2024, 03 28, 13:42:13

Szerző Téma: Windows Phone 7 a HD2-re  (Megtekintve 133966 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Windows Phone 7 a HD2-re
« Dátum: 2011, 01 15, 22:00:08 »
Úgy tűnik, erre is van igény. A jövőben itt folytassuk a HD2-re WP7 diskurzust. :ok:

Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #1 Dátum: 2011, 01 15, 22:04:37 »
Köszönjük! :)
Lehet Ubuntu meg MeeGo is kell majd :D XDA-n is bejött az új elrendezés. :)

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #2 Dátum: 2011, 01 15, 23:55:27 »
az azért mondjuk durva, hogy a HD2 miatt kellett kitalálni új szerkezeti rendszerezést az xda-n... :D
wm,ubuntu,android,wp7,meego...

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönjük! :)
Lehet Ubuntu meg MeeGo is kell majd :D XDA-n is bejött az új elrendezés. :)

Nem elérhető gyuri81

  • Hozzászólások: 1024
  • Nem: Férfi
  • buheráló
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXEMC2
  • Skype: gyuri81
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #3 Dátum: 2011, 01 16, 00:24:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tűnik, erre is van igény. A jövőben itt folytassuk a HD2-re WP7 diskurzust. :ok:

köszönöm ,hogy az imám meghallgatott :)
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #4 Dátum: 2011, 01 16, 00:57:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az azért mondjuk durva, hogy a HD2 miatt kellett kitalálni új szerkezeti rendszerezést az xda-n... :D
wm,ubuntu,android,wp7,meego...


Hiaba az oroszlan a taplaleklanc csucsa nem jo vele ujjat huzni, mert hatalmas ereje van:)

Nem elérhető vertex

  • Hozzászólások: 2192
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Waze
  • PDA: Note8 SM-N950F
  • PDA ROM: Stock 8.0.0
  • Skype: vertex0011
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #5 Dátum: 2011, 01 16, 10:00:14 »
A témaindítás jó ötlet, kíváncsian várom a fejleményeket...! :)

Nem elérhető maxmaky

  • Hozzászólások: 65
  • PDA: HTC U11, Blue, 6/128
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #6 Dátum: 2011, 01 16, 10:29:27 »
Hello!

Felraktam a 7-est, viszont az asztali gépem nem látja, nem tudom csatlakoztatni vele,  így semmit nem tudok felmásolni rá. Settings "mappában" nem találtam semmi csatlakozási beállítást.

Köszi a segítséget!

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #7 Dátum: 2011, 01 16, 14:05:56 »
wp7 csak a Zune-nal hajlandó kommunikálni ha jól tudom( nemcsak a mi verziónk hanem az összes)


You are not allowed to view links. Register or Login
Hello!

Felraktam a 7-est, viszont az asztali gépem nem látja, nem tudom csatlakoztatni vele,  így semmit nem tudok felmásolni rá. Settings "mappában" nem találtam semmi csatlakozási beállítást.

Köszi a segítséget!

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #8 Dátum: 2011, 01 16, 15:21:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
wp7 csak a Zune-nal hajlandó kommunikálni ha jól tudom( nemcsak a mi verziónk hanem az összes)

Így van, friss Zune-nak lenni kell a PC-n. Registry hack-kel megoldható, hogy bármilyen fájlt a készülékre másoljunk, de azt megint csak egy Zune-os PC látja majd, a PDA (és Zune mentes PC) nem.

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #9 Dátum: 2011, 01 17, 00:56:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így van, friss Zune-nak lenni kell a PC-n. Registry hack-kel megoldható, hogy bármilyen fájlt a készülékre másoljunk, de azt megint csak egy Zune-os PC látja majd, a PDA (és Zune mentes PC) nem.

olyan lett mint az iphon csak itunes ez meg csak zun, ez az uj divat  :shock: annak nem fogok orulni, remelem az android illetve a google nem fogja ki talalni maganak ugyanezt
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8

Nem elérhető lacikap910i

  • Hozzászólások: 234
  • Nem: Férfi
  • PDA: Note 9 6/128
  • PDA ROM: Gyári.
  • Skype: lacika.1977
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #10 Dátum: 2011, 01 17, 10:47:22 »
A windows phone 7 korszakalkotónak mondható csak nem jó értelemben...a mai világban a navigáció alap szerintem erre a picipuha kiadta az oprendszert üresen..vannak olyan dolgok amit megszoktunk használjuk mert gyors és 1xű....Pl. hivásnál elég volt a kezdőbetöt beirni és már kitalálta kivel akarunk beszélni ..na ennél felejtsd el.akku %kijelzést se találtam,mondjuk ebbe nem mélyedtem bele.ja és az hogy csak zune.al lehet mindent szinkronizálni a legnagyobb .f...ság.miért kell lemásolni a buta amerikai mobilt(iphone)
Tényleg kezdem azt hinni hogy ez a foltozgatott op.(6.5)rendszer jobb mint az új.ezek után nem lepődök meg ha folyamatosan tünnek el az emberek akik wint használtak és áttérnek a robot felé,sokkal nyitotabb és ezzel szinte mindent meg tudsz csinálni,ami fontos hogy ingyen....

Száz szónak is egy a vége:szép animácíók vannak benne és telefonálni lehet vele csak bütykölni nem........
GH337-T20-8110I-V70-V85-V90-SL45-P900-P910I-MDA VARIO-MDA PRO-O2 ATOM LIFE-OMNIA-TOUCH PRO-HD2-Iphone 4-iphone4s-galaxy note 2-note 3-note4 -note edge-NOTE8

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #11 Dátum: 2011, 01 17, 14:55:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A windows phone 7 korszakalkotónak mondható csak nem jó értelemben...a mai világban a navigáció alap szerintem erre a picipuha kiadta az oprendszert üresen..vannak olyan dolgok amit megszoktunk használjuk mert gyors és 1xű....Pl. hivásnál elég volt a kezdőbetöt beirni és már kitalálta kivel akarunk beszélni ..na ennél felejtsd el.akku %kijelzést se találtam,mondjuk ebbe nem mélyedtem bele.ja és az hogy csak zune.al lehet mindent szinkronizálni a legnagyobb .f...ság.miért kell lemásolni a buta amerikai mobilt(iphone)
Tényleg kezdem azt hinni hogy ez a foltozgatott op.(6.5)rendszer jobb mint az új.ezek után nem lepődök meg ha folyamatosan tünnek el az emberek akik wint használtak és áttérnek a robot felé,sokkal nyitotabb és ezzel szinte mindent meg tudsz csinálni,ami fontos hogy ingyen....

Száz szónak is egy a vége:szép animácíók vannak benne és telefonálni lehet vele csak bütykölni nem........

Az utolsó mondatoddal egyetértek, bütykölésre nem igazán alkalmas a rendszer, illetve az eddigi kezdeményezéseket leállította a MS.
A névjegyzékben viszont lehet keresni az általad említett módon, de én a Zune-os szinkronizálást se találtam problémásnak. Rádobáltam a telefon ikonra a zenéket és videókat, majd amikor éjszaka feltettem töltőre a készüléket, bekapcsoltam a WiFi-t, és azon keresztül a PC és a PDA reggelre elintézték a másolást.

Nem elérhető energie21

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 3.14.479.2
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #12 Dátum: 2011, 01 17, 15:36:27 »
be szeretném én is telepíteni a WM7 az én HD2 honnan tudnám letölteni?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #13 Dátum: 2011, 01 18, 09:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
be szeretném én is telepíteni a WM7 az én HD2 honnan tudnám letölteni?

[JAN12][NAND][WP7] LEO70 ROM + magldr 1.12[DOWNLOAD HERE]
You are not allowed to view links. Register or Login

[16 JAN][VIDEO TUT]How To Unlock/Jailbreak WP7 On Your HD2 & Sideload Apps
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #14 Dátum: 2011, 01 18, 11:24:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
[JAN12][NAND][WP7] LEO70 ROM + magldr 1.12[DOWNLOAD HERE]
You are not allowed to view links. Register or Login

[16 JAN][VIDEO TUT]How To Unlock/Jailbreak WP7 On Your HD2 & Sideload Apps
You are not allowed to view links. Register or Login
Anno próbálkoztam vele, de nem sikerült a marketet működésre bírni. Erre van már vmi működő módszer?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #15 Dátum: 2011, 01 18, 11:32:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Anno próbálkoztam vele, de nem sikerült a marketet működésre bírni. Erre van már vmi működő módszer?

Újabban már számla másolatot kér a HD7-ről a MS üfsz, úgyhogy nem egyszerű. Aktivált külföldi (USA, UK, stb.) Live nélkül semmiképpen nem férsz hozzá még a bolt ingyenes/trial részéhez sem.

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #16 Dátum: 2011, 01 18, 11:37:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Újabban már számla másolatot kér a HD7-ről a MS üfsz, úgyhogy nem egyszerű. Aktivált külföldi (USA, UK, stb.) Live nélkül semmiképpen nem férsz hozzá még a bolt ingyenes/trial részéhez sem.
Remélem az eladások a jövőben sem fognak felpörögni... Tegnap olvastam hogy az LG már panaszkodik, hogy nem jól fogynak a WP7 készülékeik... Talán észhez térnek, és enyhítik ezt a nagy szigort. Nekünk ez lenne a legjobb :)
Köszi a gyors választ!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #17 Dátum: 2011, 01 18, 17:21:06 »
Én tegnap kértem a picipuha ügyfsz.-tól kódot, az emil címen a telefonszámon és a nevemen kívül semmit nem kért a tag. 10 perc múlva meg is volt a kód aktiváltam is, az más kérdés, hogy így sem tudtam letölteni, kidobott mindig: Can't get this info right now. Check back in a little while hibaüzivel. A live hozzáférésem beállításai teljesen külföldre mutatnak, sokféle metódust kipróbáltam, mégsem megy......
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető athos79

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC HD2 + iRobot MID
  • PDA ROM: MDJ's CyanogenMod 7 v. 2.3
  • Skype: athos79
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #18 Dátum: 2011, 01 18, 20:03:34 »
Egy kis segítség azoknak akik nem ismerik ezt a módszert:
A program segítségével a Marketplace ingyenes részében tudunk kerseni és a találatokat le tudjuk tölteni a gépünkre vagy egyenesen a telefonba.
Ami kell hozzá: WP7 Desktop Marketplace ( :google2: - linket nem teszek, bár nem warez mivel csak az ingyenes részbe enged be), valamint .NET Framework 4 (ha nincs, akkor indításnál figyelmeztet a program)
Tudom nem annyira kényelmes, de legalább tele lehet pakolni a telefont  :)
Persze a telefonnnak "nyitottnak" kell lennie, hogy az elmentett .xap alkalmazásokat fel tudjuk rá pakolni.
Teszteltem, működik.
Remélem valakinek esetleg jól jön....

Nem elérhető zeharom

  • Hozzászólások: 195
    • Szélvédőjavítás
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #19 Dátum: 2011, 01 18, 20:10:42 »
Az adudió notesz működik Win phone 7 alatt?
GH198->D180->2110I->R320->Z1->6110->T68i->7110->8310->9210->7650-> P800->P900->K800I->P1->X1->Omina->HD->Iphone3GS>HD2>Iphone4>LG2X>Ipad1>I9100>Ipad2>SG2>Note>SG3

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #20 Dátum: 2011, 01 18, 20:40:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis segítség azoknak akik nem ismerik ezt a módszert:
A program segítségével a Marketplace ingyenes részében tudunk kerseni és a találatokat le tudjuk tölteni a gépünkre vagy egyenesen a telefonba.
Ami kell hozzá: WP7 Desktop Marketplace ( :google2: - linket nem teszek, bár nem warez mivel csak az ingyenes részbe enged be), valamint .NET Framework 4 (ha nincs, akkor indításnál figyelmeztet a program)
Tudom nem annyira kényelmes, de legalább tele lehet pakolni a telefont  :)
Persze a telefonnnak "nyitottnak" kell lennie, hogy az elmentett .xap alkalmazásokat fel tudjuk rá pakolni.
Teszteltem, működik.
Remélem valakinek esetleg jól jön....

Stocks, HTC Hub, Shazam, Twitter, Youtube, Youtube Plugin, Notes, TouchXplorer, Regedit Viewer/editor, Photo Enhancer, Sound Enhancer, FileSystemBrowser ez minden ami fellmegy és működik, nálam. Játékot a PacMan, Fruit Ninja, Bejeweled Live-t tettem fel, egyik sem működött..... van amikor tudok instalálni dolgokat, van amikor nem :D és ha igen, akkor sem biztos hogy megy....érdekes
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető geniusbatorg

  • Hozzászólások: 23
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: A701,i900,i8000,HTC HD2
  • Skype: geniusbatorg33
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #21 Dátum: 2011, 01 18, 23:34:13 »
Segítséget szeretnék kérni. A gondom a következő, WP7 feltételénél benne hagytam a Leo-ba az sd kártyát ,és a 8gb -ból lett 200Mb. vaj ez mitől van? és mit tegyek? HELP!!!!!

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #22 Dátum: 2011, 01 19, 06:49:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítséget szeretnék kérni. A gondom a következő, WP7 feltételénél benne hagytam a Leo-ba az sd kártyát ,és a 8gb -ból lett 200Mb. vaj ez mitől van? és mit tegyek? HELP!!!!!
[/quote
Szia
Szerintem az a 200mb nem a memoria kártyádat mutatja, hanem a pda-n maradt helyet, annyi lehet nálad, hogy egész egyszerüen a wp7 nem ismerte fel a memkaridat. Ilyen sajnos létezhet, igen kényes erre a wp7. Szwrintem ha beteszed egy másik készülékbe akkor megláthatod, hogy semmi baja nincs.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető whanklee

  • Hozzászólások: 67
  • Nem: Férfi
    • BlackBurry Informatika & Multimédia Kft.
  • Navigáció / Navigation: htc HD2
  • PDA: htc HD2
  • PDA ROM: imilka's Incredible Sense v1.1
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #23 Dátum: 2011, 01 19, 10:23:18 »
Sziasztok.

Mi lehet a gond, hogy amikor felrakom a WP7-et, akkor nekem egyből elindul? Nem kapok Welcome-os képernyőt, hanem már egyből a rendszerben vagyok. PIN-t is a telefonálás közben adom meg!

NAND-os Android van mellette!

Nem elérhető karalyos

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1094
  • Nem: Férfi
  • Király :)
  • PDA: HTC ONE M8; HTC ONE; Samsung Note3
  • PDA ROM: HTC One: ROM:Viper; HTC ONE M8 Viper; Note3 original
  • Skype: nagybogarad
Re: Windows Phone 7 a HD2-re
« Reply #24 Dátum: 2011, 01 19, 13:18:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.

Mi lehet a gond, hogy amikor felrakom a WP7-et, akkor nekem egyből elindul? Nem kapok Welcome-os képernyőt, hanem már egyből a rendszerben vagyok. PIN-t is a telefonálás közben adom meg!

NAND-os Android van mellette!

szia, sajnos nem tudom, hogy mi a problemadra a megoldas, de nekem is lenne egy kerdesem, jol ertelmezem, hogy ket os van a leodon?


wp7 es egy android??

melyik android verzio es hogy sikerult mert ha jol tudom es szerintem jol tudom mert probaltam a wp7 formazza az sd kartyat es azt a formatumot nem hiszem hogy fel ismeri az android, de ha igen akkor legyszives ird le nekem, hogy csinaltad es melyik android verzio az


koszonom.
HTC HD2 (Eladva)-HTC Sensation (Eladva)-HTC Desire HD(ELadva)-HTC Desire S(Tégla)-HTC Wildfire(Eladva)-HTC Chacha (Eladva).  Sony Ericsson NEO V (eladva)-Sony Ericsson RAY (eladva)-Toshiba Folio100(eladva)-HTC desire X-HTC ONE X (ongyilkos lett)-HTC ONE X második széria :) (eladásra vár)-Iphone 5-Samsung Galaxy note 8.0-Ipad Mini-Xperia Z tablet-HTC ONE (s-off)(eladva)-HTC ONE (eladva)--Samsung Galaxy Tab3--iphone5s--Galaxy Note3--Galaxys4--Nokia 520--stb stb--HTC ONE S-OFF-HTC ONE M8