2024, 03 29, 10:35:30

Szerző Téma: [ROM] Core Droid 2.5 Modded By Energie Zolee (Frissítve: 2011.03.01.)  (Megtekintve 102439 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszike már meg is van. :ok:
Ezt a bekmark-ot mivel lehet mérni?

Nem elérhető nteeb

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 12387
  • Nem: Férfi
  • PDA: IPhone 11 Pro Max
  • PDA ROM: 13.2.3
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a bekmark-ot mivel lehet mérni?
Benchmark-ra gondolsz?
Market>Quadrant

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a bekmark-ot mivel lehet mérni?
Szívesen :)
Én meg nteebnek köszönöm, h segített míg "távol" voltam!!!

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs semmi bajom senkivel :oops: ,, sot nagyon ertekelem ha valaki torekszik alkotni valami UJAT ! !


A 'changelog' alapjan ,, (szerintem) tulzas volt rogton ugy kiadni mintha huu de mennyire at lett volna alakitva az a bizonyos Rom. ...

 >>> @EnergieZolee :  Megneztem a Samsung i8910 HD -re keszitett munkadat is !!! NAGYON jooo. Abba mar van annyi munka hogy jogosan mondhatod hogy a tied !!! :taps:
Köszi, az elismerést!!!!!
De akkor sem értem miért kellett egyből lehurrogni, mert tényleg nem akartam ellopni más munkáját, csak egyszerűen f...sz voltam ,mert abban igazad volt, hogy nem így kéne hívni , de ha ezt normálisan írod le hidd el úgy is megértettem volna...

Már nekiálltam a progik feltöltéséhez , és a leíráshoz is ,így aki szeretné hamarosan töltheti és teheti bele a romba amit hiányol belőle.

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
Feltettem a romodat kipróbálásra, most tesztelgetem. Én jobban szeretem a Kamma kernelt, ezért feltettem az 1.8bfs-t. 3800 Quadrant pont!
Csak egy HTC alkalmazást hiányolok belőle (hírek), de azt majd felteszem ha feltöltötted.
Eddig minden okés, gyors, jól müködik! :ok: Hajrá, csak így tovább  :taps:

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem a romodat kipróbálásra, most tesztelgetem. Én jobban szeretem a Kamma kernelt, ezért feltettem az 1.8bfs-t. 3800 Quadrant pont!
Csak egy HTC alkalmazást hiányolok belőle (hírek), de azt majd felteszem ha feltöltötted.
Eddig minden okés, gyors, jól müködik! :ok: Hajrá, csak így tovább  :taps:
Örülök, h tetszik :)
Lehet kipróbálom én is még egyszer kammával hátha most jó lesz a képernyő bekapcsolás is ;)

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Benchmark-ra gondolsz?
Market>Quadrant
Igen köszi . :)
Ez most a 1.8 -vagy az 1.9 állítólag nagyobb fogyasztású kernel.

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
Az a baj ,hogy ez a quadrant standard van fent és ez csak 3d ben mutogat,és én csak olyant szeretnék mint amit itt mutogatok és pontosb adatokat ad.

Nem elérhető Ifa666

  • Hozzászólások: 496
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S3
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen köszi . :)
Ez most a 1.8 -vagy az 1.9 állítólag nagyobb fogyasztású kernel.

Ha az elso hsz-t vegig olvasod, kiderul.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs semmi bajom senkivel :oops: ,, sot nagyon ertekelem ha valaki torekszik alkotni valami UJAT ! !


A 'changelog' alapjan ,, (szerintem) tulzas volt rogton ugy kiadni mintha huu de mennyire at lett volna alakitva az a bizonyos Rom. ...

 >>> @EnergieZolee :  Megneztem a Samsung i8910 HD -re keszitett munkadat is !!! NAGYON jooo. Abba mar van annyi munka hogy jogosan mondhatod hogy a tied !!! :taps:

Na látod! Ha értékeled más alkotását, akkor ne szólj be neki, főleg ha már láttad előző munkáját más készüléken. Jelenleg ismerkedik, fúr farag saját magának és ezt jó szívvel megosztja. Valahol meg el kell kezdeni az ismerkedés a rom belső részeivel és szerintem ebben jó úton jár. :)

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a baj ,hogy ez a quadrant standard van fent és ez csak 3d ben mutogat,és én csak olyant szeretnék mint amit itt mutogatok és pontosb adatokat ad.

Küldtem PÜ-t, nézd meg.

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Szasztok

Feltettem a Energie Zolee No.2 romot :: NAGYON KIRÁLY !!!
Csak annyit áruljatok el hogy melyik rádio és kernel ajánlott hozzá??
üdv
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Küldtem PÜ-t, nézd meg.
Az a baj,hogy néztem az Applanet-en is, de mivel nem tudom ,hogy mit is kel keresnem mert nem tudom a program nevét ,ezért is kérdeztem mi a neve. :ima:
Gondoltam azért is vagyunk itt.Mert ha tudná 1 perc alatt leszedném és nem csak az Applanet-ről.

Nem elérhető Lobi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5408
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Galaxy S8+
You are not allowed to view links. Register or Login
Szasztok

Feltettem a Energie Zolee No.2 romot :: NAGYON KIRÁLY !!!
Csak annyit áruljatok el hogy melyik rádio és kernel ajánlott hozzá??
üdv

You are not allowed to view links. Register or Login ezt a radiot használjuk a legtöbben.
A kernel elég egyedi téma, használd azt ami benne van, ha nem tetszik akkor válts, nagy a választék.

energiezolee

  • Vendég
Az eltávolított programok már elérhető az első hozzászólásból

Köszönöm azoknak akik segítenek másoknak!!!!

Szerk.: A Rom letölthető az első hozzászólásból!!!

Jó flash-elést :)

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
mit csináljak hard reset előtt hogy ne telepitse vissza a marketből az addig feltelepitett dolgokat ,, ill miért lesz a fekete market ismét zöld egy idő után
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető Ifa666

  • Hozzászólások: 496
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S3
You are not allowed to view links. Register or Login
mit csináljak hard reset előtt hogy ne telepitse vissza a marketből az addig feltelepitett dolgokat ,, ill miért lesz a fekete market ismét zöld egy idő után
Ha megadod a google fiokodat akkor mindig visszafogja telepiteni. Nem tudsz vele mit csinalni.
Max annyit hogy a marketba bemesz, es a my apps-on belul uninstallalod mind.

Nem elérhető celka

  • Hozzászólások: 411
  • PDA: Xperia U
  • Skype: celka1986
Ez a MArketes alkalmazás auto visszatelepítés engem is halálra idegesít.Ha egyszer FullWipeolok ne másszanak vissza a szemetek...:S
Hogy ne csak oljak: Töltöm a ROMot és vagy most ágyban megnézem vagy majd holnap :)
Üdv

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha megadod a google fiokodat akkor mindig visszafogja telepiteni. Nem tudsz vele mit csinalni.
Max annyit hogy a marketba bemesz, es a my apps-on belul uninstallalod mind.
Ha jól tudom, akkor nteeb leírt valami megoldást, hogy ne települjenek vissza a dolgok,de már nem emlékszem mi volt az, reméljül olvassa eme sorokat,és fog segíteni ebben....

A market nekem is zöldre váltott, sztem ez csak úgy lehet, h letöltött egy frissítést, ami azt jelenti, h a romban nem a legfrissebb market van, de ennek utána nézek!!!

Ifa666 -> Bocsi, akartam írni privit, de pont akkor indultam el a melóból mikor végre felment a rom, és nem volt időm írni neked!!!

Szerk.: Látom már fel is töltötted a Romot.

Köszönöm szépen!!!!

Mindjárt beteszem a linket az első hozzászólásba!!!

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
mit csináljak hard reset előtt hogy ne telepitse vissza a marketből az addig feltelepitett dolgokat ,, ill miért lesz a fekete market ismét zöld egy idő után
Várd meg mire felrakja mind türelmesen. (Ha van wifid, ha nincs lehet h nem legjobb megoldás)
Majd tölts le még 1 programot :D market -> Easy uninstaller
Ezzel meg tudsz spórolni sok kattintást és törli a google felhasználódból, hogy ezek vannak a gépeden.
Amúgy én szeretem, hogy mindig visszaállítja szóval nem feltétlen rossz dolog.
Üdv.: Gergő

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Várd meg mire felrakja mind türelmesen. (Ha van wifid, ha nincs lehet h nem legjobb megoldás)
Majd tölts le még 1 programot :D market -> Easy uninstaller
Ezzel meg tudsz spórolni sok kattintást és törli a google felhasználódból, hogy ezek vannak a gépeden.
Amúgy én szeretem, hogy mindig visszaállítja szóval nem feltétlen rossz dolog.
Köszönjük szépen a segítséget!!!!
Remélem nem baj, h más nevében is mondom (írom) :D

energiezolee

  • Vendég
Amúgy valamennyire érthetően írtam le a programok visszarakását a Romba???

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a MArketes alkalmazás auto visszatelepítés engem is halálra idegesít.Ha egyszer FullWipeolok ne másszanak vissza a szemetek...:S
Hogy ne csak oljak: Töltöm a ROMot és vagy most ágyban megnézem vagy majd holnap :)
Üdv

Erre van megoldás: full wipe, majd felrakod az új romot. Az első indítás után jönnek a szokásos beállítások, itt még ne állítsd be a gmail-es fiókodat. Ha bejött a Home, akkor indítsd újra a készüléket és ezután állítsd be a gmail-es fiókot.
Nálam így sem a beállítások, sem pedig a korábban használt programok nem települnek automatikusan. Ezért ilyenkor - na meg egyébként is - az appbrain-t használom, bár így annak a listája is "üres" lesz. Tehát irány a pc-n vagy a kütyün az appbrain.com-ra és katt a My Apps-ra. Itt a Your app lists alatt láthatók a listák, a korábban használt romokon levő programok listái. Elvileg a legfelső az aktuális, de ez könnyen kideríthető, ha a Marketből letöltünk egy eddig nem használt programot, majd szinkronizáljuk az appbrain-t. Amelyik listában megtaláljuk ezt az új programot, az az aktuális. Na ebbe az aktuális listába bele lehet másolni a többiből azokat a programokat, amelyekre szükség van, aztán a kütyün lehet szinkronizálni az appbrain-t és indulhat a telepítés, majd a végén Titanium backuppal a programok DATA részének visszaállítása, ha volt ilyen. :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Várd meg mire felrakja mind türelmesen. (Ha van wifid, ha nincs lehet h nem legjobb megoldás)
Majd tölts le még 1 programot :D market -> Easy uninstaller
Ezzel meg tudsz spórolni sok kattintást és törli a google felhasználódból, hogy ezek vannak a gépeden.
Amúgy én szeretem, hogy mindig visszaállítja szóval nem feltétlen rossz dolog.

Ez is egy megoldás, csak ha sok programról van szó, akkor sokáig tart.

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre van megoldás: full wipe, majd felrakod az új romot. Az első indítás után jönnek a szokásos beállítások, itt még ne állítsd be a gmail-es fiókodat. Ha bejött a Home, akkor indítsd újra a készüléket és ezután állítsd be a gmail-es fiókot.
Nálam így sem a beállítások, sem pedig a korábban használt programok nem települnek automatikusan. Ezért ilyenkor - na meg egyébként is - az appbrain-t használom, bár így annak a listája is "üres" lesz. Tehát irány a pc-n vagy a kütyün az appbrain.com-ra és katt a My Apps-ra. Itt a Your app lists alatt láthatók a listák, a korábban használt romokon levő programok listái. Elvileg a legfelső az aktuális, de ez könnyen kideríthető, ha a Marketből letöltünk egy eddig nem használt programot, majd szinkronizáljuk az appbrain-t. Amelyik listában megtaláljuk ezt az új programot, az az aktuális. Na ebbe az aktuális listába bele lehet másolni a többiből azokat a programokat, amelyekre szükség van, aztán a kütyün lehet szinkronizálni az appbrain-t és indulhat a telepítés, majd a végén Titanium backuppal a programok DATA részének visszaállítása, ha volt ilyen. :)
THX Dear Sharp :)