2024, 03 28, 22:43:49

Szerző Téma: [ROM] LeeDrOiD HD v2.0.0 Modded By Energie Zolee (Frissítve: 2011.02.15.)  (Megtekintve 78934 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Ifa666

  • Hozzászólások: 496
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S3
You are not allowed to view links. Register or Login
Kiraknám, de már frissítettem, ezért a másik link még a régit mutatja :)
Új kernelt kapott :D

Linkeld a konyvtarat. Ha itthon vagyok akkor egybol frissitem es toltom fel az uj dolgokat.

You are not allowed to view links. Register or Login

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Linkeld a konyvtarat. Ha itthon vagyok akkor egybol frissitem es toltom fel az uj dolgokat.

You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs külön könyvtárban, de mindig átküldöm neked pü-ben ha változik, és köszönöm!!!

Nem elérhető Ifa666

  • Hozzászólások: 496
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S3
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs külön könyvtárban, de mindig átküldöm neked pü-ben ha változik, és köszönöm!!!

Na a szogletes zarojelek miatt nem lehetett rendesen linkelni. Atneveztem az oldalon mindent. igy mar mukodik.

You are not allowed to view links. Register or Login

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Na a szogletes zarojelek miatt nem lehetett rendesen linkelni. Atneveztem az oldalon mindent. igy mar mukodik.

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm szépen :)

Nem elérhető ViTaZi

  • Hozzászólások: 141
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: MIUI 1.4.22 v.3: Freshly Squeezed Edition™ with Cattleprod's 1.8Ghz Cyano Kernel
  • Skype: jvitazi
Szóval akkor a youtube-os probléma megoldva? mert ha igen akkor felraknám!

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Szóval akkor a youtube-os probléma megoldva? mert ha igen akkor felraknám!
Bocsi már akartam írni, csak nem volt időm!
Sajna a YouTube probléma még mindig fennáll :(
Próbáltam Leedroidon is, de ott sem működik rendesen, tehát nem az én romom hibájából ered.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi már akartam írni, csak nem volt időm!
Sajna a YouTube probléma még mindig fennáll :(
Próbáltam Leedroidon is, de ott sem működik rendesen, tehát nem az én romom hibájából ered.

Mi a baj a youtube-val? Nem szoktam használni, de most nyomkodtam pár videót rajta. Elforgattam a képernyőt, így teljes képernyőn ment a lejátszás. Elindítottam több videót és a vissza "gombbal" kiléptem belőlük majd megint elindítottam másikat. Nem volt semmilyen akadás, fagyás. 4-5 videót próbáltam.

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj a youtube-val? Nem szoktam használni, de most nyomkodtam pár videót rajta. Elforgattam a képernyőt, így teljes képernyőn ment a lejátszás. Elindítottam több videót és a vissza "gombbal" kiléptem belőlük majd megint elindítottam másikat. Nem volt semmilyen akadás, fagyás. 4-5 videót próbáltam.

Nekem ami óta megvan a telefon LeeDrOiD van rajta. kb napi 1 órát nézek youtubeot. Van, hogy a mobilomon teszem. Nekem se volt még sose problémám vele.
Üdv.: Gergő

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj a youtube-val? Nem szoktam használni, de most nyomkodtam pár videót rajta. Elforgattam a képernyőt, így teljes képernyőn ment a lejátszás. Elindítottam több videót és a vissza "gombbal" kiléptem belőlük majd megint elindítottam másikat. Nem volt semmilyen akadás, fagyás. 4-5 videót próbáltam.
De gondolom nem a Lee kernelt használod, hanem kammát, mert sztem ez kernel probléma, mert nálam kammával nem csinálta!!!
Bár engem nem zavar, mert nem használom.

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ami óta megvan a telefon LeeDrOiD van rajta. kb napi 1 órát nézek youtubeot. Van, hogy a mobilomon teszem. Nekem se volt még sose problémám vele.
Akkor viszont nem tudom, mert a youtube lejátszónál csak a kinézetet módosítottam egy kicsit ...

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
De gondolom nem a Lee kernelt használod, hanem kammát, mert sztem ez kernel probléma, mert nálam kammával nem csinálta!!!
Bár engem nem zavar, mert nem használom.
Nekem mindig Lee kernelem volt. És nincs vele bajom.
OFF: Bár YouTube progira rá  férne egy frissítés, mert én 54 csatornára vagyok feliratkozva amit rendszeresen nézek is és elég zavaró, hogy nem szedi le a listáról azt amit már néztem.
(Szerk.: Míg a youtube mobil oldal és iPhone program leszedi... Nem értem googlet. Jobb dolgokat ír iPhonera mint droidra.)
ON
Üdv.: Gergő

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem mindig Lee kernelem volt. És nincs vele bajom.
OFF: Bár YouTube progira rá  férne egy frissítés, mert én 54 csatornára vagyok feliratkozva amit rendszeresen nézek is és elég zavaró, hogy nem szedi le a listáról azt amit már néztem.
(Szerk.: Míg a youtube mobil oldal és iPhone program leszedi... Nem értem googlet. Jobb dolgokat ír iPhonera mint droidra.)
ON
Akkor már tényleg nem tudom :(
Remélem én is, h hamarosan kap egy frissítést...
Azt is próbáltam, h nem integrálom bele a romba, csak letöltöm utána marketről telepítem, de ugyanazt a hibát generálta :(

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
De gondolom nem a Lee kernelt használod, hanem kammát, mert sztem ez kernel probléma, mert nálam kammával nem csinálta!!!
Bár engem nem zavar, mert nem használom.

Az új Lee kernel van rajta (2.0.3).

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Az új Lee kernel van rajta (2.0.3).
Akkor megteszem amit lehet,h jó legyen, de már sokat próbáltam javítani a hibát, de sikertelenül :(

energiezolee

  • Vendég
Ha valakinek van kedve, ideje kipróbálhatná, h nála is csinálja -e ezt a hibát a romom, mert én tisztán emlékszem, h LeeDrOiD is ugyanezt a hibát generálta YouTube-nál!!!

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha valakinek van kedve, ideje kipróbálhatná, h nála is csinálja -e ezt a hibát a romom, mert én tisztán emlékszem, h LeeDrOiD is ugyanezt a hibát generálta YouTube-nál!!!

Maga a youtube alkalmazás is lehet finnyás, volt már rá példa...

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Maga a youtube alkalmazás is lehet finnyás, volt már rá példa...
Én már nem tudom...
De azt tudom, h tegnap kipróbáltam 1.9-es kammával , és legalább 20 videót megnéztem Tube-on, de egyszer sem volt hiba, viszont amint rátettem egy másik kernelt már a második videó után megfagyott a teló :(

Nem elérhető marosige

  • Hozzászólások: 620
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One (M7)
  • PDA ROM: stock
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már nem tudom...
De azt tudom, h tegnap kipróbáltam 1.9-es kammával , és legalább 20 videót megnéztem Tube-on, de egyszer sem volt hiba, viszont amint rátettem egy másik kernelt már a második videó után megfagyott a teló :(
Telepítsd újra a YouTubeot, indítsd újra a gépet. Nézd meg mit csinálsz írd le kipróbálom pontosan ugyan azt én is megcsinálni és megnézzük mi a különbség. Neked is a Lee-s kernel van? (2.0.3) Illetve romod LeeDroid alapú, szóval stimmelnie kellene.
Üdv.: Gergő

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítsd újra a YouTubeot, indítsd újra a gépet. Nézd meg mit csinálsz írd le kipróbálom pontosan ugyan azt én is megcsinálni és megnézzük mi a különbség. Neked is a Lee-s kernel van? (2.0.3) Illetve romod LeeDroid alapú, szóval stimmelnie kellene.
Felesleges újra telepíteni, mert ugyan azt csinálja mindig akármit csinálok, azaz : ha teljes képernyőn nézek videót HQ-ban akkor a vissza gomb megnyomása után mindig iszonyatosan belassul a teló!!!Olyan mint amikor egy videó kártyára nincs telepítve driver és nagyon lassan ad be minden ablakot, vagy progit, csak itt még lassabban reagál!!

energiezolee

  • Vendég
Úgy döntöttem belekezdek egy Core Droid 2.4 Moddolásba is, hátha az jobb lesz :)

Mit szóltok ???

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy döntöttem belekezdek egy Core Droid 2.4 Moddolásba is, hátha az jobb lesz :)

Mit szóltok ???

Haj-rá! :D
Abban nem kell kínlódnod a témával. :)

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Haj-rá! :D
Abban nem kell kínlódnod a témával. :)
A témával nem, de a Lee -féle fényerővel igen, mert az nekem kell :D

Nem elérhető robi

  • Hozzászólások: 651
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Samsung galaxy note
  • PDA ROM: CriskeloRomNOTE.vICS-V7-MD5 a másik Asus transformer tf300t
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha valakinek van kedve, ideje kipróbálhatná, h nála is csinálja -e ezt a hibát a romom, mert én tisztán emlékszem, h LeeDrOiD is ugyanezt a hibát generálta YouTube-nál!!!
Nekem jól működik a YouTube.Habár nem szoktam használni de most azért 10 percet nyúztam.
Core Droid 2.4 erre kíváncsian várom ezt még úgy sem próbáltam.
Ha lehet kérni jó sok saját csengő hangot rakjál rá. :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
A témával nem, de a Lee -féle fényerővel igen, mert az nekem kell :D

Azzal sem kell foglalkoznod, mert jól van benne megcsinálva az is, a Lee-hez nagyon hasonló. Próbáld ki és meglátod. :)

energiezolee

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem jól működik a YouTube.Habár nem szoktam használni de most azért 10 percet nyúztam.
Core Droid 2.4 erre kíváncsian várom ezt még úgy sem próbáltam.
Ha lehet kérni jó sok saját csengő hangot rakjál rá. :D
Természetesen lesz benne :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Azzal sem kell foglalkoznod, mert jól van benne megcsinálva az is, a Lee-hez nagyon hasonló. Próbáld ki és meglátod. :)
Köszi az infót!!!Kipróbálom :)