2024, 03 29, 06:27:51

Szerző Téma: [ROM] Core Droid 2.5 Modded By Energie Zolee (Frissítve: 2011.03.01.)  (Megtekintve 102433 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
Sok mindenben igazad van és sok mindenben nem ...
Vázolnám röviden :
Kezdem azzal, hogy én sajna csak egy egyszerű informatikus vagyok, és nem programozó!!!

A rom manager-t azért vettem ki, mert én nem használom, (De gondolok másokra is, ezért nemsokára feltöltöm a kivett progikat is (és egy leírást mellé), csak eddig dolgoztam és nem tudtam megtenni)
Amúgy én úgy megyek be a recovery-be , hogy újra indítom a telót recovery módban, vagy kikapcsolom és a boot menüből lépek bele !!!
Ennyi az egész ,de marketről is le lehet tölteni!!!
Most én is írhatnám, hogy "okostojás", de én inkább nem teszem, mert nem szeretek másokkal vitázni ,sem másokat fikázni!!!!
Én nem "verem" itt a romomat, csak felajánlotta nekem Kedves Sharp , hogy hozzak létre egy topic-ot a romnak, mert úgy lehet róla külön beszélni!!!
Először ezt NEM AKARTAM, de aztán jobbnak láttam, mert elég sűrűn módosítom, frissítem a romot és így sokkal könnyebb Sharpnak és nekem is ,mert így én tartom "karban" és nem neki kell a linkekkel és egyébb dolgokkal szenvedni!!!

A kamera fps-t nem írtam át, ezt nem tudom honnan vetted, én csak a bitrátát és a kép tömörítését változtattam meg és ezáltal lett jobb a minősége!!!!

Tényleg fényévekre vagyok és leszek is Sergio76-tól és a többi moddertől, mert még csak most ismerkedek az androiddal, és 1 hónap alatt sajna csak ennyire tellett !!!!!
Ha programozó lennék, akkor már rég megírtam volna a kamerához a másik drivert!!!!

A névben pedig igazad van , tényleg nagy tahóság ellopni mások munkáját ,de igazából mint már többször leírtam : ezt a romot magamnak készítettem, én csak megosztom másokkal (mert én gondolok másokra is) , mert lehet más is szívesen használná vagy kipróbálná, és nem nagy képűségből akartam ezt tenni!!!!

Tehát én nagyon is tisztelem mások munkáját, csak hirtelen ez az elnevezés ugrott be, de átnevezem majd úgy, hogy Core Droid 2.0.4 Modded by Energie Zolee!!
Remélem így megfelel neked!!!

Amúgy meg a moddolásról is vitázhatnánk napokig, mert Sergio76 is csak egy gyári romot moddolt tovább, és nem az egész szoftvert írta újra, de ennek ellenére minden elismerésem az övé, és a többi modderé, mert nagyon jó, sőt remek romot készítettek!!!!

Köszönöm, hogy kedves hozzászólásoddal bővítetted a topic-ot és szép estét kívánok neked!!!!
:ok:

Dr.Fantastik-US: Ha nem tetszik ne használd. Én se használom, mert nekem pont ez a téma nem jön be de attól még támogatom :)

Amúgy Zoli nem tudom, hogy tervezed e még a LeeDrOiD használtatát, de ha esetleg a jövőben arra fogod megcsinálni a MOD-odat akkor erősen tudom javasolni You are not allowed to view links. Register or Login :)
Ez egy %-os akkukijelző. Töltés közben is ügyesen meg van oldva.
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.: Gergő

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:

Dr.Fantastik-US: Ha nem tetszik ne használd. Én se használom, mert nekem pont ez a téma nem jön be de attól még támogatom :)

Amúgy Zoli nem tudom, hogy tervezed e még a LeeDrOiD használtatát, de ha esetleg a jövőben arra fogod megcsinálni a MOD-odat akkor erősen tudom javasolni You are not allowed to view links. Register or Login :)
Ez egy %-os akkukijelző. Töltés közben is ügyesen meg van oldva.
You are not allowed to view links. Register or Login
Megnézem!!
Köszönöm szépen :)

Szerk.: Ezt próbáltam bele rakni , de akkor buktuk volna az autó fényerő szabályozást amit Lee remekül megoldott!!!
De most már  bele tudom tenni Core 2.4-ből is ,mert ott is remekül működik az auto fényerő!!!
Neki is állok amint lesz rá időm, csak sajna az mindig kevés áll rendelkezésemre :)

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Végre akadt valaki, aki megpróbál ebben a fórumban (DHD) ROM verziókat moddolni és azt közre is adja!
Ahogy látom, ezzel a megoldással jóval többeknek szerez örömöt, mint okoz bosszúságot egyeseknek!
Akinek nem tetszik ez, ne használja, ne olvassa ezeket a topikokat, vagy csináljon jobb, új alapokon nyugvó moddokat! A trollkodást mindig is kicsinyes dolognak tartottam...  :ima:

Zoli!
Köszönet az eddigiekért, kívánok további munkádhoz sok sikert és kitartást! :ok:
Nagyon szépen köszönöm !!!!!
Ez Nagyon Rendes Tőled!!!
És NAGYON SZÍVESEN MINDENKINEK!!!


energiezolee

  • Vendég
Sziasztok !!!

A Rom jelenleg nem elérhető !!!

Estére javítom!!!

Bocsánat a kellemetlenségért!!!

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak a tisztanlatas vegett :: es ez atombiztos, hogy... ! ! !

Azert mert 'valaki' kitorol egy par konyvjelzot es egy nehany ritkan hasznalatos programot MASNAK a rom-jabol ,, es odairja mindenhova hogy EnergieZolee 'munkaja' attol meg nem kell nagy valtozasokat varni, sem kinezet sem hasznalhatosag szempontjabol ! ! !

> A RomManager-t amugy miert kellet kivenni az ugynevezett Romod-bol ? ? ?  :hmm: mivel mesz be a Recovery-be ,, ?? enelkul ? ? ? okostojas ! ! !

> es allitolag egy honappal ezelott meg azt sem tudtad mi az hogy Android (sajat kijelentesed szerint !!<< ! ! mostmeg elkezded ITT verni hogy Energie Zolee ROM xxx ! ? !   hat nem ebbol all egy 'custom Rom' elkeszitese,, neked meg fenyevekre lesz szukseged hogy az igazi modderek : Sergio76 , Mike1986, stb. a nyomukba lephessel ....

Az hogy atirod az xml File-ba hogy 30 fps-vel menjen a videorogzites ,, attol meg egy picit sem lett jobb. ! !
Majd ha eljutsz hogy egy masik 'driver'-t irj hozza  :olvass: na majd akkor berzenkedj hogy feljavitottad a felveteli minoseget !!!

vannak itt a forumon igazi hozzaerto kollegak , sokan,,  pl. Nteeb is;  ,, de ők sohasem probaltak nagykepuen elnevezni masok munkajat az o nevukkel ! ! ! !



ez a nagy helyzet,,...
Azért nem semmi apám, hogy azzal vádolsz itt egy embert, hogy ellopja más munkáját, de mégis használod a romját! Sőt még felelősségre is vonod, hogy miért veszi ki belőle a rom managert. Ez az igazi pofátlanság, arról tudsz, ugye? Alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, de itt "jófejkedsz" >:(! Szerinted rom manager kell ahhoz, hogy be tudjál menne a recovery-be? NE Járasd már le így magad!
Én szégyenlem, hogy ilyenek járnak ide fórumozni, mint csekélységed!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !!!

A Rom jelenleg nem elérhető !!!

Estére javítom!!!

Bocsánat a kellemetlenségért!!!


Változtatsz rajta, vagy csak nem működik a "dropbox"? Azért kérdezem, mert most reggelre terveztem, hogy kipróbálom, de még tegnap töltöttem le. Várjak az új verzióra, vagy szegelhetem fel a már letöltöttet  ??? Egyébként én személy szerint gratulálok, hogy dolgoztál vele, időt szántál rá, és mások számára is elérhetővé tetted. Úgy gondolom, hogy ha csak két csengőhangot vettél volna ki belőle, de azt mások számára ingyen publikálod, már az is dicséretet érdemel, ebben az anyagias világban. Hiszen az is idő, és energia, és lehet, hogy más valakinek pont az a két csengőhang nem tetszett, és pont ettől jobb kedve lesz. Én anélkül, hogy bárkivel konfrontálódnék, csak simán megköszönöm, hogy dolgoztál vele a magad és MÁSOK örömére is.  :ok:
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
 >:( >:( >:( Most látom, hogy hazudtam, ment nem jött le teljesen tegnap. Erről is az asszony tehet, veszekedés közben kikapcsoltam a gépet, és nem néztem meg, hogy végzett e a letöltés!  >:( >:( >:( Egyébként tényleg nem lehet szerkezteni a saját hozzá szólásomat, vagy csak én nem találtam meg  ???
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
You are not allowed to view links. Register or Login
>:( >:( >:( Most látom, hogy hazudtam, ment nem jött le teljesen tegnap. Erről is az asszony tehet, veszekedés közben kikapcsoltam a gépet, és nem néztem meg, hogy végzett e a letöltés!  >:( >:( >:( Egyébként tényleg nem lehet szerkezteni a saját hozzá szólásomat, vagy csak én nem találtam meg  ???
Lehet szerkeszteni, de időkorlátos ;)!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Lacsu

  • Hozzászólások: 275
  • Navigáció / Navigation: Waze, iGo Primo
  • PDA: Oneplus 7 Pro
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet szerkeszteni, de időkorlátos ;)!

Köszönöm  :oops:
" Ó, nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel! "

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Csak annyit ,hogy akinek nem tetszik az ne olvassa ,próbálja és kritizálja a másik munkáját.Nem semmi ,hogy még a fórumon is bele tudnak kötni a másik munkájába.Már azért is köszönet jár ha  valaki tanácsot kér és arra válasz jön nem ,hogy még ennyi munkát fektet bele.Ez szánalmas volt. :-X
A rommal kapcsolatban:hogyan lehet az,hogy 1036 ghz alá nem megy a cpu.A százalék gyorsan le szokott menni nullára ,tehát nem program használja.A lee -ben legtöbbet 245-ön volt.Most reggelre ez 3 % fogyasztott az aksiból a lee 1% szokót repülő üzemmódra rakva.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak a tisztanlatas vegett :: es ez atombiztos, hogy... ! ! !

Azert mert 'valaki' kitorol egy par konyvjelzot es egy nehany ritkan hasznalatos programot MASNAK a rom-jabol ,, es odairja mindenhova hogy EnergieZolee 'munkaja' attol meg nem kell nagy valtozasokat varni, sem kinezet sem hasznalhatosag szempontjabol ! ! !

> A RomManager-t amugy miert kellet kivenni az ugynevezett Romod-bol ? ? ?  :hmm: mivel mesz be a Recovery-be ,, ?? enelkul ? ? ? okostojas ! ! !

> es allitolag egy honappal ezelott meg azt sem tudtad mi az hogy Android (sajat kijelentesed szerint !!<< ! ! mostmeg elkezded ITT verni hogy Energie Zolee ROM xxx ! ? !   hat nem ebbol all egy 'custom Rom' elkeszitese,, neked meg fenyevekre lesz szukseged hogy az igazi modderek : Sergio76 , Mike1986, stb. a nyomukba lephessel ....

Az hogy atirod az xml File-ba hogy 30 fps-vel menjen a videorogzites ,, attol meg egy picit sem lett jobb. ! !
Majd ha eljutsz hogy egy masik 'driver'-t irj hozza  :olvass: na majd akkor berzenkedj hogy feljavitottad a felveteli minoseget !!!

vannak itt a forumon igazi hozzaerto kollegak , sokan,,  pl. Nteeb is;  ,, de ők sohasem probaltak nagykepuen elnevezni masok munkajat az o nevukkel ! ! ! !



ez a nagy helyzet,,...

Neked mi bajod lett? Valami nincs rendben az életeddel és itt adod ki a dühödet? Írásod alapján fogalmad sincs mi a helyzet. Hol láttad Energiezoleet mellét verni? Csupán megosztja a saját magának készített módosítást. Ez miért fáj neked.?

Nem elérhető ViTaZi

  • Hozzászólások: 141
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: MIUI 1.4.22 v.3: Freshly Squeezed Edition™ with Cattleprod's 1.8Ghz Cyano Kernel
  • Skype: jvitazi
Szerintem tök mind1 mi a neve a romnak a lényeg az h jól müködjön. Ha már név: akkor szerintem simán legyen csak  Energie Rom és kész.  A  változtatások nekem tetszenek, mondjuk a rom manager-t én se értem de többi jó! csak így tovább!  :ok:

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Csak egy észrevétel: az a 2.0.4 honnan jött? Mert a CoreDroid az 2.4-es...

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak egy észrevétel: az a 2.0.4 honnan jött? Mert a CoreDroid az 2.4-es...
Nem tudom :)
Szerintem káprázott már a szemem, mert nem sokat alszok mostanában...
Bocsi , máris javítom!!!!

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem tök mind1 mi a neve a romnak a lényeg az h jól müködjön. Ha már név: akkor szerintem simán legyen csak  Energie Rom és kész.  A  változtatások nekem tetszenek, mondjuk a rom manager-t én se értem de többi jó! csak így tovább!  :ok:
Szia
Estére már megcsinálom a linkeket a kivett progikkal, és vissza tudod majd tenni a romba a managert, mert majd írok egy leírást is hozzá, hogy mit és hova kell tenni!
És Köszönöm :)

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak annyit ,hogy akinek nem tetszik az ne olvassa ,próbálja és kritizálja a másik munkáját.Nem semmi ,hogy még a fórumon is bele tudnak kötni a másik munkájába.Már azért is köszönet jár ha  valaki tanácsot kér és arra válasz jön nem ,hogy még ennyi munkát fektet bele.Ez szánalmas volt. :-X
A rommal kapcsolatban:hogyan lehet az,hogy 1036 ghz alá nem megy a cpu.A százalék gyorsan le szokott menni nullára ,tehát nem program használja.A lee -ben legtöbbet 245-ön volt.Most reggelre ez 3 % fogyasztott az aksiból a lee 1% szokót repülő üzemmódra rakva.
Szia
Nem lehetséges, h a SetCpu-ban performance van beállítva neked, és nem smatrnass???
Mert nekem szinte mindig 245-ön van.

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Változtatsz rajta, vagy csak nem működik a "dropbox"? Azért kérdezem, mert most reggelre terveztem, hogy kipróbálom, de még tegnap töltöttem le. Várjak az új verzióra, vagy szegelhetem fel a már letöltöttet  ??? Egyébként én személy szerint gratulálok, hogy dolgoztál vele, időt szántál rá, és mások számára is elérhetővé tetted. Úgy gondolom, hogy ha csak két csengőhangot vettél volna ki belőle, de azt mások számára ingyen publikálod, már az is dicséretet érdemel, ebben az anyagias világban. Hiszen az is idő, és energia, és lehet, hogy más valakinek pont az a két csengőhang nem tetszett, és pont ettől jobb kedve lesz. Én anélkül, hogy bárkivel konfrontálódnék, csak simán megköszönöm, hogy dolgoztál vele a magad és MÁSOK örömére is.  :ok:
Szia
A romban átírom a nevet mindenütt, csak ennyi lesz a változtatás!!!
Estére kész van, és még egyszer bocsi a kellemetlenségért!!!

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
Nem lehetséges, h a SetCpu-ban performance van beállítva neked, és nem smatrnass???
Mert nekem szinte mindig 245-ön van.
Nem biztos hogy tudom pontosan hogyan érted, de én temp cpu-val mérem ami folyamatosan kint van a képernyőn a widgetje és eddig is ez volt fen.És semmit sem állítottam rajta.

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia
A romban átírom a nevet mindenütt, csak ennyi lesz a változtatás!!!
Estére kész van, és még egyszer bocsi a kellemetlenségért!!!

Na nehogy már Te kérj elnézést!

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem biztos hogy tudom pontosan hogyan érted, de én temp cpu-val mérem ami folyamatosan kint van a képernyőn a widgetje és eddig is ez volt fen.És semmit sem állítottam rajta.
Érdemes ezt a progit (SetCPU) használni, mert sok energiát meg lehet vele takarítani, ha a screen off profilt is beállítjuk és max-nak 245MHz-t adunk meg!!!
You are not allowed to view links. Register or Login, mailben pedig átküldöm neked a progit, mert ez fizetős, így  :warez:-nak számít!!!!
Bocsi, csak jöttem dolgozni és útközben nem tudtam írni!

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdemes ezt a progit (SetCPU) használni, mert sok energiát meg lehet vele takarítani, ha a screen off profilt is beállítjuk és max-nak 245MHz-t adunk meg!!!
You are not allowed to view links. Register or Login, mailben pedig átküldöm neked a progit, mert ez fizetős, így  :warez: -nak számít!!!!
Bocsi, csak jöttem dolgozni és útközben nem tudtam írni!

A SetCPU az xda-developers oldaláról inggyé letöthető, így használata nem számít  :warez: nek...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
A SetCPU az xda-developers oldaláról inggyé letöthető, így használata nem számít  :warez: nek...  ;)
Jó tudni :)
Köszönöm szépen ,ezzel is okosabb lettem :D

energiezolee

  • Vendég
Robi akkor nyugodtan töltsd le You are not allowed to view links. Register or Login regisztráció után egy barcode olvasó segítségével, ajánlom a QR Droid-ot amit a marketről tölthetsz le!

Nem elérhető Dr.Fantastik-US

  • Hozzászólások: 125
  • Nem: Férfi
  • Dr.
  • PDA: Samsung NOTE, DesireHD
  • PDA ROM: -=DeSenseNG 4.5 @_re-cooked with CoreDroid Theme :) :) :) kernel 2.6.35.14 LorDmod >>> Radio :: 26.14.04.28_M
You are not allowed to view links. Register or Login
Neked mi bajod lett? Valami nincs rendben az életeddel és itt adod ki a dühödet? Írásod alapján fogalmad sincs mi a helyzet. Hol láttad Energiezoleet mellét verni? Csupán megosztja a saját magának készített módosítást. Ez miért fáj neked.?

Nincs semmi bajom senkivel :oops: ,, sot nagyon ertekelem ha valaki torekszik alkotni valami UJAT ! !


A 'changelog' alapjan ,, (szerintem) tulzas volt rogton ugy kiadni mintha huu de mennyire at lett volna alakitva az a bizonyos Rom. ...

 >>> @EnergieZolee :  Megneztem a Samsung i8910 HD -re keszitett munkadat is !!! NAGYON jooo. Abba mar van annyi munka hogy jogosan mondhatod hogy a tied !!! :taps:
:D <<< MAXIMALISTA >>> ! ! !   Mindenbol, mindig, mindenáron,, a legujabbat ! ! ! :D

>>>>>visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login>>>>>

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Robi akkor nyugodtan töltsd le You are not allowed to view links. Register or Login regisztráció után egy barcode olvasó segítségével, ajánlom a QR Droid-ot amit a marketről tölthetsz le!
Köszike már meg is van. :ok: