2024, 03 29, 06:30:45

Szerző Téma: ReiToday, avagy a Today mindenes  (Megtekintve 34942 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #125 Dátum: 2011, 04 18, 23:02:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iphone today leszedtem. Az rltoday lehet, hogy valamilyen rejtélyes néven van a listában, mert nem találom?!

Ráakadtam, leszedtem ezt is.
Most reboot, aztán újra telepítem.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #126 Dátum: 2011, 04 19, 00:16:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ráakadtam, leszedtem ezt is.
Most reboot, aztán újra telepítem.

Leszedtem és újrainstalláltam.
Csodák csodája, működik.
Kipróbáltam a Samsungost és a Today-ost is, mindkettő megy.
Viszont kérdés megint van.
Föltettem a névnapokat is, működik, de a névnapok minden nap egész napos elfoglaltságként beülnek a naptárba.
Eléggé zavaró, mert így kissé összemosódnak a tényleges naptárbejegyzésekkel.
Ez csak így tud működni?
Ha igen, akkor hogy lehet eltávolítani a névnapokat,  mert akkor arról inkább lemondok.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #127 Dátum: 2011, 04 19, 08:09:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leszedtem és újrainstalláltam.
Csodák csodája, működik.
Kipróbáltam a Samsungost és a Today-ost is, mindkettő megy.
Viszont kérdés megint van.
Föltettem a névnapokat is, működik, de a névnapok minden nap egész napos elfoglaltságként beülnek a naptárba.
Eléggé zavaró, mert így kissé összemosódnak a tényleges naptárbejegyzésekkel.
Ez csak így tud működni?
Ha igen, akkor hogy lehet eltávolítani a névnapokat,  mert akkor arról inkább lemondok.

Hát, lehet hogy elkiabáltam.
Este ok, reggel gondoltam frissítem az időjárást, hát nem a "Nincs Internet?" fogad?
Kikapcsoltam a "2 perces" kapcsolat bontását, újracsatlakoztattam a telefont, újraindítottam, újra beállítottam a település kódot, de ne megy.
Azt hiszem, lemondok róla, pedig nagyon tetszik.   :'(

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #128 Dátum: 2011, 04 19, 19:55:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát, lehet hogy elkiabáltam.
Este ok, reggel gondoltam frissítem az időjárást, hát nem a "Nincs Internet?" fogad?
Kikapcsoltam a "2 perces" kapcsolat bontását, újracsatlakoztattam a telefont, újraindítottam, újra beállítottam a település kódot, de ne megy.
Azt hiszem, lemondok róla, pedig nagyon tetszik.   :'(
A névnapos dologra válaszolva, igen, az beül egy egész napos eseményként. Szerintem nem vészes és teljesen megszokható és később csak előnyére válik.

Azért nem értem az időjárás frissítéses dolgot, mert ha egyszer befrissíti a cuccot, akkor nem lehet hogy máskor nem fogja. Sőt ha egyszer frissült, akkor már semmi értelme a beállításokban újra település kódokat írkálni. Amint írtam van egy skinem, ami egy Windows Default felület (titanium) ahol szintúgy ugyanez az időjárási frissítés és csodák csodájára rengeteg embernél működik, sőt nem igazán olvastam volna arról h vmi nem okés.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #129 Dátum: 2011, 04 19, 21:44:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A névnapos dologra válaszolva, igen, az beül egy egész napos eseményként. Szerintem nem vészes és teljesen megszokható és később csak előnyére válik.

Azért nem értem az időjárás frissítéses dolgot, mert ha egyszer befrissíti a cuccot, akkor nem lehet hogy máskor nem fogja. Sőt ha egyszer frissült, akkor már semmi értelme a beállításokban újra település kódokat írkálni. Amint írtam van egy skinem, ami egy Windows Default felület (titanium) ahol szintúgy ugyanez az időjárási frissítés és csodák csodájára rengeteg embernél működik, sőt nem igazán olvastam volna arról h vmi nem okés.

A névnappal kibékülnék én is.
Az időjárásnál meg, hát én sem értem, hogy este még jó volt, reggelig nem nyúlt senki hozzá, és akkor már nem frissült.
Kínomban próbáltam csak újra állítgatni, hátha, de nem akarta az igazat.  :-(
Most leszedtem, pihentetem (magamat is   :) ) egy kicsit, aztán azért teszek majd még egy próbát vele.
Láttam egyébként a Titaniumot is, de ez tetszett meg.

Az időjárás egyébként milyen kapcsolaton kersztül akar frissülni? Amit talál?
Mert nálam van egy T-s vállalati async kapcsolat is beállítva a céges levelezésre, stb..., viszont abból nem lehet kilátni az internet felé.
Nem lehet, hogy esetleg valamiért azt találja meg, és azon próbálkozik?
Meg lehet adni valahogy fixen, hogy mit használjon?

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #130 Dátum: 2011, 04 19, 23:07:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A névnapos dologra válaszolva, igen, az beül egy egész napos eseményként. Szerintem nem vészes és teljesen megszokható és később csak előnyére válik.

Azért nem értem az időjárás frissítéses dolgot, mert ha egyszer befrissíti a cuccot, akkor nem lehet hogy máskor nem fogja. Sőt ha egyszer frissült, akkor már semmi értelme a beállításokban újra település kódokat írkálni. Amint írtam van egy skinem, ami egy Windows Default felület (titanium) ahol szintúgy ugyanez az időjárási frissítés és csodák csodájára rengeteg embernél működik, sőt nem igazán olvastam volna arról h vmi nem okés.

No, döntöttem, föltettem most, újra.
Gépre dugva frissül az időjárás.
Lehúzva GPRS-en keresztül frissült.
Elindítottam az asyncet is, most is frissült.
Beállítottam a kapcsolatok 2 perc utáni bontását, telefon újraindul, nem frissül.
Csak az Internetet indítva: nem frissül.
Async elindítva,  nem frissül.
2 perc utáni bontás kikapcsolva, így sem megy.
Újraindítás: nem frissül, pedig a kapcsolat él, Operán megy az internet.
Az MSN weather ugyanekkor megy.  :-(

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #131 Dátum: 2011, 04 19, 23:19:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No, döntöttem, föltettem most, újra.
Gépre dugva frissül az időjárás.
Lehúzva GPRS-en keresztül frissült.
Elindítottam az asyncet is, most is frissült.
Beállítottam a kapcsolatok 2 perc utáni bontását, telefon újraindul, nem frissül.
Csak az Internetet indítva: nem frissül.
Async elindítva,  nem frissül.
2 perc utáni bontás kikapcsolva, így sem megy.
Újraindítás: nem frissül, pedig a kapcsolat él, Operán megy az internet.
Az MSN weather ugyanekkor megy.  :-(

Leszedtem.
Egyszer majd megpróbálom újra, holnap - lehet hogy - az iPhone Today-t próbálom ki (ha lesz rá időm).

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #132 Dátum: 2011, 04 19, 23:25:51 »
Hm.
Miután leszedtem, megnéztem az AccuWeThert a "sima" telefonon, az sem frissül, pedig minden hálózati cucc megy.
Az MSN Weather hiba nélkül működik most is.
Lehet, hogy nem is nálam van a hiba, csak mivel a kézi után a 6 óránkénti frissítés van mint lehetőség, esetleg senkinek nem tűnik fel, hogy időnként nem megy???

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #133 Dátum: 2011, 04 20, 19:53:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm.
Miután leszedtem, megnéztem az AccuWeThert a "sima" telefonon, az sem frissül, pedig minden hálózati cucc megy.
Az MSN Weather hiba nélkül működik most is.
Lehet, hogy nem is nálam van a hiba, csak mivel a kézi után a 6 óránkénti frissítés van mint lehetőség, esetleg senkinek nem tűnik fel, hogy időnként nem megy???
Mindkét skinemben óránként frissül az időjárás. Aki ezt nem vette észre h vmi nem oké......háááát...

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #134 Dátum: 2011, 04 20, 20:54:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindkét skinemben óránként frissül az időjárás. Aki ezt nem vette észre h vmi nem oké......háááát...
A Skinedben nem tudtam a frissítés gyakoriságát, csak az AccuWeather beállításait néztem, abból gondoltam.
Egyébként ma is ugyanúgy viselkedett sajna, hogy felrakás után Ok volt minden, aztán egyszer csak nem frissült.
És akkor az AccuWeather sem ment. Vagyis a Skinben is nyilván az Accuweather nem működése okozza a gondot.
Egyszerűen nem értem, miért lehet az, hogy minde más - async, Internet, levelezés,... működik, csak ez a nyavajás Accuweather nem.
Még az MSN weather is megy.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #135 Dátum: 2011, 04 21, 09:26:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Skinedben nem tudtam a frissítés gyakoriságát, csak az AccuWeather beállításait néztem, abból gondoltam.
Egyébként ma is ugyanúgy viselkedett sajna, hogy felrakás után Ok volt minden, aztán egyszer csak nem frissült.
És akkor az AccuWeather sem ment. Vagyis a Skinben is nyilván az Accuweather nem működése okozza a gondot.
Egyszerűen nem értem, miért lehet az, hogy minde más - async, Internet, levelezés,... működik, csak ez a nyavajás Accuweather nem.
Még az MSN weather is megy.
Azt nem tudom, hogy mostanában szarakszik-e az accu, mivel nekem nincs mobil netem, így olykor-olykor frissítem az időjárást, amikor rátolom a PC-re, de ekkor még nem tapasztaltam olyat h ne frissült volna be.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #136 Dátum: 2011, 04 21, 09:56:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt nem tudom, hogy mostanában szarakszik-e az accu, mivel nekem nincs mobil netem, így olykor-olykor frissítem az időjárást, amikor rátolom a PC-re, de ekkor még nem tapasztaltam olyat h ne frissült volna be.
Ezelőtt egy Nokia5230-am volt, azon nem vettem észre, hogy bármikor is nem tudtam volna frissíteni az Accu-t.
De attól függetlenül nem értem, hogy hogy a viharban van az, hogy - a Skinedtől függetlenül ill. anélkül is- a MSN weather és minden más netes dolog működik, az accu meg nem.

Most egy kis időre végülis letettem a skinelésről, pontosabban föltettem az iPhone Today-t tegnap este.
Nem olyan szép, mint a te cuccod, de kipróbálom azt is.
No abban még nem is néztem az accu-t, ahogy időm lesz, kipróbálom abban is.

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #137 Dátum: 2011, 05 06, 11:12:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A névnapos dologra válaszolva, igen, az beül egy egész napos eseményként. Szerintem nem vészes és teljesen megszokható és később csak előnyére válik.

Azért nem értem az időjárás frissítéses dolgot, mert ha egyszer befrissíti a cuccot, akkor nem lehet hogy máskor nem fogja. Sőt ha egyszer frissült, akkor már semmi értelme a beállításokban újra település kódokat írkálni. Amint írtam van egy skinem, ami egy Windows Default felület (titanium) ahol szintúgy ugyanez az időjárási frissítés és csodák csodájára rengeteg embernél működik, sőt nem igazán olvastam volna arról h vmi nem okés.

Szia!
Hogy tudom a névnapokat kigyepálni a naptárból? (Persze nem egyenként gondoltam, bár az is egy megoldás.  :-)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #138 Dátum: 2011, 05 06, 12:03:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Hogy tudom a névnapokat kigyepálni a naptárból? (Persze nem egyenként gondoltam, bár az is egy megoldás.  :-)
Kérdezd meg az általános topikban. Én egyszer tettem bele és azóta benne van, hisz ennek így van értelme.

Ez egy ált. kérdés és tudnak ott is segíteni. Nincs köze a skinhez.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #139 Dátum: 2011, 05 06, 12:08:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdezd meg az általános topikban. Én egyszer tettem bele és azóta benne van, hisz ennek így van értelme.

Ez egy ált. kérdés és tudnak ott is segíteni. Nincs köze a skinhez.
Szerintem a Pim Backup-pal törölhető.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető cocas

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Samsung-I8000
  • PDA ROM: I8000NXXJH2
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #140 Dátum: 2011, 05 06, 12:49:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a Pim Backup-pal törölhető.

Köszi, sikerült vele valóban!

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #141 Dátum: 2011, 06 03, 06:50:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ReiToday v1.0

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Telepítés:
1.) Kapcsold ki a Today elemeknél az összes bepipált alkalmazást (Beállítások – Kijelző és világítás – Ma képernyő elemei)
2.) Telepítsd fel a You are not allowed to view links. Register or Login-t (eszközre!)
3.) Telepítsd fel az You are not allowed to view links. Register or Login-t (eszközre!)
3.1.) Első kérdés: Be akarod-e kapcsolni a plugint -> Nem
3.2.) Második kérdés: Akarsz-e indítóikont létrehozni -> Nem
4.) Telepítsd fel a ReiToday v1.0.cab-t (eszközre!)
5.) Indítsd újra a telefont

Eltávolítás:
1.) Kapcsold ki a Today elemeknél az összes bepipált alkalmazást
2.) Indítsd újra a telefont
3.) Távolítsd el a ReiToday v1.0.cab-t
4.) Távolítsd el az iPhoneToday.cab-t

Megjegyzés:
- két verziót találtok: Today Agenda programmal készített a másik pedig a beépített Samsungos ütemezéssel kreált
- első lépésben állítsátok be az időjáráshoz szükséges lokációs kódot, amelyet könnyedén megszerezhettek a You are not allowed to view links. Register or Login-ról. A LocId tartalmazza a számunkra hasznos kódot, amelyet a következőképpen írjunk be helyesen. Pl.: EUR|HU|HU017|SZOLNOK
- az iPhoneToday-n az ikonok csak úgymond "illusztrációk". Az ikonokat úgy rakjátok ki, hogy hosszan tapicskoltok az ikonokon és Edit Icon-ra kattintotok. Amennyiben kontaktokat akartok hívni, akkor meg kell szerkesztenetek a képét, majd a Parameters mezőbe kell, hogy kerüljön a szám: +36201234567. Az Execute mezőben pedig ez kell, hogy legyen: \Program Files\rlToday\VJDialer.exe
- ha a találkozókra böktök, várjátok meg míg teljesen betölt a TodayAgenda, mert ha ezidő alatt szeretnél vissza menni a home-ra össze lesz kuszálva a home today
- a home today-n csak a legközelebbi időpontra beállított, egyetlen 1 találkozó jelenik meg. Ha több is be van állítva akkor azt a találkozóra kattintva a TodayAgenda fogja jelezni
- amennyiben telepítés után nem jelennek meg a találkozók vagy abszolút üres a helye, a mellékletben találtok egy Start Today.mscr-t, amit másoljatok be a Program Files\rlToday mappába és indítsátok el.
- névnapok beillesztéséhez szükségünk van a Pim Backup programra, valamint a mellékelt fájlra (kicsomagolás után), amit betallózunk a Pim Backup Restore részébe
- GPRS kapcsolat bontás (hogy ne érjen meglepetés): Beállítások - Hálózati beállítások - Kapcsolat kezelő - Menü - Adatkapcsolat beáll. - ''Alvás" + "Csomag nélkül - 2perc" pipa be

Letöltés:
You are not allowed to view links. Register or Login - (2011.02.07 - WVGA)
You are not allowed to view links. Register or Login - (2011.02.07 - WVGA)

Tetszik  :ok:

Pár kérdés:
Az oldalak között milyen a váltás? "elcsúszik" a kép, mint pl spb-nél? Az üzenetek váltása szintén "csúszós"?:)
Bár ha nem lehet ettől függetlenül is felteszem. SPB jó, de talán feleslegesen sok.

Egyéb hülye kérdésem nincs.. :D

barbara

  • Vendég
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #142 Dátum: 2011, 06 03, 09:13:56 »
Sziasztok,

nekem egy hülye kérdésem lenne csak. Ez 6.5.3-ra van telepítve, mert a profilinfókból úgy látszik...
De mégis azt látom mintha az egész telefon magyar lenne.

Szóval a kérdés 6.5.3 magyar vgy 6.5.3 angol, vagy 6.5 magyar?

Köszi

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #143 Dátum: 2011, 06 03, 14:47:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tetszik  :ok:

Pár kérdés:
Az oldalak között milyen a váltás? "elcsúszik" a kép, mint pl spb-nél? Az üzenetek váltása szintén "csúszós"?:)
Bár ha nem lehet ettől függetlenül is felteszem. SPB jó, de talán feleslegesen sok.

Egyéb hülye kérdésem nincs.. :D
Ez teljesen más mint az SPB MS. Ha a tabok közötti váltásra gondolsz és hogy ha oda vársz vmi animációt, akkor sajnos csalódni fogsz. Ez egy szimpla felület ami tud egy pár dolgot és ennyi.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #144 Dátum: 2011, 06 03, 14:49:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

nekem egy hülye kérdésem lenne csak. Ez 6.5.3-ra van telepítve, mert a profilinfókból úgy látszik...
De mégis azt látom mintha az egész telefon magyar lenne.

Szóval a kérdés 6.5.3 magyar vgy 6.5.3 angol, vagy 6.5 magyar?

Köszi
Az első hsz-ben és amikor készítettem a screeneket 6.5-s ROM-t használtam magyarul. Mára már 6.5.3-as ROM-t használok angolul, de természetesen telepíthető mindkét verzióra.

A lényeg az hogy a Mortscript telepítve legyen előtte és asszem a windows mappában kell h legyenek a fájlok.

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #145 Dátum: 2011, 06 05, 11:29:02 »
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, miért nem vált át a találkozó mai napra automatikusan? Mortscript a windowsban, Start Today.mscr a Program Files\rlToday mappába és elindítva, de másnap  ugyan ez a kép fogad, win 6.5.3-at használok. Köszi a segítséget!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #146 Dátum: 2011, 06 05, 19:58:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, miért nem vált át a találkozó mai napra automatikusan? Mortscript a windowsban, Start Today.mscr a Program Files\rlToday mappába és elindítva, de másnap  ugyan ez a kép fogad, win 6.5.3-at használok. Köszi a segítséget!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát holnapra van beütemezve egy találkozó, de van, volt mára is és a holnapit jeleníti meg?

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #147 Dátum: 2011, 06 05, 20:37:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, miért nem vált át a találkozó mai napra automatikusan? Mortscript a windowsban, Start Today.mscr a Program Files\rlToday mappába és elindítva, de másnap  ugyan ez a kép fogad, win 6.5.3-at használok. Köszi a segítséget!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Szia Reiben!

Ez nem a holnapi, hanem a mai, 5-i dátum van mind a kettőn , holnapra nincs ütemezve semmi

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #148 Dátum: 2011, 06 07, 15:30:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Reiben!

Ez nem a holnapi, hanem a mai, 5-i dátum van mind a kettőn , holnapra nincs ütemezve semmi
Elő kell majd vennem azt az mscr fájlt, ami a találkozó megjelenítésért szolgál. Viszont sajna most nem lesz rá időm tünetesebben átnézni... :(

Nem elérhető ko_la

  • Hozzászólások: 53
  • Navigáció / Navigation: IGO8.3.4.117940
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: PDA:RAPIDJJ1, CSC:JG1,Telefon:JJ1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #149 Dátum: 2011, 06 07, 16:30:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elő kell majd vennem azt az mscr fájlt, ami a találkozó megjelenítésért szolgál. Viszont sajna most nem lesz rá időm tünetesebben átnézni... :(

Szia

Én türelmesen várom az mscr fájlt