2024, 03 29, 11:03:22

Szerző Téma: Defy színezés, témázás  (Megtekintve 17175 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kobun

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: omnia
  • PDA ROM: BSHI1
Defy színezés, témázás
« Dátum: 2011, 02 03, 21:38:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A profilodban szereplő I900/Windows Mobile-ra kellene, vagy a topik szerinti androidra?

Androidos Motorola Defy-n szeretném megváltoztatni a status bar színét.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #1 Dátum: 2011, 02 03, 22:18:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Androidos Motorola Defy-n szeretném megváltoztatni a status bar színét.
Ez nem túl egyszerű. Lehet, hogy rootolt deodexelt rom kell hozzá.
 
Kerestem pár témát hozzá: 

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Jepy

  • Hozzászólások: 56
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC 10
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #2 Dátum: 2011, 02 04, 18:41:23 »
Ezek szépek, de rootolni kell szerintem hozzájuk. XDA meg angol, nekem sajnos nincs nyelvtudásom. :o(

Nem elérhető Rigi

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: Motorola DEFY
  • PDA ROM: 2.1 Android
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #3 Dátum: 2011, 02 04, 18:56:19 »
Sziasztok.
Szívesen cserélnék romot a telón , de eddig csak egy leírást olvastam, így meg nem merek nekiállni. :( Ha van valaki aki ezt nagyon tudja és leírná, azt megköszönném. :D

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #4 Dátum: 2011, 02 04, 19:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek szépek, de rootolni kell szerintem hozzájuk. XDA meg angol, nekem sajnos nincs nyelvtudásom. :o(
Nekem meg Defym nincs sajnos, így hiába tudom hogyan kell ezeket a témákat feltenni, nem tudom kipróbálni.
Root, vagy custom recovery vagy főzött rom kell mindegyik témához, ezekhez nem árt egy tulaj aki kipróbálja, majd leírja szépen érthetően :)
Várjunk a vállalkozó szellemű Defysekre  ;)
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #5 Dátum: 2011, 07 06, 13:58:56 »
Nagyon csöndes ez a rész!
Na itt egy kép az én Defymről, ilyen most. Igazából a MIUI topikba kellett volna tenni, mert arra jó példa, hogy a MIUI téma menedzsere elképesztően szuper és egyszerű. Gyakorlatilag percek alatt át lehet témázni mindent a boot animációtól a lock screenig. 

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető joe30

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: motorola defy
  • PDA ROM: froyo 2.2.2
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #6 Dátum: 2011, 07 26, 15:21:40 »
Sziasztok!
Igen valóban nagy itt a csend....
Szeretném kérdezni hogy valakinek sikerült már módosítani a blur-res.apk filet a framework mappában?

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #7 Dátum: 2011, 07 28, 23:16:55 »
Íme az enyém. Semmi extra:
andoird 2.3.4 CM7 nightly build rom, Go Launcher EX, Honeycomb skin, módosított betűkészlet, PlayerPro, stb..
a processzor kihasználtságtól függően 300-1200Mhz között fut. A látvány kedvéért direkt futattam pár dolgoz és rángattam a képernyőt, hogy screenshotkor kiírja a maximumot, de nem sikerült. :P

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Acsa

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: 2.3.4 Defy+
Re: Defy színezés, témázás
« Reply #8 Dátum: 2011, 10 14, 17:42:38 »
Sziasztok,

Olyan progit keresnék, ami szöveggé alakítja át a diktafonra felvett hanganyagot.
Mindez noteszként lenne a legjobb:))

Angolul már találtam ilyet, van magyar is???

Köszi: Acsa77
Acsa