2024, 03 29, 08:09:42

Szerző Téma: Windows Phone 7 Marketplace  (Megtekintve 105584 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Windows Phone 7 Marketplace
« Dátum: 2010, 11 21, 10:52:55 »
A WP7 alkalmazásboltja a WinMo-étól teljesen külön működik, és a kettő között ugye nincs átjárás. A Microsoft szándéka szerint PC-n a Zune szoftverrel, PDA-n a Marketplace alkalmazással tudjuk használni. Szerencsére több megoldás is született már rá, hogy standard PC-s böngészőben kutakodjunk benne, ezek közül a You are not allowed to view links. Register or Login tűnik a legjobbnak.

A Marketplace-szel kapcsolatos általános beszélgetésre ezt a témát használjuk, a népszerűbb alkalmazásoknak majd nyitunk saját topikot.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Karcsi

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg E900 Optimus 7
  • PDA ROM: 7.0.7390.0
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #1 Dátum: 2011, 01 27, 12:06:29 »
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
Letöltöttem egy free progit a marketplace-ről de hibásan jött le valószínűleg mert errort írt ki, mikor el akartam indítani.
Gondoltam uninstall és lehúzom mégegyszer, de azt írta ki, hogy ezt már megvettem.
Ha valamit letörlök, azt mégegyszer már nem lehet leszedni?
Úgy hallottam valahol, hogy érzékeli hogy letöltöttem már, de símán le lehetne szedni megint.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #2 Dátum: 2011, 01 29, 00:23:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Letöltöttem egy free progit a marketplace-ről de hibásan jött le valószínűleg mert errort írt ki, mikor el akartam indítani.
Gondoltam uninstall és lehúzom mégegyszer, de azt írta ki, hogy ezt már megvettem.
Ha valamit letörlök, azt mégegyszer már nem lehet leszedni?
Úgy hallottam valahol, hogy érzékeli hogy letöltöttem már, de símán le lehetne szedni megint.

Azt hiszem, hogy ez egy bug, és csak a Marketplace újraindítása után jelenik meg az újra telepítés lehetőség. Sajnos már nem tudom ellenőrizni.

Nem elérhető atifarkas

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Omnia 7
  • PDA ROM: JJ6
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #3 Dátum: 2011, 02 16, 07:51:15 »
Sziasztok

Elkezdtem irni egy terkep programot wp7-re, de nem a bing map-et hasznalja hanem a google map-et. Meg nagyon kezdetleges verzio, gps hasznalat meg nincs benne :). Mivel a marketre nem tudom feltolteni, ezert gondoltam megosztom veletek itt, ha erdekel bennetek....

Nem elérhető Karcsi

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PDA: Lg E900 Optimus 7
  • PDA ROM: 7.0.7390.0
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #4 Dátum: 2011, 02 18, 09:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

Elkezdtem irni egy terkep programot wp7-re, de nem a bing map-et hasznalja hanem a google map-et. Meg nagyon kezdetleges verzio, gps hasznalat meg nincs benne :). Mivel a marketre nem tudom feltolteni, ezert gondoltam megosztom veletek itt, ha erdekel bennetek....

Szia!

Persze hogy érdekel és köszönjük szépen, bár nem tudom hogy innen hogy lehet majd kipróbálni, de nagyon jó volna valami használható navi program WP7-re. :)

Nem elérhető atifarkas

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Omnia 7
  • PDA ROM: JJ6
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #5 Dátum: 2011, 02 20, 15:57:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Persze hogy érdekel és köszönjük szépen, bár nem tudom hogy innen hogy lehet majd kipróbálni, de nagyon jó volna valami használható navi program WP7-re. :)

Szia

Nos elsonek a Chevron fele unlock-ot kell vegrehajtani a telefonon:
You are not allowed to view links. Register or Login

Majd utana letolteni a xap file-t amit irtam es telepiteni. Mivel magyarorszagrol nincs market, igy nincs mas megoldas... De meg utana nezek.

A terkep program mar tamogatja a helymeghatarozast. Es a kovet gombbal kovet. Utvonaltervezes meg nincs benne sajnos. De hamarosan azt is megoldom. A program hasznalatahoz internet kapcsolat szukseges. Az utvonaltarvezohoz szinten! Varom az otleteket... A menuben a terkep tipus valasztas meg nem mukodik sajnos. Programon belul tudom mar allitani, de futas kozben nem. Meg kell tanulnom hogy tudok olyan gui elemet csinalni, aminek van olyan property-je amihez lehet bindolni....

Nem elérhető mike710

  • Hozzászólások: 47
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung omnia i8000
  • PDA ROM: NXXJF5/XEHJF4/XXJF1
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #6 Dátum: 2011, 03 14, 00:59:48 »
Valami offline gps jobb lenne nem?:/

Nem elérhető atifarkas

  • Hozzászólások: 15
  • PDA: Omnia 7
  • PDA ROM: JJ6
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #7 Dátum: 2011, 03 14, 07:20:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami offline gps jobb lenne nem?:/
Meg tudom oldani az offline eltarolast. De elsonek utvonal tervezest szeretnem megvalositani!

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #8 Dátum: 2011, 03 23, 15:10:48 »
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Adott a Zune szoftver, amerikai lokalizációra van állítva a gép, hogy lássam a marketplace-t! Adott a bankkártyám, amit anno az iTunes-ban is használtam! De a Zune azt írja, hogy nem igaziak az bankkártya adatok! Igen, helyesen adtam meg a 10 számjegyű kártyakódot, igen helyesen adtam meg a hátoldalon szereplő 3 számjegyű kódot és igen van rajta pénz! Jah és igen Visa kártyát választottam ki... Tehát nem értem! Ezzel kötelez a microsoft arra, hogy feltörjem a készüléket ? :D Alkalmazást akarok venni, s nem engedi beregisztrálni a bankkártyám! Valami ötlet?? Köszi
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető öcsi

  • Hozzászólások: 238
  • Navigáció / Navigation: igo8
  • PDA: GTI8000, i8700
  • PDA ROM: DXID1 6.1.4. Romovics, I8000NXXJD6 / I8000XEHJD9
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #9 Dátum: 2011, 03 24, 11:43:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Adott a Zune szoftver, amerikai lokalizációra van állítva a gép, hogy lássam a marketplace-t! Adott a bankkártyám, amit anno az iTunes-ban is használtam! De a Zune azt írja, hogy nem igaziak az bankkártya adatok! Igen, helyesen adtam meg a 10 számjegyű kártyakódot, igen helyesen adtam meg a hátoldalon szereplő 3 számjegyű kódot és igen van rajta pénz! Jah és igen Visa kártyát választottam ki... Tehát nem értem! Ezzel kötelez a microsoft arra, hogy feltörjem a készüléket ? :D Alkalmazást akarok venni, s nem engedi beregisztrálni a bankkártyám! Valami ötlet?? Köszi
A kártya tipusánál nekem is szívózott mert MC bankkártyám van és a MC váasztottam erre nekem is azt írta nem helyes aztán MC hitelkártyát választottam és jó lett.

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #10 Dátum: 2011, 03 24, 15:04:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kártya tipusánál nekem is szívózott mert MC bankkártyám van és a MC váasztottam erre nekem is azt írta nem helyes aztán MC hitelkártyát választottam és jó lett.

Ma meglesz a teló, ha nem lesz jó, nem tudom majd beregisztrálni a bankkártyámat, akkor földhözvágom az is biztos :) :zzz:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #11 Dátum: 2011, 03 24, 17:58:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma meglesz a teló, ha nem lesz jó, nem tudom majd beregisztrálni a bankkártyámat, akkor földhözvágom az is biztos :) :zzz:

Magyar bankkártya NoDo előtt nagyon ritkán működött. Elvileg ezen most változtattak, de egyáltalán nem biztos, hogy a lokalizáció kiadása előtt menni fog.

Nem elérhető rigkrisz

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Omnia 7
  • Skype: rigkrisz
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #12 Dátum: 2011, 03 29, 18:20:21 »
Sziasztok! Tudna valaki abban segíteni, hogy miért nem tudok Windows Marketplacezni? Olyat ír ki, hogy az országomban még nem elérhető. Omnia 7-em van és már idegesítő, hogy nem tudok letölteni rá programokat.

Nem elérhető Bitte75

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: i900
  • PDA ROM: 28227 office clean
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #13 Dátum: 2011, 03 30, 16:53:39 »
Szia
Azért nem megy a marketplace mert Magyar Live ID-vel nem működik.(egy kis olvasni való :)  )
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Punkama

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Omnia 7
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • PDA ROM: 1251
  • Skype: kipaka
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #14 Dátum: 2011, 05 21, 20:36:39 »
Sziasztok!
Nem rég vettem Samsung Omnia 7 típusú telefonomat. Megpróbáltam mindenféle dolgot vele csinálni, hogy fel tudjak menni  a Marketplacere. De sehogy se tudod fel menni mert csak ennyit ír ki "Marketplace is not yet available in your country/region" de beállítottam rajta, hogy a régiom az UK, de úgy se lett jó. A Zune-re is rácsatlakoztattam a telefonom de nem hozott ki se marketplace és bejelentkezést se ajánlott fel. Újra telepitettem már vagy 4-szer. A telefonomat beregisztráltam olyan országba ahol elvileg működik a marketplace. Remélem tudtok segíteni nekem mert már télleg nem tudom mit lehetne ezzel csinálni. Elöre is köszönöm!

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #15 Dátum: 2011, 05 22, 08:53:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem rég vettem Samsung Omnia 7 típusú telefonomat. Megpróbáltam mindenféle dolgot vele csinálni, hogy fel tudjak menni  a Marketplacere. De sehogy se tudod fel menni mert csak ennyit ír ki "Marketplace is not yet available in your country/region" de beállítottam rajta, hogy a régiom az UK, de úgy se lett jó. A Zune-re is rácsatlakoztattam a telefonom de nem hozott ki se marketplace és bejelentkezést se ajánlott fel. Újra telepitettem már vagy 4-szer. A telefonomat beregisztráltam olyan országba ahol elvileg működik a marketplace. Remélem tudtok segíteni nekem mert már télleg nem tudom mit lehetne ezzel csinálni.

Pont előtted írták, mit kell csinálni...
Regisztrálj angol (UK) Live ID-t létező angol címmel, pl. kinézed egy Birmingham-i Burger King vagy McDonalds címét. Némi szerencsével elfogadja a magyar hitelkártyádat, és még vásárolni is tudsz.
Ezt a Live ID-t kell megadni a készülékben elsődlegesként, és a régiót is ennek megfelelően érdemes beállítani.

Trükközés nélkül majd az őszi frissítéssel válik elérhetővé a WP Marketplace elérés itthonról, nagyjából a teljes nyelvi támogatással együtt.

Nem elérhető Punkama

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Samsung Omnia 7
  • PDA: Samsung Omnia 7
  • PDA ROM: 1251
  • Skype: kipaka
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #16 Dátum: 2011, 05 22, 12:55:03 »
 Köszi a segítséget! Másik kérdésem az, hogy mikortól lesz elérhető a flash player a WP7-es telefonokram, mert androidra már elérhető?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #17 Dátum: 2011, 05 22, 21:32:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a segítséget! Másik kérdésem az, hogy mikortól lesz elérhető a flash player a WP7-es telefonokram, mert androidra már elérhető?

Nem tudom, ez inkább hardver kérdés, ahogy Androidon is az. Egy ZTE Blade-en vagy Galaxy Minin egészen mást jelent a Flash, mint egy Galaxy S II-n. Egészen az új kétmagos csodákig idegesítően belassította a böngészést, és több dolog nem is működik rendesen. Részemről vagy fullosan megy, és akkumulátor oldalról se kér túl sokat, vagy inkább ne is próbálkozzanak vele.
Szóval nekem nem igazán hiányzik. Pár dolgot, mint pl. játékokat ki lehet váltani alkalmazásokkal, másokat egyéb technológiákkal, ahogy a YouTube és Vimeo videókat.

Nem elérhető berem

  • Hozzászólások: 85
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIJ9
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #18 Dátum: 2011, 06 02, 10:23:39 »
sziasztok,


Windows Phone 7 skint keresek a telefonomra, ami egy omnia 2-es. Hol talalok hozza valot? vagy linket?
Aki tud kerem segitsen, koszonom a hozzaszolasotokat.
berem

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #19 Dátum: 2011, 06 02, 14:58:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Windows Phone 7 skint keresek a telefonomra, ami egy omnia 2-es. Hol talalok hozza valot? vagy linket?

XDA-n találsz pl. Spb Mobile Shellhez skint, de sok értelme nincs, mert csak a kinézetet utánozza, a működés teljesen primitív.
Szolgáltatótól nem túl durva csomagban már 0-20e-ért kihozható egy Omnia 7, függetlenül pedig csak 60e.

Nem elérhető Sermi

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC 7 Trophy
  • PDA ROM: 7.10.7740.16
  • Skype: -
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #20 Dátum: 2011, 06 07, 08:36:45 »
Valaki esetleg aki már egy ideje WP7-es telefont használ összeírná milyen programokat érdemes a Marketplace-ről letölteni?  :ima:
Egyelőre az ingyenesek érdekelnének mert még nincs bankkártyás fizetési lehetőségem. Péntek óta ismerkedem a rendszerrel.  :)
Mes que un club! Think Different! The power of Dreams! (Ek4 Ferio - B16A2)

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #21 Dátum: 2011, 06 08, 06:42:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki esetleg aki már egy ideje WP7-es telefont használ összeírná milyen programokat érdemes a Marketplace-ről letölteni?  :ima:
Egyelőre az ingyenesek érdekelnének mert még nincs bankkártyás fizetési lehetőségem. Péntek óta ismerkedem a rendszerrel.  :)
A HTC-s alkalmazásokat mindenképpen érdemes letölteni. Igaz én csak hétfő óta használom, de idáig ez tetszik a legjobban op.rendszer terén. Volt már androidom (6hónapig) és WM-om is 5 évig.
A Facebook alkalmazás szépen megy, de ha a kontakt listában is megadtad, akor szinte felesleges feltenni szerintem. Itt jut eszembe, hogy az  nem igaz, hogy a fényképeket felülírja és nem lehet módosítani. Ki lehet választani, hogy melyik jelenjen meg. Továbbá össze lehet fűzni a neveket még abban az esetben is, ha nem egyformán van a live, facebook, gmail rendszerében.
Proramok tekintetében az :
-SPB TV szépen megy ezen a rendszeren is.
-Ultimate Level egy jó kis vízmérték
-HTC youTube tökéletes
-HTC Flashlight szuper. 3 erősségű lámpát lehet választani
-List egy Todo listát tartalmazó progi. Szerintem ez is jó

Érdekességnek, ha már egyforma készülékünk van: Ha rádiót hallgatsz és jön egy hívás akkor a készülék elkezdi felvenni az adást és tudod folytatni ott, ahol abbahagytad. Ma ezt kipróbálom, mert ezt este olvastam.

Nem elérhető Sermi

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC 7 Trophy
  • PDA ROM: 7.10.7740.16
  • Skype: -
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #22 Dátum: 2011, 06 08, 09:32:07 »
Köszi nl32! :ok:

HTC-s programokat feltettem maga ez a HTC HUB hasznos kis program meg az elemlámpa, youtube, sound enhancer is.
Igyekszem más oldalakról is informálódni meg a Marketet is bújom ezerrel így már bővült a repertoár is a telefonon.  :)
Viszont kissé fura hogy itt a PFC-n nagyon stagnál ez a WP7 téma.  :(
Ennyire kevés embernek van ilyen telefonja?
Mes que un club! Think Different! The power of Dreams! (Ek4 Ferio - B16A2)

Nem elérhető nl32

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 296
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS Plus, SGS Advance
  • PDA ROM: 2.3.6, 4.1.2
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #23 Dátum: 2011, 06 08, 09:55:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi nl32! :ok:

HTC-s programokat feltettem maga ez a HTC HUB hasznos kis program meg az elemlámpa, youtube, sound enhancer is.
Igyekszem más oldalakról is informálódni meg a Marketet is bújom ezerrel így már bővült a repertoár is a telefonon.  :)
Viszont kissé fura hogy itt a PFC-n nagyon stagnál ez a WP7 téma.  :(
Ennyire kevés embernek van ilyen telefonja?
Hát nem android lehet az a baj. Szerintem szeptemberben indul be a dolog. Addig is írok még pár tapasztalatot.

Nem elérhető Sermi

  • Hozzászólások: 89
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: HTC 7 Trophy
  • PDA ROM: 7.10.7740.16
  • Skype: -
Re: Windows Phone 7 Marketplace
« Reply #24 Dátum: 2011, 06 08, 10:09:10 »
Mango frissítést már várom. De ha minden jól megy csapattársam is beújít WP7-re.
Lassan de biztosan csak bővül ismerősi körben is.  :D
Mes que un club! Think Different! The power of Dreams! (Ek4 Ferio - B16A2)