2024, 04 19, 11:47:33

Szerző Téma: ROOT, S-OFF, Clockwork Recovery, Custom ROM, Radio ROM telepítés, vissza 1.32-re  (Megtekintve 224271 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Mano66

  • Hozzászólások: 404
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ki szeretném rootolni a DHD-met,
2.3.5 az android verzióm, kell downgrade??
Telepítettem a szükséges szoftvert (visionary+), elindítom ahogy az XDAdevelopers
fórumában olvastam, de az első (temproot) folyamatnál megáll, nem csinál semmit.
Hiába várom hogy visszajöjjön a visionary menüje, csak a sötét képernyő látszik......
Ez most mi?

Előre is kösz a segítséget!

A GYIK-ban van az UMT program azzal csináld. ;)

Nem elérhető replay19

  • Hozzászólások: 38
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC DESIRE HD
  • PDA ROM: JELLYTIME for DHD/Inspire4g - 4.2.2 R11
Sziasztok!
Egy kedves barátom megpróbálta root-olni a DHD-jét,nem sikerült neki,csak HTC felilat,nem kapcsol be.
Bootloader-be be tudok lépni,de onnan recovery-be már nem,piros háromszög felkiáltójellel.
Bootloaderben ezt látom:
AAHK
ACE PVT ENG S-OFF RL
HBOOT-0.85.2425
MICROP-0438
RADIO-26.03.02.26_M
eMMC-boot
Apr 12 2011,00:55:45

Tud valaki megoldást?
Előre is köszönöm!

Nem elérhető jeanlucpicard

  • Hozzászólások: 573
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Note 4 N910C / Galaxy Tab t585
  • PDA ROM: Gyári 6.0.1
Hboot frissítés után újra unlockolni akartam a készüléket a visionaryplus_r14-el, ami valahogy nem jött össze aztán ezzel: HTC_QuickRoot_1.1.13_Release, azóta nem indul, tudok vele valamit kezdeni, vagy vigyem "profihoz" ? A Hboot-ot 2.00.0029-re frissítettem.
"A gonosz győzelméhez csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.”

Nem elérhető Extreme1

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Desire HD
  • PDA ROM: sima alap DHD

ZOK

  • Vendég
Hali..
Van nálam egy független készülék (cid32).
Nem tudom kinyitni..
bootloader error meg rossz verzió ruu telepítésnél amit dob (htc dev ről sem nyílik)
Van valakinek ötlete?
Én arra gyanakszom,h próbáltákmár nyitni sé átrírták a cid et aztán visszacsukhatta az ember..
Köszi

Nem elérhető Balazsin

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: iGo
  • PDA: HTC Desire HD
Sziasztok!

Már kb 4-5 éve nyúzok egy dhd-t, és mostanában már leírhatatlanul tetű lassú.Rohadtul idegesít, de szeretem ezt a készüléket, úgyhogy szeretnék neki még egy esélyt adni. A hiba csak az, hogy totál hülye vagyok a roothoz,downgrade, s-off,stb dolgokhoz. Kérdésem az lenne, hogy van-e valaki, aki hajlandó segíteni ezekben, illetve van-e atombiztos, über censored a és gyors összeállítás? Ha Csurgó környékén van aki megcsinálja helyettem, annak is örülnék, persze honorálnám is a segítséget! :) :D