is ezzel a rommal egyszer egy korai verziót feltettem amiben elég sok minden nem működött még akkor azt mondtam majd ha készen lesz teszek vele még egy próbát, lehet eljött ez az idő.
Igazából az tart vissza, hogy ismerve magam akkor egyből neki állnék a magyarításnak és most nem sok időm lenne rá.
Ma reggel eszembe jutott a magyarítás. Igazából még sosem csináltam ilyet, nem tudom mivel jár, de ha van olyan részfeladat, amiben esetleg tudok segíteni, akkor beszéljünk a dologról.
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #13 Dátum: 2011, 04 05, 09:23:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma reggel eszembe jutott a magyarítás. Igazából még sosem csináltam ilyet, nem tudom mivel jár, de ha van olyan részfeladat, amiben esetleg tudok segíteni, akkor beszéljünk a dologról.
Rendben  :ok:
Közben felraktam én is :)
1. Elsőre törölte az efs mappát és nem is tudtam visszaállítani.
2. Nem volt mobil net.
3. Az előlapi gombok csak egy képernyő lezárás után működtek de utána nem volt gond.
4. Nem megy az ADB (ezt még nem tudtam megoldani :( )

Nekem az alap launcherrel nincsen semmi problémám, tetszik.
Kóstolgatom egyelőre. A futása az gördülékeny abban semmi hiba.
Sikerült végülis megoldani ezeket a dolgokat de még van mit csiszolni rajt.

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #14 Dátum: 2011, 04 05, 13:31:33 »
Feltettem én is csak ugy próbára.Hát nem semmi a benne lévő animáció sorozat  :shock: Kár hogy nem tökéletes.Nekem például minimum 3 perc butolás után,mire kapok telefon szignált a telenortol.Azután még legalább 2 perc mire megjön a net is.Mi van a kamerával hogy ilyen piros kék csikos.Egyre kerestem hol van beállitás mint a tv kártyáknál(pal ,ntsc)  :D Tele sok érdekességgel de sajnos rengeteg hibával még. :'(
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #15 Dátum: 2011, 04 05, 13:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem én is csak ugy próbára.Hát nem semmi a benne lévő animáció sorozat  :shock: Kár hogy nem tökéletes.Nekem például minimum 3 perc butolás után mire kapok telefon szignált a telenortol.Azutén még legalább 2 perc mire megjön a net is.Mi van a kamerával hogy ilyen piros kék csikos.Egyre kerestem hol van beállités mint a tv kártyáknál(pal ,ntsc)  :DTele sok érdekességgel de sajnos rengeteg hibával még. :'(
Nekem most a legnagyobb problémám vele, hogy nem megy a market jobban mondva megy csak letölteni, telepíteni nem tudok semmit mert azt írja a készülék nem támogatott. :(

Nem elérhető rajker

  • Hozzászólások: 1984
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HERE
  • PDA: Mate 10 pro
  • PDA ROM: Gyári
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #16 Dátum: 2011, 04 05, 13:51:31 »
Nállatok se  nincs külső SD ???
Nem szégyen a tanulás

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #17 Dátum: 2011, 04 05, 14:06:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nállatok se  nincs külső SD ???

Úgy látom egyszerre értünk rá szétromolni az SGS-ünket ;), sajnos nálam sem látszik a külső SD! :(

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #18 Dátum: 2011, 04 05, 15:02:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy látom egyszerre értünk rá szétromolni az SGS-ünket ;), sajnos nálam sem látszik a külső SD! :(
ezt olvasom az xda-n:
At the moment the external sdcard will not be mounted and your pc will not see 2 drives. However, if you try using miui music, your songs stored in the external sdcard will be able to play.

This is a workaround that zygame had implemented using placeholder. not sure if my interpretation is correct, but i take it that the external sdcard is a virtual drive linked to the emmc. correct me if i'm wrong. so if you access your external sdcard, you are actually accessing the emmc. but mounting will not be possible because external sdcard is not a physical drive.
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #19 Dátum: 2011, 04 05, 15:13:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt olvasom az xda-n:
At the moment the external sdcard will not be mounted and your pc will not see 2 drives. However, if you try using miui music, your songs stored in the external sdcard will be able to play.

This is a workaround that zygame had implemented using placeholder. not sure if my interpretation is correct, but i take it that the external sdcard is a virtual drive linked to the emmc. correct me if i'm wrong. so if you access your external sdcard, you are actually accessing the emmc. but mounting will not be possible because external sdcard is not a physical drive.
Nem az a baj, hogy a pc nem látja, hanem az, hogy a telefon se. :( Te nem használsz külső sd kártyát?

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #20 Dátum: 2011, 04 05, 16:07:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem az a baj, hogy a pc nem látja, hanem az, hogy a telefon se. :( Te nem használsz külső sd kártyát?
Minden rosszban van valami jó.
A rossz az, hogy, hogy a szépen megvásárolt Sygic Mobile Maps navigációs szoftverem nem fut GB-en. A jó az, hogy így nem hiányzik az ext sd. De meg is fordíthatnám: gáz, hogy nem megy az ext sd, de milyen jó, hogy nem hiányzik, a Sygic úgyse futna. And always look on the bright side of life...  :D :D :D
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #21 Dátum: 2011, 04 05, 16:33:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden rosszban van valami jó.
A rossz az, hogy, hogy a szépen megvásárolt Sygic Mobile Maps navigációs szoftverem nem fut GB-en. A jó az, hogy így nem hiányzik az ext sd. De meg is fordíthatnám: gáz, hogy nem megy az ext sd, de milyen jó, hogy nem hiányzik, a Sygic úgyse futna. And always look on the bright side of life...  :D :D :D
Hát ha keresztre feszítesz is (Brian ;)), akkor is azt mondom, hogy.... JÓ ez a miui! DE amíg nem megy a külső sd, addig számomra sajnos csak egy pár órás játék volt, így nem tudok zenét hallgatni, videókat nézni, mer' ugye minden a ott van. :p

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #22 Dátum: 2011, 04 05, 18:09:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ha keresztre feszítesz is (Brian ;)), akkor is azt mondom, hogy.... JÓ ez a miui! DE amíg nem megy a külső sd, addig számomra sajnos csak egy pár órás játék volt, így nem tudok zenét hallgatni, videókat nézni, mer' ugye minden a ott van. :p
Az ext sd-re lehet, hogy találtam gyógyírt, este kipróbálom, és visszajelzek.
Örülök, hogy értjük egymást brájenileg :-)
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető htzs

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1870
  • PDA: SGS i9000
  • PDA ROM: CM10.1 - vagy bármi más JB 4.2
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #23 Dátum: 2011, 04 05, 20:11:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most a legnagyobb problémám vele, hogy nem megy a market jobban mondva megy csak letölteni, telepíteni nem tudok semmit mert azt írja a készülék nem támogatott. :(
Tényleg gáz. Tudom nem vígasztal, másutt megy...
J á n o s   h á r o m   t i z e n h a t

Nem elérhető sonyz7

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2487
  • Nem: Férfi
  • PDA: Oneplus 5
  • PDA ROM: Oreo
Re: MIUI 2.3.3 for Galaxy S - v1.4.1
« Reply #24 Dátum: 2011, 04 05, 23:35:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az ext sd-re lehet, hogy találtam gyógyírt, este kipróbálom, és visszajelzek.
Örülök, hogy értjük egymást brájenileg :-)
Hú, nálam Brájen alap! :D Viszont ha nem írsz vissza gyógyírileg, akkor le foglak lökni a palóla, nagyon dúlván! rotfl