2024, 04 19, 10:34:21

Szerző Téma: Bezke Theme GINGERMIX-BLACK-BLUEY-REDY-GREENY Update 2011.02.06.  (Megtekintve 46887 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető pisti2216

  • Hozzászólások: 87
  • Navigáció / Navigation: CoPilot
  • PDA: HTC ONE S
  • PDA ROM: 4.0.4 Sense 4.1
Re:bezke Theme DOC
« Reply #25 Dátum: 2010, 12 16, 16:06:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos pontosan: Az odex fájl egy darab forráskód ami a módosított rom első bootoláskor von ki a meglévő APK alkalmazásokból. tehát ha módosítassz valamit valamit pl framework-res-t akkor azzal átírsz olyan adatokat amik miatt nem bootolna be, de a deodexelt romban el van mentve és bootoláskor kiegészíti a helyessel.

Én legalább is gy tudom. MEgkérjük az admint, hogy a faq-ba tegyen be leírást róla.
Köszi a gyors választ, ezek szerint az enyém alkalmas rá.

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #26 Dátum: 2010, 12 16, 17:18:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a gyors választ, ezek szerint az enyém alkalmas rá.

A profilod szerint nem, ugyanis ez gyári romra nem jó.
De ha pl. Doc romod, vagy egyéb deo-s romod van akkor jó.

Nem elérhető moco

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4313
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: Google maps/"állj gó"
  • PDA: Samsung S8+ duos
  • PDA ROM: Android 8
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #27 Dátum: 2010, 12 16, 18:12:17 »
Tehát ahogy nekem lejött az egész.
Fel kell tenni az alap romra egy Doc romot és utána ezt, mert ez tulajdon képpen egy téma hozzá. Mással nem is használható. Jól gondolom?

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #28 Dátum: 2010, 12 16, 18:32:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tehát ahogy nekem lejött az egész.
Fel kell tenni az alap romra egy Doc romot és utána ezt, mert ez tulajdon képpen egy téma hozzá. Mással nem is használható. Jól gondolom?

You are not allowed to view links. Register or Login

Itt a leírás, a doc v4-et tedd fel cwm-ből. Ahhoz már nem kell mindenféle lagfix kikapcsoló mappát csinálnod. De jó a leírás, tanulmányozd át. Még annyi, hogy várd meg hogy először bebootol a teló ls csak azután tegyél fel témát.

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #29 Dátum: 2010, 12 19, 00:15:47 »
KÉRDÉS?: a napokban csinálok egy teljesen új 100 % -os akksi kijelzőt. Melyik legyen?
Az álló, vagy a fekvő liquid?

Nem elérhető Kromosome

  • Hozzászólások: 3781
  • Nem: Férfi
  • [HelpDesk] + [Editor]
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy Note;Apple iPhone 4S; Apple iPad 2 3G
  • PDA ROM: Gyári Android 2.3.3 // iOS 5.0.1 JB (9A406) // iOS 5.0.1 JB (9A405)
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #30 Dátum: 2010, 12 19, 00:36:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KÉRDÉS?: a napokban csinálok egy teljesen új 100 % -os akksi kijelzőt. Melyik legyen?
Az álló, vagy a fekvő liquid?

Lehet szavazni?  :D Én a fekvőre teszem le a voksom!  ;)

Amúgy grat., és hatalmas respect - jó lett a JPX-es téma!  ;) :ok:
Changes the world... again. - iPhone 4S


Note infók: Stock 2.3.3, Superuser, busybox 1.18.4, CWM

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #31 Dátum: 2010, 12 19, 07:41:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KÉRDÉS?: a napokban csinálok egy teljesen új 100 % -os akksi kijelzőt. Melyik legyen?
Az álló, vagy a fekvő liquid?
Szerintem is a fekvő elrendezés jobb, az állónak tetszik a design-ja.  :taps:

Javaslatom, hogy a számok feketék legyenek, hogy jól lehessen látni a szines háttérben, de ez csak az én véleményem. ;) ;)

Jó munkát a témához!  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #32 Dátum: 2010, 12 19, 08:10:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem is a fekvő elrendezés jobb, az állónak tetszik a design-ja.  :taps:

Javaslatom, hogy a számok feketék legyenek, hogy jól lehessen látni a szines háttérben, de ez csak az én véleményem. ;) ;)

Jó munkát a témához!  :)
A fekete azért nem jó mert ha merűl akkor a fekete háttéren semmi nem látszik.

Nem elérhető Ibolya512

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4269
  • Nem: Nő
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Iphone 6s, Ipad2, S4 mini I9195,
  • PDA ROM: iOS 10.3.1, I9195XXUCNK1 - 4.4.2,
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #33 Dátum: 2010, 12 19, 08:22:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fekete azért nem jó mert ha merűl akkor a fekete háttéren semmi nem látszik.
Hoppá, igen, igazad van.  ;)  Erre nem is gondoltam.  :-X Nem is kell bele a szám, azzal mindig csak a gond van.  ;) :D :D :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #34 Dátum: 2010, 12 19, 08:55:03 »
Hiányoltátok az animációt bezke témájából.
Ha a készítő nem bánja akkor bele tettem.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Találta egy bugot a lenyíló menü nem igazán jó. :( de ennél nagyobb baj soha ne legyen.

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #35 Dátum: 2010, 12 19, 10:28:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hiányoltátok az animációt bezke témájából.
Ha a készítő nem bánja akkor bele tettem.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Találta egy bugot a lenyíló menü nem igazán jó. :( de ennél nagyobb baj soha ne legyen.

Na ja, mindig minden nem lehet benne  :(, már nagyon fáradt voltam este, de akkor eztán ez lesz az alap.  Köszi Anzo. Remélem azért tetszik, nekem pedig jó úgy a lenyíló menü, már azt sem tudom milyen az alap. Anzo te nem tudom hogy vagy vele, de egy idő után az ember a sajátját találja természetesnek, és ha új romot tesz fel megkérdezi magától: EZ MI ?
Ja és tetszik a Galaxy-s status bar?

Nos az akksi akkor a fekvő lesz, és a számon még gondolkodom.

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #36 Dátum: 2010, 12 19, 10:33:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ja, mindig minden nem lehet benne  :(, már nagyon fáradt voltam este, de akkor eztán ez lesz az alap.  Köszi Anzo. Remélem azért tetszik, nekem pedig jó úgy a lenyíló menü, már azt sem tudom milyen az alap. Anzo te nem tudom hogy vagy vele, de egy idő után az ember a sajátját találja természetesnek, és ha új romot tesz fel megkérdezi magától: EZ MI ?
Ja és tetszik a Galaxy-s status bar?

Nos az akksi akkor a fekvő lesz, és a számon még gondolkodom.
Nyilván mindenki a saját ízlésére formálja a saját témáját és azt tartja természetesnek. Én is csak azért teszek fel mások által készített, hogy megnézzem milyen trendek vagy újabb megoldások vannak.

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #37 Dátum: 2010, 12 19, 18:00:07 »
Készen van a LIQUID akksi kijelzés, hát mit nem mondjak nem lett tökéletes mert 40-50 % körül nehézkesebben látszanak a számok, de azért nem rossz. Ha valakinek kedve szottyan akkor javíthat a számokon: Kontúr kéne nekik. Légyszi ne kritizáljátok, sok munkám van benne.

LinK: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re:bezke Theme DOC XXJPU
« Reply #38 Dátum: 2010, 12 20, 02:21:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Készen van a LIQUID akksi kijelzés, hát mit nem mondjak nem lett tökéletes mert 40-50 % körül nehézkesebben látszanak a számok, de azért nem rossz. Ha valakinek kedve szottyan akkor javíthat a számokon: Kontúr kéne nekik. Légyszi ne kritizáljátok, sok munkám van benne.

LinK: You are not allowed to view links. Register or Login
Jó  :ok: Igen vagy kontúr kellene vagy amikor zöld az alap ott meg kellene változtatni a számok színét mondjuk sötét kékre mert ha megnézed a töltésnél tök jól látszanak a kék villámok.

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme
« Reply #39 Dátum: 2010, 12 21, 10:31:31 »
ÜDV MINDENKI!

Kész az új /javított/ téma Deodexelt XXJPX /doc/ romra.
- Két verzió készült, és csak annyiban különböznek, hogy az első a C akksikijelzős, a másik pedig az általam készített Liquid kijelzős.

Amik módosultak: - A redőny maradt átlátszó, és most már a benne lévő "események" ablakai is átlátszóak.
                             - Általam készített droid a redőnyön.
                             - 1-2 ikon kicserélve /wifi közelben, usb, ébresztő, .../
                             -Animációk benne vannak /Köszi Anzo/
                             -Lenyíló menü Bug kijavítva
                             
A liquidről nem tettem fel képeket, mert csak az akksiban különbözik, annak pedig itt vannak a képei. Sajnos nem volt időm dolgozni rajta ezért a számok nem a legjobbak de így is jól néz ki.

C Akku kijelzős:
LINK: You are not allowed to view links. Register or Login

Liquid:
LINK: You are not allowed to view links. Register or Login

Képek:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető rankesz

  • Hozzászólások: 34
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S II
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Illusion XT 1.8, Siyah kernel 2.6.11
Re:bezke Theme
« Reply #40 Dátum: 2010, 12 21, 11:26:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ÜDV MINDENKI!

Kész az új /javított/ téma Deodexelt XXJPX /doc/ romra.
- Két verzió készült, és csak annyiban különböznek, hogy az első a C akksikijelzős, a másik pedig az általam készített Liquid kijelzős.

Amik módosultak: - A redőny maradt átlátszó, és most már a benne lévő "események" ablakai is átlátszóak.
                             - Általam készített droid a redőnyön.
                             - 1-2 ikon kicserélve /wifi közelben, usb, ébresztő, .../
                             -Animációk benne vannak /Köszi Anzo/
                             -Lenyíló menü Bug kijavítva
                             
A liquidről nem tettem fel képeket, mert csak az akksiban különbözik, annak pedig itt vannak a képei. Sajnos nem volt időm dolgozni rajta ezért a számok nem a legjobbak de így is jól néz ki.

C Akku kijelzős:
LINK: You are not allowed to view links. Register or Login

Liquid:
LINK: You are not allowed to view links. Register or Login

Képek:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Biztos nagyon jó, de nekem Doc V6 alatt rögtön folyamatosan FC-zik, még a képernyőt sem tudom már feloldani úgy beakadt.
LauncherPro 0.8.2 van fent hardcore 11b kernellel, no lagfix, csak minden tweak on.
Hogy tudnám újratelepítés nélkül újra működésre bírni a PDA-t?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re:bezke Theme
« Reply #41 Dátum: 2010, 12 21, 11:33:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos nagyon jó, de nekem Doc V6 alatt rögtön folyamatosan FC-zik, még a képernyőt sem tudom már feloldani úgy beakadt.
LauncherPro 0.8.2 van fent hardcore 11b kernellel, no lagfix, csak minden tweak on.
Hogy tudnám újratelepítés nélkül újra működésre bírni a PDA-t?
Kénytelen leszel újrarakni a no wipe romot.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re:bezke Theme
« Reply #42 Dátum: 2010, 12 21, 11:49:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kénytelen leszel újrarakni a no wipe romot.

Nem kell ujrarakni, elég ha a docos xxjpxes témával cwmben felülirja. Ugyanez volt az én problémám is.
Üdv


Nem elérhető rankesz

  • Hozzászólások: 34
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S II
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Illusion XT 1.8, Siyah kernel 2.6.11
Re:bezke Theme
« Reply #43 Dátum: 2010, 12 21, 11:53:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kénytelen leszel újrarakni a no wipe romot.

Tudnál adni valami tippet hogy varázsoljam fel a belső SD-re a no-wipe ROM-ot, mert addig ugye nem jutok el hogy pcre mountolni tudjam...?

bezke

  • Vendég
Re:bezke Theme
« Reply #44 Dátum: 2010, 12 21, 11:56:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos nagyon jó, de nekem Doc V6 alatt rögtön folyamatosan FC-zik, még a képernyőt sem tudom már feloldani úgy beakadt.
LauncherPro 0.8.2 van fent hardcore 11b kernellel, no lagfix, csak minden tweak on.
Hogy tudnám újratelepítés nélkül újra működésre bírni a PDA-t?

Valószínűleg a Launcher Pro kavar be, mert én TW launchert használok. Más még nem jelezte ezt a problémát, talán mert nem Launcher pro-val használják. Próbáld ki a Zeam nevű felületet ami alapból benne van a doc romban. Az sem rossz.

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re:bezke Theme
« Reply #45 Dátum: 2010, 12 21, 11:58:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valószínűleg a Launcher Pro kavar be, mert én TW launchert használok. Más még nem jelezte ezt a problémát, talán mert nem Launcher pro-val használják. Próbáld ki a Zeam nevű felületet ami alapból benne van a doc romban. Az sem rossz.

ADWlaunchert használok. Az alatt is előjön ez a hiba. Rankesz ha visszarakod azt amibe anzo elösször berakta az animációt, amit ő linkelt az is helyrehozza.

Nem elérhető rankesz

  • Hozzászólások: 34
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S II
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Illusion XT 1.8, Siyah kernel 2.6.11
Re:bezke Theme
« Reply #46 Dátum: 2010, 12 21, 12:02:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ADWlaunchert használok. Az alatt is előjön ez a hiba. Rankesz ha visszarakod azt amibe anzo elösször berakta az animációt, amit ő linkelt az is helyrehozza.

Akkor tudna valaki segíteni hogy hogy tudom feltenni adb-vel az anzo által linkeltet? Mert ha normál módba indítom a pda-t akkor nem jutok el a teljes bootig, az meg ugye kellene a pc-s mounthoz.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re:bezke Theme
« Reply #47 Dátum: 2010, 12 21, 12:23:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell ujrarakni, elég ha a docos xxjpxes témával cwmben felülirja. Ugyanez volt az én problémám is.
Üdv
az is jo, ha tartalmazza azokat a file-okat amik kellenek.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re:bezke Theme
« Reply #48 Dátum: 2010, 12 21, 12:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor tudna valaki segíteni hogy hogy tudom feltenni adb-vel az anzo által linkeltet? Mert ha normál módba indítom a pda-t akkor nem jutok el a teljes bootig, az meg ugye kellene a pc-s mounthoz.
A legegyszerűbb ha a recoveryben  a mounts and storage-ra nyomsz, majd mount usb storage-ra.
Ezután látod a pc-ről a belső sd tartalmát recovery módban. (Voodoo kernelt használok)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető rankesz

  • Hozzászólások: 34
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy S II
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: Illusion XT 1.8, Siyah kernel 2.6.11
Re:bezke Theme
« Reply #49 Dátum: 2010, 12 21, 13:00:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A legegyszerűbb ha a recoveryben  a mounts and storage-ra nyomsz, majd mount usb storage-ra.
Ezután látod a pc-ről a belső sd tartalmát recovery módban. (Voodoo kernelt használok)

Murphy bácsi hozta a formáját, "CD-nek látja a belső sd-t bug" miatt és nem lehet hozzáférni, így ugye a FIX-et sem tudom feltenni. Marad az esti űjrarakás, most sajnáljatok, megyek dolgozni, kiszolgálni a tébolyult karácsonyi vásárlók hordáját... :(