2024, 03 28, 13:17:43

Szerző Téma: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade  (Megtekintve 170907 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Burrows

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: ColdFusionX
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #525 Dátum: 2012, 08 07, 20:18:37 »
Sziasztok!

Eddig is Tőletek merítettem tapasztalatot, de most teljesen elakadtam, így a segítségeteket kérném!
tilal-féle ColdfusionX-em volt pár hónapig, de eluntam kicsit, megbízhatatlan volt párszor. Úgy döntöttem, felteszek egy stabil 2.3-ast (cyanogen 7.2), de ezt lassúnak találtam, így mégis visszetettem volna az ICS-t.
Azért csak volna, mert az újratelepítés óta nem bootol be, csak a zöld android kuksol... Clockworkből backuppal állítottam vissza, viszont amit hibáztam, h nem wipe-oltam...
Tudtok valamilyen megoldást arra, hogy bármi megmozduljon a telón vagy örökre vége?

Előre is köszönöm, és remélem más is tanul majd belőle!

Nem elérhető Fantomka01

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: [Paranoid Android 2.21] Android version: 4.1.2
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #526 Dátum: 2012, 08 07, 20:51:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Eddig is Tőletek merítettem tapasztalatot, de most teljesen elakadtam, így a segítségeteket kérném!
tilal-féle ColdfusionX-em volt pár hónapig, de eluntam kicsit, megbízhatatlan volt párszor. Úgy döntöttem, felteszek egy stabil 2.3-ast (cyanogen 7.2), de ezt lassúnak találtam, így mégis visszetettem volna az ICS-t.
Azért csak volna, mert az újratelepítés óta nem bootol be, csak a zöld android kuksol... Clockworkből backuppal állítottam vissza, viszont amit hibáztam, h nem wipe-oltam...
Tudtok valamilyen megoldást arra, hogy bármi megmozduljon a telón vagy örökre vége?

Előre is köszönöm, és remélem más is tanul majd belőle!


Szia!

Próbáld meg TPT-vel visszaállítani a telefont. Nekem is az segített amikor ilyen problémám akadt. You are not allowed to view links. Register or Login innen le tudod tölteni ami neked kell. Remélem sikerül ezzel megoldani a problémát! :)

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #527 Dátum: 2012, 08 09, 10:43:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Eddig is Tőletek merítettem tapasztalatot, de most teljesen elakadtam, így a segítségeteket kérném!
tilal-féle ColdfusionX-em volt pár hónapig, de eluntam kicsit, megbízhatatlan volt párszor. Úgy döntöttem, felteszek egy stabil 2.3-ast (cyanogen 7.2), de ezt lassúnak találtam, így mégis visszetettem volna az ICS-t.
Azért csak volna, mert az újratelepítés óta nem bootol be, csak a zöld android kuksol... Clockworkből backuppal állítottam vissza, viszont amit hibáztam, h nem wipe-oltam...
Tudtok valamilyen megoldást arra, hogy bármi megmozduljon a telón vagy örökre vége?

Előre is köszönöm, és remélem más is tanul majd belőle!

Recovery-be be tudsz még lépni, nem? Csinálsz egy wipe-ot CWM-ből, utána pedig egy restore-t megint.
Vagy próbáltad már ezt?

Nem elérhető Burrows

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: ColdFusionX
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #528 Dátum: 2012, 08 09, 23:16:59 »
Útközben sikerült életre kelteni! A probléma az volt, hogy nem akart reagálni semelyik boot bill.kombinációra, végül jó hosszan a menü+power+volup-pal sikerült bebootoljak és wipeolni... Az érdekes az, hogy mielőtt írtam nektek, nem reagált erre sem. A lényeg, hogy most újjáéledt :)
Nagyon köszi a segítséget, ha látok itt olyat, amiben tudok segíteni, akkor állok rendelkezésetekre!

Nem elérhető csilaj

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Spica
  • PDA ROM: i570EXXJC1
  • Skype: tsilay
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #529 Dátum: 2012, 08 23, 20:58:34 »
Sziasztok!

Nekem egy olyan gondom akadt, hogy az első hozzászólásban leírtak alapján akartam rootolni a telefonomat, de valami nem okés, megcsináltam az első lépésben a bootloadert a telora, kiirta hogy OK, akksi ki, megint bekapcs a leírtak alapján, de amikor rádugom a gépre, unknown device-nak ismeri fel, és a zöld android logonal meg is all a telefon. Na ilyenkor mi van?

Kerestem rá segítséget, de nem találtam, megköszönném, ha segítene valaki.

Nem elérhető Vcoco

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: 2.2
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #530 Dátum: 2012, 09 05, 18:57:50 »
Sziasztok

Most ismerkednék az Android rejtelmeivel egy ZTE Blade-en keresztül. Haverok unszolására szeretnék egy CM romot felrakni a telóra. Gond ott kezdődik, hogy a rootolás elején a bekapcs+hangerő fel gomb kombinációval nekem sehogy sem sikerül megállítani a bekapcsolási folyamatot.
Van erre valami megoldás?Mit csinálok rosszúl?

Nem elérhető Maganyka

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: 2.2
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #531 Dátum: 2012, 10 11, 14:26:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Most ismerkednék az Android rejtelmeivel egy ZTE Blade-en keresztül. Haverok unszolására szeretnék egy CM romot felrakni a telóra. Gond ott kezdődik, hogy a rootolás elején a bekapcs+hangerő fel gomb kombinációval nekem sehogy sem sikerül megállítani a bekapcsolási folyamatot.
Van erre valami megoldás?Mit csinálok rosszúl?

Ott a gond, hogy először rootolni kell a telefont. Ez a z4root alkalmazással egyszerűen megtehető (letölthető innen: You are not allowed to view links. Register or Login ). Ezt felteszed telóra kicsomagolva az apk fájlt, majd telepíted, megnyitod, és rányomsz arra, hogy Root. Ezzel a rootolás kész is van. Marketről/Playről leszeded a ROM Managert (clockworkmod a gyártója), megnyitod, és az első menüre rámész (valami olyasmi, hogy Flash clockworkmod recovery). Ezután leszeded a ROM-ot, amit fel szeretnél tenni, és ugyanúgy, ahogy lejött, zippelve felteszed SD kártyára. Telefon kikapcs.
Következő lépésként hangerő le+ bekapcsoló gombokat nyomd hosszan, amíg be nem hozza a recovery menüt. Válaszd ki a data wipe-ot, a cache wipe-ot, meg az advanced menüben a dalvik cache wipe-ot (fel-le hangerő gombokkal léphetsz, home-mal kiválasztasz). Utána lépj vissza a főmenübe.
Ez a lépés kihagyható, mégis javaslom: backup készítése (hogy ha esetleg nem működne valami, vagy nem tetszene az új telepített ROM). Menj a Backup and Restore menüben a  Backup pontra, és készítsd el a biztonsági mentést. Ha valami nem lenne később jó, az eredeti állapotot ugyanitt, a Restore pontot kiválasztva vissza tudod csinálni. Vissza a főmenübe.
Válaszd ki az Install zip from SD card menüpontot, és válaszd ki a felmásolt zipet. Ekkor feltelepíti neked szépen az új ROM-odat. Ha végzett, vissza a főmenübe, és Reboot system (első menüpont). Ezután elvileg, ha nincs semmi hibája, működnie kell az új romnak :)

Én is tegnap csináltam először, annyira egyszerű, hogy már fáj :)

Nem elérhető csiszy85

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy s
  • PDA ROM: Tsunami_X_1_5_AOKP
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #532 Dátum: 2012, 10 15, 17:57:25 »
Sziasztok.
csak érdeklőnék, hogy ez a romcsere leírás működik a zte racer 2-nél is.
Mert ugyanis van egy ilyen telóm csak nincs rajta magyar nyelv és azt akarok rá tenni és ez csak romcserével lehetséges ugye ?

Nem elérhető Fantomka01

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ZTE Blade
  • PDA ROM: [Paranoid Android 2.21] Android version: 4.1.2
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #533 Dátum: 2012, 10 17, 15:35:25 »
Miért nem tudom feljebb húzni a processzort?

A helyzet az, hogy ha fel szeretném húzni a Bladem processzorát 844 Mhz-re akkor megfagy a telefon nem, reagál semmire sem, végül újraindul. Miért van ez a probléma? Van megoldás rá? Ha igen, mi?

A készüléken jelenleg Paranoid Android 2.21 ROM van telepítve. Volt már többfajta Android OS a telefonon, de mindnél fenn állt ez a probléma.

Nem elérhető jaffika89

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1469
  • Nem: Férfi
    • Authentic Maidens  Top-notch Сasual Dating
  • Navigáció / Navigation: Google maps / Waze / Apple Maps
  • PDA: iPhone 12 Pro
  • PDA ROM: Gyari OS
  • Skype: maggopIZ
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #534 Dátum: 2012, 10 28, 13:53:44 »
Sziasztok:)

Nekem olyan gondom lenne hogy egyik ismerősömnek a zte racer2-je bekapcsolás után csak annyit ír ki fekete háttéren zöld betűkkel hogy Kernel Panic... ezzel lehet valami csinálni?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zlatan

  • Hozzászólások: 3213
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: iPhone 7, iPad 2017
  • PDA ROM: Legújabb IOS :)
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #535 Dátum: 2012, 10 28, 20:20:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ott a gond, hogy először rootolni kell a telefont. Ez a z4root alkalmazással egyszerűen megtehető (letölthető innen: You are not allowed to view links. Register or Login ). Ezt felteszed telóra kicsomagolva az apk fájlt, majd telepíted, megnyitod, és rányomsz arra, hogy Root. Ezzel a rootolás kész is van. Marketről/Playről leszeded a ROM Managert (clockworkmod a gyártója), megnyitod, és az első menüre rámész (valami olyasmi, hogy Flash clockworkmod recovery). Ezután leszeded a ROM-ot, amit fel szeretnél tenni, és ugyanúgy, ahogy lejött, zippelve felteszed SD kártyára. Telefon kikapcs.
Következő lépésként hangerő le+ bekapcsoló gombokat nyomd hosszan, amíg be nem hozza a recovery menüt. Válaszd ki a data wipe-ot, a cache wipe-ot, meg az advanced menüben a dalvik cache wipe-ot (fel-le hangerő gombokkal léphetsz, home-mal kiválasztasz). Utána lépj vissza a főmenübe.
Ez a lépés kihagyható, mégis javaslom: backup készítése (hogy ha esetleg nem működne valami, vagy nem tetszene az új telepített ROM). Menj a Backup and Restore menüben a  Backup pontra, és készítsd el a biztonsági mentést. Ha valami nem lenne később jó, az eredeti állapotot ugyanitt, a Restore pontot kiválasztva vissza tudod csinálni. Vissza a főmenübe.
Válaszd ki az Install zip from SD card menüpontot, és válaszd ki a felmásolt zipet. Ekkor feltelepíti neked szépen az új ROM-odat. Ha végzett, vissza a főmenübe, és Reboot system (első menüpont). Ezután elvileg, ha nincs semmi hibája, működnie kell az új romnak :)

Én is tegnap csináltam először, annyira egyszerű, hogy már fáj :)

Hozzám került egy,ilyen telefon.
Úgy csináltam,ahogy írtad,de az istenért nem tudok recoverybe lépni.
2.1 van még rajta,így régebbi rom managert kellett feltennem.
Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

Nem elérhető zlatan

  • Hozzászólások: 3213
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: iPhone 7, iPad 2017
  • PDA ROM: Legújabb IOS :)
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #536 Dátum: 2012, 10 28, 20:39:02 »
Közben rájöttem,hogy ez egy gen1-es telefon.
Tudnátok ajánlani rá egy jó kis stabil romot?
Gyárilag kijött erre a GB?
Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

Nem elérhető zlatan

  • Hozzászólások: 3213
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo
  • PDA: iPhone 7, iPad 2017
  • PDA ROM: Legújabb IOS :)
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #537 Dátum: 2012, 10 29, 08:59:40 »
Jól elbeszélgetek magammal. :D
Sikerült a t-mobilos 2.2 froyo-t feltennem. :taps:
Jól tudom,hogy a GB-t már nem kapta meg ez a telefon?
Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

Nem elérhető kalmandavid174

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • TWD Fan
  • PDA: LG Optimus 2X
  • PDA ROM: ICS
  • Skype: bigdave174
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #538 Dátum: 2012, 11 12, 12:45:10 »
Jól tudod :)

Kérnék egy segítséget. Barátom most szeretne vásárolni egy ZTE Blade -et, viszont az alap Stock rommal igen lassúcska a telefon.

Melyik verziójú Cyanogen Mod a leggyorsabb, legstabilabb ZTE Blade -re, amelyen minden egyes funkció működik (pl. kamera, wifi, GPS, stbstb.)?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
The Walking Dead

Nem elérhető Tshaby

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ace3 S7275R
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #539 Dátum: 2012, 12 02, 19:04:39 »
Hali!
Help kéne, Tmobilos gen2 firmware2.2 sehogy nem tudom recoverybe rakni. Próbáltam már több leirást is de sajna nem megy. cmd-ben adb reboot bootloader után előjön a kis zöld robot de a recovery.img parancsnál waiting for device . Párszor fel-le raktam a drivert de semmi!
Z4root után ROM Managerrel sem sikerült!
Z4root után Terminal Emulatorral sem megy! (Zte Portál)
Lövésem sincs, kösz a segítséget!

Nem elérhető Náhó

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #540 Dátum: 2012, 12 02, 23:14:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Help kéne, Tmobilos gen2 firmware2.2 sehogy nem tudom recoverybe rakni. Próbáltam már több leirást is de sajna nem megy. cmd-ben adb reboot bootloader után előjön a kis zöld robot de a recovery.img parancsnál waiting for device . Párszor fel-le raktam a drivert de semmi!
Z4root után ROM Managerrel sem sikerült!
Z4root után Terminal Emulatorral sem megy! (Zte Portál)
Lövésem sincs, kösz a segítséget!
Azt anno én egy exe-vel oldottam meg, amit a tmobile oldaláról lehetett letölteni. Csak FTM módban rádugtam a telefont a gépre, elindítottam gépen az exe-t, és már csinálta is.
Aláírás

Nem elérhető spica69

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy spica
  • PDA ROM: nemtudom
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #541 Dátum: 2012, 12 28, 16:46:50 »
Sziasztok!
Nemtudom mennyire él még ez a forum , de hátha!
tegnap szereztem egy  Blade-t gen 2es, Telenoros,
 neki áltam hogy kirootoljam, végig megcsináltam  az itt  leirtakat pontosan! de a végeredmény= megáll bekapcsolásnál a telefon a zold droidnál, semillyen billentyűzet kombinációre nem reagál, recoveryt az istenért nem tudom előhozni, annyi hogy ha home+volume le +powert nyomom akkor beérzékeli  a gép mikor recoveryt teszem ugye fel akkor beérzékeli! de semmi más,
Segítsetek !!:S  valaki valami ötlet?!:(

Nem elérhető atak8

  • Hozzászólások: 123
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Műanyag 20cm átmérővel rendelkező fölgömb :)
  • PDA: Motorola Defy+ MB526
  • PDA ROM: Ami sikerül:)
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #542 Dátum: 2012, 12 29, 21:56:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nemtudom mennyire él még ez a forum , de hátha!
tegnap szereztem egy  Blade-t gen 2es, Telenoros,
 neki áltam hogy kirootoljam, végig megcsináltam  az itt  leirtakat pontosan! de a végeredmény= megáll bekapcsolásnál a telefon a zold droidnál, semillyen billentyűzet kombinációre nem reagál, recoveryt az istenért nem tudom előhozni, annyi hogy ha home+volume le +powert nyomom akkor beérzékeli  a gép mikor recoveryt teszem ugye fel akkor beérzékeli! de semmi más,
Segítsetek !!:S  valaki valami ötlet?!:(
Itt olvasgass,de figyelmesen,mert ezzel végleg téglásíthatod a Bladedet!:You are not allowed to view links. Register or Login
Én a TPT-s csomagokat javaslom,de ez magánvélemény.You are not allowed to view links. Register or LoginEnnek az az előnye,hogy te választhatod ki a partíciók méretét!
Ugye megtalálod ott a szolgáltatók által kiadott frissítéseket és azoknak a módosított változatait,amik nem ellenőrzik a fent lévő romot.De ahogy anno Api29 is írta olvasd át 3x a leírásokat és csak akkor vágj bele,ha biztos vagy a dolgodban.
Bocs,hogy ilyen csúnyán írok,de siettem!

Nem elérhető spica69

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy spica
  • PDA ROM: nemtudom
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #543 Dátum: 2013, 01 06, 11:58:23 »
Köszönöm szépen! De hála istennek már az nap fel tudtam éleszteni!:) csak hát a rootolás még most se sikerül!  :'(

a z4root +rom manager es módszerrel -se + a z4 root +android terminal emulátor módszerrel se :'(

szizso

  • Vendég
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #544 Dátum: 2013, 01 06, 12:39:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen! De hála istennek már az nap fel tudtam éleszteni!:) csak hát a rootolás még most se sikerül!  :'(

a z4root +rom manager es módszerrel -se + a z4 root +android terminal emulátor módszerrel se :'(
én az összes bladet z4root+rom managerrel rootoltam, de probáld meg a SuperOneClick-et háhta.


Nem elérhető spica69

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy spica
  • PDA ROM: nemtudom
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #545 Dátum: 2013, 01 06, 21:20:11 »
a root jog maga sikerül, meg super userem is van! csak recovery-t nem telepit terminál emulátoral ! meg rom manager be hiába megyek rá hogy flash recovery hibát ir ki! wifire csatlakozva vagyok!

Nem elérhető Náhó

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #546 Dátum: 2013, 01 06, 21:28:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a root jog maga sikerül, meg super userem is van! csak recovery-t nem telepit terminál emulátoral ! meg rom manager be hiába megyek rá hogy flash recovery hibát ir ki! wifire csatlakozva vagyok!
Véletlen nem ideiglenes rootolást csináltál, ami újraindítás után elveszik? Akkor szokott ilyet csinálni.
Aláírás

Nem elérhető spica69

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy spica
  • PDA ROM: nemtudom
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #547 Dátum: 2013, 01 06, 21:35:57 »
nem!:S Permanent rootra mentem , igy ujrainditás után is van root jogom! most probáltam ujra terminál emulátoral , de inditom recoverybe és csak az alap recovery jön be ami 4 menüpontbol áll:/ még az is érdekes hogy nekem a hangerő le+ bekapcs gombal FTM menübe lép csak be, hangerőfel+home+power gombal lép be ebbe a 4 menüpontos recoverybe!

Nem elérhető spica69

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy spica
  • PDA ROM: nemtudom
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #548 Dátum: 2013, 01 06, 22:45:27 »
ownload to your Phones SD Card

    UniversalAndroot v1.6.1 (You are not allowed to view links. Register or Login)
    ZTE-Blade Recovery Manager 0.34b (check you get the right one - 0.34b) - You are not allowed to view links. Register or Login
    Clockwork 3.0.1.4 (recovery-clockwork-blade-3.0.1.4.img) - not the ZIP file - You are not allowed to view links. Register or Login



Check files are Good

    Install ASTRO File Manager from the Market
    Open Astro File Manager from the App Drawer - browse to the recovery-clockwork-3.0.1.4-blade.img file
    Hold your finger on the file and choose Details - check the the MD5 Sum is bbd06a7b00b26ebf114e4454378c87cf - if not re-download the file.



Actions

    Install Universalandroot from the APK you downloaded
    Launch Universalandroot from the App Drawer
    Choose Go Root
    Unzip ZTE-Blade Recovery Manager from the ZIP you downloaded
    Install ZTE-Blade Recovery Manager from the APK
    Launch ZTE-Blade Recovery Manager from the App Drawer
    Allow the ZTE-Blade Recovery Manager App to have Superuser Rights
    Hit the Recovery tab.
    Hit the MENU button on your device and choose Update Database
    Choose Install Recovery
    If you have more than one IMG file on the sdcard you will be presented with a list - choose recovery-clockwork-3.0.1.4-blade.img



ezzel a módszerrel sikerült!:) szerintem ez a legegyszerübb!

Nem elérhető Náhó

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1028
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 7 Plüss
  • PDA ROM: iOS 11.3
Re: ROM, ROOT, RECOVERY - ZTE Blade
« Reply #549 Dátum: 2013, 01 06, 23:03:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem!:S Permanent rootra mentem , igy ujrainditás után is van root jogom! most probáltam ujra terminál emulátoral , de inditom recoverybe és csak az alap recovery jön be ami 4 menüpontbol áll:/ még az is érdekes hogy nekem a hangerő le+ bekapcs gombal FTM menübe lép csak be, hangerőfel+home+power gombal lép be ebbe a 4 menüpontos recoverybe!
Én a terminal emus módszert nem ismerem. Én anno Rom managerrel tettem fel a recoveryt, de Most Nexuson is azt csináltam pár napja. Ha van root jogod, akkor mennie kell. Mit ír ki a rom manager?
Aláírás