2024, 03 28, 11:06:37

Szerző Téma: ZTE Blade általános beszélgetés  (Megtekintve 228001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #800 Dátum: 2013, 12 24, 19:25:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fúúú.. köszönöm szépen.. ilyen gappsot nem telepítettem, azt sem tudom mi ez :S h kell felrakni?
pont úgy mint a romot, recovreryböl install zip. ha már fent van a cm rom, akkor csak wipe cache advanched/wipe dalvik, install gapps. reboot.
A gapps tartalmazza a google alkalmazásokat köztök a play áruházat is
csak a cm romnak megfelelő gapps-ot tedd

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #801 Dátum: 2013, 12 24, 19:33:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pont úgy mint a romot, recovreryböl install zip. ha már fent van a cm rom, akkor csak wipe cache advanched/wipe dalvik, install gapps. reboot.
A gapps tartalmazza a google alkalmazásokat köztök a play áruházat is
csak a cm romnak megfelelő gapps-ot tedd
namost olyan dolog történt hogy mivel tegnap nem sikerült feltenni a playt ugye.. gondoltam visszateszem a gyári telenoros romot, és a gyári recovery-t.. most megpróbáltam feltenni megint a CWM- et és azóta nem indul el a telefon... és recovery sincs.. a gép felismeri a telefont.. minden oké.. ha be akarok lépni recoverybe kijön 1 fehér négyzet és benne az h FTM.. de a telefon nem indul el.. ilyenkor mi a teendő? download mód nincs? mint samsungnál h valami programmal ráteszek 1 romot?  tulképpen bejön az android figura a gép pittyenik h csatlakoztatva vana telefon de nem bootolja a CM romot.. nem jön az animáció csak feketén halványan megy a kijelző és semmi..

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #802 Dátum: 2013, 12 24, 19:44:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
namost olyan dolog történt hogy mivel tegnap nem sikerült feltenni a playt ugye.. gondoltam visszateszem a gyári telenoros romot, és a gyári recovery-t.. most megpróbáltam feltenni megint a CWM- et és azóta nem indul el a telefon... és recovery sincs.. a gép felismeri a telefont.. minden oké.. ha be akarok lépni recoverybe kijön 1 fehér négyzet és benne az h FTM.. de a telefon nem indul el.. ilyenkor mi a teendő? download mód nincs? mint samsungnál h valami programmal ráteszek 1 romot?  tulképpen bejön az android figura a gép pittyenik h csatlakoztatva vana telefon de nem bootolja a CM romot.. nem jön az animáció csak feketén halványan megy a kijelző és semmi..
nincs bladem így nem tudom, de sz.tem van recoveryd, csak a gyárinál ftm felirat van, ha a pc felismeri akkor tedd fel megint a cwm recoveryt.
vagy itt van fastbootos cwm recovery is blade 3-ra
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #803 Dátum: 2013, 12 24, 19:46:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nincs bladem így nem tudom, de sz.tem van recoveryd, csak a gyárinál ftm felirat van, ha a pc felismeri akkor tedd fel megint a cwm recoveryt.
oksi! próbálkozom! köszönöm szépen a segítséget! remélem leszel még ha elakadnék esetleg! :) amúgy Boldog KARIT! :)

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #804 Dátum: 2013, 12 24, 19:52:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
oksi! próbálkozom! köszönöm szépen a segítséget! remélem leszel még ha elakadnék esetleg! :) amúgy Boldog KARIT! :)
esetleg nem te szúrod el???
HANG+LE az FTM, HANG+FEL recovery

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #805 Dátum: 2013, 12 24, 19:58:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
esetleg nem te szúrod el???
HANG+LE az FTM, HANG+FEL recovery
és basszus igazad lett.. pedig megesküszöm neked h tegnap mikor szórakozgattam a romokkal, telepítgettem oda vissza a lefele gombot nyomtam.. de oké most bejött a recovery..

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #806 Dátum: 2013, 12 24, 20:03:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és basszus igazad lett.. pedig megesküszöm neked h tegnap mikor szórakozgattam a romokkal, telepítgettem oda vissza a lefele gombot nyomtam.. de oké most bejött a recovery..
:D :taps:
akkor ez volt az én karácsonyi ajándékom ;)

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #807 Dátum: 2013, 12 24, 20:10:45 »
 :D
You are not allowed to view links. Register or Login
:D :taps:
akkor ez volt az én karácsonyi ajándékom ;)
  :D hát köszönöm.. :) de a cwm es zip az istenér nem megy fel.. és már azt se tudom h sikerült 1X felrakni.. kb össze vissza nyomkodtam és jó lett :P You are not allowed to view links. Register or Login eszerint próbálom csak azt nemtudom értelmezni h hova hozzam létre azt a mappát amibe belekell másolnom ezeket: adb.exe, fastboot.exe  recovery-cwm60xx-atlas40.img meg így ugye h nem indul el a telefon hanem a boot előtt meg a zöld kis izé után megáll nincs USB hibakeresési mód se.. gyári recoveryből meg nem tudok telepíteni semmit mert valami verification vagy validation v milyen hibát ír..

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #808 Dátum: 2013, 12 24, 20:19:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D  :D hát köszönöm.. :) de a cwm es zip az istenér nem megy fel.. és már azt se tudom h sikerült 1X felrakni.. kb össze vissza nyomkodtam és jó lett :P You are not allowed to view links. Register or Login eszerint próbálom csak azt nemtudom értelmezni h hova hozzam létre azt a mappát amibe belekell másolnom ezeket: adb.exe, fastboot.exe  recovery-cwm60xx-atlas40.img meg így ugye h nem indul el a telefon hanem a boot előtt meg a zöld kis izé után megáll nincs USB hibakeresési mód se.. gyári recoveryből meg nem tudok telepíteni semmit mert valami verification vagy validation v milyen hibát ír..
nem kell a komplett sdk tool. ide felraktam csak a fastboot részt, bonts ki ebbe tedd be
You are not allowed to view links. Register or Login
most gyári recoveryd van?
ez a leírás is segíthet
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #809 Dátum: 2013, 12 24, 20:20:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D  :D hát köszönöm.. :) de a cwm es zip az istenér nem megy fel.. és már azt se tudom h sikerült 1X felrakni.. kb össze vissza nyomkodtam és jó lett :P You are not allowed to view links. Register or Login eszerint próbálom csak azt nemtudom értelmezni h hova hozzam létre azt a mappát amibe belekell másolnom ezeket: adb.exe, fastboot.exe  recovery-cwm60xx-atlas40.img meg így ugye h nem indul el a telefon hanem a boot előtt meg a zöld kis izé után megáll nincs USB hibakeresési mód se.. gyári recoveryből meg nem tudok telepíteni semmit mert valami verification vagy validation v milyen hibát ír..
oké mer települ a 10.1 es CM és utána a CM10.1 es gapps is :) köszönöm szépen a segítséget!

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #810 Dátum: 2013, 12 24, 20:24:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem kell a komplett sdk tool. ide felraktam csak a fastboot részt, bonts ki ebbe tedd be
You are not allowed to view links. Register or Login
most gyári recoveryd van?
ez a leírás is segíthet
You are not allowed to view links. Register or Login
és ezt hova kellene felmásolni amúgy? memkártyára és gyári recoveryből megnyitni? vagy ez h működik? amúgy igen gyári recovery volt de mint írtam már felment a cwm és már állítgatom be a telefont :)

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #811 Dátum: 2013, 12 24, 20:30:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és ezt hova kellene felmásolni amúgy? memkártyára és gyári recoveryből megnyitni? vagy ez h működik? amúgy igen gyári recovery volt de mint írtam már felment a cwm és már állítgatom be a telefont :)
teljesen kiéget ez a telefon.. most meg nem tudok wifit kapcsolni.. írja h wifi bekapcsolása és semmi.. de rá se lehet menni a wifire mert így szürkén van..

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #812 Dátum: 2013, 12 24, 20:32:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és ezt hova kellene felmásolni amúgy? memkártyára és gyári recoveryből megnyitni? vagy ez h működik? amúgy igen gyári recovery volt de mint írtam már felment a cwm és már állítgatom be a telefont :)
nem
pc-re total commanderrel megnyitod a fastboot mappát, alura beírod, hogy cmd, nyomsz 1 entert és feljön az ablak ahova beírhatod a fastboot parancsokat.

szizso

  • Vendég
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #813 Dátum: 2013, 12 24, 20:35:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
teljesen kiéget ez a telefon.. most meg nem tudok wifit kapcsolni.. írja h wifi bekapcsolása és semmi.. de rá se lehet menni a wifire mert így szürkén van..
esetleg recoveriböl wipe ceche, advanched/wipe dalvik, reboot.
ha nem segít másik cm rom

Nem elérhető fudejovagy

  • Hozzászólások: 685
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGS2+SGS3+SGS4+SGS5 DUAL+G3 DUAL +NOTE 4
  • PDA ROM: STOCK!
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #814 Dátum: 2013, 12 24, 20:47:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
esetleg recoveriböl wipe ceche, advanched/wipe dalvik, reboot.
ha nem segít másik cm rom
hát ebből 4.3.3 lesz.. 5 perc után bekapcsolta és még 5 percig kereste a hálózatot amihez nemtudott csatlakozni..

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #815 Dátum: 2015, 12 23, 21:02:49 »
Sziasztok segitség kellene adott készülék zte v795 szoftver frissités kellene neki nagyon de nem találok rá szoftvert,meg hozzávalo leirást +programot.A segitségeteket kérem.

Nem elérhető ato1981

  • Hozzászólások: 384
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
  • PDA ROM: 10.0.0.220(C432E7R1P5)
Re: ZTE Blade általános beszélgetés
« Reply #816 Dátum: 2015, 12 25, 21:15:06 »
Senkinek nincs egy gyári telenoros romja zte v795 re akár egy mentett rom is jo lenne.Mert raktam fel egyet de nincs benne magyar nyelv.