2024, 03 28, 20:52:07

Szerző Téma: [ROM] Core Droid 2.5 Modded By Energie Zolee (Frissítve: 2011.03.01.)  (Megtekintve 102419 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
THX Dear Sharp :)

You're welcome! :)

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
You're welcome! :)
:D

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez is egy megoldás, csak ha sok programról van szó, akkor sokáig tart.
Csak én nem tudtam, hogy el tudnak szállni a meglévő program beállításaim.
Ha meg veszek egy programot és az általad leírt folyamatot végrehajtom és elfelejti a google accountom, hogy milyen programjaim voltak. Akkor azt azért ugye megjegyzi, hogy mit vettem meg?
Illetve (picit off ezért elnézést): Betelt az SD kártyám. Semmi nagyobb dolog nincs rajta csak több száz pár megás file ami a hónapok során odakreálódott. Ha titanium backuppal lementek mindent, full wipe-olok majd formattálom az SD kártyát és utána visszaállítom titaniumot akkor fognak futni azok a progik is amik pár filet elhelyeztek az SDmen?
Üdv.: Gergő

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Ez a rom sokkal többet eszik mint eddig bármelyik .Este 93% raktam le repülőbe reggelre 60%.Folyamatos 40ma evet.Valószínű megy vissza a lee.
A lee-re lesz mostanában változtatás ?Mert akkor azt megvárom.

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a rom sokkal többet eszik mint eddig bármelyik .Este 93% raktam le repülőbe reggelre 60%.Folyamatos 40ma evet.Valószínű megy vissza a lee.
A lee-re lesz mostanában változtatás ?Mert akkor azt megvárom.
Nem a rom-tól függ a fogyasztás...Legalábbis ilyen mértékben nem.
Hadd nem ismételjek: hsz. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető celka

  • Hozzászólások: 411
  • PDA: Xperia U
  • Skype: celka1986
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre van megoldás: full wipe, majd felrakod az új romot. Az első indítás után jönnek a szokásos beállítások, itt még ne állítsd be a gmail-es fiókodat. Ha bejött a Home, akkor indítsd újra a készüléket és ezután állítsd be a gmail-es fiókot.
Nálam így sem a beállítások, sem pedig a korábban használt programok nem települnek automatikusan. Ezért ilyenkor - na meg egyébként is - az appbrain-t használom, bár így annak a listája is "üres" lesz. Tehát irány a pc-n vagy a kütyün az appbrain.com-ra és katt a My Apps-ra. Itt a Your app lists alatt láthatók a listák, a korábban használt romokon levő programok listái. Elvileg a legfelső az aktuális, de ez könnyen kideríthető, ha a Marketből letöltünk egy eddig nem használt programot, majd szinkronizáljuk az appbrain-t. Amelyik listában megtaláljuk ezt az új programot, az az aktuális. Na ebbe az aktuális listába bele lehet másolni a többiből azokat a programokat, amelyekre szükség van, aztán a kütyün lehet szinkronizálni az appbrain-t és indulhat a telepítés, majd a végén Titanium backuppal a programok DATA részének visszaállítása, ha volt ilyen. :)
Oks,legközelebb kipróbálom,köszi

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Jó reggelt !!!!!!

Köszönöm mindenkinek a segitséget !
Még lenne egy dolog amire SHARP tud leginkább válaszolni . Egy barátomnak fel kellene tennem azt a romot
amit most használs. Az Ifa66 oldalán 2 fájl van azt mind a 2 fel kell tennem vagy  csak a nagyobbikat ??
És azon kivül kell e még valami rá , gondolok radio romra vagy kernelre??
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt !!!!!!

Köszönöm mindenkinek a segitséget !
Még lenne egy dolog amire SHARP tud leginkább válaszolni . Egy barátomnak fel kellene tennem azt a romot
amit most használs. Az Ifa66 oldalán 2 fájl van azt mind a 2 fel kell tennem vagy  csak a nagyobbikat ??
És azon kivül kell e még valami rá , gondolok radio romra vagy kernelre??
üdv
Mindkettőt. A kisebb a Google alkalmazásokat tartalmazza, az nincs benne a CM romokban.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak én nem tudtam, hogy el tudnak szállni a meglévő program beállításaim.
Ha meg veszek egy programot és az általad leírt folyamatot végrehajtom és elfelejti a google accountom, hogy milyen programjaim voltak. Akkor azt azért ugye megjegyzi, hogy mit vettem meg?
Illetve (picit off ezért elnézést): Betelt az SD kártyám. Semmi nagyobb dolog nincs rajta csak több száz pár megás file ami a hónapok során odakreálódott. Ha titanium backuppal lementek mindent, full wipe-olok majd formattálom az SD kártyát és utána visszaállítom titaniumot akkor fognak futni azok a progik is amik pár filet elhelyeztek az SDmen?

Persze természetesen a megvásárolt programok a Marketben a My apps oldalon mind ott vannak Purchased állapotban. Egy részük települ a Market Enabler nélkül is, de általában ez is kell hozzájuk.
A Titanium Backup mappáját hagyd meg, abból vissza tudod állítani a mentett állapotokat, a többi felesleges dolgot törölheted. Felesleges formázni a kártyát, azzal csak öregíted, elég ha törölsz.
Amire szükségük van a programoknak, azokat újra létrehozza a kártyán.

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
És azon kivül kell e még valami rá , gondolok radio romra vagy kernelre??
üdv
XDA-n ezt írták radiora:
Idézet
26.04.02.17 is higly recommended.

You are not allowed to view links. Register or Login szedd le ezt: Radio_12.28e.60.140f_26.04.02.17_M2_SF.zip

Én Android rom Manager-el szoktam telepíteni Radio-t. You are not allowed to view links. Register or Login-n ez is megtalálható. Ki kell csomagolni, rom.zip-be be kell másolni a Radio-t (kitömörítve tehát a radio.img-t kell bemásolni a rom.zip-be.) Majd csak követni kell az utasításokat.
Szerk.: Kihagytam, hogy a ARUWizard.exe-t futtasd
Üdv.: Gergő

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj,hogy néztem az Applanet-en is, de mivel nem tudom ,hogy mit is kel keresnem mert nem tudom a program nevét ,ezért is kérdeztem mi a neve. :ima:
Gondoltam azért is vagyunk itt.Mert ha tudná 1 perc alatt leszedném és nem csak az Applanet-ről.

Tegnap este nálam használhatatlanná vált a fórum  :'(, ha még érdekes Quadrant Advanced a tesztprogram neve.

energiezolee

  • Vendég
Sziasztok :)

Robi érdemes feltenni a Kamma 1.8-as kernelt, de én már bele is integráltam a romba (többek kérésére), tehát már így lehet letölteni!!!

De érdemes a legfrisebb radiot is feltenni mindig, mert az is nagyban befolyásolja a fogyasztást !!!

A Market is javításon esett át, így már nem fog átváltani zöldre!!!!

Tehát a Rom frissítve a dátumból is látszik!!!

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj,hogy néztem az Applanet-en is, de mivel nem tudom ,hogy mit is kel keresnem mert nem tudom a program nevét ,ezért is kérdeztem mi a neve. :ima:
Gondoltam azért is vagyunk itt.Mert ha tudná 1 perc alatt leszedném és nem csak az Applanet-ről.
Ha nem csak "így" (Applanet) érdekel, You are not allowed to view links. Register or Loginmeg tudod venni...
Csak a fórumszabályzat miatt... :p

Nem elérhető kukukk

  • Hozzászólások: 109
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: MikRunny-v1.01 Radio: 26.14.04.28 Kernel:RCMix v-8
Szia!

Ha jól látom te is beletetted a romodba a redőnyön levő 6 darab gyorsindítót! Az érdekelne hogy ki lehet-e cserélni valamelyiket egy 2g/3g váltó gombra?

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
Sziasztok!

Nektek előfordult, hogy a "HTC Sense" kényszerített leállást produkál, úgy 10 percenként. Maga a telefon működik, csak ezt a bosszantó hibát produkálja. Full wipe volt, de a Sense mentésből lett visszaállítva, és minden processzor sebességen csinálja. Reggel jó volt, kb 60% akkumulátor szintnél kezdte, de most már nem hagyja abba  :(
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ha jól látom te is beletetted a romodba a redőnyön levő 6 darab gyorsindítót! Az érdekelne hogy ki lehet-e cserélni valamelyiket egy 2g/3g váltó gombra?
Szia
Igen lehet módosítani, de nem tudom, hogyan, később utána nézek, mert most melózok!!!
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nektek előfordult, hogy a "HTC Sense" kényszerített leállást produkál, úgy 10 percenként. Maga a telefon működik, csak ezt a bosszantó hibát produkálja. Full wipe volt, de a Sense mentésből lett visszaállítva, és minden processzor sebességen csinálja. Reggel jó volt, kb 60% akkumulátor szintnél kezdte, de most már nem hagyja abba  :(
Nekem nincs ilyen gond, a set cput nem szabad vissza állítani mentésből, mindig újra kell telepíteni, legalábbis nálam!!!!

Nem elérhető kukukk

  • Hozzászólások: 109
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: MikRunny-v1.01 Radio: 26.14.04.28 Kernel:RCMix v-8
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
Igen lehet módosítani, de nem tudom, hogyan, később utána nézek, mert most melózok!!!

Rendben, köszi!

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ha jól látom te is beletetted a romodba a redőnyön levő 6 darab gyorsindítót! Az érdekelne hogy ki lehet-e cserélni valamelyiket egy 2g/3g váltó gombra?

You are not allowed to view links. Register or Login találsz leírást róla!
A /system/customize/widget.txt ben lehet megváltoztatni hogy melyik alkalmazás legyen a listába.
Nem próbáltam ki, csak olvastam, és eszembe jutott, próbáld ki.

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
Igen lehet módosítani, de nem tudom, hogyan, később utána nézek, mert most melózok!!!Nekem nincs ilyen gond, a set cput nem szabad vissza állítani mentésből, mindig újra kell telepíteni, legalábbis nálam!!!!

Azt telepítettem, nem mentésből ment vissza, mert "donated" verzió  ;)
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nektek előfordult, hogy a "HTC Sense" kényszerített leállást produkál, úgy 10 percenként. Maga a telefon működik, csak ezt a bosszantó hibát produkálja. Full wipe volt, de a Sense mentésből lett visszaállítva, és minden processzor sebességen csinálja. Reggel jó volt, kb 60% akkumulátor szintnél kezdte, de most már nem hagyja abba  :(
Csak adatokat-sms,mms,email,programok adatai-állíts vissza mentésből.
Beállításokat-Home,Rendszerbeállítások...-NE.

energiezolee

  • Vendég
Köszönöm mindenkinek aki segített :)

Engem a kamma kernelek nem szeretnek :(

Mindeggyikkel legalább 3 másodperc míg bekapcsol a kijelző  >:(

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak adatokat-sms,mms,email,programok adatai-állíts vissza mentésből.
Beállításokat-Home,Rendszerbeállítások...-NE.
:shock:  :shock:  :shock: Az minden wipe esetén 3 óra!  :'( Gondolod, hogy ez lehet az oka?
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

Nem elérhető celka

  • Hozzászólások: 411
  • PDA: Xperia U
  • Skype: celka1986
Nincs benne Square Parts?

Nem elérhető kukukk

  • Hozzászólások: 109
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: MikRunny-v1.01 Radio: 26.14.04.28 Kernel:RCMix v-8
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login találsz leírást róla!
A /system/customize/widget.txt ben lehet megváltoztatni hogy melyik alkalmazás legyen a listába.
Nem próbáltam ki, csak olvastam, és eszembe jutott, próbáld ki.

Köszi de sajnos nem működik, csak egy üres kocka lesz. Azt tudom hogy hova kell írni, csak azt nem hogy mi az a parancs (Toggle...??) ami végre halytaná a váltást!

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak adatokat-sms,mms,email,programok adatai-állíts vissza mentésből.
Beállításokat-Home,Rendszerbeállítások...-NE.
Én mindent visszaállítok kivéve a naptárt és telefonkönyvet !!!
És semmi gondom nincs soha a rommal, bár én mybackup root -ot használok!!!