2024, 04 18, 16:01:30

Szerző Téma: Motorola Defy általános  (Megtekintve 159120 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #50 Dátum: 2011, 03 02, 14:35:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most érkeztem bemenni a Vodához, utánakérdeztem a Defynek itt azt mondták (Békéscsaba üzlet)
Ha visszanézek pár nap múlva lesz náluk Vitamax asszem standard csomagban 69.990-pénzért ja 50% az esély,hogy magyar menü lesz rá.

Na ez vicces. Én kb 2 órája jöttem meg a Vodából, és a srác, akivel jóban vagyunk azt mondta, hogy csak áprilisban lesz. Érdekes. Feldobtam témának a 8GB-s 3GS-t, erre meg mondta, hogy akkor már miért nem a 4-es?
Asszonnyal megdumáltam, lehet, hogy az lesz belőle. A srác szerintem elvakult iPhone-os volt ;D (persze iPhone 4-gyel a kezében), mert a Defy kb térdmagasságba, a 3GS-t kb nyakmagasságba, az iPhone 4-et meg egy kétszintes ház tetejére rakta gondolatban a három készülék egymáshoz viszonyított helyzetét szemléltetve. Azért szerintem annyira nem jobb a 3GS meg a 4-es ájfón sem. Viszont lehet, hogy az lesz belőle... Majd meglátjuk!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető coder

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Motorola Defy általános
« Reply #51 Dátum: 2011, 03 02, 14:55:31 »
Az is benne van,hogy visszamegyek 3nap múlva és megint pár nap múlva nézzek vissza szöveg lesz belőle.
Lehet ha előfizetéssel kérném ja pont van egy.

Én avval nem értek 1-et,hogy szaküzletben és webshop-ban is mint kész elvihető terméket kínálnak
majd mikor megvennéd nincs is,de helyette ajánlanak egy iPhone 4-et hátha van + 100ezred. :taps:




Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #52 Dátum: 2011, 03 02, 15:08:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az is benne van,hogy visszamegyek 3nap múlva és megint pár nap múlva nézzek vissza szöveg lesz belőle.
Lehet ha előfizetéssel kérném ja pont van egy.

Én avval nem értek 1-et,hogy szaküzletben és webshop-ban is mint kész elvihető terméket kínálnak
majd mikor megvennéd nincs is,de helyette ajánlanak egy iPhone 4-et hátha van + 100ezred. :taps:

Nem döfött hátba a kérdéssel, hogy "mivel nincs, miért nem vesztek iPhone 4-et?".
Mi nézelődtünk, hogy mit vállalnánk be igazából. Mondtam neki a 3GS-t, mivel 2G-nk volt a mini pro-k előtt, szóval tudjuk milyen az iÉlet. Erre mondta, hogy akkor már miért nem 4-est.
Van elég sok droidos készülék a Defy helyett, de azok annyira nem tetszenek.
Asszony most már az iPhone 4-ben is benne lenne, ár a Defy-t szívesebben bevállalta volna.
És részletre vennénk a Defy-t meg az iPhone 4-et is, nem full kp-ra. Annyira még nem szalad jól a szekér.
Más a befizetés meg más a törlesztés összege. Na meg persze a két vas is más.

Ja, és előfizetés hosszabbítás lenne, szóval nem is Vitamax. Nem értem, hogy ott miért van, itt meg miért nincsen... Szomorú vagyok... Viszont a honlapjukon sem lehet rendelni, nem jelenik meg a gomb. Szóval akkor biztos, hogy nincsen! Ennyi. Majd meglátom, még 2 hét van a nagy döntés előtt (akkor lesz fordulós a szerződés). Addig még sokat lehet aludni rá... :D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drenadar

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 1.15.405.4
Re: Motorola Defy általános
« Reply #53 Dátum: 2011, 03 02, 17:21:11 »
Hali all!

Én is a vodánál tervezek venni egyet, viszont nem ott használnám. mennyire macerás a függetlenítése?

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #54 Dátum: 2011, 03 02, 17:36:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali all!

Én is a vodánál tervezek venni egyet, viszont nem ott használnám. mennyire macerás a függetlenítése?

Elvileg nem maceras, foleg mivel en ugy tudom, hogy sem a Vodanal, sem a T-nel kaphato verzio sem szolgaltatofuggo. A Vodanal azt mondtak, hogy nem biztos, hogy a kovetkezo szallitmany is fuggetlen lesz. Kivanom, hogy legyen szerencsenk!  ;D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Colani

  • Hozzászólások: 296
  • PDA: S7E
Re: Motorola Defy általános
« Reply #55 Dátum: 2011, 03 02, 17:38:26 »
ha szerencsés leszel akkor függettlenül kapod meg :D :D
én a Tnél vettem és ott is függettlenül adták és köztudott,hogy a piros is ugy forgalmazta... :) :)

szép napot

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #56 Dátum: 2011, 03 03, 15:12:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most érkeztem bemenni a Vodához, utánakérdeztem a Defynek itt azt mondták (Békéscsaba üzlet)
Ha visszanézek pár nap múlva lesz náluk Vitamax asszem standard csomagban 69.990-pénzért ja 50% az esély,hogy magyar menü lesz rá.
Na, ekkora félretájékoztatást régen hallottam! Vagy találgat a boltos, vagy szórakozik.
A helyzet az, hogy a Voda - és tudtommal a T is - eladta az összes Defy-t, ami raktáron volt. Időközben a Motoker, ami a kizárólagos magyarországi forgalmazó volt, lehúzta a rolót. Jelenleg hivatalos viszonteladó nincsen, és a szolgáltatóknak a kis GSM boltokkal ellentétben nincs lehetőségük külföldről, vagy az e-bay -ről készletet szerezni, így jobb híján várnak. Ezalatt néhány elszántabb vevő a legkisebb Voda és T lerakatokat is végighívta a telefonkönyvből, így mára a boltokban sincs visszamaradt készlet egy darab sem. (Az enyémet január közepén egy másik, kisebb forgalmú Voda boltból kérték át, azóta nincs a megyében egy darab sem. Ennek lassan két hónapja.)
A helyzet nyilván nem reménytelen, mert a kínálatból nem vették le, és előrendelést is felvesznek rá. Szerintem amint lesz magyarországi forgalmazó, újra lesz Defy is, de hogy ez mikor lesz, (ha lesz egyáltalán) azt én nem tudom.
Valószínűleg a békéscsabai Voda eladónak több/jobb információja van, ha holnapra ígéri a készüléket.  ;)

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #57 Dátum: 2011, 03 03, 15:18:57 »
Egyébként, csak hogy azokhoz is szóljak, akiknek már van ilyen készülékük, a tegnapi napon az USA-ban elkezdték (egész konkrétan az ottani T-Mobile-nál) a hivatalos 2.2 Froyo OTA frissítést. Remélem hamar eljut hozzánk is (persze XDA-n már most fent van, ha valakit érdekel).  :ok:

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #58 Dátum: 2011, 03 03, 15:42:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, ekkora félretájékoztatást régen hallottam! Vagy találgat a boltos, vagy szórakozik.
A helyzet az, hogy a Voda - és tudtommal a T is - eladta az összes Defy-t, ami raktáron volt. Időközben a Motoker, ami a kizárólagos magyarországi forgalmazó volt, lehúzta a rolót. Jelenleg hivatalos viszonteladó nincsen, és a szolgáltatóknak a kis GSM boltokkal ellentétben nincs lehetőségük külföldről, vagy az e-bay -ről készletet szerezni, így jobb híján várnak. Ezalatt néhány elszántabb vevő a legkisebb Voda és T lerakatokat is végighívta a telefonkönyvből, így mára a boltokban sincs visszamaradt készlet egy darab sem. (Az enyémet január közepén egy másik, kisebb forgalmú Voda boltból kérték át, azóta nincs a megyében egy darab sem. Ennek lassan két hónapja.)
A helyzet nyilván nem reménytelen, mert a kínálatból nem vették le, és előrendelést is felvesznek rá. Szerintem amint lesz magyarországi forgalmazó, újra lesz Defy is, de hogy ez mikor lesz, (ha lesz egyáltalán) azt én nem tudom.
Valószínűleg a békéscsabai Voda eladónak több/jobb információja van, ha holnapra ígéri a készüléket.  ;)

Na most aztán tényleg nem tudom, hogy mi legyen... Ebben a formában már nem is biztos, hogy akkor lesz-e vagy sem... Én meg nagyon eladnám a mini pro-kat most, amíg még lehet értük értelmes árat kapni. Április is messze van, de a "lesz-e egyáltalán" még messzebbnek tűnik. Lehet, hogy marad a szifon 4, vagy rosszabb esetben a 3GS. Abból legalább még van... :D Sebaj, nézek azért más droidos verziót is, csak a Defy-nél nem találtam "jobbat" (találtam, csak az asszonynak nem tetszik és sajna az ő nevén vannak az előfizuk... ;D). Majd még nézelődök... Valami tipp esetleg?
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #59 Dátum: 2011, 03 03, 15:59:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na most aztán tényleg nem tudom, hogy mi legyen... Ebben a formában már nem is biztos, hogy akkor lesz-e vagy sem... Én meg nagyon eladnám a mini pro-kat most, amíg még lehet értük értelmes árat kapni. Április is messze van, de a "lesz-e egyáltalán" még messzebbnek tűnik. Lehet, hogy marad a szifon 4, vagy rosszabb esetben a 3GS. Abból legalább még van... :D Sebaj, nézek azért más droidos verziót is, csak a Defy-nél nem találtam "jobbat" (találtam, csak az asszonynak nem tetszik és sajna az ő nevén vannak az előfizuk... ;D). Majd még nézelődök... Valami tipp esetleg?
Hát, ez itt a Defy topicban elég off lenne, ha más készülékeket veséznénk ki. Javaslom az általános android topicokat, illetve van itt "Android vs. Iphone" topic is jó sok véleménnyel.
Egy biztos: ha strapabíró okostelefont akarsz, nincs alternatíva. Szerintem ez a vas a vízálló/ütésálló kivitel nélkül is nagyon jó vétel, de így meg aztán tényleg "Best Buy". (Szerintem)
Említetted, hogy részletre vennéd, ezt megteheted máshol is, pl a pixmania.hu-n, ott most 82 899.- és kérhetsz Cetelem hitelt. Tudom, hogy nem ugyanaz, de legalább van, és így megmarad a hűséglehetőséged is (ha mondjuk 1 év múlva kétmagos telefont akarsz  :D), és ez legalább tuti független lesz, ami a későbbi eladás szempontjából sem rossz. 

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #60 Dátum: 2011, 03 09, 19:43:56 »
Sziasztok !

Nagyon el lapult a topic pedig egyre több újdonság található Defy hez.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabrielllb

  • Hozzászólások: 25
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: 2.1 Eclair
Re: Motorola Defy általános
« Reply #61 Dátum: 2011, 03 12, 18:47:37 »
Csao! Enis boldog defy tulaj lettem, spicarol valtottam, hat osszehasonlithatatlan a 2! Nagyon allat kis tella! Viszont ami kicsit zavar, lehet hogy en nem vagom az a divx! Kicsit akad a film, van erre megoldas? Valahol halottam, hogy 720i-at is siman jatsza? Mit csinalok rosszul? Thx


Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #62 Dátum: 2011, 03 12, 20:23:26 »
Sziasztok !

Vodánál előfizuval van Defy :ok:

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #63 Dátum: 2011, 03 13, 00:20:31 »
Hálaisten hálaisten... (erre mondaná apósom, hogy menj ki az udvarra "hálaistenkedni").

Meglesz végre a vas, amire az asszony (igazából először én, majd ő is) vágyott... Remélem szerdáig nem kapkodják el... Érdekes, mert a honlapon még mindig nem rendelhető, de nem is baj, legalább több marad... Nekünk! ;D Ha meg nem marad, akkor marad az SGS, Pati meggyőzött! ;D

Köszi az infót, örök hála!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #64 Dátum: 2011, 03 13, 11:27:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok !

Vodánál előfizuval van Defy :ok:

Erre akartam írni az előzőt is. Mennyire biztos a "forrásod"? :D Csak mert nem akarok beégni a Vodánál, ha szerdán bemegyek és kérek 2db Defy-t. ;D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #65 Dátum: 2011, 03 13, 14:12:24 »
Szia

A kollégám hívott fel ,hogy mit tudok a készülékről mert most venne egyet. ;)

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #66 Dátum: 2011, 03 13, 14:15:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia

A kollégám hívott fel ,hogy mit tudok a készülékről mert most venne egyet. ;)

hm...
A honlapon még mindig nincs fent rendelhetőként...  :'( de azért remélem, hogy szerdán ez változni fog, és tényleg meg fogjuk tudni venni... Ha meg nem lesz, akkor marad a Galaxy S! :D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #67 Dátum: 2011, 03 13, 14:19:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #68 Dátum: 2011, 03 13, 14:23:56 »
Ne kapkodd el a vásárlást! Nekem Galaxy-m volt. A szervizben nem voltak el szállva az S től. :)

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #69 Dátum: 2011, 03 13, 14:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ez nekem is megvan, sőt, még az előző kiadás is. Viszont a Vodában nekünk azt mondták, hogy kb áprilisig nem lesz a készülékből, ugyanis készlethiány van. Amelyik készülékből van, ott az "online rendelhető tarifák" fülön a tarifák mellett ott van a "megrendelés" gomb. A Defynél meg pl.: az SE X10i-nél nincsen, nem is lehet őket kapni.
Mi is részletre vennénk, de április az messze van. Vagy kaptak esetleg szállítmányt? Az jó lenne...

Egyébként elképzelhető, hogy már most is lesz, mivel a T-Mobile webshopban rendelhetőként van fent, eddig viszont "a készülék jelenleg nincs raktáron" üzenet volt a csomagoknál. Szóval bízzunk benne... :D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető soundman

  • Hozzászólások: 40
  • PDA: Motorola Defy WIUI
Re: Motorola Defy általános
« Reply #70 Dátum: 2011, 03 30, 09:46:29 »
Nálatok is lejátszik egy csilingelő hangot a Defy, amikor az USB kábelt a PC-re dugjátok vagy kihúzzátok? Az SD card notifications-nál kivettem a pipát, de így is jelez.

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #71 Dátum: 2011, 03 31, 10:01:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálatok is lejátszik egy csilingelő hangot a Defy, amikor az USB kábelt a PC-re dugjátok vagy kihúzzátok? Az SD card notifications-nál kivettem a pipát, de így is jelez.
Ja, csinálja. Amikor rádugod akkor mindig, lehúzásnál csakk akkor, ha az USB módnak "Memory card acces" van beállítva. Ha a többi, például windows sync, vagy charge only, akkor lehúzásnál nem csinálja.
Egyébként érdekes, amit írsz, mert ha kiveszed a pipát az SD card notifications-nál, akkor lehúzáskor egyáltalán nem csinálja, de a csatlakoztatásnál mindenképpen megmarad.

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #72 Dátum: 2011, 04 19, 19:14:48 »
Sziasztok

Elkészül lassan a Defyhez is a Cyanogen mód. Magyar nyelven :taps: :ok: :D :D :D

Nem elérhető Daccsika

  • Hozzászólások: 91
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: Motorola Defy, Zte Blade
Re: Motorola Defy általános
« Reply #73 Dátum: 2011, 04 20, 13:18:59 »
És azt hol lehet letölteni, mert sajnos nem találom sehol. És hogy lehet felraki? Még új vagyok. Köszi előre is.

Nem elérhető Sabeboy

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4
  • PDA ROM: Android 4.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #74 Dátum: 2011, 04 21, 09:34:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És azt hol lehet letölteni, mert sajnos nem találom sehol. És hogy lehet felraki? Még új vagyok. Köszi előre is.
Itt keresgélj: You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként még nincsen kész, bár nagyon jól halad. Én a helyedben várnék vele még, pláne, hogy egy kezdőnek a telepítése sem egyszerű.