2024, 03 28, 12:58:24

Szerző Téma: Windows Phone 7 a HD2-re  (Megtekintve 133965 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Berger

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s4 (i9505)
  • PDA ROM: Robotos
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #50 Dátum: 2011, 01 22, 20:03:33 »
Sajnos felületesen olvastam ezt a formatálást.
Gyarló agyammal arra gondoltam, hogy nem valami saját formátum amit használ ostobán gondolva arra, hogy ez is csak egy Win.
Hát ezt benéztem oszt most keresem a megoldást.
Csak vissza tudom formázni fatra ugyan írjátok nem oly egyszerű.
Norbi128 akkor azt a progit amit említesz azt szeretném ha megosztanád velem.
Mailom bergerm kukac net-tv.hu.
Előre is köszönöm.

Viszont legalább vissza flesselve Energy-re megnyugvás, hogy minden rendben és megy mint az álom kivéve a kártyámat. ( ez azért bosszant )
Cél mindig valaminek a vége de soha nem lehet a vég a cél!

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #51 Dátum: 2011, 01 22, 20:18:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ment pc-ről a formázás egy progival ha elküldöd az e-mail-ed tallozom neked a progit egyébként low level-en alapul.

Köszönöm, nekem nincs szükségem rá, de megvan hasonló esetekre a Runtime GetData Back. ;)

Nem elérhető barna73

  • Hozzászólások: 1026
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: SGS4 (I9505)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #52 Dátum: 2011, 01 22, 21:56:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Viszont legalább vissza flesselve Energy-re megnyugvás, hogy minden rendben és megy mint az álom kivéve a kártyámat. ( ez azért bosszant )

én úgy formáztam "vissza" 8gb-ra, hogy visszatettem egy droid romot és abban van sd formázási lehetőség.
vagy próbáld meg ezzel : You are not allowed to view links. Register or Login  pc-s prog.
ha jól gondolom akkor a géped (pc/laptop/dps) cirka 200mb-ot lát.
Evolution: nokia 5110, sony j7, sharp gx10i, sharp gx20, sharp gx30, sharp 903sh, eten x500+, htc touch hd, htc hd2.
Present: samsung galaxy s4

Nem elérhető Berger

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s4 (i9505)
  • PDA ROM: Robotos
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #53 Dátum: 2011, 01 22, 22:17:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én úgy formáztam "vissza" 8gb-ra, hogy visszatettem egy droid romot és abban van sd formázási lehetőség.
vagy próbáld meg ezzel : You are not allowed to view links. Register or Login  pc-s prog.
ha jól gondolom akkor a géped (pc/laptop/dps) cirka 200mb-ot lát.

Hát én még droidot soha nem raktam fel ( jő az idő :-) ) .
Ellenben ahogyan írod a Leo 200MB lát about phone hardwer infoban.
De a file explorer és a totalcommander és a PC felől semmit.
Gyanítom ez csak külső segedelemmel fog menni viszont ahhoz nincs eszközöm most.
Megnézem ezt a progit amit ajánlasz.
Köszi a segítséget.
Cél mindig valaminek a vége de soha nem lehet a vég a cél!

Nem elérhető barna73

  • Hozzászólások: 1026
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: SGS4 (I9505)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #54 Dátum: 2011, 01 22, 22:25:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login

ha jól gondolom akkor a géped (pc/laptop/dps) cirka 200mb-ot lát.

természetesen helyesen: pc/laptop/pda
ok, akkor tegyél fel egy gyári romot azt felismeri külső meghajtóként.
Evolution: nokia 5110, sony j7, sharp gx10i, sharp gx20, sharp gx30, sharp 903sh, eten x500+, htc touch hd, htc hd2.
Present: samsung galaxy s4

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #55 Dátum: 2011, 01 23, 01:25:31 »
Sziasztok, na jo latom senki nem akar kuldeni nekem egy seriallt :) nem baj, de arra szeretnek valakit megkerni ha lehet, hogy le irja nekem a pontos menetet a telefonalasnak, mit fognak kerni? csak a live id-t? semmi mast? be mondom, hogy van egy hd7-m es kernek egy live id-t es mar nyomja is a seriall-t a wp7-hez?

elore is koszonom szepen :)
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #56 Dátum: 2011, 01 23, 10:01:02 »
Magyar névnapok és ünnepnapok kiirása a kezdő képernyőre, wp7 alatt.

Hozzávalók:
1db gmail fiók
1db rar fájl letöltése: You are not allowed to view links. Register or Login


Elkészítés:
Lépjünk be a gmail fiókunkba a pc-n. Kapcsoljunk naptár funkcióra, majd jobb felső sarokban beállítások/naptár beállítások majd a megjelenő ablakban kapcsoljunk a Naptárak lapfülre. Keressük meg a Naptár Importálása részt, majd a rarban található fájlokat, egyesével importáljuk a fiókunkhoz. Ezek után nincs más dolgunk, mint a pda-n a gmail fiókunkat simán le frissíteni és készen is vagyunk.

Egészségünkre
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Berger

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy s4 (i9505)
  • PDA ROM: Robotos
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #57 Dátum: 2011, 01 23, 19:47:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
természetesen helyesen: pc/laptop/pda
ok, akkor tegyél fel egy gyári romot azt felismeri külső meghajtóként.

1.66 rom alól sikerült megoldani köszönöm.
Bár meglepett, hogy Settings/About phone/Harware information sem látta a kártyát, viszont SD format  minden további nélkül a nem látszó kártyát megformázta. :-)
Aztán vissza az Energy ROM és azóta örülök.
Cél mindig valaminek a vége de soha nem lehet a vég a cél!

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #58 Dátum: 2011, 01 23, 20:47:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, na jo latom senki nem akar kuldeni nekem egy seriallt :) nem baj, de arra szeretnek valakit megkerni ha lehet, hogy le irja nekem a pontos menetet a telefonalasnak, mit fognak kerni? csak a live id-t? semmi mast? be mondom, hogy van egy hd7-m es kernek egy live id-t es mar nyomja is a seriall-t a wp7-hez?

elore is koszonom szepen :)
én úgy csináltam hogy a neten megkerestem a magyarországi picipuha telefon számot,felhivtam öket.egy kedves női hang adott egy tel.számot amit felhivtam most pontosan nem tudom mi az valahol elkevertem...na mindegy felhivod azt a számot kétszer meg kell nyomni a 2-gombot mert gép fog jelentkezni magyarul persze....na annak mondod hogy hd7 hez kell neked aktivációs kód..adsz neki egy emil cimet tel számot nevet és 1 perc milva kapod a 25 jegyü kódot ...
megy vele minden már töltöttem le free progit htc hub-ot meg ilyenek..... :ok: :ok: :ok:
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #59 Dátum: 2011, 01 24, 07:47:02 »
magyarországi picipuha 06 1 267 46 36/2/2 és itt kell kérni a 25 jegyü kódot
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #60 Dátum: 2011, 01 24, 10:19:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
magyarországi picipuha 06 1 267 46 36/2/2 és itt kell kérni a 25 jegyü kódot
Megkaptam a kódot hozzá, viszont a marketplace ezt írja az ingyenes alkalmazásokhoz ha rákattintok az installra:
"Can't get this info right now. Check back in a little while."
Neked hogy működik?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #61 Dátum: 2011, 01 24, 10:49:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megkaptam a kódot hozzá, viszont a marketplace ezt írja az ingyenes alkalmazásokhoz ha rákattintok az installra:
"Can't get this info right now. Check back in a little while."
Neked hogy működik?

Ezt a You are not allowed to view links. Register or Login 12 lépést csináld meg és jó lesz. Jelenleg a pda-d LEO70-ként szerepel, ilyen pda viszont nincs, tehát kell az a 12 lépés, nálam bevált.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #62 Dátum: 2011, 01 24, 13:45:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megkaptam a kódot hozzá, viszont a marketplace ezt írja az ingyenes alkalmazásokhoz ha rákattintok az installra:
"Can't get this info right now. Check back in a little while."
Neked hogy működik?

Vagy megcsinálod ezt a registry módosítást a pda-n

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\operatorpkg]
"Version"="7.3.728.10201"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Platform\DeviceTargeting Info]
"OemName"="HTC"
"MODeviceName"="HD7 T9292"
"OEMDeviceName"="Schubert"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Ident]
"FriendlyName"="HTC HD7"

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #63 Dátum: 2011, 01 24, 15:35:28 »
Köszönöm szépen!
Sikerült! :)  :ok:
Ami kicsit fura hogy borzasztóan lassan települnek a dolgok a marketről is és a laptoprol is a .xap fájlok. Sokkal-sokkal lassabban mint wm és droid "alatt". Ez nektek is így van?

Nem elérhető whanklee

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
    • BlackBurry Informatika & Multimédia Kft.
  • Navigáció / Navigation: htc HD2
  • PDA: htc HD2
  • PDA ROM: imilka's Incredible Sense v1.1
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #64 Dátum: 2011, 01 24, 18:19:22 »
Nos mint látom, még sokaknak most sem megy a nyitása a telefonnak!

Amit tudok tanácsolni azoknak, akiknek a következő hiba lépett fel:

Idézet
Sorry, Im having trouble communicating with your phone. Make sure its connected using USB. Please start the zune application.


Első lépés: Windows Live rendszerben lépj be ezen az oldalon: You are not allowed to view links. Register or Login
Változtasd meg a régiódat, legyen Egyesült Államok (Home illetve a Work mezőben is)! Semmi mást ne adj meg, állam és a többi, csak Egyesült Államok! Mentsd el!

Második lépés: Most hívd hívd fel a Microsoft-ot: 06 1 267 46 36
Itt amint el kezd beszélni a női hang nyomd meg a 2-est a telefonon, majd amikor bejön a másik menü, ismételten a 2-est!
Ügyintéző felveszi és a következőket mondd, születésnapodra kaptál egy HTC HD7-es mobilt és szeretnéd aktiválni(ha akadékoskodnának, velem nem volt, meg mással sem hiszem hogy lesz, akkor mondd, hogy külföldről kaptad). El fogja kérni tőled, a NEVED, E-MAiL-ED (ez független a Windows Live címedtől, azt add meg, amit használsz levelezésre), és a TELEFONSZÁMOD (azt amelyiken a Windows Phone 7 megy). Körül belül 45 perc múlva meg is kapod a kódot majd!

Harmadik lépés: Mivel sokaknak az a hiba jelenik meg, amit feljebb idéztem, ezért én a következőket tettem:
Virtuális gépen telepítettem a Windows 7 32 bit-es rendszert. (pl: Windows Virtual PC). Felrakod szépen, nem szükséges, hogy aktiváld a Windows 7-et! Fontos, hogy legyen netkapcsolata!
Amikor van net a virtuál gépen telepítsd a következő fájlt: You are not allowed to view links. Register or Login (vm_web.exe)
Amikor felment, jöhet a Zune telepítése! Nem azt raktam fel, amit a hivatalos oldalról lehet letölteni, bár elvileg ugyan az, de innen szedtem le: You are not allowed to view links. Register or Login .
Ha felmentek szépen, akkor a ChrevronWP7.cer kiterjesztésű fájlt küldjétek el e-mailben a telefonra. Megnyitod, letöltöd és telepíted is!

Negyedik lépés: Ezután a virtuál gépen menj  a következő elérésre: C:\Windows\System32\drivers\etc
Itt találsz egy hosts fájlt, ezt töröld le a virtuális gépen (semmi baj nem történik!)! Csatlakoztasd a mobilt a géphez, közben végig a virtális gépen dolgozz! A táncán fel fogja ismerni a készüléket és már indul is a Zune program. Ott bal alsó sarokban menj a mobil ikonra, és kezdi is a szinkronizálást. A telefonon a Music + Video ikonra kattinst, itt látni fogod, hogy először csatlakozást ír, majd kiírja a szinkronizálás sikeres.
Most a korábbról letöltött ChevronWP7.exe programot másoljátok a C meghatóra, közvetlen a C mappába, gyökérkönyvtár! Jobb klikk a programra, és futtasd rendszergazdaként! Ne ijedj meg, ha megint hibát kapsz, ilyenkor a Zune-ban menj a Music fülre és kezdj görgetni benne, van kattintgass a Zune-ban! Utána próbáld meg újra a programmal a nyitást. Pipáld be mind a két dobozt, és Unlock!

Ötödik lépés: Ajánlom ezt a fájlt (You are not allowed to view links. Register or Login ) letölteni innen: You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítsd a Tom XAR Installer programot, megnyitod és csak egy pipát fog kérni, bezárhatod.
A többi fájlt is a következő sorrendben: Setup.xap, Touch Xplorer.xap, XBMODDeployer.xap (fontos, hogy a Zune menjen a háttérben!)
A telefonon megtalálod a Startban a TouchXplorer programot, megnyitás. My Documents/My Ringtones mappában fogsz találni egy CustClear.provxml fájlt, állj rá és mondd hogy másolás! Majd teljesen menj vissza a My Device mappába, itt a Windows mappába lépj be, és Paste (beillesztés)! Lépj ki a programból és ismét a Start és Connection Setup programot indítsd el, okézd le a programban!
Most add hozzá a Windows Live fiókod, Settings/email & account

Ha mindent jól csináltál menni fog! Ha esetleg a ChevronWP7 program még sem menne, akkor előbb add hozzá a Windows Live fiókod, és aktiváld az e-mailben kapott kóddal! Ha ezzel megvagy, akkor az Ötödik lépéstől folytasd!

Sok sikert mindenkinek!

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #65 Dátum: 2011, 01 24, 22:23:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos mint látom, még sokaknak most sem megy a nyitása a telefonnak!

Amit tudok tanácsolni azoknak, akiknek a következő hiba lépett fel:


Első lépés: Windows Live rendszerben lépj be ezen az oldalon: You are not allowed to view links. Register or Login
Változtasd meg a régiódat, legyen Egyesült Államok (Home illetve a Work mezőben is)! Semmi mást ne adj meg, állam és a többi, csak Egyesült Államok! Mentsd el!

Második lépés: Most hívd hívd fel a Microsoft-ot: 06 1 267 46 36
Itt amint el kezd beszélni a női hang nyomd meg a 2-est a telefonon, majd amikor bejön a másik menü, ismételten a 2-est!
Ügyintéző felveszi és a következőket mondd, születésnapodra kaptál egy HTC HD7-es mobilt és szeretnéd aktiválni(ha akadékoskodnának, velem nem volt, meg mással sem hiszem hogy lesz, akkor mondd, hogy külföldről kaptad). El fogja kérni tőled, a NEVED, E-MAiL-ED (ez független a Windows Live címedtől, azt add meg, amit használsz levelezésre), és a TELEFONSZÁMOD (azt amelyiken a Windows Phone 7 megy). Körül belül 45 perc múlva meg is kapod a kódot majd!

Harmadik lépés: Mivel sokaknak az a hiba jelenik meg, amit feljebb idéztem, ezért én a következőket tettem:
Virtuális gépen telepítettem a Windows 7 32 bit-es rendszert. (pl: Windows Virtual PC). Felrakod szépen, nem szükséges, hogy aktiváld a Windows 7-et! Fontos, hogy legyen netkapcsolata!
Amikor van net a virtuál gépen telepítsd a következő fájlt: You are not allowed to view links. Register or Login (vm_web.exe)
Amikor felment, jöhet a Zune telepítése! Nem azt raktam fel, amit a hivatalos oldalról lehet letölteni, bár elvileg ugyan az, de innen szedtem le: You are not allowed to view links. Register or Login .
Ha felmentek szépen, akkor a ChrevronWP7.cer kiterjesztésű fájlt küldjétek el e-mailben a telefonra. Megnyitod, letöltöd és telepíted is!

Negyedik lépés: Ezután a virtuál gépen menj  a következő elérésre: C:\Windows\System32\drivers\etc
Itt találsz egy hosts fájlt, ezt töröld le a virtuális gépen (semmi baj nem történik!)! Csatlakoztasd a mobilt a géphez, közben végig a virtális gépen dolgozz! A táncán fel fogja ismerni a készüléket és már indul is a Zune program. Ott bal alsó sarokban menj a mobil ikonra, és kezdi is a szinkronizálást. A telefonon a Music + Video ikonra kattinst, itt látni fogod, hogy először csatlakozást ír, majd kiírja a szinkronizálás sikeres.
Most a korábbról letöltött ChevronWP7.exe programot másoljátok a C meghatóra, közvetlen a C mappába, gyökérkönyvtár! Jobb klikk a programra, és futtasd rendszergazdaként! Ne ijedj meg, ha megint hibát kapsz, ilyenkor a Zune-ban menj a Music fülre és kezdj görgetni benne, van kattintgass a Zune-ban! Utána próbáld meg újra a programmal a nyitást. Pipáld be mind a két dobozt, és Unlock!

Ötödik lépés: Ajánlom ezt a fájlt (You are not allowed to view links. Register or Login ) letölteni innen: You are not allowed to view links. Register or Login
Telepítsd a Tom XAR Installer programot, megnyitod és csak egy pipát fog kérni, bezárhatod.
A többi fájlt is a következő sorrendben: Setup.xap, Touch Xplorer.xap, XBMODDeployer.xap (fontos, hogy a Zune menjen a háttérben!)
A telefonon megtalálod a Startban a TouchXplorer programot, megnyitás. My Documents/My Ringtones mappában fogsz találni egy CustClear.provxml fájlt, állj rá és mondd hogy másolás! Majd teljesen menj vissza a My Device mappába, itt a Windows mappába lépj be, és Paste (beillesztés)! Lépj ki a programból és ismét a Start és Connection Setup programot indítsd el, okézd le a programban!
Most add hozzá a Windows Live fiókod, Settings/email & account

Ha mindent jól csináltál menni fog! Ha esetleg a ChevronWP7 program még sem menne, akkor előbb add hozzá a Windows Live fiókod, és aktiváld az e-mailben kapott kóddal! Ha ezzel megvagy, akkor az Ötödik lépéstől folytasd!

Sok sikert mindenkinek!


nagyon jó irás......
na ezért kell win7 ezt is lehet nyomogatni..... :ok:
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #66 Dátum: 2011, 01 25, 08:14:39 »
csak nálam csinál olyat a wm7 hogy bármilyen képet rakok be kontakthoz,akkor is olyan pixeles mint egy VHS felvétel??vagy ez is hiba az op. rendszerben??? :shock:
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető Th3viL

  • Hozzászólások: 235
  • Navigáció / Navigation: Waze, (Sygic)
  • PDA: Oneplus 2
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #67 Dátum: 2011, 01 25, 10:36:37 »
Arról van valami infó, hogy hányszor használható fel a picipuhától kapott aktivációs kód? Vagy ez hülye kérdés? :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #68 Dátum: 2011, 01 25, 13:48:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
csak nálam csinál olyat a wm7 hogy bármilyen képet rakok be kontakthoz,akkor is olyan pixeles mint egy VHS felvétel??vagy ez is hiba az op. rendszerben??? :shock:

Nekem nem rémlik ilyen probléma. Attól függ persze, hogy hol nézed, mert az eredetit talán átméretezi kisebbre. Igaz, én a legtöbb kontaktnál meghagytam a Facebook-os képet.

You are not allowed to view links. Register or Login
Arról van valami infó, hogy hányszor használható fel a picipuhától kapott aktivációs kód? Vagy ez hülye kérdés? :D

Nem hülye kérdés, csak mivel a "valódi" WP7 készülékeket ez a probléma nagyon ritkán érinti, nem nagyon van korábbi adat ezzel kapcsolatban.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #69 Dátum: 2011, 01 25, 22:29:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arról van valami infó, hogy hányszor használható fel a picipuhától kapott aktivációs kód? Vagy ez hülye kérdés? :D

Én már 2 Live ID-hez is felhasználtam a saját kódomat, nemtudom mennyi lehet a limit, de kettőt tuti elbír :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #70 Dátum: 2011, 01 25, 22:47:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már 2 Live ID-hez is felhasználtam a saját kódomat, nemtudom mennyi lehet a limit, de kettőt tuti elbír :D

Szia , akkor tedd meg nekem azt az óriási szívességet hogy nekem is elkuldod privatban nagyon hálás lennék érte , az a baj hogy külföldről egyszeruen nem tudom felhívni oket, ha működik akkor el mondhatjuk 3szor legalabb lehet hasznalni ha nem akkor így jartam . Légyszi küld el,  :ima: nagyon köszönöm előre is.
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #71 Dátum: 2011, 01 26, 08:16:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem rémlik ilyen probléma. Attól függ persze, hogy hol nézed, mert az eredetit talán átméretezi kisebbre. Igaz, én a legtöbb kontaktnál meghagytam a Facebook-os képet.

Nem hülye kérdés, csak mivel a "valódi" WP7 készülékeket ez a probléma nagyon ritkán érinti, nem nagyon van korábbi adat ezzel kapcsolatban.
az a bajom hogy bármekkora képet rakok be a kontakthoz ő természetesen átméretezi csak nagyon pixeles  lett..facebook ról jó de ott kevés a közös ismerős... ha gmailba teszek képet az is rossz lesz?????????????
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #72 Dátum: 2011, 01 26, 08:26:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vagy megcsinálod ezt a registry módosítást a pda-n

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\operatorpkg]
"Version"="7.3.728.10201"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Platform\DeviceTargeting Info]
"OemName"="HTC"
"MODeviceName"="HD7 T9292"
"OEMDeviceName"="Schubert"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Ident]
"FriendlyName"="HTC HD7"

sziasztok, ez mind szep es jo, de mivel modositom a registryt a wp7-ben? mert a regi progim nem ismeri fel.
ha tudna valaki adni egy linket ahol le tudom tolteni azt meg tudnam koszonni.

udv es tovabbi szep napot.
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető Norbi128

  • Hozzászólások: 78
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: Htc Hd2+16GB SDhc
  • PDA ROM: 1.66
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #73 Dátum: 2011, 01 26, 12:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos felületesen olvastam ezt a formatálást.
Gyarló agyammal arra gondoltam, hogy nem valami saját formátum amit használ ostobán gondolva arra, hogy ez is csak egy Win.
Hát ezt benéztem oszt most keresem a megoldást.
Csak vissza tudom formázni fatra ugyan írjátok nem oly egyszerű.
Norbi128 akkor azt a progit amit említesz azt szeretném ha megosztanád velem.
Mailom bergerm kukac net-tv.hu.
Előre is köszönöm.

Viszont legalább vissza flesselve Energy-re megnyugvás, hogy minden rendben és megy mint az álom kivéve a kártyámat. ( ez azért bosszant )
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #74 Dátum: 2011, 01 27, 12:07:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia , akkor tedd meg nekem azt az óriási szívességet hogy nekem is elkuldod privatban nagyon hálás lennék érte , az a baj hogy külföldről egyszeruen nem tudom felhívni oket, ha működik akkor el mondhatjuk 3szor legalabb lehet hasznalni ha nem akkor így jartam . Légyszi küld el,  :ima: nagyon köszönöm előre is.
Délután fogsz tölem kapni egy privát üzenetet, ki nem fogod találni mi lesz a tartalma. :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login