2024, 03 28, 21:38:23

Szerző Téma: ReiToday, avagy a Today mindenes  (Megtekintve 34935 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #50 Dátum: 2011, 01 31, 10:03:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Nagyon tetszik, gratulálok hozzá! Nekem az ikonokat alulra teszi, ahogy a képen is látszik. ez miért van szerinted?
Először törlöd a + jeles icont, utána add icon a sajátodat és nem lesz alul a kis hiba!

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #51 Dátum: 2011, 01 31, 10:04:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én tudom... A skin telepítése után lefut egy Start Today.mscr, ami megvizsgál különböző dolgokat (BT, Wifi, találkozók stb...) majd helyrerakja a be vagy kikapcsolt ikonokat és a találkozót is. Ebben a fájlban időzítve vannak a dolgok és előfordulhat, hogy vmi bibi lehet vele. De mivel csak az első indulásra szolgál a cucc, így utána törlöm. Hogy ezt a hibát többen ne jelezzék az első hsz-ban a megjegyzésbe bele teszem :ok:

Köszi  a gyors választ, azért így megnyugtató a dolog! THX

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #52 Dátum: 2011, 01 31, 10:11:18 »
Kezdem átlátni a műved szerkezetét működését és egyre jobban beleszeretek! Teljesen testreszabható iszonyat jó, halom icon packot leszedtem progálgatom őket mivel lenne a legszebb!   :ok: Thx a munkádér, nagyon cool lett!  :taps:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #53 Dátum: 2011, 01 31, 10:13:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először törlöd a + jeles icont, utána add icon a sajátodat és nem lesz alul a kis hiba!
Ez sem rossz megoldás, de egyszerűbb ha Edit Icon-ra kattintasz :p

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #54 Dátum: 2011, 01 31, 10:29:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez sem rossz megoldás, de egyszerűbb ha Edit Icon-ra kattintasz :p
:oops: yess master!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #55 Dátum: 2011, 01 31, 11:51:42 »
Egy kis You are not allowed to view links. Register or Login az iPhone Todayhez. Én szedegettem össze a pakkot, de nem néztem meg minden ikont, szal lehet van benne egy-két nem odaillő dolog :)

Nem elérhető agergely

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: Samsung Omnia I8000; ZTE Blade; Samsung Galaxy S4 (i9505)
  • PDA ROM: Rapid NXXJI1 ; CM10.1 KostaKANG; XXUBMF4
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #56 Dátum: 2011, 01 31, 14:21:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Először törlöd a + jeles icont, utána add icon a sajátodat és nem lesz alul a kis hiba!
Már kaptam választ, de azért köszi!  :)

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #57 Dátum: 2011, 02 01, 22:47:18 »
Reiben Mester!
Kár ezért a villogásért, de majd csak megszokom, tudom, hogy nem sikerül vele semmit sem csinálni. Egy gond van még, hogy exchange levelezésnél nem jelzi az új levelet. Tudom, hogy nem használsz exchange-t, de az előző skinnél is hasonló probléma volt, és gyorsan sikerült megtalálni a megoldást. Remélem most is. THX

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #58 Dátum: 2011, 02 01, 23:19:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reiben Mester!
Kár ezért a villogásért, de majd csak megszokom, tudom, hogy nem sikerül vele semmit sem csinálni. Egy gond van még, hogy exchange levelezésnél nem jelzi az új levelet. Tudom, hogy nem használsz exchange-t, de az előző skinnél is hasonló probléma volt, és gyorsan sikerült megtalálni a megoldást. Remélem most is. THX
Még egy dolog, a találkozókra bökve mi indokolja, hogy nem a Samus találkozó jelenik meg, illetve meg lehet e oldani, hogy mégis az induljon. THX

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #59 Dátum: 2011, 02 02, 12:47:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van mortscript.exe a windows mappában?

Szerk.: az lesz a baj. Megnéztem a mortscript 4.2 cab-an lévő telepítési útvonalat és a program files-ba rakja. Én pedig a Rapid féle ROM-t használom, amiben alapból a windows könyvtárban van.
Kicsit módosítok a mortscript.cab-n és akkor működnie kell.
Egyébként másold át a teljes mortscriptet a windows-ba és menni fog

hello!
nekem is ezt irja ki! most a program files-ba másoljam be a mortscipt.exe t?

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #60 Dátum: 2011, 02 02, 13:12:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hello!
nekem is ezt irja ki! most a program files-ba másoljam be a mortscipt.exe t?

bemésoltam de még mindig azt irja ki

Nem elérhető koccika

  • Hozzászólások: 34
  • PDA: Iphone 4s
  • PDA ROM: 5.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #61 Dátum: 2011, 02 02, 13:38:03 »
+ lett bocs a zargatásééé

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #62 Dátum: 2011, 02 02, 20:29:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reiben Mester!
Kár ezért a villogásért, de majd csak megszokom, tudom, hogy nem sikerül vele semmit sem csinálni. Egy gond van még, hogy exchange levelezésnél nem jelzi az új levelet. Tudom, hogy nem használsz exchange-t, de az előző skinnél is hasonló probléma volt, és gyorsan sikerült megtalálni a megoldást. Remélem most is. THX
Okés, utána nézek! Max ha tudod hol tárolja a registry az exchanges levelek darabszámát, vagy egyáltalán magát az egészet az nagy segítség lenne.
Pl. készíthetnél egy exportálást a teljes HKCU-ról és a teljes HKLM-ről a registry-ről, majd frissítesz egyet a leveleiden és ha van exchanges email, ismét készítesz egy exportálást a HKCU és HKLM registry-ről, majd összehasonlítod a korábban mentett kulcsokkal.
Talán láthatsz vmi eltérést a kettőt között és meglesznek a registry kulcsok.

You are not allowed to view links. Register or Login
Még egy dolog, a találkozókra bökve mi indokolja, hogy nem a Samus találkozó jelenik meg, illetve meg lehet e oldani, hogy mégis az induljon. THX
Ez úgy lett kitalálva, hogy a TodayAgenda-t használjam a találkozókra, ami egy másik tab-n van. Természetesen meg lehet azt oldani, hogy a Samus találkozó jelenjen meg, de azért kellene sok mindent átírni és bőven faragni, mert alapból nem erre szabtam :). És akkor már a cab-ból is el kellene távolítani egy jó pár dolgot, szal macerás... :oops:

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #63 Dátum: 2011, 02 03, 11:32:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Okés, utána nézek! Max ha tudod hol tárolja a registry az exchanges levelek darabszámát, vagy egyáltalán magát az egészet az nagy segítség lenne.
Pl. készíthetnél egy exportálást a teljes HKCU-ról és a teljes HKLM-ről a registry-ről, majd frissítesz egyet a leveleiden és ha van exchanges email, ismét készítesz egy exportálást a HKCU és HKLM registry-ről, majd összehasonlítod a korábban mentett kulcsokkal.


Szia!

Megcsináltam a mentéseket, de ez nekem magas mint nyúlnak a farzseb! Remélem, hogy neked ez többet mond.
A találkozó fül dolog nem érdekes, mivel rájöttem, hogy a naptár részre kattintva a samus naptár-találkozó jön be.
A Start Today.mscr dolgait nem lehetne "automatizálni", mivel egy új ébresztés, vagy feladat beállítása után, vagy nagyon sokára, vagy szinte csak újraindítás után jelenik meg az új infó. Ha viszont az pl. az ébresztés beállítása után rábökök a Start Today.mscr-re, majd nyomok egy Reload-skin-t, akkor minden rendben. Na ezt lenne jó automatikusra megoldani. előre is THX

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #64 Dátum: 2011, 02 03, 12:05:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Megcsináltam a mentéseket, de ez nekem magas mint nyúlnak a farzseb! Remélem, hogy neked ez többet ....

Kicsit speetreflexes vagyok. Még egy dolog! Ha nincs activesync-es vagy Wifi-s kapcsolat, és mégis szeretne az időjárás frissülni, akkor csak azt írja ki, hogy "Nincs Internet?!" Ha opcionálisan be lehetne integrálni a mellékelt "DataConnector.exe" -t, az nagyon összkomfortos lenne, már akinek ez kellene. Bocsika a sok maceráér!! ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #65 Dátum: 2011, 02 03, 19:53:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Megcsináltam a mentéseket, de ez nekem magas mint nyúlnak a farzseb! Remélem, hogy neked ez többet mond.
A találkozó fül dolog nem érdekes, mivel rájöttem, hogy a naptár részre kattintva a samus naptár-találkozó jön be.
A Start Today.mscr dolgait nem lehetne "automatizálni", mivel egy új ébresztés, vagy feladat beállítása után, vagy nagyon sokára, vagy szinte csak újraindítás után jelenik meg az új infó. Ha viszont az pl. az ébresztés beállítása után rábökök a Start Today.mscr-re, majd nyomok egy Reload-skin-t, akkor minden rendben. Na ezt lenne jó automatikusra megoldani. előre is THX
A cucc úgy van megalkotva, hogy ugye a háttérben nem futnak dolgok, csak pl. az időjárás frissítés, ezért ha kattintasz az ébresztő szövegre a today-n vagy a rendszer fülön böksz rá az ébresztőre akkor aktualizálja a dolgot. Ha te csak úgy belemászol a start menübe és ott állítod be az ébresztést akkor nem fogja tudni a cucc, hogy be van-e állítva vagy sem, mert nincs vizsgálat. Teljesen bonyolíthatnám a cuccot, de azért jó mert nem fut a háttérben semmi. Ha a today-ről vagy a rendszer fülről állítasz be ébresztést akkor menni fog minden esetben.

A Start Today.mscr arra szolgál, hogy telepítés és SR után megvizsgál mindent. Ébresztés, találkozók, bt, wifi, repülőmód stb... és az ikonokat helyreteszi. Ezt rá lehetne rakni minden eseményre, bármire kattintasz, de még jobban lassulna a cucc. Ha megfelelően van használva a felület, akkor nem lehet gubanc és mindennek működnie kell.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #66 Dátum: 2011, 02 03, 19:54:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsit speetreflexes vagyok. Még egy dolog! Ha nincs activesync-es vagy Wifi-s kapcsolat, és mégis szeretne az időjárás frissülni, akkor csak azt írja ki, hogy "Nincs Internet?!" Ha opcionálisan be lehetne integrálni a mellékelt "DataConnector.exe" -t, az nagyon összkomfortos lenne, már akinek ez kellene. Bocsika a sok maceráér!! ;)
Köszi a reges dolgot, ha lesz időm meglesem.
Mindent be lehet állítani, de mi ez a dataconnector.exe ? :)

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #67 Dátum: 2011, 02 03, 21:41:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a reges dolgot, ha lesz időm meglesem.
Mindent be lehet állítani, de mi ez a dataconnector.exe ? :)

A dataconnector.exe egy telepítés nélküli alkalmazás, ami azt csinálja, hogy ha nincs gprs kapcsolatban a telefon, akkor kapcsolódik. Ez most úgy műkszik nálam, hogy egy gombra raktam, így ha szükséges azzal indítom, majd utána frissítek. Ha bonyi az ügy, akkor ne foglalkozz vele.
A másik dologban az a helyzet, hogy nem a Start menüből, hanem a Home tab-ról az órára kattintva, és beállítva az ébresztést, akkor sem mutatja, csak egy start today.mscr után, Lehet, hogy ez csak részemről egy hályogkovács megoldás, csak ezt tudtam kitalálni. Ha más módon is frissül a kijelzés, az is jó volna. Nem akarok hálátlan lenni, mert egyébként nagyon bejön a today! :ok: :taps:

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #68 Dátum: 2011, 02 03, 21:54:36 »
Bocs, még egyszer újra megnézve, a dolgot, a következő a helyzet. Ha az "Ébresztő" feliratra kattintva állítom be az ébresztést, akkor aktualizálódik a felület, de ha az órára kattintva állítom be, akkor nem! Nagy gond, esetleg, hogy akkor is jó legyen? Mert könnyebb a nagy felületű órára bökni, mint a kicsi feliratra. Ha bonyi, akkor dettó mint ez előző, az az nem fontos.

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #69 Dátum: 2011, 02 03, 22:07:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A cucc úgy van megalkotva, hogy ugye a háttérben nem futnak dolgok, csak pl. az időjárás frissítés,.....
A Találkozókkal hasonló a helyzet, tehát ha a "Nincs közelgő találkozó" feliratra kattintva állítom be az új találkozót, akkor valóban jól aktualizálódik a today. Ezzel csak annyi bajom van, hogy maga a "Agenda" piszok lassan töltődik be (updating data...) Emiatt örömmel vettem észre, amit már előzőleg írtam, hogy a napi dátumra kattintva gyorsan bejön a samus találkozó felület, viszont sajnos ezt már csak a Start today alkalmazással tudtam aktualizáltatni. Lehet, hogy az egész nem ér ennyit, de hátha mégis?! THX

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #70 Dátum: 2011, 02 04, 09:57:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Találkozókkal hasonló a helyzet, tehát ha a "Nincs közelgő találkozó" feliratra kattintva állítom be az új találkozót, akkor valóban jól aktualizálódik a today. Ezzel csak annyi bajom van, hogy maga a "Agenda" piszok lassan töltődik be (updating data...) Emiatt örömmel vettem észre, amit már előzőleg írtam, hogy a napi dátumra kattintva gyorsan bejön a samus találkozó felület, viszont sajnos ezt már csak a Start today alkalmazással tudtam aktualizáltatni. Lehet, hogy az egész nem ér ennyit, de hátha mégis?! THX
Nem linkelem be az összes hsz-d, de megpróbálok mindenre válaszolni.

Az órára bökés utáni ébresztés beállításra meg tudom oldani, hogy ekkor frissüljön a today-n az ébresztés. Ez még nem akkora gond.

A Dataconnector.exe-vel kapcsolatban, tehát azt mondod, hogy a teló előfizuján lévő netet használod frissítésnek, majd lekapcsolódsz vele? Ezzel az lenne baj, hogy az időjárás frissítés úgy működik, hogy rém egyszerűen megpróbál csatlakozni az internetre: If(internetconnected("You are not allowed to view links. Register or Login")) majd ha elérhető akkor frissül. Agyon kellene bonyolítanom ahhoz az egész frissítési ceremóniát aszerint, hogy vizsgálom, a net kapcsolatokat. Ezzel még talán nem lenne baj, DE:
- nincs itthon wifi elérhetőségem
- nincs net az előfizetésemen
Ez elengedhetetlen lenne, mert csak így tudnám tesztelni, hogyan változik a registry a különböző adatkapcsolatokra és eszerint végezném el a frissítést.

A találkozós dolgot meg tudnám oldani, de ez nem 2 perc lenne. Tudom, hogy elég sokáig tart míg befrissíti az egész, beállított napokra a találkozókat, de épp ezért használtam a cuccba, mert látom előre a találkozókat. Mindenesetre ha lesz időm, megpróbálom elkészíteni ezt a változatot is... :ok:

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #71 Dátum: 2011, 02 04, 10:34:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem linkelem be az összes hsz-d, de megpróbálok mindenre válaszolni.

Az órára bökés utáni ébresztés beállításra meg tudom oldani, hogy ekkor frissüljön a today-n az ébresztés. Ez még nem akkora gond.....

Az órára bökést nagyon köszöném!  :taps:
Az időjárás frissítésre vonatkozóan, kérdezném, hogy azt nem lehet esetleg megoldani, hogy a frissítés megkezdése előtt elindítsa a Dataconnector.exe-t? Ugyanis ha van Wifi, vagy Activesync akkor úgyis azt használja. Lehet e mscr-be esetleg indítható progit beírni? Ez opcionálisan tökéletesen megoldaná a dolgot, persze csak azoknak, akiknek mint nekem is ez a heppem. Ha ez nehezen oldható meg, akkor törölve! Az Agenda today dolog már fontosabb lenne, de az sem sürgős, sőt!!! Már azt is köszönöm, hogy eddig foglalkoztál a üggyel! THX :ok:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #72 Dátum: 2011, 02 04, 10:39:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az órára bökést nagyon köszöném!  :taps:
Az időjárás frissítésre vonatkozóan, kérdezném, hogy azt nem lehet esetleg megoldani, hogy a frissítés megkezdése előtt elindítsa a Dataconnector.exe-t? Ugyanis ha van Wifi, vagy Activesync akkor úgyis azt használja. Lehet e mscr-be esetleg indítható progit beírni? Ez opcionálisan tökéletesen megoldaná a dolgot, persze csak azoknak, akiknek mint nekem is ez a heppem. Ha ez nehezen oldható meg, akkor törölve! Az Agenda today dolog már fontosabb lenne, de az sem sürgős, sőt!!! Már azt is köszönöm, hogy eddig foglalkoztál a üggyel! THX :ok:
Akkor órára bökés és a dataconnector.exet megoldom :)
Az agenda-s dologgal pedig hamarosan jelentkezem. Bár most is meló közelben vagyok, szal a fenti két dolgot sem ígérem pár percen belül, de az nem akkora probléma :p

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #73 Dátum: 2011, 02 04, 10:41:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor órára bökés és a dataconnector.exet megoldom :)
Az agenda-s dologgal pedig hamarosan jelentkezem. Bár most is meló közelben vagyok, szal a fenti két dolgot sem ígérem pár percen belül, de az nem akkora probléma :p
Még1 kérdés: a dataconnector-t leállítod a frissítés után vagy hogyan lövöd ki?

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #74 Dátum: 2011, 02 04, 10:43:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor órára bökés és a dataconnector.exet megoldom :)
Az agenda-s dologgal pedig hamarosan jelentkezem. Bár most is meló közelben vagyok, szal a fenti két dolgot sem ígérem pár percen belül, de az nem akkora probléma :p

Oké! :ok: