2024, 03 29, 08:01:08

Szerző Téma: Motorola Defy általános  (Megtekintve 158589 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jepy

  • Hozzászólások: 56
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC 10
Re: Motorola Defy általános
« Reply #25 Dátum: 2011, 02 11, 15:34:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello.A GPS vevőjéről tudnátok valamit irni? Ki milyen programot használ és mennyire stabil, és mennyire használható a Defy navigálásra?
Szia!
Számomra kifejezetten gyorsnak és "erősnek" tűnik a GPS vevője. Néha lakáson belül is talál pozíciót.
Sygicot és IGot használok. Sygic szebb, viszont az információs kijelzője kisebb az IGoénál.

Nem elérhető mike710

  • Hozzászólások: 47
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung omnia i8000
  • PDA ROM: NXXJF5/XEHJF4/XXJF1
Re: Motorola Defy általános
« Reply #26 Dátum: 2011, 02 11, 18:09:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Számomra kifejezetten gyorsnak és "erősnek" tűnik a GPS vevője. Néha lakáson belül is talál pozíciót.
Sygicot és IGot használok. Sygic szebb, viszont az információs kijelzője kisebb az IGoénál.

Köszönöm a választ.Azért kérdeztem mert ilyen marhaságot olvastam valami noname oldalon hogy csak fizetősen lehet navigálni,magyarul neten.. De hogy ha ezek a programok felkúsznak a telefonra akkor semmi gond.

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #27 Dátum: 2011, 02 18, 08:18:15 »
Jó reggelt sziasztok !

Két napja fájó szívvel elbúcsúztam szeretett Spicámtól,amit már a végletekig feszítettem. :'( Nagy dilemmába kerültem,hogy Galaxy S,vagy Defy,a mérleg a Defy felé billent. :) ;) Két napi erős használat után (a Spicát 1 nap után vissza vittem pixel hibákkal) kellemesen csalódtam.Természetesen az első órában fel ugrott a ROOT.Azóta a teljesítménye egy kicsit meg nőtt . :D Egyedül a magyar nyelv hiányzik róla,de az angollal is el boldogulok :ok:.Mindent össze vetve egy barátságos strapa bíró készülék lett belőle. :taps: :D
Örülök ,hogy fóruma is van már.

Szép hétvégét minden fórumozónak.

Nem elérhető Colani

  • Hozzászólások: 296
  • PDA: S7E
Re: Motorola Defy általános
« Reply #28 Dátum: 2011, 02 20, 17:19:47 »
szia!!

örülök hogy a defy mellett döntöttél ;)
rakd fel valamelyik froyot és mégjobban megleszel vele elégedve :) :)

szép hétvégét neked is...

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #29 Dátum: 2011, 02 20, 20:36:59 »
Szia

Sajnos ebben még járatlan vagyok most keresgélem hol lehet romokat le szedni hozzá

a Spicánál már becsukott szemmel ment  :).Ha kellett naponta többször is. A root nem volt nagy dolog de az utána lévő lépéseket még csak tapogatom :ima:  :hmm:

Nem elérhető laciba

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: pays froyo 4.0 (3.4.2_155)
Re: Motorola Defy általános
« Reply #30 Dátum: 2011, 02 21, 17:09:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos ebben még járatlan vagyok most keresgélem hol lehet romokat le szedni hozzá

Szia. Itt nézz körül You are not allowed to view links. Register or Login

Ha nem akarsz nagyon kísérletezni, tegyél fel egy "fél-hivatalos" froyot, ebből az UK motobluros, a PL pedig  a kelet-európai fél-bluros. Ezeket nem is bonyolult feltenni, a hivatalos RSD Lite elég is hozzá. Rootolni is lehet már a froyokat superoneclick-kel.

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #31 Dátum: 2011, 02 21, 21:14:38 »
Köszönöm a linket.Esetleg annyi segítséget kérek hogyan kezdjek neki. :ok: ;)

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #32 Dátum: 2011, 02 22, 12:31:51 »
Sziasztok!

Annyira jól sikerült szeszo tesztje, hogy én is kedvet kaptam egy ilyen csodához.

Lenne pár kérdésem:

Mennyi a rendelkezésre álló készülék memória? ("SD kártya és telefontárhely" résznél mennyit ír ki?)
"LauncherPro"-sítani lehet-e?
Tok kell-e neki? Tényleg nem karcolódik a kijelzője?
Kamera milyen képeket készít? Mennyire vízálló? (fürdőkádba beleeshet-e?)
A multitouch része mennyire jó? SNESoid és Gameboid játszhatóak rajta?
A gyári billentyűzet milyen? Smart Keyboard működik rajta, vagy felejtős?

Megköszönném, ha valaki az említett programokat kipróbálná a készülékén és leírná a tapasztalatokat.

X10 Mini pro-t cserélnénk ilyenre, mert a piros szolgáltató csak akkor kedvezményesíti az előfizetésünket, ha veszünk mellé készüléket is (mivel csak kártyákat vettünk eddig, telefont náluk nem). Nagyon megtetszett, így ebbe forgatnánk a minik árát, persze csak ha szerintetek megéri! :D  :ok:
Ha nem éri meg, akkor marad a Wildfire és több pénz a zsebben.
Azért kellene egy "strapafon", mert van két gyerkőc, és nekik az iPhone 2G-t simán odaadtam mozizni meg játszani, mert annyira nem volt para ha leejtették. Viszont a mini pro-knál már gond lenne, ha kinyitott állapotban, vagy csak úgy simán padlót fogna. Apropó, a szőnyegre ejtést mennyire bírja kb 1-1,5 m magasból a Defy?
A másik személy, aki miatt strapafon kell, az meg a feleségem. Ő annyira nem tud a készülékekre vigyázni, ezért érdekes a igazából a leejtés meg a fürdős kérdés. :D Ha fotózza a gyerekeket, és belecsusszan, akkor kuka lesz-e belőle. Nem véletlenül vettünk neki 3m-ig vízálló Samsung fényképezőgépet... :D Csak az most szervizben van, de nem a víz miatt... :D A másik meg, hogy felcsillantak a szemei, amikor mondtam neki, hogy "vízálló" a Defy, és erre csak ennyit tudott mondani: "de jó, akkor tudok mailt olvasni a kádban"... :D  ::) rotfl

Köszönöm szépen a segítséget!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető laciba

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: pays froyo 4.0 (3.4.2_155)
Re: Motorola Defy általános
« Reply #33 Dátum: 2011, 02 22, 19:39:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Annyira jól sikerült szeszo tesztje, hogy én is kedvet kaptam egy ilyen csodához.

Lenne pár kérdésem:

Mennyi a rendelkezésre álló készülék memória? ("SD kártya és telefontárhely" résznél mennyit ír ki?)
"LauncherPro"-sítani lehet-e?
Tok kell-e neki? Tényleg nem karcolódik a kijelzője?
Kamera milyen képeket készít? Mennyire vízálló? (fürdőkádba beleeshet-e?)
A multitouch része mennyire jó? SNESoid és Gameboid játszhatóak rajta?
A gyári billentyűzet milyen? Smart Keyboard működik rajta, vagy felejtős?

Megköszönném, ha valaki az említett programokat kipróbálná a készülékén és leírná a tapasztalatokat.

X10 Mini pro-t cserélnénk ilyenre, mert a piros szolgáltató csak akkor kedvezményesíti az előfizetésünket, ha veszünk mellé készüléket is (mivel csak kártyákat vettünk eddig, telefont náluk nem). Nagyon megtetszett, így ebbe forgatnánk a minik árát, persze csak ha szerintetek megéri! :D  :ok:
Ha nem éri meg, akkor marad a Wildfire és több pénz a zsebben.
Azért kellene egy "strapafon", mert van két gyerkőc, és nekik az iPhone 2G-t simán odaadtam mozizni meg játszani, mert annyira nem volt para ha leejtették. Viszont a mini pro-knál már gond lenne, ha kinyitott állapotban, vagy csak úgy simán padlót fogna. Apropó, a szőnyegre ejtést mennyire bírja kb 1-1,5 m magasból a Defy?
A másik személy, aki miatt strapafon kell, az meg a feleségem. Ő annyira nem tud a készülékekre vigyázni, ezért érdekes a igazából a leejtés meg a fürdős kérdés. :D Ha fotózza a gyerekeket, és belecsusszan, akkor kuka lesz-e belőle. Nem véletlenül vettünk neki 3m-ig vízálló Samsung fényképezőgépet... :D Csak az most szervizben van, de nem a víz miatt... :D A másik meg, hogy felcsillantak a szemei, amikor mondtam neki, hogy "vízálló" a Defy, és erre csak ennyit tudott mondani: "de jó, akkor tudok mailt olvasni a kádban"... :D  ::) rotfl

Köszönöm szépen a segítséget!


Szia.

1. Friss készüléknél kb 1.2 GB a rendelkezésedre álló belső tárhely. Ez azt hiszem bőven elég :)
2. természetesen lehet, bármely launcher megy
3. egyéni ízlés kérdése a tok, akárcsak a fólia rá. A kijelzője jóval ellenállóbb a karcokkal szemben, mint a normál készülékeké, de természetesen nem 100%-os karcálló.
4. átlagos a kamerája, ha ez a fő szempont, ne vedd meg
5. első multitouch-os készülékem, így nincs összehasonlítási alapom és az általad említett játékokkal még nem játszottam, így az alkalmazásoknál használtam, ott kifogástalanul működik
6. teljesen normális a billentyűzete alapból, de én lusta disznó vagyok, így anysoft keyboard a magyar nyelvi kiegészítővel és 1 betű 1 gomb :)

szőnyegre esés: ha a kőkemény burkolólapra való esést kibírta egy karc nélkül a wc-ben a wc-papír tartóról, akkor azt hiszem a szőnyeg meg se kottyan neki :) az omnia 2-öm nem bírta ki :(

kád: nyugodtan levelezhet a feleséged a kádban vele , ha ez téged nem zavar és tudod kivel levelezget :) Kibírja a kifröccsenő vizet és ha véletlen beleejtené a kádba - persze legyen jól reteszelve és azért ne hagyja a vízben másnap reggelig :) A mosógép dobját azért nézze meg, mielőtt bezárja és elindítja a 2 órás főzőmosó programot :)

Nagy tudású, remek készülék, meglepő módon kicsi méretének köszönhetően jól kézbe illik - asszonynak, gyerek és házi teendők mellé csak ajánlani tudom :)

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #34 Dátum: 2011, 02 22, 19:49:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia.

1. Friss készüléknél kb 1.2 GB a rendelkezésedre álló belső tárhely. Ez azt hiszem bőven elég :)


...



Köszönöm szépen a válaszod!

A SNESoidra kíváncsi leszek. Elvileg a nemzeti ünnep után lesz meg a két csoda... :D Ma volt szerencsém látni élőben, igaz, hogy csak egy dummy volt, de a mérete már most tetszik. A tesztvideók alapján, amiket megnéztem, tetszik minden rajta, csak már annyira megszoktam a LP-t, hogy nem biztos, hogy menne az átállás azonnal. Elég sokáig tartott, mire a LP-ra rászoktam. De majd meglátom.

Na nem éppen családi fotózásra használnánk, csak azért kérdeztem, hogy fészbukkon meg hasonlókon mennyire vállalhatóak a készített képek, illetve ha nyomtatunk itthon belőle, akkor mennyire lesz gázos, de ha átlagos képeket csinál, akkor szerintem nem lesz gond.

Ha pedig alapból több, mint 1GB memória marad, amibe lehet appokat rámolni, akkor meg egyenesen imádni is fogom. Legalább nem kell megbuherálni meg kompromisszumokat kötni végre. A mini pro-ban az alap 130MB elég kevés volt, elég sok mindenről le kellett mondjunk ahhoz, hogy most app2sd buher nélkül is döcögjön a vas...

Most már várom nagyon, hogy a kezemben legyen!

Köszi szépen mégegyszer!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Colani

  • Hozzászólások: 296
  • PDA: S7E
Re: Motorola Defy általános
« Reply #35 Dátum: 2011, 02 22, 22:59:01 »
szia!!

ha a pirosnál szeretnél ilyen telefont akkor lehet nem fogsz sikerrel járni mert más forumokon is mindenki arra vár ,hogy újra lehessen kapni....a másik szerintem :nagyon meg fogsz lepődni a minid után :) :) :)

azt fogod magadtól kérdezni,hogy eddig mit használtam?? :) :)

én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve. a launcher pro-t használom home-nak.nem akad nincs vele semmi bajom...a kamera mondjuk átlagos szerintem természetes fényben szép képeket csinál...sőt an már progi amivel vizalatt is tudsz majd fotozni :) :)

szép estét mindenkinek

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #36 Dátum: 2011, 02 23, 19:21:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szia!!

ha a pirosnál szeretnél ilyen telefont akkor lehet nem fogsz sikerrel járni mert más forumokon is mindenki arra vár ,hogy újra lehessen kapni....a másik szerintem :nagyon meg fogsz lepődni a minid után :) :) :)

azt fogod magadtól kérdezni,hogy eddig mit használtam?? :) :)

én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve. a launcher pro-t használom home-nak.nem akad nincs vele semmi bajom...a kamera mondjuk átlagos szerintem természetes fényben szép képeket csinál...sőt an már progi amivel vizalatt is tudsz majd fotozni :) :)

szép estét mindenkinek

Igen, mondták piroséknál, hogy nincsen, és majd márciusban lesz, de már nem biztos, hogy a "free" verzió. :D Nekem mindegy egyelőre, csak legyen, mire oda jutok, hogy megvegyem! :D

Jó, hogy megy az LP, bár lehet, hogy kap majd egy esélyt a gyári is, a kaland kedvéért! :D

Köszi szépen!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető niko1

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: galaxy s2
  • PDA ROM: Antoniomistretta XXKI3 V.3
Re: Motorola Defy általános
« Reply #37 Dátum: 2011, 02 24, 16:06:01 »
Sziasztok!

Nagyon oda figyelni mit tesztek fel ,tegnap előtt az IMEI számom búcsút vett a készüléktől  :'( :shock:

3-órás harc mire vissza állítottam  :D.Azóta froyo 2.2.1 720 fullscren video :ok:

Csak nagyon oda figyelve.

Nem elérhető Pec

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: motorola
  • PDA ROM: 2.1
Motorola Defy MobilTV
« Reply #38 Dátum: 2011, 02 25, 14:58:22 »
Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata mobiltv-vel kapcsolatban?
RTLklub-ot szeretnék nézni, ha lesz Forma1, de nem vágom még ezt az android témát.

Előre is köszönöm.

Nem elérhető bercee

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Wave s8500
  • PDA ROM: s8500XDJL2
  • Skype: bartalis007
Re: Motorola Defy általános
« Reply #39 Dátum: 2011, 02 28, 11:16:28 »
hello
cserélném samsung wave s8500 mobilom. Bada 1.2 van rajta! július közepei vétel gari 2012 júli kötepéig. keveset használt, nagyon szép telefon, alumínium házban! doboz, minden tartozék és 4 gigás microSD kari plusszban!

Nem elérhető coder

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Motorola Defy általános
« Reply #40 Dátum: 2011, 02 28, 18:47:20 »
Sziasztok fórumozok!

A vodánál elég jó áron van a készülék valószínű ott fogom megvenni de ezek magyar nyelvű
menüvel vannak forgalomba vagy android alatt kell okoskodni valamit.Ne haragudjatok ha baromságot kérdeztem de szeretnék tisztában lenni vele.

A hobbim miatt meg amúgy is megtetszett a készülék,elég sokat vagyok víz közelbe egy Nokia N82 már pottyant a vízbe az nem úszta meg,ez megfogja (ha nem is szárazon de tényleg túléli)?

A válaszokat köszönöm!

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #41 Dátum: 2011, 02 28, 19:43:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok fórumozok!

A vodánál elég jó áron van a készülék valószínű ott fogom megvenni de ezek magyar nyelvű
menüvel vannak forgalomba vagy android alatt kell okoskodni valamit.Ne haragudjatok ha baromságot kérdeztem de szeretnék tisztában lenni vele.

A hobbim miatt meg amúgy is megtetszett a készülék,elég sokat vagyok víz közelbe egy Nokia N82 már pottyant a vízbe az nem úszta meg,ez megfogja (ha nem is szárazon de tényleg túléli)?

A válaszokat köszönöm!

Üdv!

Jó választás lesz a kicsike, már persze ha lesz belőle még...  :-[
Vodáéknál éppen készlethiány van, április környékére várható megint, legalábbis egy "informátor" szerint ez a helyzet.
A korábban náluk forgalmazott készülékek függetlenek voltak, de a "kapcsolatom" nem tudta biztosra mondani, hogy az új szállítmány is ilyen lesz-e vagy sem. Valami miatt nem tudták lezárni... De ez csak jó.

Hogy mit bír? Youtube szigorúan. :D Egy 4 tonnás elefántot is "kibírt", csak az üveg tört be, viszont használható maradt. Az IP minősítése szerint, amit végül hivatalosan nem kapott meg, 1m mélyen képes maradni víz alatt 30 percig.

Én is ezt a készüléket választottam ki, főleg mivel eléggé "gyerekálló", meg azért ezt a feleségem sem tudja olyan hamar gallyra tenni, mint a korábbi készülékeit. Persze mondtam neki, hogy csak a sajátjával szórakozgathat azért... :D Türelem, szerintem megéri megvárni!
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető coder

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Motorola Defy általános
« Reply #42 Dátum: 2011, 02 28, 20:23:03 »
elfLord köszi.

Várni fogok rá már döntöttem ez kell.Talán még az ára is jó nem azt mondom,hogy olcsó de
azért ilyen tudás mellett szerintem megéri vagy tűrhető.
Amúgy a másik versenyző a ZTE Blade volt de valamiért Defy jobban meggyőzött.

Nem elérhető coder

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Motorola Defy általános
« Reply #43 Dátum: 2011, 02 28, 22:43:02 »
Ja azt el is felejtettem megkérdezni szerintetek lesz rá magyar menü?

Nem elérhető Colani

  • Hozzászólások: 296
  • PDA: S7E
Re: Motorola Defy általános
« Reply #44 Dátum: 2011, 03 01, 07:52:03 »
már portolták rá a sense-t magyarnyelvvel,de bizonyos dolgok nem működnek rajta...

szerintem nem fontos annyira a magyar nyelv mert az ikonokkal ki lehet következtetni,hogy mit hogyan  :)

szerintem a vodánál nem lesz már többet,de ez nem tuti csak megérzés...szerintem alul árazták és nem akarnak "annyit" bukni rajta...nekem T-s és az is független :D

amugy teljesen használható és a zte bladdel össze sem lehet hasonlitani...

szép napot

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #45 Dátum: 2011, 03 01, 10:52:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
már portolták rá a sense-t magyarnyelvvel,de bizonyos dolgok nem működnek rajta...

szerintem nem fontos annyira a magyar nyelv mert az ikonokkal ki lehet következtetni,hogy mit hogyan  :)

szerintem a vodánál nem lesz már többet,de ez nem tuti csak megérzés...szerintem alul árazták és nem akarnak "annyit" bukni rajta...nekem T-s és az is független :D

amugy teljesen használható és a zte bladdel össze sem lehet hasonlitani...

szép napot

A Vodánál dolgozik egy "ismerős", akitől azt az infót kaptam, hogy majd áprilistól lesz. 2-t akarunk venni, szóval nem hiszem, hogy félreinformálna.
A magyar nyelvről meg csak annyit, hogy a mostani mini pro készülékeink magyar nyelvűek, de pl a Gmail, a Dolphin Browser meg hasonló társaik így is -úgy is angolul mennek, szóval nem nagy érvágás, ha a Defy angol marad.

Remélem a Vodával kapcsolatban nem lesz igazad. Annyira rábeszéltem az asszonyt, hogy most már másra rá sem tudom dumálni... ;D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Colani

  • Hozzászólások: 296
  • PDA: S7E
Re: Motorola Defy általános
« Reply #46 Dátum: 2011, 03 01, 11:30:39 »
én szurkolok nektek ne hogy félre érts!! :) :)

de az még 1 hónap....hogy birod ki addig?? :) :)

szép napot

Nem elérhető elfLord

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 297
  • Nem: Férfi
  • Jedi Mester :D
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung Galaxy S4 I9505
  • PDA ROM: AP/CP: I9505XXUGNG8 ; CSC: I9505BTUGNG2
  • Skype: jeno.mobil
Re: Motorola Defy általános
« Reply #47 Dátum: 2011, 03 01, 17:39:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én szurkolok nektek ne hogy félre érts!! :) :)

de az még 1 hónap....hogy birod ki addig?? :) :)

szép napot

Hát szinte sehogy... Még itt vannak a mini pro-k, addig nincsen gond. Viszont már annyira nem bírom, hogy más eshetőséget is figyelembe vettem, viszont az asszonyt már nem tudom rábeszélni semmi másra, annyira tetszik neki a Defy. Így kénytelenek vagyunk várni... Esetleg valami hasonló kaliberű (és áru) alternatíva? ;D
"Remember... The Force will be with you... Always..."

SE X10 mini pro Root/xRecovery/app2SD/JIT telepítési segédlet You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sub71

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: Motorola Defy
  • PDA ROM: 2.51.1.Blur
  • Skype: szabolcskocsis
Re: Motorola Defy általános
« Reply #48 Dátum: 2011, 03 02, 10:13:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagyon oda figyelni mit tesztek fel ,tegnap előtt az IMEI számom búcsút vett a készüléktől  :'( :shock:

3-órás harc mire vissza állítottam  :D.Azóta froyo 2.2.1 720 fullscren video :ok:

Csak nagyon oda figyelve.

Szia!
Kifejthetnéd bővebben is, hogy hogyan sikerült eltüntetni az IMEI számot, meg a Rom is érdekelne, bevállt-e stabil, minden működik-e stb... előre is köszi a beszámolót!
                                                                                        Üdv: sub

Nem elérhető coder

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
Re: Motorola Defy általános
« Reply #49 Dátum: 2011, 03 02, 11:33:52 »
Most érkeztem bemenni a Vodához, utánakérdeztem a Defynek itt azt mondták (Békéscsaba üzlet)
Ha visszanézek pár nap múlva lesz náluk Vitamax asszem standard csomagban 69.990-pénzért ja 50% az esély,hogy magyar menü lesz rá.