2024, 04 23, 12:19:25
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés  (Megtekintve 487182 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gyurkahurka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XXLS8
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3175 Dátum: 2013, 08 18, 11:37:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Megtaláltam a megoldást, röviden leírom, mi is a teendő (hátha másoknak segíthetek vele):

Recovery-ből telepítettem a CyanogenMod 10.1.3 modded [You are not allowed to view links. Register or Login] ROM-ot annak telepítési instrukciói szerint. Újraindítás előtt a következő lépések szükségesek: mount and storage-ban mount system, mount data, mount sd-ext. Utána telepítsük a script-et (letöltés: You are not allowed to view links. Register or Login, én az INT2EXT4+ script-et telepítettem, mivel EXT4-re formáztam a másodlagos partíciót és ez gyorsabb). Ezt követően újra mount and storage menüben unmount data és unmount sd-ext, majd format sd-ext. Ekkor jöhet az újraindítás. Megnéztem a Beállítások/Tárhely menüben a belső memóriát, 1 GB-os lett.  :)

Természetesen root-olt, custom recovery-vel rendelkező ACE kell hozzá.

Az XDA-n lévő leírásban [You are not allowed to view links. Register or Login] ajánlanak egy SD-kártya sebességnövelő programot is [You are not allowed to view links. Register or Login], de nekem elég jók voltak a ROM beállításai.

Köszönöm Wortex ajánlását!

Üdv

G.

Ez igen! Szép munka! Ezt szerettem volna látni az enyémen. De kár, hogy már tégla. Jöhetett volna ez a k. cyanogenmod két héttel elöbb.

Nem elérhető Player

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Kínai 7"-os
  • PDA: Dell Axim x51
  • PDA ROM: Windows Mobile 5.0
  • Skype: mattin25
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3176 Dátum: 2013, 08 20, 11:59:21 »
Sziasztok!

Nagyon zöld vok a droidos világban, ezért teszek fel gagyi kérdéseket. A lányomtól megörököltem egy ilyen készüléket, 2.3.3-as verzióval, amelyet azóta már rootoltam, és tettem fel rá egy Root Explorert.
A kérdéseim:
- Hogyan tudok legegyszerűbben saját háttérképet tenni a telóra?
- Memóriakártyát akarok benne cserélni. Olvasom máshol, hogy "kapcsoljuk be az usb tárat" Hol, hogyan?
"Válasszuk le a memóriakártyát" Hol, hogyan?
[ROM][4.4.4][KK]CM

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3177 Dátum: 2013, 08 20, 12:00:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm, de az biztos akkor volt amikor az a telefon még ért valamit a piacon, én már nem akartam erre 6500 at költeni de idegességemben vettem egy s2-t. Ami szintén nem élmezőny, de rájöttem miért mosolygtak meg mikor azt mondtam, hogy nagyon jó kis telefon az ace. Ez egy másik dimenzió. Minden ugyanaz mint azon csak itt minden úgy megy mint a vaj. Óriási élmény. Viszont állítom, hogy az ace az öt megapixelével sokkal szebb képet készített mint ez a nyolccal. Azért szerettem annyira az ace-t, hogy szeretnék megadni neki egy JIG dugós esélyt és ha más nem rendelek egyet az ebayről. De ha valakinek lenne eladó akkor dobjon már rám egy üzit és indulok is. III. ker i vagyok. Miskolc nem az első lesz akinek visszaüzenek...

Szia!

Ha még nem sikerült JIG-et szerezned, én szivesen kölcsönadom, bár You are not allowed to view links. Register or Login lehet, hogy hozzád közelebb is találsz, mert én a XVII. kerületben lakom. Már nem szoktam használni, úgyhogy egy ideig maradhat nálad, ha gondolod. én 500 forintért vettem az egyik magyar online piacon.  ;)  Amúgy nem biztos, hogy még mindig 6500 forint az alaplap, talán már olcsóbb, de minden esetre nem kerül annyiba, mint az S2. Ebből azt vonom le, hogy nagyon dühös lehettél...  :)

Nekem ACE és S2 van, ha a gyári ROM tetszett, próbáld ki a You are not allowed to view links. Register or Login-ot! Azt egyenesen imádni fogod! :)  (Én ezt használom, ha fel szeretnéd dobni, szívesen segítek.)

You are not allowed to view links. Register or Login
Ez igen! Szép munka! Ezt szerettem volna látni az enyémen. De kár, hogy már tégla. Jöhetett volna ez a k. cyanogenmod két héttel elöbb.

Köszönöm!
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3178 Dátum: 2013, 08 20, 12:09:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagyon zöld vok a droidos világban, ezért teszek fel gagyi kérdéseket. A lányomtól megörököltem egy ilyen készüléket, 2.3.3-as verzióval, amelyet azóta már rootoltam, és tettem fel rá egy Root Explorert.
A kérdéseim:
- Hogyan tudok legegyszerűbben saját háttérképet tenni a telóra?
- Memóriakártyát akarok benne cserélni. Olvasom máshol, hogy "kapcsoljuk be az usb tárat" Hol, hogyan?
"Válasszuk le a memóriakártyát" Hol, hogyan?

Szia!

Saját háttérkép: megnyitod a Galériát, megnyitod benne azt a képet, amit háttérképnek szeretnél, majd menü gomb és Beállítás háttérképnek; vagy a kezdő oldalon (valamelyiken, ahol van) egy üres részen hosszan rányomod az ujjad a képernyőre, előjön a menü: Háttérkép választása; vagy főképernyő Menü gomb, Háttérkép. Valamelyik működni fog.  :)

Ha nem lenne a telefonon az a kép, amit szeretnél, akkor azt vagy letöltöd internetről, vagy rámásolod gépen keresztül a telefonra.

Memóriakártya csere: Beállítások/Tárhely, itt húzd le alulra és válaszd ki a Tárhely leválasztását. Behelyezéskor ha magától nem csatlakoztatná, nyomd meg a Tárhely csatlakoztatását ugyanitt.

Ha tényeg olyan "zöld" vagy, akkor a Root Explorer-rel vigyázz! Hasznos dolog, ha tudod, mit csinálsz vele, de komoly problémákat okozhat a nem megfelelő használat.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető Player

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Kínai 7"-os
  • PDA: Dell Axim x51
  • PDA ROM: Windows Mobile 5.0
  • Skype: mattin25
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3179 Dátum: 2013, 08 20, 12:16:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Saját háttérkép: megnyitod a Galériát, megnyitod benne azt a képet, amit háttérképnek szeretnél, majd menü gomb és Beállítás háttérképnek; vagy a kezdő oldalon (valamelyiken, ahol van) egy üres részen hosszan rányomod az ujjad a képernyőre, előjön a menü: Háttérkép választása; vagy főképernyő Menü gomb, Háttérkép. Valamelyik működni fog.  :)

Ha nem lenne a telefonon az a kép, amit szeretnél, akkor azt vagy letöltöd internetről, vagy rámásolod gépen keresztül a telefonra.

Memóriakártya csere: Beállítások/Tárhely, itt húzd le alulra és válaszd ki a Tárhely leválasztását. Behelyezéskor ha magától nem csatlakoztatná, nyomd meg a Tárhely csatlakoztatását ugyanitt.

Ha tényeg olyan "zöld" vagy, akkor a Root Explorer-rel vigyázz! Hasznos dolog, ha tudod, mit csinálsz vele, de komoly problémákat okozhat a nem megfelelő használat.

Üdv

G.
Köszönöm a választ.  :ok:
[ROM][4.4.4][KK]CM

Nem elérhető bazsa77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-S 5830I
  • PDA ROM: S5830iXXLK3
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3180 Dátum: 2013, 08 20, 16:24:18 »
Sziasztok! 5830 I-hez nincs külön fórum?

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3181 Dátum: 2013, 08 20, 16:25:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! 5830 I-hez nincs külön fórum?

Eddig még nem találtam. :)

Üdv

G.

Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3182 Dátum: 2013, 08 21, 12:05:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Eddig még nem találtam. :)

Üdv

G.
Administrator Comment Szívesen nyitunk bármelyik készüléknek új topikot, ha van rá igény, csak jelezzétek a megfelelő helyen, de te mint topikgazda, már tudsz új témát is indítani. You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ardaiaron

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: galaxy s
  • PDA ROM: 2.2
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3183 Dátum: 2013, 08 28, 20:12:52 »
Sziasztok!

S5830-om van és most sgs2 v12 beta rom van rajta, tehát 4.2.2. Nagyon lassú, akad, lefagy....Szóval szeretnék feltenni egy olyan romot, legyen az bármi (2.3-4.0-4.1-4.2), de tökéletesen működjön. Ha downgradelni kell akkor írjátok le, hogy mire kellene figyelni, és ha tudtok, linkeljetek romokat.. nagyon köszönöm :D

Nem elérhető arnold2580

  • Hozzászólások: 235
  • PDA: HTC Desire , HTC One X, Nexus 4, New iPad, Nokia Lumia 800
  • PDA ROM: virtuous_unity-v1.31.0, PDA ROM: 1.28.401.9, Kernel:2.6.39.4-g86aa44d, Radio:1.1204.103.14
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3184 Dátum: 2013, 10 01, 00:09:16 »
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy az ismerősöm galaxy ace készülékén csináltam egy software frissítés es miután a készülék letöltötte a frissítést egy fel másodpercre felvillant egy ablak hogy nincs elég memória de rögtön elkezdte a frissítés telepítését. Ez szép es jó de 48%-nál megállt. Hagytam egy órán keresztül de semmi változás, majd kikapcsoltan a telefont de magátol újraindult es próbálta ujra a telepítést aztán 48%-nál ismét megállt.
Van otletetek, hogy hogyan tudnám megcsinalni?
Nagyon köszönöm előre is!!!! 

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3185 Dátum: 2013, 10 01, 06:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy az ismerősöm galaxy ace készülékén csináltam egy software frissítés es miután a készülék letöltötte a frissítést egy fel másodpercre felvillant egy ablak hogy nincs elég memória de rögtön elkezdte a frissítés telepítését. Ez szép es jó de 48%-nál megállt. Hagytam egy órán keresztül de semmi változás, majd kikapcsoltan a telefont de magátol újraindult es próbálta ujra a telepítést aztán 48%-nál ismét megállt.
Van otletetek, hogy hogyan tudnám megcsinalni?
Nagyon köszönöm előre is!!!!

Szia! Szerintem full wipe, aztán rá kellene túltenni újra a frissítést ODIN-nal. Remélem, mentettél előtte.

Üdv

G.

Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető arnold2580

  • Hozzászólások: 235
  • PDA: HTC Desire , HTC One X, Nexus 4, New iPad, Nokia Lumia 800
  • PDA ROM: virtuous_unity-v1.31.0, PDA ROM: 1.28.401.9, Kernel:2.6.39.4-g86aa44d, Radio:1.1204.103.14
Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3186 Dátum: 2013, 10 01, 11:00:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Szerintem full wipe, aztán rá kellene túltenni újra a frissítést ODIN-nal. Remélem, mentettél előtte.

Üdv

G.
Köszi az ötletet :)
Sajnos nem mentettem előtte semmit, nem gondoltam hogy egy gyári frissítés ekkora galibát okoz! Kicsit csalódtam :(

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3187 Dátum: 2013, 10 02, 19:53:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az ötletet :)
Sajnos nem mentettem előtte semmit, nem gondoltam hogy egy gyári frissítés ekkora galibát okoz! Kicsit csalódtam :(

Szívesen! Bármilyen komolyabb változtatás kockázatokat rejt, így menteni mindig ajánlott. Vannak programok, amik rendszeres időközönként megteszik helyetted, használj ilyeneket, éld nagy veszteség nem érhet.

Üdv

G.

Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető spidy666

  • Hozzászólások: 59
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC sensation xe
  • PDA ROM: nincs
  • Skype: spidy6661
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3188 Dátum: 2013, 10 04, 06:57:36 »
sziasztok.esetleg valaki tudna segíteni függetlenítésben?most vettem egy ilyen telefont de sajnos telenoros és meg vodás.előre is köszi

Nem elérhető csegeny

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3189 Dátum: 2013, 10 04, 08:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok.esetleg valaki tudna segíteni függetlenítésben?most vettem egy ilyen telefont de sajnos telenoros és meg vodás.előre is köszi

Szia!

A Galaxy Ace Unlock programmal függetleníthető a készülék, de rootoltnak kell lenni hozzá a telefonnak. A program elérhető a Play-en: You are not allowed to view links. Register or Login.

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3190 Dátum: 2013, 10 09, 22:40:18 »
Hali! Van egy rootolt Samsung Galaxy Ace-em főzött rommal. Mivel szeretném eladni, vissza szeretném állítani az eredeti állapotot. Csak azt nem tudom, hogy előbb unrootolni kell-e, vagy pedig egy gyári firmware-t feltenni. Esetleg ha valaki tudna egy jó leírást idelinkelni, azt megköszönném.

Nem elérhető Wortex

  • Hozzászólások: 162
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia Z / Galaxy S Advance
  • PDA ROM: MIUI 4.8.15 / Pure Vanilla 4.1.2
  • Skype: duffek.andras
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3191 Dátum: 2013, 10 10, 14:38:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Van egy rootolt Samsung Galaxy Ace-em főzött rommal. Mivel szeretném eladni, vissza szeretném állítani az eredeti állapotot. Csak azt nem tudom, hogy előbb unrootolni kell-e, vagy pedig egy gyári firmware-t feltenni. Esetleg ha valaki tudna egy jó leírást idelinkelni, azt megköszönném.

Szia!

Simán meg tudod csinálni a KIES-sel.
You are not allowed to view links. Register or Login

a SERIAL számot beírva letölti az aktuális legújabbat, fel is rakja, szinte semmit se kell csinálnod.

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3192 Dátum: 2013, 10 10, 16:05:10 »
Az remek! Köszönöm szépen! Amúgy az mennyire számít, hogy most - a custom rom jellegéből adódóan - particionálva van az SD-kártyám, hogy a belső memóriát megnöveljem. És ha jól értem, akkor külön unrootolni sem kell? Egyáltalán kell-e valamilyen külön előkészületet csinálni a telón, azon kívül, hogy bekapolom a dokumentumaimat, képeimet, stb.?

Nem elérhető Wortex

  • Hozzászólások: 162
  • Nem: Férfi
  • PDA: Xperia Z / Galaxy S Advance
  • PDA ROM: MIUI 4.8.15 / Pure Vanilla 4.1.2
  • Skype: duffek.andras
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3193 Dátum: 2013, 10 13, 11:54:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az remek! Köszönöm szépen! Amúgy az mennyire számít, hogy most - a custom rom jellegéből adódóan - particionálva van az SD-kártyám, hogy a belső memóriát megnöveljem. És ha jól értem, akkor külön unrootolni sem kell? Egyáltalán kell-e valamilyen külön előkészületet csinálni a telón, azon kívül, hogy bekapolom a dokumentumaimat, képeimet, stb.?

Semmi mást nem kell csinálnod.
Az SD kártyád hogy partícionált, az az eredeti ROM-ot nem befolyásolja.

Nem elérhető Benjoe70

  • Hozzászólások: 45
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: 4.2.2 Sense 5.0
  • Skype: apuci007
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3194 Dátum: 2013, 10 13, 12:28:55 »
Köszi, aztán időközben már megcsináltam, úgyhogy köszönöm szépen, sikerült!

Nem elérhető Bradbury

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc
  • PDA ROM: 4.3
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3195 Dátum: 2013, 10 14, 11:51:23 »
Pár tok hozzá

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető megasanyi

  • Hozzászólások: 276
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Galaxy S , S2, S3
  • PDA ROM: c-rom
  • Skype: megasanyi
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3196 Dátum: 2013, 10 29, 23:24:36 »
sziasztok
Ma rom csere közben beütött a nyaf, barátom galaxy s5830i osán akartam odinnal felrakni egy másik gyári romot (S5830IBGLB3_XECLB1_Spain_Android_2.3.6) de megállt a telepités ....
Eltűnt a download mod ,recoverybe belép,de a download modba sehogy sem tudom berakni !
Akármilyen rendszert telepitek rekoveryből ,nem indul semelyik ,kezdő boot képnél megállnak!

Sokszor és sok androidot telepítettem már ,de ilyen még nem volt, van valakinek ötlet ,JIG segíthet?
segítség köszi :)

Nem elérhető megasanyi

  • Hozzászólások: 276
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Galaxy S , S2, S3
  • PDA ROM: c-rom
  • Skype: megasanyi
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3197 Dátum: 2013, 10 30, 08:04:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok
Ma rom csere közben beütött a nyaf, barátom galaxy s5830i osán akartam odinnal felrakni egy másik gyári romot (S5830IBGLB3_XECLB1_Spain_Android_2.3.6) de megállt a telepités ....
Eltűnt a download mod ,recoverybe belép,de a download modba sehogy sem tudom berakni !
Akármilyen rendszert telepitek rekoveryből ,nem indul semelyik ,kezdő boot képnél megállnak!

Sokszor és sok androidot telepítettem már ,de ilyen még nem volt, van valakinek ötlet ,JIG segíthet?
segítség köszi :)

Nyugalom ,megcsináltam!! Csak a DOWNLOADMOD képe szűnt meg létezni ,beléptem download mondba, csak a kijelzőn nem látszott semmi .... Ilyet .....

Nem elérhető czifrajoco

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO My Way
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: mindig más :)
  • Skype: czifrajoco
Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3198 Dátum: 2013, 11 24, 20:53:57 »
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Az történt, hogy megpróbálkoztam az Ace-em függetlenítésével, felraktam a busyboxot, sga unlockot. Erről ugyebár több oldalon lehet jót és rosszat hallani, kétséges, hogy milyen lesz a végeredmény. De engem nem ez borított ki. A busybox feltelepült, az unlock csak "or or or" kódot írt ki ... gondoltam erről ennyit, de nem ez a baj, hanem, hogy azóta nem tudok hívást kezdeményezni és fogadni sem. Minden más OK, sms is elmegy, de a hívás nem működik, azt írja rögtön, hogy "hívás vége".

Próbáltam már teljes újratelepítéssel a 2.2.1-től kezdve, de minden verziónál, minden főzött romnál ez a jelenség.

Próbáltam újra a függetlenítést, de már az, a célom elértem, de a telefon elromlott.

Aki tud, kérem segítsen, mi a teendő !!!

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: Samsung Galaxy Ace általános beszélgetés
« Reply #3199 Dátum: 2013, 11 25, 12:57:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Az történt, hogy megpróbálkoztam az Ace-em függetlenítésével, felraktam a busyboxot, sga unlockot. Erről ugyebár több oldalon lehet jót és rosszat hallani, kétséges, hogy milyen lesz a végeredmény. De engem nem ez borított ki. A busybox feltelepült, az unlock csak "or or or" kódot írt ki ... gondoltam erről ennyit, de nem ez a baj, hanem, hogy azóta nem tudok hívást kezdeményezni és fogadni sem. Minden más OK, sms is elmegy, de a hívás nem működik, azt írja rögtön, hogy "hívás vége".

Próbáltam már teljes újratelepítéssel a 2.2.1-től kezdve, de minden verziónál, minden főzött romnál ez a jelenség.

Próbáltam újra a függetlenítést, de már az, a célom elértem, de a telefon elromlott.

Aki tud, kérem segítsen, mi a teendő !!!

Szia!

Szerintem egy próbát megérne, hogy visszarakod a gyári, szolgáltatódnak megfelelő ROM-ot és az eredeti SIM-kártyát. Talán valami mégsem sikerült a függetlenítésben.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.