2024, 04 16, 20:41:58

Szerző Téma: ReiToday, avagy a Today mindenes  (Megtekintve 35253 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #25 Dátum: 2011, 01 27, 19:58:00 »
Lenne pár kérdésem:
- Megoldható lenne-e, hogy a főképernyőn látszódjon a szabad memó és tárhely vagy csak a szabad memó, mint a Titanium-on?
- Lehet-e az SMS-ekhez törlést rakni
- Lehet-e az SMS-ekhez válasz gombot rakni?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #26 Dátum: 2011, 01 27, 20:15:08 »
Grat Reiben, szép a felület, tetszetős, és praktikus is, DE. A sebességgel szerintem nálam vannak gondok. 1-1 tab között az átváltás (megmértem) nálam 7 sec! Kissé soknak tűnik :(

szerk.: A leírtak szerint telepítettem mindent, és már 1-2 órája fent van a cucc, elég sokszor átváltogattam már a tabokat, ennél beljebb szerintem már nem igen tud tölteni. Ötlet?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető agergely

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: Samsung Omnia I8000; ZTE Blade; Samsung Galaxy S4 (i9505)
  • PDA ROM: Rapid NXXJI1 ; CM10.1 KostaKANG; XXUBMF4
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #27 Dátum: 2011, 01 27, 20:25:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Remélem működik minden :D
És mindenképpen csináljatok előtte backupot!!!
Szia! Nagyon tetszik, gratulálok hozzá! Nekem az ikonokat alulra teszi, ahogy a képen is látszik. ez miért van szerinted?

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #28 Dátum: 2011, 01 27, 20:38:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Nagyon tetszik, gratulálok hozzá! Nekem az ikonokat alulra teszi, ahogy a képen is látszik. ez miért van szerinted?
Hmmm... ez az alsó és felső taskbar nagyon tetszetős  :D :p
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető vini803

  • Hozzászólások: 52
  • Nem: Férfi
  • PDA: s5830xwkt3
  • PDA ROM: s5830xwkt7
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #29 Dátum: 2011, 01 27, 20:40:32 »
Szia!

Gratulálok!Nagyon tetszik és tökéletesen megfelel az igényeimnek,csak sajnos ahogy látom és olvasom,tabok közötti váltás tényleg hosszú,nekem is kb.6-7 mp,ha lehetne gyorsítani vagy kijavítani,akkor szerintem sok ember aki kipróbálja,örülni fog.köszi.

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #30 Dátum: 2011, 01 27, 21:10:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Grat Reiben, szép a felület, tetszetős, és praktikus is, DE. A sebességgel szerintem nálam vannak gondok. 1-1 tab között az átváltás (megmértem) nálam 7 sec! Kissé soknak tűnik :(

szerk.: A leírtak szerint telepítettem mindent, és már 1-2 órája fent van a cucc, elég sokszor átváltogattam már a tabokat, ennél beljebb szerintem már nem igen tud tölteni. Ötlet?
Nálam is 5-7 sec a váltás!

Nem elérhető agergely

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: Samsung Omnia I8000; ZTE Blade; Samsung Galaxy S4 (i9505)
  • PDA ROM: Rapid NXXJI1 ; CM10.1 KostaKANG; XXUBMF4
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #31 Dátum: 2011, 01 27, 21:20:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmmm... ez az alsó és felső taskbar nagyon tetszetős  :D :p
Köszi, közzé teszem ha esetleg kell valakinek.

Lacus_

  • Vendég
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #32 Dátum: 2011, 01 28, 06:42:24 »
Hali "Közlegény"  ;)
Látom összehoztad az új Today-ed, jól sikerült  :taps: ;)
De ilyen gyászosan látod a világot hogy, minden fekete és szürke ??? :hmm: ;)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #33 Dátum: 2011, 01 28, 10:04:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem lassú és nagyon tetszik. :D
Viszont a főoldalon a telefon és névjegyzékek felirat alatt az a kis sáv túl magas és eltakarja az alsó ikonok felét. Valahol láttam olyan programot amivel ezt le lehet kicsinyíteni. Nem tudja valaki melyik is az? Plusz a háttér sem jönne rosszul :P

Plusz nekem legfölül a start, akksi és egyéb kis ikon a régi maradt.  :hmm:
A taskbar természetesen nem a skin műve. Ezt külön lehet fabrikálni, de itt egy link a letöltésre, viszont hogy jól működjön szükséges előtte telepítened egy sdkcerts.cab-t
You are not allowed to view links. Register or Login
+ lent mellékeltem a háttérképet.

You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos! :p Csak kicsit tartok a gari vesztés miatt bár megvan ez a ROM ami jelenleg rajta van szal valami tönkremenne benne akkor vissza tudnám tenni csak azért még vacilálok..
Megértelek és nem akarlak rábeszélni, sőt senkit sem fogok már, mert aztán még én leszek a ludas, hogy a Reiben mondta :). Ahonnan én vettem a készüléket rákérdeztem és azt mondták h persze lehet frissíteni, viszont igaz én nem szolgáltatóit vettem.

You are not allowed to view links. Register or Login
... a wifi akku hang ikonok a gyárik maradtak olyan kellene nekem is ami a tiéden van help please!Időjárás beállítás azt írja nincs internet igaz csak wifin van akkor nem működik?
Mi az hogy a gyárik maradtak a wifi és a hang ikonok? Ezt nem értem teljesen.
Az időjárás frissítésnek mindenképpen mennie kellene, hisz szinte ugyanaz a frissítési ceremónia mint a titaniumban, persze ehhez jóval több dolog kellett.

Az időjárás frissítés ha valakinél nem megy kérem jelezze.

You are not allowed to view links. Register or Login
Zsír a cucc, csak nekem ilyeneket dobál az SMS-ek lapozgatása közben némely SMS-nél.
Meglesem mindenképpen, bár szinte végigolvastam az összes sms-m és nem dobott hibát :hmm:. Mellesleg a cucc legbonyolultabb része pont az sms...

You are not allowed to view links. Register or Login
Lenne pár kérdésem:
- Megoldható lenne-e, hogy a főképernyőn látszódjon a szabad memó és tárhely vagy csak a szabad memó, mint a Titanium-on?
- Lehet-e az SMS-ekhez törlést rakni
- Lehet-e az SMS-ekhez válasz gombot rakni?
A memória megoldható természetesen, de egy pár napig a felmerülő problémákra fókuszálnék és utána jöhetnek az egyedi mahinálások ;)
Az sms-el kapcsolatban pedig nehéz lesz válaszolnom, mert már ezt is kuuva nagy meló volt össze hozni, hogy egyáltalán lássam az sms-met. A jInbox.exe, amivel az sms-t kezeli a windows, pedig nem láttam volna, hogy paraméterezhető így kicsit tartok tőle, h nem fog menni. Mortscriptben ilyet pedig nem tudok leprogramozni :(

You are not allowed to view links. Register or Login
Grat Reiben, szép a felület, tetszetős, és praktikus is, DE. A sebességgel szerintem nálam vannak gondok. 1-1 tab között az átváltás (megmértem) nálam 7 sec! Kissé soknak tűnik :(...
Gondolom függhet a ROM-tól és a szabad memóriától, hisz a Sense is egy SR után szinte teljesen gördülékenyen műxik, aztán pár nap használat után szinte fullra lelassul.
Én most megmértem egy stopperral és maximum 5 mp volt.

Tabok közötti váltás: Egyébként korábban leírtam már a másik topikban, hogy sajnos ennek a felületnek a gyökere az rlToday alkalmazás, ami nem teszi lehetővé a több oldalas megjelenítést, mert ez arra szolgálna, hogy van egy today-d azt szeva, éppen ezért módosítanom kell egy ini fájlt, majd restartolni a felületet, ahhoz hogy több oldalon is működjön az egész.
Ha van rá igény akkor max annyit tudok tenni, hogy a tab váltásokkor eltelt időt tudom minimálisan rövidíteni, de akkor villanni fog a képernyő közöttük és ez az, ami nekem nem tetszett már kezdetek óta...

You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Nagyon tetszik, gratulálok hozzá! Nekem az ikonokat alulra teszi, ahogy a képen is látszik. ez miért van szerinted?
Jaaa, azt elfelejtettem leírni, hogy az iPhoneToday-n az ikonok csak úgymond "illusztrációk". Az ikonokat úgy rakjátok ki, hogy hosszan tapicskoltok az ikonokon és Edit Icon-ra kattintotok.
Amennyiben kontaktokat akartok hívni, akkor meg kell szerkesztenetek a képét, majd a Parameters mezőbe kell, hogy kerüljön a szám: +36201234567
Az Execute mezőben pedig ez kell, hogy legyen: \Program Files\rlToday\VJDialer.exe

You are not allowed to view links. Register or Login
Hali "Közlegény"  ;)
Látom összehoztad az új Today-ed, jól sikerült  :taps: ;)
De ilyen gyászosan látod a világot hogy, minden fekete és szürke ??? :hmm: ;)
Én szeretem a sötét tónusú dolgokat és szerintem jól is mutat, ha nem pompázik a szivárvány minden színében a cucc. Bár ez csak én meglátásom. Aztán tod akinek nem tetszik vagy nem tölti le, vagy saját maga szabja át... Mindkettő lehetséges megoldásnak :ok:

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #34 Dátum: 2011, 01 28, 10:38:02 »
Amennyiben nem érdekel benneteket a villanás (restartolás) a tabok között, stopperral mérve, így nekem 3mp. Ha van időm megszerkesztem azokat a fájlokat, amik szükségesek és később felrakom az első hsz-be.

Szerk.: 1.hsz-ban a Megjegyzéseket kicsit megszerkesztettem és fellelhető a ReiToday tabvaltas.cab, aminek az útmutatóját lentebb is olvashatjátok.

- Az első indulás után a tab-k közötti váltás meglehetősen elég sok időbe telik, de ha egyszer már tapicskoltunk, utána ez az idő jelentősen javul - mellékletben letölthető a ReiToday Tabvaltas.cab, amellyel csökken a váltási idő
1.) Telepítsd fel a cab-t
2.) Mivel nem tudni, hogy milyen felületet használtok (digitális óra, analóg óra), így a My Storage\Program Files\rlToday\Xml mappából ki kell választani azt az xml fájlt, amit úgy kell átmásolni a Program Files\rlToday\Home könyvtárba, hogy skin.xml-nek nevezzük el, majd felülírni az ott lévőt.
Homeanalog_agenda _off.xml - analóg óra, amennyiben nincs találkozó beállítva
Homeanalog_agenda _on.xml - analóg óra, amennyiben van beállított találkozó
Homedigit_agenda_off.xml - digitális óra, amennyiben nincs találkozó beállítva
Homedigit_agenda_on - digitális óra, amennyiben van beállított találkozó

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #35 Dátum: 2011, 01 28, 12:19:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lenne pár kérdésem:
...
- Lehet-e az SMS-ekhez törlést rakni
- Lehet-e az SMS-ekhez válasz gombot rakni?
Törölni sajnos még nem tudok, de a válasz gombot megoldottam. Frissítettem az 1.hsz-ban a ReiToday v1.0.cab-ot, amiben már benne van ez a funkció, de ide is mellékelem a változásokat.

SMS.zip tartalmából:
reply.png - Program Files\rlToday\Message mappába
skin.xml - Program Files\rlToday\Message mappába
Message.mscr - Program Files\rlToday\Message\mscr mappába

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
                                                             Egyébként ha az sms fülön az üzenet szövegére kattintotok, akkor a fentebb látható jelenik meg.

Nem elérhető agergely

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Primo
  • PDA: Samsung Omnia I8000; ZTE Blade; Samsung Galaxy S4 (i9505)
  • PDA ROM: Rapid NXXJI1 ; CM10.1 KostaKANG; XXUBMF4
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #36 Dátum: 2011, 01 28, 12:46:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaaa, azt elfelejtettem leírni, hogy az iPhoneToday-n az ikonok csak úgymond "illusztrációk". Az ikonokat úgy rakjátok ki, hogy hosszan tapicskoltok az ikonokon és Edit Icon-ra kattintotok.
Amennyiben kontaktokat akartok hívni, akkor meg kell szerkesztenetek a képét, majd a Parameters mezőbe kell, hogy kerüljön a szám: +36201234567
Az Execute mezőben pedig ez kell, hogy legyen: \Program Files\rlToday\VJDialer.exe
Köszi a választ, így már tökéletesen működik, és nagyon tetszik!

Nem elérhető Joci111

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: I8000
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: NXXJE3/XEHJE5/XXJD1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #37 Dátum: 2011, 01 29, 10:30:56 »
Sziasztok

Lenne egy olyan problémám,hogy nem működik az időjárás "érvénytelen települést" ír ki.
Mit lehet vele kezdeni?
Köszi

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #38 Dátum: 2011, 01 29, 11:12:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Lenne egy olyan problémám,hogy nem működik az időjárás "érvénytelen települést" ír ki.
Mit lehet vele kezdeni?
Köszi
Látogass el az utolsó tab-ig ahol az időjárás beállítása van és ott meg kell adnod a településed accuweather kódját

Nem elérhető Joci111

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: I8000
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: NXXJE3/XEHJE5/XXJD1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #39 Dátum: 2011, 01 29, 12:03:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látogass el az utolsó tab-ig ahol az időjárás beállítása van és ott meg kell adnod a településed accuweather kódját

Ez található ott : " pl:Eur/hu/hu006/budapest" de nem működik.

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #40 Dátum: 2011, 01 29, 12:37:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez található ott : " pl:Eur/hu/hu006/budapest" de nem működik.
Itt próbálkozz: You are not allowed to view links. Register or Login
Beütöd a várost, országot, (várost ékezetek nélkül), majd Find my city. Utána megjelenik, és Get forecast.
Letekered és megkeresed ezt: EUR|HU|HU.... akármennyi. Ezt kompletten bepötyögöd oda és jó lesz :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető Joci111

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: I8000
  • PDA: I8000
  • PDA ROM: NXXJE3/XEHJE5/XXJD1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #41 Dátum: 2011, 01 29, 13:02:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt próbálkozz: You are not allowed to view links. Register or Login
Beütöd a várost, országot, (várost ékezetek nélkül), majd Find my city. Utána megjelenik, és Get forecast.
Letekered és megkeresed ezt: EUR|HU|HU.... akármennyi. Ezt kompletten bepötyögöd oda és jó lesz :)

KÖSZI

Nem elérhető Rapid

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2659
  • Nem: Férfi
  • Kütyüológus
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Honor 7
  • PDA ROM: PLK-L01C432B380
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #42 Dátum: 2011, 01 29, 15:29:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez található ott : " pl:Eur/hu/hu006/budapest" de nem működik.

Például próbáltad már azt, hogy kiszeded a például-t ("pl:")?  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #43 Dátum: 2011, 01 29, 16:49:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Például próbáltad már azt, hogy kiszeded a például-t ("pl:")?  :D
Ennél egyértelműbben, egyszerűbben nem tudok segítséget adni :D. Úgy látom kicsit bővítenem kell a megjegyzéseknél a magyarázó szövegeket :)

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #44 Dátum: 2011, 01 29, 22:12:52 »
Módosítottam picit a cab-n, ami az első hsz-ban frissítettem is. Több emberke hatására a végleges verzióba a gyorsabb tabváltás került bele, ami egy minimális villanással jár, viszont jóval gyorsabb is a ceremónia. Változtatnom kellett az sms fülön is, így kérlek jelezzetek vissza ha bármi problémátok van ezzel és bármivel kapcsolatban :ima:

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #45 Dátum: 2011, 01 30, 18:16:24 »
EUR;HU;HU006;BUDAPEST

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #46 Dátum: 2011, 01 30, 22:56:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Módosítottam picit a cab-n, ami az első hsz-ban frissítettem is. Több emberke hatására a végleges verzióba a gyorsabb tabváltás került bele, ami egy minimális villanással jár........

Gratula az új felületér!! Próbálok hozzászokni a villogáshoz. Lassan már hiányozna ha nem lenne!? Egy problémám van, a találkozó nem jelenik meg, ha nincs azt sem jelzi, mint nálad. Mi lehet a hiba? THX

Nem elérhető Steve850

  • Hozzászólások: 293
  • Navigáció / Navigation: S5 G901F
  • PDA: Samsung S5
  • PDA ROM: [XXU1ANK5] SimpleGX ROM v1.1.1
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #47 Dátum: 2011, 01 31, 08:28:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula az új felületér!! Próbálok hozzászokni a villogáshoz. Lassan már hiányozna ha nem lenne!? Egy problémám van, a találkozó nem jelenik meg, ha nincs azt sem jelzi, mint nálad. Mi lehet a hiba? THX

Nem tudom mitől, de már műkszik!!!!!

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #48 Dátum: 2011, 01 31, 08:33:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula az új felületér!! Próbálok hozzászokni a villogáshoz. Lassan már hiányozna ha nem lenne!? Egy problémám van, a találkozó nem jelenik meg, ha nincs azt sem jelzi, mint nálad. Mi lehet a hiba? THX
Nézd meg, hogy a Program Files\rlToday mappában van-e Start Today.mscr fájl. Ha van akkor bökj rá és nézd meg, hogy van-e találkozód, ha nincs akkor mellékeltem neked a fájlt, amit másolj be az előzőleg leírt helyre és bökj rá. Egy kis időbe telik míg lefut a script, de a felület restart után elméletileg helyre kell jönnie.

Nem elérhető reiben

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2783
  • Nem: Férfi
  • Közlegény
  • PDA: Nokia Lumia 710
  • PDA ROM: Rataplan v7.0 (Windows Phone 7.8)
Re: ReiToday, avagy a Today mindenes
« Reply #49 Dátum: 2011, 01 31, 08:36:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom mitől, de már műkszik!!!!!
Én tudom... A skin telepítése után lefut egy Start Today.mscr, ami megvizsgál különböző dolgokat (BT, Wifi, találkozók stb...) majd helyrerakja a be vagy kikapcsolt ikonokat és a találkozót is. Ebben a fájlban időzítve vannak a dolgok és előfordulhat, hogy vmi bibi lehet vele. De mivel csak az első indulásra szolgál a cucc, így utána törlöm. Hogy ezt a hibát többen ne jelezzék az első hsz-ban a megjegyzésbe bele teszem :ok: