2024, 03 28, 23:51:39

Szerző Téma: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)  (Megtekintve 66555 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dombila

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: Wayteq
  • PDA: HTC Desire, PVT1 Amoled
  • PDA ROM: Ginger Sense DTP 2.10a by PZoley
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #25 Dátum: 2011, 01 22, 14:45:46 »
Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe PZoley legújabb HD ROM-ját: HD-ROM-FN V1.2-1.72.405.2 Data2sda+ (You are not allowed to view links. Register or Login)

A ROM a legújabb Data2sd+ script-et használja, ami alapján a teljes Internal Memory-t a 2.  particíóra (EXT4) linkeli, így ide kerül az összes felinstallált alkalmazás ill. az adataik is. A ROM oldalán található képernyőképen látható, hogy a szabad Internal Memory majdnem 1 GB! (1GB-os 2. partíció van.) (Ha a 2. partíció nem Ext4-es (pl. Ext2 vagy Ext3) akkor azt megcsinálja magának első induláskor.)

A PZoley oldalán lévő tesztek eredményei szerint az új data2sd+ script-el működő HD ROM, gyorsabb, mint az ugyanezen ROM 3 partíciós extended változata!

Ez egy Csináld Magad ROM, az alap ROM-ba, mindenki csak azokat az alkalmazásokat teszi bele, amiket akar! (Lásd a részletes leírást a ROM oldalán).
Aki nem biztos a dolgában, az akkor jár a legjobban, ha mindent belerak és csak azt veszi ami biztosan nem kell neki, így elkerülhetőek az esetleges hiányzó funkciók miatti kényelmetlenségek :D

Nem elérhető hAliG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 354
  • Navigáció / Navigation: MotoNav
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Gyári 2.3.3
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #26 Dátum: 2011, 01 24, 12:39:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
PZoley oldalán újabb extended verzió kerül fel data2sd támogatással a You are not allowed to view links. Register or Login ROM-ból!  :ok:

Természetesen ez is 3 partíciós Sd-t ígényel.
A data2sd telepítéséhez és használatához olvassuk el az útmutatót!
A data2sd az A2DP+ -tól függetlenül működik...  ;)

Én a "HDROM-FN-V1.1-1.72.405.2 Ext+" ROM-ot raktam fel tegnap, viszont a data2extended+_flash.zip telepítése után nem indult el (kb. 20 percet vártam), aztán újraraktam a flash.zip nélkül.
Úgyhogy nem használja most ki az új scriptet és a 3. partíciót, de így is nagyon jól működik. Nincs akadás (gördülékeny), nincs fagyás, amit eddig az összes többi HD ROM-nál tapasztaltam. Gyorsan szinkronizál, wifi és mobilnet kapcsolat is hamar felépül. Akkuidőt még nem tudok, ma estére kiderül, hogy bírja (normál használatban nálam elég sokat van nyúzva a kütyü egy nap alatt.)

Nem elérhető buddler

  • Hozzászólások: 239
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: ReflexTSenseHD v1.5.1 (Froyo)
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #27 Dátum: 2011, 01 26, 15:23:35 »
Sziasztok!

Én You are not allowed to view links. Register or Login - ezt a HD romot használom pár hete.

"ReflexTSenseHD v1.7 DHD port (A2SD+|- FASTEST HD ROM -)"

Íme néhány kép róla:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links.
 Register or Login or You are not allowed to view links.
 Register or Login



Tapasztalam vegyesek.

Negatívumok:

- Épp amikor ezt a cikket írom, sikerült egy komoly problémát okoznom. Csatlakoztattam "pendrive"ként a PDA-mat, felmásoltam a printscreeneket, aztán -> kiadás, majd kihúztam a gépből, amikor engedte. Akartam használni a drocapot, el is indult, de vmiért nem tette a dolgát, forgattam a mobilt, hogy csináljon újabb printscreent, semmi. Egyszer csak kiírja: SD card unmounted, azaz vmi véletlen folytán eltávolítódott az SD-kártya. Teljesen befagyott, újraindítani nem tudtam, az akksit kellett kiszedni...

- A programok marketben való letöltésénél és telepítésénél sokszor akadtak problémák - letöltötte, de nem telepítette, ilyenkor netről le, újra fel, újra letölt... Idegesítő, hogy nem működött jól.

- Párszor sikerült befagyasztanom a mobilt - pl Sygic használata esetén. Ráadásul ha Sygicban megnyomom a home gombot, majd visszamegyek a programba, 80%-ban ott folytatja, 20%-ban viszont megszakad, teljesen újraindítja a programot, nincs beadva az addigi úticél stb...

- Próbáltam használni a Locale nevű programot, de az teljesen belassította a rendszert, sőt, a billentyűzáras widgetem is meghülyült, sokszor nem működött érintésre, ezért le kellett szednem a Localet :(

- SMS-eknél elég kicsi a betűméret (lévén sima Dezirém van, nem HD), és idegesítő, hogy odaírja zárójelben a számot is a név mögé

- nem egyszer akad a rendszer, feléledés után pláne



Pozitívumok:


- jobb menü, felül kezelhető a wifi, bluetooth stb

- jobb kamera - nem a gombot kell lenyomni, amivel megmozdítja a gépet az ember, hanem csak meg kell érinteni a képernyőt, így kevésbé remeg a mobil, jobbak a képek. Több beállítási lehetőség - bár nálam a szépia, fekete fehér képkészítés működik, a torzítás és hasonlók nem

- kellemes animáció, iphone-szerű váltás a programok között (zoomolás és áttűnés), nagyon mutatós

- lapozós órawidget

- több stílus

- beépített kereső - ld a fenti képet. Nagyon jó, egyből, könnyen lehet keresni wikipédián, google-en, youtubeon arra a szóra. Fontos, hogy itt végre magyar nyelvű oldalakat dob ki egyből a Google, ha beírod pl a PDA-szót (korábbi verzióknál nem így volt, hiába állítottad Magyarországra a lokalizációt)

- trackpadre feléled a PDA

- magyar nyelvű (bár ez nem biztos, hogy pozitívum, sztem tökmindegy)

Összességében oda jutottam, hogy ki fogom próbálni pzoley hd-romjait.

Nem elérhető buddler

  • Hozzászólások: 239
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: ReflexTSenseHD v1.5.1 (Froyo)
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #28 Dátum: 2011, 01 26, 15:42:39 »
Remek, behalt az oldal egy időre, ezért már nem tudom az előző cikkemet módosítani és a képeket kettesével egymás alá rendezni. Ha vki (moderátor) tudná módosítani, megköszönném.

Egyúttal jelezném, hogy kb. másfél hónapja gyakorlatilag használhatatlan ez a fórum: nagy ritkán jó, de legtöbbször percekig tölt, behal, kidob. Régen megbízható volt :(

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #29 Dátum: 2011, 01 31, 22:33:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én a "HDROM-FN-V1.1-1.72.405.2 Ext+" ROM-ot raktam fel tegnap, viszont a data2extended+_flash.zip telepítése után nem indult el (kb. 20 percet vártam), aztán újraraktam a flash.zip nélkül.
Úgyhogy nem használja most ki az új scriptet és a 3. partíciót, de így is nagyon jól működik. Nincs akadás (gördülékeny), nincs fagyás, amit eddig az összes többi HD ROM-nál tapasztaltam. Gyorsan szinkronizál, wifi és mobilnet kapcsolat is hamar felépül. Akkuidőt még nem tudok, ma estére kiderül, hogy bírja (normál használatban nálam elég sokat van nyúzva a kütyü egy nap alatt.)

Én is ugyan ezt a ROM-ot tettem fel, elsőre kicsit csalódás volt, mert eléggé akadott és lassú volt, de furcsa mód egy óra használat után belejött :D Ahogy szépen végigzongoráztam minden beállítást, úgy lettek egyre gyorsabbak.
Egyelőre úgy tűnik működik minden, vagy legalábbis én nem vettem észre hiányosságot - és ez természetesen semmit sem jelent :D Egyre jobban tetszik.
OFF: Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget!

Nem elérhető tammma76

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: Desire
  • PDA ROM: gyári 2.29.405.5
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #30 Dátum: 2011, 02 03, 11:55:35 »
sziasztok,
aki kicsit változtatni szeretne a gyári rom-on, de amúgy elégedett vele, annak javaslom modaco "kitchen oldalait", ahol a gyári firmware az alap és egyszerű pipálgatással ki lehet választani, hogy abból mit tartson meg, vagy mit tegyen hozzá plusszban, és azonnal letölthető a "főzött" rom.
nekem bejön, mert a felesleges progikat (pl.: stock, peep, flickr, etc.) kiszedtem, de A2SD+ pl. belekerült.
szóval itt a link az érdeklődőknek:
You are not allowed to view links. Register or Login
amúgy többféle romot lehet ott "főzetni", érdemes körülnézni.

Nem elérhető Murmucka

  • Hozzászólások: 290
  • Navigáció / Navigation: iGo Primo 9
  • PDA: Samsung Galaxy S6 edge
  • PDA ROM: Gyári 5.1
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #31 Dátum: 2011, 02 04, 11:29:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

videók és leírás alapján nagyon szimpi a2sd+/d2sd hd-rom, valakinek tapasztalata vele esetleg?

Nokia 3210 > Nokia 3310 > Nokia 6610 > Nokia 6230 > Nokia 6500C > Nokia 6700C > HTC Desire > HTC Sensation XE > HTC One S > HTC One M7 > HTC One M8 > Samsung Galaxy S6 edge

Nem elérhető Freakysusu

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire- IGO 8
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: AuraxTSense v8.0
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #32 Dátum: 2011, 02 17, 00:08:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

videók és leírás alapján nagyon szimpi a2sd+/d2sd hd-rom, valakinek tapasztalata vele esetleg?

Én pár napja raktam fel és vegyesek az érzéseim. Szép is és jó is, csak néha nagyon belassul a telefon
az első napon rettentően akadozott, de aztán másnap magához tért azóta már csak ritkán akad és akkor sem zavaró! Úgyhogy asszem egyelőre megtartom.

Nem elérhető zzoli69

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Galaxy Note 4
  • PDA ROM: N910FXXU1ANK4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #33 Dátum: 2011, 02 19, 18:46:16 »
Sziasztok!
Miért van az, hogy restore és restart után a bootanim folyamatosan újraindul és ennyi. Nem megy tovább a betöltés. Mit lehet ilyenkor tenni? Fontos lenne az egyik backupot visszatennem bizonyos adatok miatt.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #34 Dátum: 2011, 02 19, 18:51:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Miért van az, hogy restore és restart után a bootanim folyamatosan újraindul és ennyi. Nem megy tovább a betöltés. Mit lehet ilyenkor tenni? Fontos lenne az egyik backupot visszatennem bizonyos adatok miatt.

Sikerült a topik címét is elolvasnod, vagy az csak úgy oda van írva, de minek?!  :hmm:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető zzoli69

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Galaxy Note 4
  • PDA ROM: N910FXXU1ANK4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #35 Dátum: 2011, 02 19, 19:24:15 »
Kedves segítőkész ember! Sikerült elolvasnom a topik címét és értem is. Mivel ez a probléma ROM cserék miatt fordult elő, gondoltam itt megkérdem, hátha valaki tud segíteni. Lehet, hogy rossz helyen kérdeztem, de nem találtam erre alkalmasabb topikot. Egyszerűbb lett volna megmondani, hogy melyik topikban tegyem fel a kérdésemet, vagy esetleg válaszolni, mint lefikázni a másikat azért, mert nem jó helyen kérdezett.

Nem elérhető atravel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #36 Dátum: 2011, 03 26, 07:14:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Magam részről inkább az a2sd ROMokat keresgélem. Legújabban a követelményeim a ROMmal szemben:
- stabil
- gyors (nem benchmark, hanem ne kelljen rá várnom)
- trackballra ébred (esetleg fel is old billentyűvel), hogy ne kelljen a tetején matatni
- notif baron power widget (valamelyik MIUI ROMból nagyon megtetszett)
- FB szinkronizálása a kontaktok közé
előny:
- magyar (mert akkor végre felpakolhatom jóatyámnak is)
- teljes ROM a nandba fér (valamiért én úgy érzem, hogy ott a helye, nem a kártyán ;) )
Nos emiatt az utolsó követelmény miatt jellemzően Sense ROMokra van szükségem, noha már elég régóta ragaszkodom az ADW launcherhez is.
2 napja tettem fel ezt a ROMot, és egyelőre nem találok kivetnivalót benne.

A power widget You are not allowed to view links. Register or Login Számomra érdekesség volt, hogy konfigurálható... igaz kicsit winmos feelinggel, mert nincs hozzá GUI, csak a widget.txt átírásával lehet megváltoztatni, hogy milyen kapcsolók legyenek rajta (a módosításhoz rootexplorer, vagy más "gyökér" jogú filekezelő kell, mert a system/customize alatt kell matatni). Az alábbi lehetőségekből 6-ot választhatunk
toggleAirplane
 toggleAutoRotate
 toggleBluetooth
 toggleBrightness
 toggleFlashlight
 toggleGPS
 toggleLockScreen
 toggleMobileData
 toggleScreenTimeout
 toggleSleepMode
 toggleSound
 toggleSync
 toggleWifi
 toggleWimax (Ezt nem próbáltam életre kelteni :D )
Hot restarttal élesedik a konfigolt beállítás, és normál restarttal pedig elvész :( egyelőre nem találtam meg a módot, hogy hogyan lehet véglegessé tenni a beállításainkat, de azt se tudom, meddig bírná ki ezzel a ROMmal újraindítás nélkül.

A trackpadra eleve felébred, de az You are not allowed to view links. Register or Login funkcióhoz szintén kell egy zip-et flashelni (nekem nem a legújabb CWM van fent, így az elsőt választottam), de semmi további dolgunk nincs vele. ez nagyon kényelmes és gyors bekapcsolást eredményez, sőt szerintem még biztonságossá is teszi, hogy nem kell máshová nyúlkálni, húzgálni stb.

A fórumát olvasva, vannak, akik gyors merülésre panaszkodnak... Nekem az a tapasztalatom, hogy standbyban alig kajol, ha használjuk, akkor a gépet, akkor pusztít rendesen. Ennek az oka, hogy kikapcsolt képernyőnél leszabályoz a proci 245MHz-re. Nekem ez szimpi :)
Ha rosszat kell mondanom, akkor talán az automata fényerő szabályzás nem nagyon megy neki. a GPSt pedig még nem használtam.
A fejlesztő különböző kerneleket ajánl. Nekem azzal ketyeg, ami a ROMmal jött.
Lehet, hogy finomabb működést is el lehetne érni, ha jobban összecsiszolnánk a dolgokat...

Nem elérhető walacky

  • Hozzászólások: 68
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: legfrissebb gyári ROM
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #37 Dátum: 2011, 04 21, 21:36:18 »
Sziasztok!
Pzoley legújabb remekművét, egy Sense 2.1-es Romot szeretnék figyelmetekbe ajánlani: You are not allowed to view links. Register or Login
Gyors, stabil, jó, magyar. Mi kell még?  :D

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #38 Dátum: 2011, 05 03, 19:27:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Pzoley legújabb remekművét, egy Sense 2.1-es Romot szeretnék figyelmetekbe ajánlani: You are not allowed to view links. Register or Login
Gyors, stabil, jó, magyar. Mi kell még?  :D
Én is felhívnám a figyelmet a fentebb említett oldalra. You are not allowed to view links. Register or Login rendszeresen kerülnek fel a legújabb romok, kiváló minőségben.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kgab83

  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do A2SD+
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #39 Dátum: 2011, 05 31, 12:26:11 »
Tudom, hogy Pzoley oldala már kismilliószor lett itt linkelve (nem véletlenül :-D ), de most én még egyszer megteszem, mert az a rom, amit nemrég rakott ki nagyon jól sikerült (Legalábbis nekem nagyon szépen muzsikál) A rom neve: Ginger-Sense-DTP V2.4c / V2.4d-A2SD+
Ez alapból A2SD+-os rom, de hála a scripteknek (meg persze a készítőnek): Lehet használni A2SD++, vagy A2SD-x-ként is. A többi lehetőséget nem is említve (blue mod, mindenféle időjárás, stb widget) Na. A lényeg: Nekem nagyon bejött. Ha gondoljátok, akkor tegyetek egy próbát.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #40 Dátum: 2011, 07 06, 16:45:00 »
Tegnap este feltettem a LeeDroid 3.0.8.2-t, ami a kiszivárgott 2.3.3-as ROM-on alapszik. Egyelőre egészen kellemes felhasználói élményt nyújt, egy héten belül remélem tudok szolgálni bővebb információval is.

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #41 Dátum: 2011, 07 24, 11:29:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap este feltettem a LeeDroid 3.0.8.2-t, ami a kiszivárgott 2.3.3-as ROM-on alapszik. Egyelőre egészen kellemes felhasználói élményt nyújt, egy héten belül remélem tudok szolgálni bővebb információval is.

Kis kiegészítés amit a másik témában írtam róla:

You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem sem érdemes A2SD-s megoldásoknál komolyabb használni. Így is csak úgy sikerült betelnem, hogy az a nyamvadt Dolphin HD majdnem 70 megásra hízott :D
A memóriával kapcsolatban viszont nem tudom, hogy mire gondolsz :oops: Memória használatot nem nagyon szoktam követni, nem tudom, hogy okozott-e eddig problémát. Most éppen 99MB szabad memóriám van (meg 36MB Idle, de hogy az ebbe tartozik, vagy sem, azt nem tudom :P).

Ja, akkuüzemidőről: jelen pillanatban 2 napja, 23 órája és 18 perce üzemel akkumulátorról. Ez alatt a wifi vagy a 3g folyamatosan be volt kapcsolva, ami email jött, azt megnéztem, illetve néha az időre voltam kíváncsi, + volt egy 10 perces telefonálásom - szóval kifejezetten keveset használtam. (Itthon vagyok, így most épp nem volt rá olyan nagy szükségem).

Ja, a legfontosabbat kihagytam: így van most 40%-on   :shock: :D

u.i.: ha jól tudom, ennek is van Sense nélküli változata ;)

Szóval azt kell mondjam, teljességgel meg vagyok vele elégedve. Nincsenek fagyások, force close-ok, van rajta egy két extra csicsa (legalábbis a FroYo-hoz képest).
Ja, el is felejtettem mondani, van rajta magyar nyelv is, bár helyenként kicsit furcsa, vagy kicsit angol. Mivel nem szeretem a lefordított oprendszereket, így maradok az angolnál.

Nem elérhető Jumboo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 272
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei Ascend P1
  • Skype: kovaratis
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #42 Dátum: 2011, 07 31, 20:35:02 »
Sziasztok!

Egy régi kedvencemhez tudok nektek egy kis kedvet adni. Elérhető végre a MIUI egy változata magyarul, köszönhetően Slukk-nak. A nyelv integrálása tökéletes, nincsenek félrefordítások. Jelenleg az 1.7.22 verzióig van kész a magyarítás, a srác folyamatosan követi az új verziókat. Néhány kép ízelítőnek:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

MIUI ROM: You are not allowed to view links. Register or Login
Magyarítás: You are not allowed to view links. Register or Login
Aquila non captat muscas - A sas nem fogdos legyeket

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hawk

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • PDA: Asus MeMo Pad fhd,BlackBerry Pasport
  • PDA ROM: V20d-5.0
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #43 Dátum: 2011, 08 03, 18:17:59 »
Sziaztok!

Ismét bővült egy nagyon jó rommal a választék.
Miui 1.7.29,melyet innen tudtok letölteni:http://htcfanboys.com/index.php?app=downloads&showfile=257
Magyar nyelv a csomagban:http://htcfanboys.com/index.php?app=downloads&showfile=267
Telepítés után csak be kell állítani és máris műxik.

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #44 Dátum: 2011, 12 09, 10:09:37 »
Android 2.3.7 Oxygen 2.3.2 ROM  You are not allowed to view links. Register or Login
Annak, aki nem ragaszkodik a Sense felülethez, remekül beválhat!


Stabil és gyors, de meglehetősen puritán verzió.
Rengeteg a szabad programfuttató memória (free RAM), telepítetten is 254 MB az indulásnál!
Természetesen magyar nyelvi lokalizáció is van benne...  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető Borote

  • Hozzászólások: 229
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: [CoolSense] Cool Droid v3 2.3.4
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #45 Dátum: 2012, 04 26, 21:02:27 »
3 hónapon keresztül használtam Oxygen GB alapú MildWild ROM-ot. Gyors, mint a meszes, akadás nincs, rengeteg szabad memória - na szóval ezekért tetszett meg.
Viszont az SD kártyát hajlamos egy idő után rosszul kezelni, illetve hiányzott a Sense a kontaktok és a HTC IME miatt...

Úgyhogy most újra visszatértem a Sense-hez, a CoolSense CoolDroid v3 képében.
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyelőre kifejezetten gyors, de amúgy átlagos Sense ROM. Az újabb Sense-ekből csak a billentyűzet kellene, ami egyszerre két nyelvet is képes használni. Az az igazság, hogy a portolt ROM-ok az elején nagyoin szépek, jók és gyorsak, de aztán szép lassan előjönnek a bajaik :(

Mondjuk MIUI-t még kellene néznem egyszer :)

Nem elérhető Becike1

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Htc Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #46 Dátum: 2012, 05 08, 10:38:21 »
Szevasztok teljesen új ember vagyok itt az oldalon és fogalmam sincs mit hogyan tegyek.Szeretném megkérdezni hogy esteleg volna kedves nekem valaki segíteni abban hogy hogyan tudok htc desirére gyári 2.1 es vagy 2.2-es romot visszahelyezni mivel most 2.3.3-as verzióval fut de valamiért nem jó a teló,ugyanis kikapcsolgat,ha letöltök valamit és telepítem felmelegszik a telefon stb.....a segítséget előre is kösz!

Nem elérhető longhair

  • Hozzászólások: 716
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S7
  • PDA ROM: Gyári 7.0
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #47 Dátum: 2012, 05 08, 11:21:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szevasztok teljesen új ember vagyok itt az oldalon és fogalmam sincs mit hogyan tegyek.Szeretném megkérdezni hogy esteleg volna kedves nekem valaki segíteni abban hogy hogyan tudok htc desirére gyári 2.1 es vagy 2.2-es romot visszahelyezni mivel most 2.3.3-as verzióval fut de valamiért nem jó a teló,ugyanis kikapcsolgat,ha letöltök valamit és telepítem felmelegszik a telefon stb.....a segítséget előre is kösz!
pzoley.matraszele.hu/desire.php?p=wiki&i=27
Próbáld meg ez alapján
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #48 Dátum: 2012, 08 19, 11:30:20 »

[WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]

Remek 4.1.1 firmware:  You are not allowed to view links. Register or Login


Negyedik napja használom, de komolyabb bugot eddig nem találtam!
Sajnos néhány app jelenleg még nem futtatható rajta (néhány magyar alkalmazás vagy pl a tweetdeck) az általam használtak közül, de minden gyári dolog jól működik...  :hmm:

Előnyök:


- rengeteg belső tárhely (az SD karin1GB partíció szükséges)
- szvsz az eddigi legnagyobb és legjobban kihasználható RAM
- számos ficsör alapból a beállításokban

Várom az újabb verziókat!
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: ROM szekció (Kérdéseidet ne itt tedd fel!)
« Reply #49 Dátum: 2012, 08 19, 12:41:04 »
Egy kis ízelítő a  [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August] firmwarehez!  ;) 


Videó You are not allowed to view links. Register or Login


Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50