2024, 04 19, 11:52:54
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Mini S5570 általános  (Megtekintve 179004 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #25 Dátum: 2011, 06 01, 17:25:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Sajna még nem sikerült.Az van,hogy találtam egy progit a markecen amivel mélyen szimpatizálok,ez lenne az ANDROBEX.Csak hát az történt,hogy a galaxy s-en indítom a marketen a keresést akkor van találat,ha a galaxy minivel keresem a marketen, akkor nincs találat (androbex).Ki a franc érti ezt !?>:(
Asszem ha így halad a dolog akkor a mini kuka lakó lészen! :D Az asszonyt megtámogatom a nagy galaxy-val,magam pedig valami 2magvas újdonsággal. :oops: :taps:
Találtam két programot is ami esetleg működhet, de ezek se szeretnek minden ROM-ot és telefont :hmm: Mér nem tudják megcsinálni, hogy mindennel menjen? ???
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #26 Dátum: 2011, 06 14, 16:48:24 »
Sziasztok! Segitséget kérek a külső billentyüzet kiválasztása ügyében. Telepitve van a Smart Keyboard, pipa be, de nincs billentyüzet váltó menű, mint a nagy tesónál.  >:( mindig a régi marad!

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #27 Dátum: 2011, 06 14, 18:50:16 »
Megvan! A beállitás gombot a billentyűzeten sokáig nyomni, és előjön a váltás menű.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #28 Dátum: 2011, 06 14, 19:13:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Segitséget kérek a külső billentyüzet kiválasztása ügyében. Telepitve van a Smart Keyboard, pipa be, de nincs billentyüzet váltó menű, mint a nagy tesónál.  >:( mindig a régi marad!
ha hosszan nyomsz egy üres beviteli mezőre, akkor nem ugrik fel a Beviteli mód ablak?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #29 Dátum: 2011, 06 15, 11:48:21 »
Ezt most nem igazán tudom kipróbálni mivel anyámé a telefon, de ma reggel azt mondta, hogy lefagyott a teló és nem először. Utánanézvén a problémának azt olvastam hogy a factory hard reset segitett valakinek, de nem a menűs féle hanem a kód beütéses. *2767*3855# ha minden igaz. *#*#7780#*#* a factory reset (mod.)

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #30 Dátum: 2011, 06 17, 22:53:56 »
Ma nagyot szivtam a készülékkel. MMS miatt. Az a helyzet, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a teló csak úgy tud küldeni és fogadni MMS-t ha van internet előfizetésed. Nekem nem volt, de a Start csomag rajta volt az előfizetésben, ment az is MMS, de 1.5 hét alatt úgy csinált a telefon 10000Ft. adatforgalmat, hogy anyám "használta". Ez nálam valószinüleg 100000 lett volna! :shock:
Amikor letiltottam az internet forgalmat a teló semmilyen féleképpen nem tudott MMS-t kezelni, beállitásokat ellenőriztünk, a szervizben ujrarakták, de nem megy az MMS. Amikor él az adatforgalom minden baba, de akkora számlát csinál neked, hogy híd alá költözöl!
Vajon a független Romok is így müködnek ezen a készüléken? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #31 Dátum: 2011, 06 17, 23:06:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma nagyot szivtam a készülékkel. MMS miatt. Az a helyzet, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a teló csak úgy tud küldeni és fogadni MMS-t ha van internet előfizetésed. Nekem nem volt, de a Start csomag rajta volt az előfizetésben, ment az is MMS, de 1.5 hét alatt úgy csinált a telefon 10000Ft. adatforgalmat, hogy anyám "használta". Ez nálam valószinüleg 100000 lett volna! :shock:
Amikor letiltottam az internet forgalmat a teló semmilyen féleképpen nem tudott MMS-t kezelni, beállitásokat ellenőriztünk, a szervizben ujrarakták, de nem megy az MMS. Amikor él az adatforgalom minden baba, de akkora számlát csinál neked, hogy híd alá költözöl!
Vajon a független Romok is így müködnek ezen a készüléken? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
elő kell fizetni a legkisebb túlforgalmazás nélküli csomagra (t-nél kb. Havi 1000.- Ft) és nem kell rettegni a számla miatt.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #32 Dátum: 2011, 06 17, 23:29:24 »
 >:( INKÁBB SÖRRE KÖLTÖTTEM VOLNA A TIZEST >:(

Nem elérhető vip23

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: I9000XWJM1
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #33 Dátum: 2011, 06 18, 17:29:25 »
Érdekelne hogy hogyan lehet egy sérült imei-t kijavitani egy galaxy mini telefonon, ha valakinek lenne ötlete vagy megoldása hálásan megköszöném! Ugy néz ki hogy a root miatt történt egy baleset, éspedig letörlödött vagy megsérült az imei azonosítóm, a telefon státusnál mindenhol UNKNOWN üzenet jelenik meg és sajnos nem segitett rajta sem az Odin sem a Jtag, egyszerüen nem sikerül kijavitani a hibát..A telefon másképp müködik lehet flashelni, megy gps, wi-fi, bluetooth és persze periodikusan rebootol..de mivel nincs nincs hálozati jel használhatatlan! Mindenki szoftware problémát mondd de megoldás nincs!

Nem elérhető roti86

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N410
  • PDA: Samsung Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XXKPK
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #34 Dátum: 2011, 06 19, 11:04:35 »
Sziasztok,

Jómagam is beléptem a Mini tulajok körébe Még csak ismerkedünk, addig nem is akarom lehúzni a gyári fóliát amíg nem veszek rá egy normálisat.

A kijelző felbontásával kapcsolatosan: én rosszabbra számítottam, ezen és az Ace-n gondolkoztam, de nekem nem ér +20K- a kamera és a HVGA felbontás.

Nem tudjátok mi a különbség a S5570XWKC1 (március 3) és a S5570XWKC7 (március 28) között?

Nem találtam semmi changelog-ot a neten.... A telefonom telenoros és alapból XWKC1-el kaptam.

vip23: A root ilyen veszélyes? Nem Super-one-click progit használtál? Azzal egész egyszerűnek tűnik a folyamat...
Roti86

Nem elérhető vip23

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: i9000
  • PDA ROM: I9000XWJM1
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #35 Dátum: 2011, 06 19, 14:18:19 »
De igen, a Super-one-click modszert használtam én is, de ugy latszik valamelyik rootot igénylő program volt a probléma okozoja! A legnagyobb gond hogy nincs rá megoldás, legalábbis egyenlöre, ezért is irtam ide..Az általad használt froyo, tudomásom szerint a legujabb, ugyhogy ne foglalkoz más rom telepitésével!

Nem elérhető roti86

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N410
  • PDA: Samsung Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XXKPK
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #36 Dátum: 2011, 06 19, 14:41:39 »
Sziasztok,

Új ROM a Samfirmwaren: You are not allowed to view links. Register or Login Android 2.3.4!!! Jelszó a kicsomagoláshoz: samfirmware.com.

Vállalkozó szelleműeknek kötelező, várom a véleményeket (gyorsaság, akku merülés stb...)

Idézet
De igen, a Super-one-click modszert használtam én is, de ugy latszik valamelyik rootot igénylő program volt a probléma okozoja! A legnagyobb gond hogy nincs rá megoldás, legalábbis egyenlöre, ezért is irtam ide..Az általad használt froyo, tudomásom szerint a legujabb, ugyhogy ne foglalkoz más rom telepitésével!

Köszi, Froyobol lehet az a legújabb, de már van nem hivatalos 2.3.4 is. Egyelőre én még nem kísérletezek vele, kezdő vagyok még az Odinhoz. ;)
Roti86

Nem elérhető romcika

  • Hozzászólások: 40
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: XXLPQ TurkbeyIcsV1
  • Skype: romcika
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #37 Dátum: 2011, 06 19, 16:42:50 »
Anyámnál megoldottam az MMS-t! Ugye van a telefonon két profil a WnW és T-MobileMMS. Én meg fogtam és detto bemásoltam az MMS beállitásokat a WnW profilba! És lám megy! Már csak azt kéne kitalálni, hogy miért csak az előfizetésemhez tartozó telefonokra tudom küldeni MMS-t, más telefonra visszadob "szerverválaszhiba" jelzéssel. Valakine ötlete?

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #38 Dátum: 2011, 06 19, 17:54:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Új ROM a Samfirmwaren: You are not allowed to view links. Register or Login Android 2.3.4!!! Jelszó a kicsomagoláshoz: samfirmware.com.

Vállalkozó szelleműeknek kötelező, várom a véleményeket (gyorsaság, akku merülés stb...)

Köszi, Froyobol lehet az a legújabb, de már van nem hivatalos 2.3.4 is. Egyelőre én még nem kísérletezek vele, kezdő vagyok még az Odinhoz. ;)
Én feldúrtam,igaz az asszonyé a teló,oroszul indult,de van benne magyar nyelv.a google voice ebben sincs még benne.Akkuról majd pár nap után.Kernel nincs hozzá valahol?

Nem elérhető roti86

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N410
  • PDA: Samsung Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XXKPK
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #39 Dátum: 2011, 06 20, 20:49:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én feldúrtam,igaz az asszonyé a teló,oroszul indult,de van benne magyar nyelv.a google voice ebben sincs még benne.Akkuról majd pár nap után.Kernel nincs hozzá valahol?

Szerintem még nincs, tegnap jött ki ez a rom, így elég új :)
Roti86

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #40 Dátum: 2011, 06 26, 13:26:33 »
Van már a 2.3.4-hez kernel?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Nem elérhető bajusz66

  • Hozzászólások: 702
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS/SGSII
  • PDA ROM: XXJPU/XWLSD 4.1.2
  • Skype: bajusz66
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #41 Dátum: 2011, 06 26, 15:02:24 »
Egy kis segítség:
You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Nem elérhető MrAbraham

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S3 iGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #42 Dátum: 2011, 06 28, 21:27:09 »
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítség kérés! Kollégám vett egy ilyen mini készüléket és nagyon bejött neki( én beszéltem rá).
Nem tudom megoldani - mint más androidos teloknál -  hogy  csengőhangnak mp3 zenéket is lehessen beállítani, normálisabbakat mint a mi rajta van. Más teloknál  RingoPro val ment de itt ha elkezdem telepíteni kiírja hogy szintaktikai probléma miatt nem lehetséges.  Erre keresek megoldást vagy alternativát!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #43 Dátum: 2011, 06 28, 21:42:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítség kérés! Kollégám vett egy ilyen mini készüléket és nagyon bejött neki( én beszéltem rá).
Nem tudom megoldani - mint más androidos teloknál -  hogy  csengőhangnak mp3 zenéket is lehessen beállítani, normálisabbakat mint a mi rajta van. Más teloknál  RingoPro val ment de itt ha elkezdem telepíteni kiírja hogy szintaktikai probléma miatt nem lehetséges.  Erre keresek megoldást vagy alternativát!
nem kell ringo ehhez csak ez: You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető MrAbraham

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S3 iGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #44 Dátum: 2011, 06 28, 22:05:21 »
Kösz!  :D Ha ez össze jön lógok neked egy sörrel! Holnap  kipróbálom! Ennél egyszerűbben nem is lehetne!

Nem elérhető monguz1

  • Hozzászólások: 290
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 5
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #45 Dátum: 2011, 06 29, 17:54:23 »
Üdv!
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogyra rádugom laptopra, akkor a gép netjét használja?Már mindent kipróbáltam, de nem jön össze!

Nem elérhető MrAbraham

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Galaxy S3 iGO8
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #46 Dátum: 2011, 06 29, 20:49:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem kell ringo ehhez csak ez: You are not allowed to view links. Register or Login
Működik ! Ezer hála! Köszönöm!

Nem elérhető roti86

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N410
  • PDA: Samsung Galaxy Mini
  • PDA ROM: S5570XXKPK
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #47 Dátum: 2011, 06 30, 17:16:03 »
Sziasztok. Már nekem is 2.3.4fut a telefonon és meg kell mondjam meg vagyok elégedve vele :-)

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk
Roti86

Nem elérhető Boonen007

  • Hozzászólások: 330
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO My way 2009 (8.4.2.124036)
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: CyanogenMod 7.1 RC Kang + 2.6.35.7 Kernel
  • Skype: -
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #48 Dátum: 2011, 07 01, 07:03:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Már nekem is 2.3.4fut a telefonon és meg kell mondjam meg vagyok elégedve vele :-)

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

Megéri gyári ma vett, 2.2-es Minit frissíteni erre? Van szembetűnő különbség vagy valami ami miatt megérné?

Nem elérhető Boonen007

  • Hozzászólások: 330
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO My way 2009 (8.4.2.124036)
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: CyanogenMod 7.1 RC Kang + 2.6.35.7 Kernel
  • Skype: -
Re: Galaxy Mini S5570 általános
« Reply #49 Dátum: 2011, 07 01, 07:16:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login Ezt valaki próbálta már? Szerintem megérné... Barátnőm telefont vesz ma és neki lesz Minije ezért is érdeklődök most.