2024, 03 29, 07:33:13

Szerző Téma: Windows Phone 7 Marketplace  (Megtekintve 105583 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #25 Dátum: 2011, 06 09, 21:43:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mango frissítést már várom. De ha minden jól megy csapattársam is beújít WP7-re.
Lassan de biztosan csak bővül ismerősi körben is.  :D

Egyelőre én is Mango-s Nokiában gondolkodok. :ok:

Nem elérhető tgee85

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: I900 omnia
  • PDA ROM: I900DXID1
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #26 Dátum: 2011, 07 14, 12:52:55 »
Sziasztok! Omnia 7-re igot vagy normális nem fizetős navigációt lehet hekkelni? Ha igen kérem linkeljetek stb!

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #27 Dátum: 2011, 07 14, 13:44:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Omnia 7-re igot vagy normális nem fizetős navigációt lehet hekkelni? Ha igen kérem linkeljetek stb!
NEM! Amúgy meg  :warez:

Nem elérhető kissdarazs

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PDA: lg optimus one e900
  • PDA ROM: lg optimus one e900
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #28 Dátum: 2011, 07 15, 12:39:04 »
Van egy új LG optimus 7 e900-asom, amin persze nem megy a marketplace. Követtem azokat az utasításokat, hogy Londoni címmel egy új live id... mi lehet a baj, hogy még most sem megy, és azt írja, hogy nem elérhető a régiómban. Esetleg valaki tudna segíteni, akkor nagyon hálás lennék.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #29 Dátum: 2011, 07 15, 13:18:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van egy új LG optimus 7 e900-asom, amin persze nem megy a marketplace. Követtem azokat az utasításokat, hogy Londoni címmel egy új live id... mi lehet a baj, hogy még most sem megy, és azt írja, hogy nem elérhető a régiómban. Esetleg valaki tudna segíteni, akkor nagyon hálás lennék.

A készüléken minden régiót, nyelvet UK-re kell állítani, és az elsődleges Live ID-nak is ilyennek kell lennie. Ha már korábban megadtál egy magyar Live ID-t elsődlegesnek, resetelni kell a készüléket gyári állapotra, és újra kezdeni az angollal. Még úgy se biztos, hogy a magyar hitelkártyát elfogadja, de az ingyenes programokhoz legalább hozzáférsz.

Nem elérhető AmonRe

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Sensation; HC One X
  • PDA ROM: Android 4.0.4
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #30 Dátum: 2011, 08 10, 11:06:47 »
Sziasztok!

egy kollégámnak van egy Mozart-ja
nem talál hozzá pc-vel való szinkronizáló programot.
lehetséges, hogy ehhez nincs ilyen? (Nokiánál az Ovi, Androidos HTC-nél a Sync, Samsungnál a Kies)

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #31 Dátum: 2011, 08 10, 11:29:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

egy kollégámnak van egy Mozart-ja
nem talál hozzá pc-vel való szinkronizáló programot.
lehetséges, hogy ehhez nincs ilyen? (Nokiánál az Ovi, Androidos HTC-nél a Sync, Samsungnál a Kies)
Zune a hivatalos és az egyetlen szerintem

Nem elérhető AmonRe

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Sensation; HC One X
  • PDA ROM: Android 4.0.4
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #32 Dátum: 2011, 08 10, 11:46:43 »
köszi a választ!
és az lehetséges, hogy ezzel csak a média file-okat lehet szinkronizálni?

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #33 Dátum: 2011, 08 10, 12:17:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a választ!
és az lehetséges, hogy ezzel csak a média file-okat lehet szinkronizálni?
Igen. Csak média. A többit pl.: dokumentumokat emailbôl tudod kimenteni a memóriába. Mangó után remélhetôleg lehet doksikat is szinkronizálni.

Nem elérhető AmonRe

  • Hozzászólások: 36
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Sensation; HC One X
  • PDA ROM: Android 4.0.4
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #34 Dátum: 2011, 08 10, 12:19:53 »
Értem.
továbbítom.
és nagyon köszönöm!

Nem elérhető leocsi1988

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.56
  • Skype: leocsi1
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #35 Dátum: 2011, 08 10, 16:27:11 »
üdv!
új vagyok a win mobilban és valahogy elakadtam.
az a baj hogy amikor leszeretnék tölteni a telón vagy a gépre akkor valami lokaton problémát ír ki!! mi a teendő???

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #36 Dátum: 2011, 08 10, 19:17:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv!
új vagyok a win mobilban és valahogy elakadtam.
az a baj hogy amikor leszeretnék tölteni a telón vagy a gépre akkor valami lokaton problémát ír ki!! mi a teendő???
Biztosan ide akartál írni? A wm más mint a wp. Ahogy látom HD-d van.

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #37 Dátum: 2011, 08 10, 20:45:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv!
új vagyok a win mobilban és valahogy elakadtam.
az a baj hogy amikor leszeretnék tölteni a telón vagy a gépre akkor valami lokaton problémát ír ki!! mi a teendő???
Ha HD-d van akkor itt jobban találsz válaszokat: You are not allowed to view links. Register or Login
Ha viszont a profilodban van hibásan, akkor légyszives módosísd és a válasz. Miért nem megy a market letöltés? A régió beállításod rossz. Ez már itt is ki lett taglalva, de a wp rajongói oldalon leírások tömkelege van (kezdőknek is. Én is itt kezdtem el olvasgatni vásárlás előtt).
A régió beállításnál válaszd az USA-t vagy a Angliát. Fontos, hogy a Live accountod ne magyar legyen mert akkor nem fog menni. Remélem tudtam segíteni.

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #38 Dátum: 2011, 08 18, 22:14:44 »
Srácok! Mi a helyzet az IGO-val? Fut valamelyik verziója már a wp7-en? Nagyon szeretnék már egy ilyen rendszert, de amíg nincs rá IGO addig marad a 6.5
Lappyo

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #39 Dátum: 2011, 08 18, 23:12:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Srácok! Mi a helyzet az IGO-val? Fut valamelyik verziója már a wp7-en? Nagyon szeretnék már egy ilyen rendszert, de amíg nincs rá IGO addig marad a 6.5
Sajnos még nincs. Nem hogy iGO, de offline sem.
Jelenleg egy 6.5-ös sokkal jobban kihasználható, mint a wp7. Ezt azért is merem írni, mert látva milyen ütemben mennek a dolgok már kezdek kételkedni, hogy ez idén használható lesz valamire. Értem a net megosztást, navit, háttértárat. Remélem 2012-ben már megüti a wp7 a wm6 szintjét. Ezzel nem szidni szeretném, de borzalmas lassan for ki a rendszer. Vagyis lassan dobják ki a gyártók a Mangót  >:(

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #40 Dátum: 2011, 08 19, 20:17:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos még nincs. Nem hogy iGO, de offline sem.
Jelenleg egy 6.5-ös sokkal jobban kihasználható, mint a wp7. Ezt azért is merem írni, mert látva milyen ütemben mennek a dolgok már kezdek kételkedni, hogy ez idén használható lesz valamire. Értem a net megosztást, navit, háttértárat. Remélem 2012-ben már megüti a wp7 a wm6 szintjét. Ezzel nem szidni szeretném, de borzalmas lassan for ki a rendszer. Vagyis lassan dobják ki a gyártók a Mangót  >:(

Hát ez durva! Komolyan mondom, hogy rossz érzés tölt el amikor mindenhol csak azt olvasom, (és tapasztalom) hogy a winmo és a wp7 haldoklik sehol nincsenek a többi látszat pda-hoz képest. Jó az android meg az ios, arra hogy játszál meg facebookozz meg hogy rakás értelmetlen alkalmazást letöltsél, azon kívül semmi másra nem tudod normálisan használni.
Szerintem a windows-os mobilok a legjobbak,főleg ha navigációról beszélünk, csak kár hogy sokan nem tudják hogy milyen lehetőségek rejlenek bennük. Úgy farigcsálod a kedvedre ahogyan akarod. Ha meg nem értesz hozzá, akkor egy egészen kicsi utánajárással saját magad megoldassz majd mindent. (velem legalábbis így történt és a szerelmese lettem) Sajnálom hogy az omniámat nem tudom "frissíteni" wp7-re. Nincs egy éve hogy 100eFt-ot ott hagytam érte az üzletben és mára szinte a feledés homályába tűnt az egész cakk-pakk. Például a marketplace-en megszűnt az Újdonságok menü pont :) Azután meg a MyPhone szinkronizáció, na ez volt a pont az I-re.
Úgyhogy nagyon bízom a Wp7-ben, hogy sikerül túlszárnyalnia a 6.5-öt.
Skype elérhető már a 7-re?
Lappyo

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #41 Dátum: 2011, 08 19, 21:00:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ez durva! Komolyan mondom, hogy rossz érzés tölt el amikor mindenhol csak azt olvasom, (és tapasztalom) hogy a winmo és a wp7 haldoklik sehol nincsenek a többi látszat pda-hoz képest. Jó az android meg az ios, arra hogy játszál meg facebookozz meg hogy rakás értelmetlen alkalmazást letöltsél, azon kívül semmi másra nem tudod normálisan használni.
Szerintem a windows-os mobilok a legjobbak,főleg ha navigációról beszélünk, csak kár hogy sokan nem tudják hogy milyen lehetőségek rejlenek bennük. Úgy farigcsálod a kedvedre ahogyan akarod. Ha meg nem értesz hozzá, akkor egy egészen kicsi utánajárással saját magad megoldassz majd mindent. (velem legalábbis így történt és a szerelmese lettem) Sajnálom hogy az omniámat nem tudom "frissíteni" wp7-re. Nincs egy éve hogy 100eFt-ot ott hagytam érte az üzletben és mára szinte a feledés homályába tűnt az egész cakk-pakk. Például a marketplace-en megszűnt az Újdonságok menü pont :) Azután meg a MyPhone szinkronizáció, na ez volt a pont az I-re.
Úgyhogy nagyon bízom a Wp7-ben, hogy sikerül túlszárnyalnia a 6.5-öt.
Skype elérhető már a 7-re?
Na igen ez sajnos így van. Ha mindenre szeretnéd használni a pda-d, akkor még mindig a wm6.1 6.5 a legjobb. Kíváncsi vagyok a frissítésre és nagyon bízok benne, hogy azzal lesz egy használható készülékem. Én is sokat olvastam a vásárlás előtt, de meggyőztek. Végülis együtt lehet élni a hiányosságokkal, igaz az androidtól pont emiatt váltam meg. Bár az most már egészen jól kiforta magát, ahogy olvastam.
Navigációt a WP7-re elvileg a Nokia fog biztosítani, de ez meg olyan hiszem ha látom.
Skype még csak chat szinten megy külső programmal. Ezt se tudod, ahogyan semmi mást se háttérbe tenni. A szeptemberi frissítéssel és az új készülékeken menni fog.
"Jó az android meg az ios, arra hogy játszál meg facebookozz" - Láttál már androidot és WP7-t ilyeneket használni, mert magasan veri ebben, ha másban nem is a zöld robotot. Igaz ez köszönhető annak, hogy rendszer szinten van benne a facebook.
Az viszont egy nagy piros pont a rendszernek, hogy még soha nem fagyott le és nem lassult be.
Nekem is kevés, hogy majd ekkor majd akkor, de sajnos ez van. Még mindig bízom abban, hogy jó lesz ez.
Ezzel nem lebeszélni szeretnélek, de jobb tudni, hogy milyen. A helyedben élőben megnézném, hogy milyen is a rendszer egy belakott gépen.

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #42 Dátum: 2011, 08 20, 19:18:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na igen ez sajnos így van. Ha mindenre szeretnéd használni a pda-d, akkor még mindig a wm6.1 6.5 a legjobb. Kíváncsi vagyok a frissítésre és nagyon bízok benne, hogy azzal lesz egy használható készülékem. Én is sokat olvastam a vásárlás előtt, de meggyőztek. Végülis együtt lehet élni a hiányosságokkal, igaz az androidtól pont emiatt váltam meg. Bár az most már egészen jól kiforta magát, ahogy olvastam.
Navigációt a WP7-re elvileg a Nokia fog biztosítani, de ez meg olyan hiszem ha látom.
Skype még csak chat szinten megy külső programmal. Ezt se tudod, ahogyan semmi mást se háttérbe tenni. A szeptemberi frissítéssel és az új készülékeken menni fog.
"Jó az android meg az ios, arra hogy játszál meg facebookozz" - Láttál már androidot és WP7-t ilyeneket használni, mert magasan veri ebben, ha másban nem is a zöld robotot. Igaz ez köszönhető annak, hogy rendszer szinten van benne a facebook.
Az viszont egy nagy piros pont a rendszernek, hogy még soha nem fagyott le és nem lassult be.
Nekem is kevés, hogy majd ekkor majd akkor, de sajnos ez van. Még mindig bízom abban, hogy jó lesz ez.
Ezzel nem lebeszélni szeretnélek, de jobb tudni, hogy milyen. A helyedben élőben megnézném, hogy milyen is a rendszer egy belakott gépen.


Hát ha a nokia navija lesz rajta akkor nagyon elgondolkodom a dolgon  :'( Az hogy soha nem fagyott még le szerintem a multitasking hiánya miatt van. Szerintem egy windows-os mobilhoz hozzá tartozik a lefagyás :) sajna. Ezt már mi megszoktuk.
Egyszó mint száz...nagyon kíváncsian várom a fejleményeket!
Lappyo

Nem elérhető brera89

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Mitac Mio
  • PDA: LG e900
  • PDA ROM: Nem tudom.
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #43 Dátum: 2011, 08 22, 23:35:59 »
Sziasztok!

A napokban vettem egy LG Optimus7-et. A marketplace-t nem bírom behozni, pedig rengeteg kommentet olvastam és átállítottam a locations-s menüpontoknál mindent Angolra, lementettem. A windows live accomnál is átnyomtam Angolra. Valamiért mégsem működik. Aki tud segíteni, annak ezer hála érte!

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #44 Dátum: 2011, 08 23, 09:16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A napokban vettem egy LG Optimus7-et. A marketplace-t nem bírom behozni, pedig rengeteg kommentet olvastam és átállítottam a locations-s menüpontoknál mindent Angolra, lementettem. A windows live accomnál is átnyomtam Angolra. Valamiért mégsem működik. Aki tud segíteni, annak ezer hála érte!
Ha a pda beüzemelés után állítottad live-ra,akkor nyomj egy hard resetet és a pda-n ismét minden angol legyen. Ha nem megy,akkor regisztrálj egy új címet a .uk-s oldalon. Nekem azzal minden ok.

Nem elérhető lappyo

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo8.3/Igo_Primo/Russa
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
  • Skype: lekvaros.nokedli
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #45 Dátum: 2011, 09 27, 20:48:36 »
Elég pangós ez a forum...na majd a mango helyre rakja  :shock:
Lappyo

Nem elérhető pio

  • Hozzászólások: 22
  • Nem: Férfi
  • PDA: i8000nxxji1
  • PDA ROM: i8000xehji1
  • Skype: deaddante666
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #46 Dátum: 2011, 10 21, 23:00:09 »
Bővült a tábor még egy O7 essel!:D Nekem nagyon bejön a kinézete meg a rendszer "letisztultsága" de ténylegesen várom én is a "fejlesztést" kicsit kitehetne a MiKroSoft magáért, szép és szeretném h üsse a droidot (természetes ellenségem a droid :P ...nem jött be )

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #47 Dátum: 2011, 11 01, 11:33:19 »
Egy kis érdekesség: összehangolt Windows Phone kijelzők videón You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető mrmarkus

  • Hozzászólások: 2879
  • Nem: Férfi
  • Freedom of Information
    • Dobókocka
  • Navigáció / Navigation: Sygic, Google Maps
  • PDA: HTC Desire r/w s-off
  • PDA ROM: Device: HTC Desire PVT4 .:.| S-OFF |.:. HBOOT: AlphaRev STOCK 6.93.1002 Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23 ROM: [WIP][JB]unoffical CyanogenMod10 [15. August]
  • Skype: mrmarkus7085
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #48 Dátum: 2011, 11 16, 16:11:54 »
Időjós aikalmazások élő csempéken You are not allowed to view links. Register or Login  :ok:
Asus emachines E525 Widows 7
HTC Desire r/w s-off
Nokia 9300
Nokia E50

Nem elérhető polonic

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 968
  • Navigáció / Navigation: HERE Drive+ Beta
  • PDA: Nokia Lumia 920
  • PDA ROM: WP8
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #49 Dátum: 2012, 06 01, 17:45:55 »
Kinectimals-t próbálta már valaki? Nagyon aranyos kis játék.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login